• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Misi, jsem vdaná a naprosto s tebou souhlasim, no jo, no…

Teda holky, já Vám s tim cvičením nezávidim, když čtu Hrusti, co je to za akci, tak to by mě kleplo, no ale, co se dá dělat, je to potřebné, tak člověk musí.

A Hrusti, to už i rodičové počítali s tou svatbou a měli jste pozvánky a pak jste to zrušili??? To je jak z filmu.

Ke srazíku, nevýhoda restaurace je, že málokde mají místo pro 10 kočárků kolem stolu a ze zkušenosti z minule bude problém, aby každá z nás měla mimíska u sebe, protože krajních míst, kde může parkovat kočár, je vždy méně. Nebude kde přebalovat, je pitomý přebalovat v restauraci, kde ostatní jedí, křik mimin bude rušit ostatní lidi, co si vyrazili odpočnout na oběd. Řešil by to salónek, jenomže požadavků je příliš, musí to být na metru, musí se dát parkovat (zdarma) (takže odpadá Praha 1, 2, 3, 5, 7, na 10 skoro nevede metro, Prahu 8, 9 jsem prošla restauračky kolem metra, žádná nemá salónek, nesmí to být sklepení, ani patrové, protože máme kočárky, zatím jsem žádnou takovou restauračku nenašla. Takže já bych se opravdu klonila k tomu obchodnímu centru Chodov, budeme tam moci šibovat se stolama jak budeme chtít, každá bude mít kočár hned vedle sebe, křik miminka nebude nikoho rušit, dá se odběhnout nakojit do koupelny…, nemusí být pevně řečen čas na srazík, ať každý dorazí kdy chce, odejde kdy chce, dá se jít ven, dle mého, jednoznačně nejlepší řešení. Mumraj tam bude, ale to přeci nevadí, nebo jo? Můžeme sednout někde víc bokem…
28. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Holky, ještě mě napadlo, nezvolit teda obchodní centrum Chodov, ale Nové Butovice, je to mnohem menší, vždycky, když jsem tam byla, tak tam bylo spíš mrtvo, tak by to možná byl hezkej kompromis.
K sobě do albíčka dávám fotku toho foodcourtu, přebalovák mají v extra místnosti a je to na metru.
28. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
28. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
Fotka je v albu.
28. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
karco, galerie Butovice je dobré místo. I ten Chodov, ale na Butovicích je to mrtvé, takže tam žádný hluk nehrozí. Horší je to ve všední den v době obědů, to tam člověk stojí frontu na místo, ale o víkendu tam není skoro ani noha :grinning: A navíc tam nejsou eskalátory, ale jezdící pás, takže s kočárkama tam není problém :slight_smile: Restaurací se salonkem taky moc neznám a když, tak nejsou v Praze :frowning2:
28. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
Karca, mne je celkem jedno jestli CHodov nebo Butovice. Na Chodove jsou eskalatory a vytahy, takze s kocarkem neni problem. SPis bych nechala na mimoprazskych, aby si rekli, co je pro ne bliz, aby nemuseli nikde bloudit. Ty Butovice jsou spis smerem na D5, Chodov na D1.
28. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
Koukam akorat kde to je holky jak na tom ted ta jizni spojka ja jen ze pojedu od prahy 9 tak abych tam neprijizdela dalsiho pul dne autem. :frowning2:
28. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
holky, kaýdopádně už bychom už se měly nějak domluvit.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
hehe holky tak to ja mam prahu docela proslaplou ale bohuzel nic neni na metru. Ja vzdy vsude jezdila autickem. Ja se bojim jedineho a to je ta jizni spojka prej je to blbe. Jinak jak sem psala ja jedu od prahy 9 no ale ambret zase od Varu. Ja se v praze jakz takz vyznam takze me je to jedno jestli butovice nebo chodov. Jen me musite drzet pesticky aby se dala praha dobre projet :grinning: . Jo a ja kocarek nevim jestli budu tahat. :slight_smile:
28. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
bobásku, o víkendu je ta spojka relativně v pohodě :slight_smile:
28. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
Já jedu taky od Prahy 9, víkend je naprosto v pohodě s těma silnicema, to nic nehrozí.
28. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
karco a kde tam bydlis? Ja jen ze tam jedu pred srazkem ke kamosce na prosek tak bych te mohla vzit pak od tama a nemusela bys metrem :grinning:
28. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
Bobásku, děkuju. Bydlím v Klecanech, ale plánuju jet taky autem, jsem zhejčkaná :unamused:
28. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
Aha tak to jsme dve. Prosim te kudy tam pojedes pres IP pavlova dolu na malou stranu a nebo to beres pres jizni spojku ? Ja jen si ted nejak nejsem jista co je rychlejsi ale asi to bude ta spojka z proseku co?
28. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
28. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
Tak jsem holky zřídila naší berušce webovky. Takhle alespoň nebudu muset pořád babičkám a tetám posílat fotky a mohou se kdykoliv podívat.
28. črc 2009 v 15:55  • Odpověz
Ahoj holky,
já teda bych zcela sobecky, kvůli mému pumpování byla pro Butovice. Mám to kousek od baráku. :grinning:
28. črc 2009 v 18:36  • Odpověz
tak Veru je dneska fakt jedlá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pořád řve, i když je přebalená, nakrmená - jsem z toho na palici. Vůbec nechce jíst, saje pět minut a pak se odtrhne. Teď jsem se vrátila z procházky, aby se aspoň v kočáře vyspala, ale spala pů hodiny a teď zase řve. Si dám večer nějakej alkohol, protože jsem na prášky :angry:
28. črc 2009 v 18:45  • Odpověz
zuzik: Týna je dnes přesně to samé. Jsem zralá na psychinu. :-/
28. črc 2009 v 18:47  • Odpověz
jo, a vážíme 8800g a měříme 71cm :grinning: Dnes jsem vyřadila malé oblečky a nasadila velikost 74. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 v 18:49  • Odpověz
Ahoj holky tak dneska jsou skvrny na slunci, malej byl celkem hodnej ale zase dopoledne skoro nespal. Tak byl taky pak protivka a hlavne jsem nic neudelala :confounded:
My byli dneska u dr a jsem krasni, zdravy, jsme sikulky, ze se uz pretacime na brisko. Malej meri 73 a vazi 6770g :slight_smile:
Jo a na nasem skvelem novem aute se pokazila klima a oprava bude stat 13 000. Grrr. A dneska silena hadka s manzelem. O vsem moznem, auto, cas, malej, penize. No uz je to v pohode, ale bylo to narocny. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Uzijte si srazik, na me ceka ve ctvrtek pradlo aby uschlo a vyzehlit a pomalu chystat na dovcu.
28. črc 2009 v 19:20  •  1 dítě  • Odpověz
S tim krmenim kouknete na www.kojeni.net. My meli to same, malej koukal kde co lita, pil min minut nez jsem byla zvykla. Pak pil strasne casto. No prestala jsem to stopovat, nechavam ho jak ma dost a pak ho nenutim, jen kdyz mi pak rve tak mu dam jeste nutros. Ted jsem cetla v Betynce ze 4 mesicni mimi vydrzi v noci 6 az 8 hodin bez jidla, ze kdyz se budi tak spis necim jinym a pry se k nemu nema hned litat. Ach jo. No ja krmim kazdy tri i v noci tak to zkusim ho nechat a uvidim jestli zacne rvat. Jinak ted usnul, ma jist o ctvrt na devet a jeste neni ani vykoupanej, tak to zas bude divoky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 v 19:26  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, tak tvůj den byl teda den blbec. S těma autama je furt něco, hrůza, achjo a furt aby člověk něco financoval. Ty jo, Misi, ty fakt krmíš i v noci co 3 hodiny? No to by mě kleplo.

Bemo, krásný stránky a super nápad.

Tak zatím Butovice vedou, tak uvidíme jaké budou další reakce…
28. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
Jinak Misi doufám, že z hádky nejsi špatná a že už jste se udobřili.
28. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj holky! My byly dnes u maminy a taky se přidávám do klubu libovejch dětí dnes, vůbec nechtěla spinkat, a když jo, tak s brekem, dvakrít max.hodku, teď jsem ji ukecala po dvouch hoďkách uřvanou ať konečně spinká, ale stejně se furt kroutí jsem zvědavá jestli se nevzbudí :unamused: Koupat ji dnes nebudu asi, to by se neobešlo bez řevu, jinak koupu každý den..
Dneska je den blbec. Misi, koukám, že se Vám poříd něco rozbíjí, to je pech, a ještě ta hádka, tak snad se to brzy srovná :wink:
Malá už má stopro tak 5,1 - 5,2kg. Minulý týden nějak žrala :grinning: Normálně si představte, že jsem koupila 3krabice Hippu v jiný lékárně a oni jsou všechny tři divný, vůbec nejsou takový jako normálně, dělaj žmolky, pořádně se nerozpouštěj, ale trvanlivost dobrá, pak po něm malá měla tuhý kakuš :unamused: Asi to všechno vyhodím. Jako není to zkažený a chuŤ není o dost jinačí, jen je prostě divnej :unamused:
28. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Karca dik, jj uz je to v pohode, byla jsem strasne nastvana, ze manza dal na opravu auto, pri tom vedel ze jdeme na kontrolu s prckem, pesky to mam asi dva kilaky :angry: A rano tu byl strasnej hic, tak jsem se videla jak slapu pesky v tom hicu a malej se mel ockovat. No po te hadce po telefonu to manza zaridil tak, ze poslal kamarada co mel cas a hodil nas tam a i zavezl domu. A malej se stejne neockoval, protoze to raminko pry jeste nema dobry, tak snad pristi mesic.
Jj kojim tak i v noci. Kdyz mam stesti tak malej se vzbudi po ctyrech ale usne treba v devet a ja jdu spat v jedenact tak mi to moc nepomuze, protoze pak se budi stejne po trech. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andy to je divny, no treba to bylo blbe skladovany. Taky bych to asi vyhodila. No jo asi mame rozbijeci obdobi.
28. črc 2009 ve 21:19  •  1 dítě  • Odpověz
tak já jsem dvě hodiny uspávala naprosto neuspatelný dítě :frowning2: Dneska je fakt hrozná... Před půl hodinou konečně usnula po dvouhodinovým hysteráku - fakt šíletný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem se šla osprchovat, nalila jsem si skleničku vína, vrátím se a ona je zase probraná :angry: Mě z ní fakt klepne... Takže teď ji uspávám zase, ale už naštěstí neřve... Vzala jsem si hrst gumovejch medvídků a žužlám je tu. Ne že by to pomáhalo :frowning2: Jestli je tohle doprovodnej symptom zoubků, tak mě asi brzo odvezou, protože nemám nervy to poslouchat třeba dva měsíce, než jí vylezou... Jsem asi hrozná matka, ale mě už z toho dneska fakt asi hrábne :pensive:
misi, tak to je mi líto, že jste se pohádali a že jsi měla taky takovej vyvedenej den :frowning2: Hlavní je, že jste se už udobřili a že to manžel takhle pěkně ošéfoval :slight_smile: Nám to očkování dají taky bůhvíkdy, malá to má furt hnusný :frowning2:
Andy, tak to vyhoď, když je to divný :wink: Teda, berunka krásně přibírá :slight_smile: Já malou koupu obden, v hicech každý den, ale dnes jsem ji nekoupala, protože to by neusnula už vůbec :angry:
Bemo, krásné stránky jsi Natálce vytvořila :slight_smile:
Karco, tak pak dej vědět, kde to nakonec bude :wink: Já jsem taky pro Butovice ze stejně sobeckého důvodu jako Kremca - Butovice mám blíž, ale když to bude nakonec něco jiného, podřídím se. Důležité je, že vás konečně poznám osobně. Doufám, že Veru do té doby zklidní hormónek :grinning:
28. črc 2009 ve 23:18  • Odpověz
zuzik, no ty děti jsou dneska fakt hustýýýý :angry: Samo, že mně se taky vzbudila, tak jsme udělali rituáleks koupáním a usnula stejně s brekem a taky mi to už lezlo na nervy ten brek. Teď se tu zase kroutí, tak snad se nevzbudí nebo mě už taky vomejou..
Jsem teď dopsala asi třístránkovou nájemní smlouvu na byt, co budem pronajímat a fakt mě to teda nebavilo, ale mám to za sebou, hurááááá :slight_smile:
bemo,taky jsem tam koukala, jsou to fakt hezký stránečky :wink:
28. črc 2009 ve 23:51  • Odpověz
Dobre ranko holky
Bemo krasne stranky. Hned jsem to okoukla
Misi vim ze u vas bylo vedro jen diky tomu, ze me volala mama. Segra je totiz s malym v nemocnici kvuli nejake strevni vyroze. No a pan doktor jim doporucil prej nejake kapky ktere se davaji asi stejne jako vigantol a deti pry po tom netrpi az tolik na tyhle strevni darebaky. Takze jak pujdu k dr na ko. a druhe ockovani ted v pulce srpna tak se na to zeptam. A pokud neco takoveho opravdu je a funguje to. Tak to koupim a budu mu to davat. Pry je cena tech kapicek kolem 500kč.
Jinak holky ja taky nevim co s malym je uz to trva vic jak jeden den. Dela me to ze ikdyz ma hlad tak pproste fluse flasku s jidlem ale vodu tu jo tu on vypije. No a kdyz mu to zacnu nutit tak rve jak tur. Gol je ze ho doniutim parkrat cucnout s silenyma sceneriema a pak uz ten dudel zase nepusti a pije jako hodnej muj chlapecek. Manzel ho nechce krmit protoze tvrdi ze to je kroceni dive zvere. Ani jeden nechapem proc to dela. Ale doufam ze ho to vazne brzo pusti nebo me odvezou :frowning2:
29. črc 2009 v 06:13  • Odpověz
Ahoj holky!
No koukám, že ty vedra dávají prckům docela zabrat :frowning2: U nás naštěstí včera dobrý, ale spíš to bylo tím, že tady takový vedro nebylo a byli jsme se známou v obchodáku a prcek tam vzdycky je hodný, protože pozoruje z kocarku :slight_smile: Na téma, jak nám hrabe z prcku jsme se taky bavili, protože oni prijeli k nam asi po hodinovým hysteráku, co měl prcek doma :unamused:
Nevím, jestli dnešek bude lepší, protože se má zase trošku oteplit a zítra má být vedro. Chjoooo.

Jinak mě je to jedno, kde bude srazík, blíž mám samozřejmě CHodov, ale podřídím se většině :wink:
29. črc 2009 v 07:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.