• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ty jo Bobásku a nezměnila si stravu, že by mu to mlíko třeba nechutnalo? Jinak já se chystam na ty Butovice přes IP Pavlova, dolů přes most a přes Anděl a pak nahoru. Já tam totiž jinak netrefim.
29. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
Holky, tak definitivně:

SRAZ
01/08/09 VE 13 HODIN V GALERII NOVÉ BUTOVICE
http://www.galerie-butovice.cz/
Nahoře před prostorem foodcourtu.

Návod cesty (pro auta i chodící):
http://www.galerie-butovice.cz/jak-se-k-nam-dostanete.html
(z metra se to dá pěšky za 5 minut)

Adresa:
Radlická 117, Praha 5
29. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
29. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Karca, Bobas dava Mareckovi UM, leda ze by zmenila mlicko, ale to myslim, ze nepsala ted, ze by menila :confused:

O.k. Se srazikem pocitame. Pojedeme MHD, tak snad dojedeme :slight_smile:
29. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
Aha, tak to mi nějak uniklo s tim mlíčkem. Těšim se na srazík.
29. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
ahojte holky - tak uz je rozhodnuto kde srazik bude?Jeste sice 2 dny cas ale asi by bylo dobre to do patku vybrat :grinning:

Jinak musim rict ze vcera u nas taky hruza - teda mala byla protivna cely den - plakala, mrcela - teda tohle jestli mate nektere z vas kazdy den tak by me asi kleplo. Nevim jestli to bylo zoubkama nebo jen uminenost ale dala me pekne zabrat teda :sweat_smile: Vecer usnula po koupani na rukou, dala jsem ji do postylky - plac, vzala jsem na ruky a byl klid a tak se to opakovalo asi 5x - nechapu - nikdy tohle nedelala. Pak vycerpanim usnula - jsem ji nechala mrcet - mozna zabraly i homeopatika co jsem ji dala. Dneska zatim klid tak uvidime

Misi teda hadku nezavidim ale dulezite je to usmireni :wink: Co mas z toho - my ted taky opravovali klimu - oprava mela stat dvacku ale Peta sehnal nekoho kdo to oprail za 12 takze jsme byli radi. Zkuste se optat po znamych jeslti by to neslo levnej. nam tam odesel kompresor. neco noveho ohledne stenatek?

Bemo moc krasne stranky mas.
29. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
ju super - tak misto urceno. Ja odeslala pozde prispevek tak jsem to nestacila precist.

UZ SE NA VAS MOC TESIM HOLKY :wink:
29. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahoj holky, zazrak malej dneska spal pet a pak po ctyrech hodkach :slight_smile: Akorad se pak vzbudil v osm a uz nechtel spat, no nakonec usnul v devet jeste na hodku a ja s nim. No o pul desate nam zvonil postak a ja uz pak nezabrala, malyho to nastesti neprobudilo.
Jani psi mamca se ma dobre, stenatka budou, ale kolik nebo vic budeme vedet tak v pulce srpna a narodit by se meli zacatkem zari.
Nam to prave opravuje znamy, ale manza vcera hledal ten nahradni dil a na netu ho maji levnejsi tak uvidime.
Mate bezva misto na srazek. :slight_smile:
Bobas to je divne a ptala ses dr? Ze by mel takovou zizen?
Jinak nam vsem drzim palce aby dneska byli prckove hodni.
29. črc 2009 v 11:32  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,
tak malá vytuhla před půlnocí a vzbudila se v půl čtvrtý, pak spala do sedmi a pak do desíti. Tak docela dobrý :slight_smile: Ale už zase začíná vyvádět. Neustále pobrekává, tohle dřív nedělala, je to poslední dva dny a vypadá to i na dnešek... Už jsem si myslela, že jí nestačí moje prsa, protože opravdu papá po hodině, tak jsem jí udělala Nutráč a stejně řve. Tak já nevím, co jí je...Jen vím, že jestli to bude pokračovat, tak budu zralá na Bohnice :frowning2:, protože to se fakt nedá vydržet... Pořád kojím, utěšuju, když večer konečně zabere, tak jdu vyvařit láhve, udělat jídlo na další den a nemám ani minutu pro sebe... Padla na mě nějaká depka, tak se omlouvám, že si takhle stěžuju....
Bobas, tak to je taky na prdlačku, když ti takhle stávkuje s jídlem... Zkus zavolat dr., je to divný, že vodu chce a mlíčko ne...
29. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
zuzik klidne si postezuj, od toho jsme tady, myslim, ze to ma kazdej jednou za cas tu depku. Uplne te chapu, mala je v obdobi rustoveho sprutu, myslim ze to bude tim, nechci te desit ale my to meli bez par dnu skoro cely treti mesic a prvni tyden ctvrteho. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 ve 12:33  •  1 dítě  • Odpověz
Zuziku, vzdyt od toho jsme tady :wink: Treba Verunce muzou rust zoubky, znama rikala, ze prcek ji takhle rval asi mesic nez se mu prorezal zoubek. A nekde jsem cetla, ze koncem ctvrteho mesice uz klidne zoubky rust muzou. Nebo ten rustovy spurt. Hlavne, at se to brzy spravi a mas aspon par minutek na sebe.
29. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
Volala jsem na socialku ohledne toho potvrzeni pro rodicovsky prispevek - ten fialovy formular a bylo mi receno, ze ten fialovy formular vyplnuje platce tzn. pro ty, kdo nastupovali na materskou od ledna 2009 socialka. Pani mi sdelila pani, ktera me ma podle rodneho cisla na starosti a te to mam poslat. Tak jsem zvedava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
misi, tak to se mám na co těšit :slight_smile: Já jsem hlavně hrozná povaha, všechno mě hned rozhodí a ještě k tomu nejsem trpělivá, takže když mi takhle vyvádí, tak jsem na ní hnusná a pak řvu, takže ona řve pak taky... Snažím se být v klidu, ale když vidím, že to nebere konce, tak prostě bouchnu jak saze :angry: A to mě se.e nejvíc, že prostě nemám trpělivost s vlastním dítětem :angry:
29. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Holky ono se jedna o prvnich par loku a pak tu flasku zahne jak nic. Proste mu vadi ze je to teple. Ale dneska uz se to zase srovnana. Vcera mel i nateklou spodni dasen a nepomohl na uklidneni ani dudel. Jen neco chladneho. Takze nam se zacinaj klubat zoubky asi. No ale co jsem si precetla tak tohle muze trvat taky dva mesice. Ze ma den ci dva blbe a pak zase klid. Jen me ho bylo desne lito. Ale dneska uz to zase zacina bejt zase muj chlapecek. Bastu od basty je to lepsi a ted kdyz jsem ho krmila tak to bylo i bez ceremonii na zacatku :wink: . Vratil se me muj hodnej chlapecek tak snad mu to chvili vydrzi aby si mama orazila na dalsi boj :grinning:
29. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
Karco a jak se jmenu je ta zastávka metra kde se bude vystupovat? Metrem se dostanu úplně všude, ale nevím jestli bych to zvládla i budem. Jestli se mi podaří si někde půjčit alespoň na cestu tak se ukážu. Holt si zabalím něco k jídlu sebou a oželím nějaký dobrý obídek z místních restaurací :slight_smile: :wink:
29. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, zda na srazíku bude i nějaký taťka, kdyby náhodou jsem jela s manžou autem, ale tomu moc nevěřím
29. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
Bobas tak aspon ze tak, teda davaji nam ti nasi drobecci vedet. Zuzik v klidu kazda nemuzeme byt Matka Tereza. :grinning: Hodila jsem do albicka par fotek i od nasich.
29. črc 2009 v 15:01  •  1 dítě  • Odpověz
misi, krásné fotečky :slight_smile: Eliášek se krásně řehní a fakt už je velkej :slight_smile: No, já matka Tereza opravdu nejsem :sweat_smile:
Bobas, tak to je dobře, že už se to vrací k normálu, to já si ještě počkám. Malá je zase protivka protivná, ale já si dala čokošku a jsem v klídku :slight_smile:
ambret, ta zastávka metra se jmenuje NOVÉ BUTOVICE - je to na žluté trase metra B :slight_smile:
29. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
Misi, tedy Eliášek je fakt fešák. A jak už je veliký :astonished:

Ambret, rádi te uvidíme, ale já osobně pokud bych neměla peníze, tak bych to nehrotila a byla doma. Určitě v dohledné době bude další srázek. Jo a manžu sebou neberu, maximálně nás doveze, ale je to dámská jízda, takže ho tam sebou nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
Holky diky :slight_smile: Jj velkej je, hlavne dlouhej. Hrusti taky bych ho nebrala. Kdybych jela :grinning:
29. črc 2009 v 16:23  •  1 dítě  • Odpověz
Hrusti, já vím, ale když já vás tak moc chci vidět. Už jsem propásla srazík i z jiné diskuze a pak mi to bylo moc líto. Mluvila jsem s manžou a řekl mi ať jedu. Už jsem volala i na autobusák jak s kočárkem a jestli autosedačku, tak už mám všechny info co jsem potřabovala. Z Varů to jede v 10 hodin a v Praze na Florenci je to ve 12:15. Nebudete některá zrovna v tuhle dobu na Florenci že bych se připojila?
29. črc 2009 v 16:26  • Odpověz
Ambret, my asi pojedeme autikem, mne se moc MHD nechce. Chceme jet s manzou mrknout na stul do kuchyne, tak to mozna spojime s cestou na Butovice :wink:
29. črc 2009 v 16:28  • Odpověz
Ahojky holčinky,

tak jsem se vrátila z Prahy a koukám jako puk na to kde bude srazík :frowning2: To je asi tak nejhorší místo co se týče dopravy :unamused:
Nechci rýpat,ale ten Chodov by byl pro všechny asi tak na středu cesty :wink: Co to ještě přehodnotit????Já do Butovic netrefím a vživotě jsem tam nejela....Petr není doma,aby nás tam dovezl :frowning2:
29. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
Do Butovic metrem B, zastávka přímo Nové Butovice a z ní pěšky po šipkách cca 5 minut to je. Kdo jede autem z D1 tak je to směrem na Plzeň pořád. Parkoviště obří, většinou je tam málo lidí, takže se zaparkuje bez problémů. :slight_smile:

hrusti: na sociálku stačí zavolat a oni ti to pošlo vytištěné přímo z počítače. Nic tam posílat nemusíš. Já taky posílala a bývale bych čekala do alelujá, protože se to v té haldě papírů a jejich bordelu určo zatoulalo. Zavolala jsem a druhý den jsem papír měla doma, tažkže jsem rovnou dnes rodičák byla vyřídit.
29. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
Ahojky maminy :wink:

hrusti mame ten samí cvik,poprve jsem ho ořvala a ted už v pohode,chce si ho zajet a prckovi už taky neva..
jak pišeš s tim pasenim u vas,tak to bylo i u nas,už jsem to ořvala,že to delá blbe a druhy den to šlo samo,hlavne to nehrot,ono se mu v tom vedru nechce,jsou liní a navic třeba u nas jak objevil ruce,tak ho nic jineho nezajimalo a pak to přešlo..

zuzí depky mame všechny :grinning:
miši mate doma fešaka :wink:

ten srazik zavydím :unamused: hodne fotte,joo?
jani jak se vratí Adela z dovče a bude chladnej,mužem neco domluvit jo? chtela bych vas vydet obe
29. črc 2009 v 17:19  • Odpověz
Teď jsem koukala na ten odkaz. Tam jsme byly s holkama tam mají ta velká akvárka, tak to už vím kde to je, tak je to hezký :slight_smile:
29. črc 2009 v 17:30  • Odpověz
holky mam dotazek,od včerejška mali nemel flašku v puse,jen prso a vypada že pije..saje a i poliká,pije tak 30minut celkem z obou prsou a ja pak ješte skoušim odsat a odsaju tak max 30ml,tak ted řešim jestli mam vubec mliko nebo ho prcek vypije..kolik odsajete po kojení????
nevim jestli se radši nevratit k odsavaní,man pocit že takhle to da vic zabrat časove...
navic v pravem prsu mam malo mlika a musi pit stejne z obou,ale neřve,je spokojeny a v noci spal svych 10 hodin v kuse..tak radte,díky
29. črc 2009 v 17:30  • Odpověz
To je Pétí normoš....To ti všechno vypije :slight_smile:
29. črc 2009 v 17:32  • Odpověz
petrach: to je přesně to, co jsem řešila já, když jsem se po měsíci odsávání vrátila na láhev. Malá taky pila a já skoro nic neodsála. Jenže postupně mi u toho zase začla vyvádět a já nevěděla, kolik vypije, takže jsem z toho byla na nervy a vrátila se k osávání. Tím ti ale neradím to udělat stejně. Jestli pije, a to poznáš, protože je to slyšet a vidět na ouškách a krku, tak je to super a máš pokoj od odsávání. Určitě gratuluji. :slight_smile:
29. črc 2009 v 17:43  • Odpověz
A s tím časem máš pravdu. :slight_smile: Já jsem za deset minut odsátá a když jsem kojila, tak to trvalo i dýl jak půl hodiny. Takhle krmím a u toho mám puštěnou odsávačku, takže 20 minut i s krknutím a je hotovo. Ale určitě mi teda nevydrží 10 hodin spát. Krmím po třech hodinách ve dne i v noci. Když už se zapomene, tak v noci po čtyřech.

ambret: jojo, mají tam velké akvárko a obr rybky.
29. črc 2009 v 17:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.