• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
No, asi jsem mu to blbě vysvětlila, protože když to tu po sobě čtu, tak to možná taky vypadá tak, že mi šlo o to, abych měla napsaný bydlení taky na sebe, ale mně šlo o to, aby si mě vzal z lásky, takže hned, jak zjistí, že jsem ta pravá... No, už je to fuk, takže Bemo, prď na něj, protože to jsou nemehla a nechápavci.
27. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
Jo a holky ke srazíku ještě, napadlo mě, jestli se nevyprdnem na restauraci a nesejdeme se třeba na Chodově nahoře v tom foodcourtu, je tam spousta místa, každej si dojde pro jídlo dle libosti a bude tam servis jako: spousta záchodů, přebalovací pult a budeme moci jít i kdykoliv ven na prochajdu a zase se vrátit a tak a taky je tam mumraj, takže když ty naše ratolesti spustěj řev, tak to nikoho nebude otravovat při sobotním obědě. Co myslíte?
27. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
Hodim to ještě ohledně toho návrhu se srazíkem do IP, ať si to přečtete všechny.
27. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
Tak to jsi mela taky dobre Karco.
Ja teda se nikdy nehrnula do vdavani, pro me to je jen car papiru. Ale jasne jsem rekla ze kdyz zjistim ze jsem tehu tak na tom budu trvat. No a manzel je stejneho razeni jako ja. Takze v srpnu jsem zjistili ze jsem tehotna a v listopadu jsme se brali. A to tak ze jen ja on a svedci. Ja fakt nemam rada ceremonie a oslavy. Proto jsem byla vdecna ze manzel je v tomhle uplne stejny. Moje mama se desne smala kdyz me volala to rano jestli uz jsem nervozni a uz se oblikam. No a ja ji v klidu rekla ze neni kam spechat a ze mastime s drahou polovickou karty v pelechu :grinning:. Fakt na tohle budu vzdycky rada vzpominat a uz ted se s manzelem chechtame kdyz si uvedomime ze hodinu pred obradem jsme byli nahy v pelechu a mastili karty :grinning:
Karco jinak ja bych byla radej pro tu restauraci ale zalezi jak jsou na tom holky.
27. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj holky, děkuju za odezvy.
Karco, tak aspoň vidím že nejsem sama a víš o čem mluvím. Mě by nikdy nenapadlo si manžela brát kvůli tomu abych si ho pojistila, jak mi včera řekl, byly jsme spolu 3,5 roku a měli společné bydlení, tak mi to připadalo jako normální další krok a nehledě na to, že rok před tím mě požádal o ruku.
Ale co z něho vypadlo včera byl pro mě docela šok. Jsem ráda, že jsem u našich a ne s ním doma, protože teď bych se k němu moc tuilit nechtěla.
Ti chlapi fakt nejdřív mluví a potom teprve přemýšlí a někdy si nevidí do pusy.
Ale měli by si uvědomit, že takové věci se prostě neříkají a taky neví co tím můžou všechno způsobit.
Ale zjistila jsem, že mě můj manžel teda taky opravdu za ty roky nezná a já jeho asi taky ne, protože tohle bych od něho nečekala.

Holky, dala jsem dvě fotečky do albíčka. Z Natálky už je kus ženské, nějak mi teď hrozně ztěžkla :grinning:
27. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
Bemo mala ja kouzelna. A asi jste drobek pribrali ale to je dobre alespon budete mit co vybehavat jako to bude u nas :grinning: . Jinak opravdu si obcas chlapy nevidi do ust me taky manza obcas toci protoze kdyz on me rekne neco oskliveho tak ja to mam brat jako legraci a kdyz to udelam ja tak je urazenej a nastvanej. No tak jsem mu naposlet rekla tu kouzelnou vetu. Necin nic co nechces aby druhy cinil tobe. Fakt uz me nastval protoze ja to myslela taky z legrace a on se nastval. :angry: No ale snad konecne pochopil a bude klidek :slight_smile:
27. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
Bobásku, to jste měli super svatbu, fakt že jo. A není nad to mít malinkou, aspoň se do toho nikdo nemontuje a užijete si ten den po svém.
27. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahoj holky,
bemo a karco, úplně vás chápu, mě tohleto Petr řekl před nedávnem. Něco v tom smyslu, že neví, proč si se mnou vůbec pořizoval dítě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsme měli tichou domácnost a pak mě zavalil omluvnýma SMS, na které jsem reagovala tím, že jsem mu řekla, že je trošku pozdě se omlouvat, že mě to mrzí a nechápu, jak to mohl vůbec říct... A bylo to kvůli tomu, že jsem byla vytočená na nejvyšší možnou míru, protože si v práce nezajistil volno, aby mě s malou odvezl na Ípák, abych tam nejela hodinu a půl MHD... Prý se to dozvěděl až ráno, přitom mi den předtím naznačil, že kdyby náhodou nemohl jet, tak že domluvil kamaráda, aby na mě na Ípáku počkal a ukázal mi, kde to je...
Ambret, teda malá se ti za chvilku nevleze do kočárku :slight_smile: Je to kus baby :slight_smile:
Bemo, malá je v tom župánku kouzelná - má krásná kukadla.
Já tu teď mám na sobě to naše zvíře, hraje si se špendlíkem a povídá si s ním. A mám podezření na zoubky :confused:, protože slintá jako divá, neustále si něco strká do pusinky, jezdí si po dásničkách a ty dásně má takové vypouklé a jsou tam takové dva hrbolky... Tak jsem zvědavá, jestli se nějaký zoubek objeví nebo ne :slight_smile: Ramínko už jí opět ruplo a zase se jí tam udělal další hrbolek, takže to je nekonečný příběh. Volala jsem pro jistotu na jinou kalmetizaci a tam mi řekli, že některým dětem se to třeba zahojí až v půl roce a rupne jim to třeba sedmkrát :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak se mám na co těšit, je to už únavný, hlavně mě štve, že kvůli tomu nedostane očkování :angry:
27. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj holky! Tak mi dnes chrápaly až do půl jedenáctý skoro :grinning: Já byla úplně vyřízená z té dlouhé prochajdy a pak jsem ještě večer orbitrekovala.
Holky, ten můj se taky bojí, abych ho náhodou jednou neobrala o byt, ale zase ho chápu. Jednou už jeden měl, vydřel na něj a pak o něj přišel, protože taky nevěřil, když byl zamilovanej, že by ho ta jeho ex o něj někdy obrala,tak byl psanej na ní...ale pozor, když se dva rozcházej, tak ten zhrzenej opravdu bojuje takovýhlema zbraněma. My třeba můžeme říkat, že nikdy bychom to neudělaly nebo ty naše polovičky taky, ale teď je teď a za dvacet let to může být úplně jinak. Takže já jsem klidně i pro předmanželskou smlouvu. Z vlastní zkušenosti, ale vím, že hlavně holky mají na tu předmanželskou smlouvu jinej názor a chlapi jsou stíháci bláznivý, ti si myslí, že všem ženskejm jde jen o peníze a pořád to prověřují. Fakt jako nechápu :angry:
zuzik, no jo, zoubky, takový příznaky můžou být klíďo i dva měsíce než se vyklube.. Brácha ho měl až na 6 a taky hlodal od 3.někde. A tou dovčou, co Ti slíbil a pak neměl, tak to bych byla taky maximálně vytočená :angry: Trmácet se někde...
bemo, naty je kusanec ženský a s tím manžou, fakt si z toho nic nedělej. Trápíš se zbytečně, on to fakt tak nemyslel. Máte zdravou krásnou holčičku, oba ji milujete, milujete i sebe navzájem a trápit se tím nemá cenu :wink:
27. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
Zuzi tak to me mrzi ze mate s tim stroupkem porad problemy a nedari se zahojit :frowning2:

Bemo a Karco mate to s tema chlapama ale tezke.Nekdy by si vazne zaslouzily par na holou - chovaji se jak decka. Hlavne se kvuli nim netrapte - oni si ani neuvedomuji ze rekli neco spatneho - nekdy nepremysli a napred mluvi a pak az premysli.

Karco kde bude srazik je me jedno - me zajima hlavne jestli se tam da zaparkovat a nejak lehce tam trefim - kdyztak me prosim posly zhruba adresu - at me tam navigacka dovede. :slight_smile: Nebo poprosim manzu aby me tam hodil :grinning:

Bemo teda meli jste suprovy zacatek svatby. Hrat karty hodinu pred obradem? :grinning: My sice stresy taky nemeli - za nas je meli svedci ale hodinu pred obradem uz jsme pomalu museli byt na zamku :grinning:

Bemo Natalka je fakt sladka - v tom zupanku je milounkata.

Ambret ta Vase holka je snad vetsi jak ta nase :sweat_smile: Je ji teda plny kocar - to my se jeste jakz takz vlezeme :slight_smile: Vy uz davate prikrmy formou mrkvicek a tak ze? Ja zatim jen porad kojim - obcas davam vecir 90ml nutrilonu - vic nechce. :slight_smile:
27. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
Tak jsem měla konečně čas kouknout na Vaše nové fotky a boží, já ty naše miminečka všechny tak miluju a těšim se, až jich co nejvíc v sobotu uvidim. Nelinka je fakt krásně veliká, myslim, že Anča bude stejná liga :wink:
27. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
No Zuzíku, taky dobrý :unamused: , koukám, že Ti chlapíci jsou fakt z Marsu a ženy z Venuše.
27. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
Holky, tak jsem tak přemýšlela, podle čeho jste si dávaly přezdívky.. Bobas, Hrusti, Andykov, Bemo, Kremča....?
27. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
Karco tak ja to mam jednoduche me rikali od malicka Bobasek nebo Bobas takze jen pouzivam to jak me rikaji vsichni. Obcas mam problem reagovat na svoje prave jmeno :grinning: Dej pak vedet teda v kolik a kde ten srazek bude :wink:
27. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
Tak to je hezký Bobásku. Sraz bude ve 13 hod, protože většina je pro 13 hoďku. Kde........., ještě čekám na vyjádření holek...
27. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj holky,
jsme zpatky z rehabky. Prcka tam pani fyzioterapeutka mucila, ze celou cestu zpatky chrundil a dokonce i doma v kocarku, podotykam STOJICIM!!! :grinning: Dostali jsme pochvalu, ze uz je to lepsi nez kdyz jsme k ni pred mesicem prisli, ale musime porad cvicit. Dneska mi ukazala dalsi cvik, ktery se prckovi evidentne nelibil, tak u toho brecel jako blazen :frowning2: Jsem zvedava, jak s nim budu doma cvicit :frowning2:

Prckove jsou moc krasni!!!!

Jinak si z tech chlapu fakt nic nedelejte, oni jsou fakt tupci a nedojde jim, jak muzou zenskou zranit. Oni proste jsou z Marsu :angry:

Karca, ja jsem se jmenovala za svobodna Hruskova, tak proto Hrusti :slight_smile: Jinak klidne jsem pro Chodov, ale nevim, jestli tam bude klid na nejaky pokec, byva tam o vikendu a kolem obeda dost lidi. Ale zase to mam 10 minut busikem :grinning:
27. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
Tak jsem se semka konečně dostala. Nějak nám zlobí Mozila, tak jsme přesedlali na Operu a ta šlape dobře.

Děkuji všem za pochvalu naší Nelči, koukla jsem taky do vašil albíček, teda nám ty míma tak krásně rostou :dizzy_face: :wink:

Nevím jak se srazíkem, ale moc bych vás chtěla vidět. Je škoda že je to až od 13 hodin, kdybych jela, hodilo by se mi to spíše dříve, přeci jen to mám za vámi kus cesty. Pokusím se udělat vše proto abych dorazila. Je to hrůza, manža na pracáku a já jen s mateřskou, už je toho nějak moc :frowning2:
27. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
Krco, tak naše přezdívka vznikla už na beremese.
A je to sloučenina manžel jako beránek, což je jeho znamení tedy "BE" a mě tenkrát říkal motýlku, takže "MO"
BEMO :slight_smile: Ale jinak jsme Ivoš a Lucka :grinning:

A Natálka tady za mnou nehorázně tvoří do plýnky a asi to nebude bez následků :slight_smile:

Holky, udělala jsem super fotku, kde se Naty nádherně culí, hodím ji do albíčka.
27. črc 2009 v 15:43  • Odpověz
jo jo jsem na tom jako ambret jedu taky peknej kousek a hodilo by se me to driv :slight_smile:
27. črc 2009 v 17:20  • Odpověz
Holky, a v kolik by se vam to hodilo. Navrh byl v 11 nebo ve 13 hod a Karca psala, ze vetsina je pro 13 hod. Tak fakt nevim :confused: Tak ve 12 hod?
27. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
holky, a co kdyby ty, které chtějí přijet dřív, přijely dřív a srazily se někde a my, kterým se to hodí později se k vám prostě někde přidáme :grinning:
27. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
to by taky slo tak dejte misto kde a ti co maj casek tak se tam sejdou treba o hodinku driv nebo o dve a daj v klidku oběd :grinning: . Ale toho nakupaku se drobek bojim bejva tam o vikendu fakt mraky lidi a desnej rambajs. Ale samo se podridim moooc se na vas tesim :slight_smile:
27. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
Ahoj holky, ja jsem za dnesek tak utahana. Dopo jsem jela do mesta ke gyn pro prasky a zjistila jsem ze nemam drobny na parkoviste, rozmenit nebylo kde tak jsem musela parkovat kde se neplati a pekne se prosla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pak prijela kamoska, sli jsme peso na obed a na kafe a to vedro no 1OO letnich km. Pak jsem si rekli ze pojedeme k nasim na koupak tak jsem ridila dalsich 50 km tam a zpet. Ale hezky jsme si zaplavali. Ale malej nechce spat, manza se ho snazi uspat. Kez by usnul, okamzite zalehnu a vytuhnu.

Karco takze jsi vdana nebo ne? Ja to nejak nepochopila :confused:
Jinak muj nazor je jasnej, pokud chlap premysli co by bylo kdyby a chteji aby byl byt nebo dum na ne, prijde mi ze tu zenskou dost nerespektuji a neveri ji a pokud nekomu neverim v tom pripade nechapu proc s ni jsou. Jeste bych to pochopila pokud by ten byt mel pred tim nez se seznamili ale pokud uz spolu ziji tak ta zenska taky investuje, penize, svuj cas.
A predmazelska smlouva? Pokud by meli oba veeelky majetek tak v tom vidim smysl, ale jinak ne.
27. črc 2009 ve 21:19  •  1 dítě  • Odpověz
Holky tak me se asi spis hodi ten sraz na 13 h. Duvod je ten ze vyjedeme az v sobotu rano a prece jen jedeme dost daleko takze tak 3 hodinky pojedeme urcite ale jinak se podridim - kdyztak vstaneme driv :grinning:

Misi ty jo u vas bylo takove vedro? U nas jen 27 st.

Jinak plavco super - meli jsme jinou instruktorku a ta byla super - Melinka se celou dobu rehnila a nechtela vody ven :sweat_smile: Uz jsme se ucili abecedu :slight_smile:
27. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
Ahoj zlatíčka :wink:

k tem chlapum,zjištuju že občas tapnou veci tak blbe,že jim to ani nedochází,ženit kdyby se nechteli,tak je tam holky nedotahnete,to si pište :grinning: jsou to jen řeči,holt je dite a oni už nejsou ti první u vas :wink:
to ja jsem mojemu oznamila hned,že pokud by se nekdy chtel rozvest,tak se me ale nezbaví ,že z chalupy nepujdu... se tomu řehtal ale to je fakt,až to zkulturnime,tak si budu uživat :grinning:

andy taky ji občas mivam potvoru,to ty hormony,ono neni potřeba ani velky duvod,proste to tak je a zase přejde
jinak jak ses ptala jestli Šimula pak ješte usne..usne tak do 8h :wink: miláček

holky krasne fotečky :slight_smile:
zitra pisnu vic,nejak nic nestiham..mame taky RHB tak sem zvedava
hrusti jaky cvik vam dala?
27. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
Ahoj holky!
To je fakt co pise Peta, ze kdyz chlap nechce, tak ho proste do svatby nedonutite. Mne se to stalo jednou, ze se chtel muj byvaly zenit a mesic pred svatbou jsme se rozesli. Ale jeste ze tak, jinak bych nepotkala mojeho manzu, ze :grinning: U nas je to s bytem jasny, protoze ho poridil manza jeste nez jsme se seznamili.

Peti, my mame past konicky na jedne ruce a druhou ruku u tela, ale prcek to posledni dobou dost sabotuje, ze si leha a proste s nim nic neudelam. Tak mi ukazala cvik, ze si polozim prcka na brisko, hrudnikem mu drzim jednu ruku u tela a zaroven i hlavu a jednou rukou drzim jednu ruku a druhou rukou drzim nohu (krizem proti ruce) a tlacim na bod na paticce. No, doma mi to moc neslo, tak musim postupne zkouset :wink:
28. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
Ahoj mamky,

tak mi měli zase noc. Natálka se pořád přetáčí na bříško a začne automaticky pást a spí u toho a tím pasením se probudí a začne se vztekat.... No, radovala jsem se, že už se překulujeme, ale kdybych věděla jak aktivní bude, tak bych i počkala :grinning:
Natálka není zvyklá spát na bříšku, tak hned zvedá hlavičku, trdlo moje malý.

Jinak včera sem přijel manžel a spal tady, tak jsme si to vyříkali a asi jsem to opravdu blbě pochopila, ale on to i blbě řekl, no chlap no, ti se nikdy neuměli vyjadřovat. Ale důležité je, že jsme se usmířili ve velkým :wink:

Natálka to má už jasné, ve čtvrtek jdeme na naušničky, tak jsem to domluvila a když se na malou podívala, tak už mi jí bylo teď líto. Ale věřím, že bude statečná beruška moje.
28. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
Dobre ranko
Holky tak ja mela noc fakt bezva malej me nechce skoro nic jist ale chlastal by porat vodu. No fakt parada. Ted jsem do nej rano narvala alespon 100ml. A uz zase spinka :frowning2: Asi ho bolelo brisko ale tohle je fakt na palicku :frowning2:

Holky ja bych to teda udelala tak ze proste se vybere misto srazku a zamluvi kdyztak stul no a da se to treba od pul dvanacte a proste se budem schazet jak to komu vyhovuje tak by tam prisel. Nebo je to blbej napad? :slight_smile:
28. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahoj holky,
my dneska měly parádní noc. Malá spala od devíti do tří a pak od čtyř do čtvrt na devět :slight_smile: Ale uspávání zase hrůza. Včera přes den dala ani ne hodinu spánku, takže večer byla přetažená jako blázen - byla fakt libová :grinning: Ale zbucla 180ml Nutráče a usnula :slight_smile: Jen mám teď problém s tím, jak papá. Včera jsem celej den trávila u kojení, protože slečna pila třeba pět minut, začla dělat blbinky a už nechtěla. Za půl hodiny chtěla zase papat, takže jsem krmila max po hodinách :angry: Fakt super, nevím, co takhle blbne :frowning2:
Bemo, tak vidíš, že to tak nemyslel. Chlapi jsou co se týče citů jako sloni v porcelánu :grinning: Hlavně, že už je to v pořádku :slight_smile: Natálka se krásně směje :slight_smile:
peti, tak pak potom písni, jak jste dopadli na rehabce :slight_smile:
bobas, myslím, že je to dobrý nápad, my tedy dorazíme určo až v jednu :grinning: Jinak bych jí zase nabourala režim a nebylo by s ní k vydržení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
Zuziku, prcek taky posledni dobou zlobi s jidlem. Zacala jsem ho ucit na vetsi savicku, ktera je od ukonceneho 2.mesice, ale ze zacatku se docela slusne topil. Hrozne chlemtal a pak nestacil to polykat a rval u toho. Ted zase kdyz uz moc nemuze, tak se napije a prska to ven. Pres den je to dobry, ale vecerni krmeni je s nim fakt jako libova vec. Je totalne protivny a jeste blbne u jidla, tak to je fakt zazitek :unamused:
28. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.