• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Holky, jeste mam dotazek: Kdo vam vyplnoval ten formular Potvrzeni o naroku na davky ovlivnujici narok a vysi rodicovskeho prispevku? Je to ten fialovy formular. Mne v praci rekli, ze s tim musim na socialku, coz si tedy neumim dost dobre predstavit :rolling_eyes:
26. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
Já ho budu posílat do práce a tam mi to snad vyřídí!!!!!!Také si to nedovedu představit
26. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
Dobre ranko holky
Jsem nejak nestihacka takze vsem Kristynkam a Anicce nej nej k svatku. Davidkovi dodatecne k pidi narozeninam.
Jinak u nas je ted ohromna legrace. Asta porad blbne a chtela by si hrat ale stim krunyrem to proste nejde. A kdyz jsme ji zkouseli dat ten navlek na brisko tak jak nemela ten krunyr tak sem myslela ze si to rozezere. Tak ma zpet krunyr.Jo a v sobotu jsem ji musela vytahnout kanylu no a prej doktor ze pokud to zmaknem tak mam ji vytahnout stehy sama za 12 dnu. Tak to zkusime s manzou :grinning:
Hrusti ja jdu stema papirama na socialku ted ve stredu pokud bude asta v klidku :wink:
Ka rca ta zdilicka je luxusni a to hraci misto fakt obr :grinning:
26. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Dlouho jsem se za vámi nemohla dosta, vůbec mi nenabíhal koník, no sice ani teď to není žádná sláva,a le alespoň vám můžu napsat :wink:
26. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
Dobré ráno,
Aničce vše nej k svátku. Ta židlička je príma. My jsme už taky vytáhly krmící židličku a Týnce se v ní líbí. Foto dodám v průběhu dne. :slight_smile:
Týnka si nohy do pusy taky ještě nedává, ale už si je občas prohlíží.
Hrusti, já ten papír poslala do práce a doufám, že ho hospodářka poslala na sociálku. Od nich by ti mělo pak přijít potvrzení a s tím zajdeš vyřídit rodičák.
26. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
Holky, me prave v praci rekla, ze kdyz mi vyplaci materskou socialka, tak mi ten denni vymer musi vyplnit oni, protoze v praci ho nemaji k dispozici. No, dost dobre si neumim predstavit, ze pojedu s kocarem nejak na urad, aby mi vyplnili ten papir. Zkusim tam jeste pristi tyden zavolat a uvidim, co mi reknou.
26. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
Jojo, Ančí asi byla hodně hodná, původně jsem měla vybranou Chicco židličku, s takovým tím měkkým sedátkem, kde se dalo opírátko sklopit, ale „darovanýmu koni na zuby nekoukej“.

Děkujeme za přáníčka k svátečku.

Bobásku, teda já Tě obdivuju, vytahovat stehy sama, ale člověk se asi za ta léta s tím pejskem ostřílel.
26. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
Karca, ta židlička je super, mě se moc líbí. Písla jsem ti do IP
26. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
Karco vytahnout stehy neni problem. Ja si psy i ockovala a delala jsem chvili na veterine. Bohuzel nas pejsek je trosku trdlo tak pokud ho nezvladne manza udrzet tak budem na tu veterinu muset :grinning:
Je hojky Ambret :slight_smile: Jak se mate? A jeste tam mas tu znamou?
Hrusti kdyz vydrzis do stredy tak ti reknu jajdu na socialku tak budu moudrejsi :grinning:
26. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
Bobas už tu není, ale věci tu má pořád. Teď jela až do konce srpna pryč a od září bude bydlet nad námi, takže super. Akorát se u nás zastaví 9 srpna pro nějaké papíry a zaplatit nájemné a kauci na září aby to měla z krku a zase pojede :slight_smile:
26. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
Já taky musím na socku, potřebuji odevzdat zase čtvrtletní papíry
26. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
No tak alespon mate nejake soukromy ted. Ikdyz klobouk dolu ja bydlim ve 2+1 a to budem delat s pudicky pokojik pro maleho takze to bude 3+1. Nejak si neumim predstavit ze bychom tu byli dva dospeli a 4 deti. Me to zvdy staci kdyz jedu k mame. Tam je taky 3+1 ale docela velke mistnosti a kdyz prijede jeste segra se svagrem a malym. No a dotoho prijde bracha s helcou a deckama tak se tam prerazime jeden o druheho a do toho nam tam behaj ty nasi dva psy. Takze vim co je plnej pokoj lidi. :grinning: .
Holky stejne se vzdycky smeju kdyz moje mama koupila velke hrnce tak pak rikala ze je hloupa proc za ne dala takove prachy ze je urco ani nebude pouzivat :grinning: . No a ted kdyz se slezem jen sourozenci a jejich rodiny plus mama tak nas je 11. Z toho jsou 4 deti male. Takze ted je rada ze ty hrnce ma :grinning:
26. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Holky, díky za odpovědi do IP, ještě čekám na zbytek, pak písnu info kdy a kde.
26. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
Bobas, jj, vydrzim :grinning:
26. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
Ahojky, buni kdepak nohy jeste neobjevil :slight_smile: Ja sla na tu prochajdu i s manzou, ja vedla psa a on tlacil kocik. Ale nas pes je celkem vychovanej tak planuju ze v tydnu vyrazim sama. Ale tady u nas chodim s nim bezne ale je na volno a kdyz chceme jit na rybnik tak je kus po chodniku kolem cesty tak ho mam na kratkym voditku v leve ruce u kocarku a to jde celkem dobre. Asi se boji abych mu kocarkem neprejela nohu :grinning:
Ambret ty si fakt dobra duse. Ja takova samaritanka nejsem. :sweat_smile:
Bobasku jsi dobra, me stacilo kdyz jsem mu musela cistit diru po spicaku jak ho rafl cizi pes. Dat tam strikacku s roztokem, vymyt a jeste kazdej vecer ten strup strhavat aby to nezaschlo a nebyla tam infekce. Fuj. Ale clovek si asi zvykne na vse. Chudak Astula s tim krunyrem. Scotty nesnasel i jen zavazanou nohu :unamused:
26. črc 2009 ve 13:53  •  1 dítě  • Odpověz
Jo s tim rodicakem, ja to mam taky tak ze jsem si vyzvedla formular na socialce, poslala ho do Prahy na uctarnu tam ho poslali na socialku a ti ho poslali pak me zpatky a ja snim sla na socialku tady si ten rodicak vyridit.
26. črc 2009 ve 13:57  •  1 dítě  • Odpověz
Vse nej Anicce k svatku :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 13:58  •  1 dítě  • Odpověz
Andy ja bych i odstrikala ale rukou toho tolik neodstrikam a odsavacku nemam. :frowning2:
26. črc 2009 ve 14:02  •  1 dítě  • Odpověz
Karco tak ta židlička je nádherná :slight_smile: co je to za značku :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
ahojte holky,

teda docitat Vas asi nema ani moc cenu ze? Jak jste se meli? My vyborne - mala byla hotovy andilek. :grinning: I ti majitele se divili ze je tak hodna - pry to neni mozne :slight_smile:

Karco zidle je fakt super. Jo takze kolik nas zhruba bude? 10 - myslim na srazik.

Ja jsem strasne prejezena steaku - kazdy den jsme grilovali a jeste jsme si toho spustu dovezli domu :sweat_smile:

Jdeme na prochajdu - zatim pap
26. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
Vikulko, je to značka Bloom.

Janinko, stále čekám ještě na potvrzení, ale bude nás cca 10.
26. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
Ahoj holky! Tak já dnes byla na túře, jsem s Berunou najezdila snad 9km a pěkně mě bolej nožky. Teď jsem snědla čtvrtku melouna a jsem pěkně nacpaná :grinning:
jaani, konečně doma, kafíčko a čokošky jsou výborný, fakt mám po nicj elánu...
hrusti, no máš pravdu, je to trochu kvůli tomu :unamused:
misi, to je pak na houby a nemůžeš si třeba půjčit od někoho na pár dní?
26. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahoj holky,
my byli o víkendu na chatě, tak jsem tu nebyla. Malá byla naprosto úžašně hodná, fakt jsem se divila.
Karco, vše nejlepší Aničce k svátku :slight_smile: Poslala jsem ti odpověď do IP :wink:
Andy, teda ty to s ním nemáš moc jednoduché, tak hlavně žádné depky. Jsi super mamča a zvládáš to výborně :slight_smile:
26. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ahoj holky,
tak už jsem zase tady. Byly jsme u tchánovců a drilovali jsme a dnes jsme byly na pouti kousek od Vyškova a Natálka dostala od babičky nové bio oblečky. No, nevím, co je na nich bio, ale jsou krásné :grinning:
A ta prodavačka, když vybírala velikost, tak na mě, "kolik má dcera, tak půl roku, že" No já na ni tírala jak puk :astonished:

Holky, dnes jsme s manželem měli takovou legrační debatu o jeho bývalých holkách a s kým chodil přede mnou atd. a pak mi řekl něco strašnýho.
Vypadlo z něho, že mu připadlo, když jsme plánovali svatbu, že jsem si ho chtěla rychle pojistit a vzít si ho, aby mi neupláchl a že kdybych tak nechtěla já, tak by se hned neženil.
No, obrečela jsem to a jsem z toho dost mimo. Vůbec nevím co si o tom mám myslet.
Pak se mi začal omlouvat, že to tak nemyslel a že to řekl blbě adt. Ale každopádně řekl co řekl a já jsem z toho nešťastná, pořád se mi chce brečet.

Přeji všem mimískům k malým narozninám a Aničce a Kristýnce k prvním svátkům :slight_smile:
26. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Holky tak mam po dovolene opranych 5 pracek a jdu zehlit :frowning2:

Ja uz se na Vaaas tak moc tesim :slight_smile:

Monco jsem rada ze je ti po kaficku lip. Ja nevim co bylo, ale na dovolene jsem mela po ranu silene bolesti hlavy jako migreny - slo to od krku az do hlavy (asi blokla krcni pater) a normalne me kafco pomohlo a bolest byla pryc. Jsem zasobovala i kamosku a pak nam pochybelo :grinning: Muj byl na prasky a musela jsem si pujcit od segry :slight_smile:
Je me lito ze mas trapeni s tvym drahym. Doufam ze to neni nic vazneho a zase ta depka prejde. Chlapi jsou nekdy sloziti ale mas nas a my jsme pri tobe a muzes se nam vypovidat :wink: Ale hlavne mas Kikinku tak se na milacka vyprdni a zbytecne se kvuli nemu netrap :frowning2:

Tak ja valim proletet sprchou a pak sup zehlit - zitra mame vanicky tak za vama juknu snad rano :wink:
26. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
bemo, prosím Tě, nebreč, kdyby nechtěl, tak si Tě prostě nevezme, on to opravdu jen tak řekl. Je fakt, že chlapům je jedno jestli jsou v manželství nebo ne, ale když s tím přijde ženská a on s ní nepočítá, tak si ji prostě nevezme a ano si ho přece nenutila říkat, ne? Já bych se tím netrápila, opravdu to řekl jinak než to myslel :wink:

jaani, ono to nená nic vážnýho, jen taková citová depka, ale to máme určitě každá občas :unamused: Tak dobrou noc.

Já jdu zítra ko kolegyni, v úterý k tetce na chatu, ve středu mám spicha s holkama ze základky, čtvrtek vaničky a pak k mamce a pátek si chce vzít na prochajdu Jana od táty a já tam pak za nima přijedu, takže to budu mít nabitý :sweat_smile:
zuzik, dík, tak to je fajn, že malá byla tak hodná :wink:
26. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile: musim ted rano pro prasky tak vstavam brzo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bemo netrap se tim, chlapy jsou nekdy strasni. A kdyby te nemiloval ta si te nevezme. Ja se o byvalych a tak nebavim, nevzejde z toho nikdy nic dobreho. :unamused:
Zuzik Elimu taky hadaji vic, no mame velky mimca :grinning: Lepsi nez nejake podvyzivy :slight_smile:
Jani pet pracek? Ty jo.
My jdeme zase na vanicky ve ctvrtek uz je to posledni lekce. Moooc se tesim, malej si to minule hrozne uzival cakal jak drak a kopal nohama. To bude plavec :grinning:
27. črc 2009 v 08:29  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Přidala jsem fotečky :dizzy_face:
27. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
Dobre ranko
Ambret krasne fotecky Nelinka je kus zenske :slight_smile:
Andy to se srovna a ted si nejak nepamatuju jestli taky pojedes na srazek? :wink:
Bemo manzel to urco tak nemyslel oni opcas vypusti z ust veci aniz by si uvedomili ze to vememe vazne. :slight_smile:
Misi tak krasne plavco.
Je a janinko vam taky
Holky ja se tak tesim na tu sobotu. Doma to mam domluvene. Jedine co by to snad mohlo prekazit je kdyby me prcek onemocnel. ALe to nesmi ja mu uz rikala ze pojedem spolu za tetama konikovkama a on se tomu desne smal :grinning:
27. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
Bemo, chlapi jsou někdy fakt pitomci, to se nedá jinak říct. Ale naprosto Tě chápu, mně manža před měsícem zase řekl, že jsem dřív byla taková, že jsem byla na peníze a chtěla jsem, aby jeho peníze byly moje peníze. No, úplná pí.ovina, koukala jsem na něj jak puk a řikala si, že mě absolutně po těch 9 letech nezná, ale ani trochu, protože to poslední, co bych kdy udělala, kdyby jsme se rozešli, že bych ho chtěla oškubat. Víš čim to vzniklo, také debatou o svatbě, on mi totiž tenkrát před 4-5 lety řekl, že si mě nevezme dřív, než bude bydlení a bude psané na něj, aby kdyby byl rozchod, aby bylo jasné, že to financoval on, takže já potupně čekala na svatbu, aby on si zařídil finanční věci a pak až si mě vzal. Tenkrát jsem to těžce nesla a snažila jsem se mu vysvětlit, že já bych takhle nikdy lásku nepojímala, prostě mi to bylo líto a je dodnes a přijde mi, že tenkrát byl on syčák, já bych si ho vzala, i kdybych byla milionářka a on měl prd a vůbec bych neřešila, jestli by po rozchodu něco připadlo jemu, protože zaprvé k němu mám důvěru, že by byl fér a za druhé, když jsem zamilovaná, tak asi nepřemýšlim nad tady těma věcma. No nicméně, když jsem mu tenkrát vysvětlovala, že se mi to nelíbí a že já budu mít děti a budu odkázaná být doma a nebudu moci vydělávat a že kdybych dělala, tak taky vydělám na bydlení, ale budu tedy těhotnit, rodit, starat se o děti, takže je jasný, že v tu chvíli asi těžko mohu vydělávat na bydlení a dělám to pro rodinu, že jo. No tak jsem se teď po 9 letech dozvěděla, že mi šlo jen o to, aby na mě bylo napsaný bydlení taky, o to mi teda vůbec nešlo, jen jsem chtěla, aby pochopil, že dát si na první místo peníze a pak až mě, mě teda štve, nepochopil to prostě vůbec, takže jsem to před měsícem taky obrečela, protože on si celou dobu myslel, že mi šlo o peníze, no prostě pí.ovina obrovská. No jak řikam, někdy jsou fakt pitomci, to se nedá jinak říct a někdy mě fakt se.ou, specielně, když zraňujou naše čistý city.
27. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.