• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
karca: moje přezdívka je od Křemílka - můj ex kdysi naznal, že se tak tvářím. :slight_smile: Už mi to zůstalo.
29. črc 2009 v 17:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak já byla dnes na třídním maminkovským srazu a paráda. Beruna je celý den hodná, ale moc nespinká :unamused: Tak snad nebude protivka večer teď.
Já se domluvím ještě s Tomem jak pojedu a dám vědět.
bobas, njn, třeba mu fakt vadí, že je to teplý, tak dávat chladnější, před krmením dá 5min.do strudené vody, ono se to krásně vychladí, ale to asi děláš.
zuzik, nedepkař, bude líp, já taky nejsem kolikrát trpělivá, včera jsem musela hooodně moc dýchat.
misi, Eliášek je čahounek pěknej a Tobě to s ním moc sekne :wink:
29. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
nevím,nevím,,ted jsem odsala před kojením 20ml,aby to nebyl začatek konce :unamused:
nevim jestli je to normalní,ale jsem z toho na na nervy :frowning2:

jinak aspon hezke zpravy mame z Rhb,prcek delá pokroky :wink:
29. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
Misi, Eli je fakt fešák a dovča teda vypadá báječně, museli jste si to krásně užít.

Petrach, jestli je malej spokojenej, tak bych to neřešila, ale je fakt, že kojení mi přijde taky časově náročnější, když někam jedu, tak odstaju 150ml za 10 min, Anče vždycky saje z prsa tak 30 minut. Těma 20 ml se netrap, jednou je to víc, jednou míň a i kdyby to byl začátek konce, no tak co!!!! Vždyť to takhle dlouho bohatě stačilo :slight_smile:, to je na metál, takže to spíš oslav a nesmutni.

Křemílka, to je dobrý, tak to si Tě musim v sobotu pořádně prohlídnout, hehehe.

Zuzíku, netrap se, však ono to malé neuškodí, když si občas bouchneš, aspoň nebude emočně plochá. :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
Viki, ty Butovice jsou fakt klidnější, tak příště zase můžeme zvolit jiný místo, všechny se stejně nikdy neshodneme, takže já už bych to radši neměnila, proto Butovicím nikdo nebyl, až teda teď na tebe, Chodov jednoznačně prohrával.
29. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
A Štůfkovi se určitě budou moc líbit ty obří rybičky.
29. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak máme úúúspěch. Malá se přetočila ze zad na bříško!!!! Udělala to i včera, ale to mi přišlo, že byla z kopce a dneska to udělala přímo před tatínkem :grinning: Tak mám radost!! Dneska je to už dobrý, moc nebrečí, vyprávěla jsem jí pohádku o perníkové chaloupce, tak sice neusnula, ale koukala na mě tak, že tomu rozumí :grinning: Teď jen doufám, že si to nevybere večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kremco, a kde je v galerii nějaký akvárium? Chodila jsem tam denně na oběd, ale akvárka jsem si nevšimla :grinning: :grinning: Proto nosím asi brýle, jsem slepejš :grinning: :grinning:
peti, teda to je úspěch, že po pěti měsících nekojení to jde!!!!! To je Šimůnek šikula největší!!! Po kojení toho moc neodsaješ, malej to vycucá. Uvidíš, jak to bude pokračovat, držím vám palce, moc bych vám přála, aby to vyšlo!!! :slight_smile: Jste obrovší bojovníci oba dva!!!
29. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
Peti, Simunek je fakt sikula!!!!

Honzik byl ted vecer zase libovej :unamused: Rval tady skoro hodinu. Jindy mi pri krmeni usina, dneska mel oci jako tenisaky a porad rval. Tre si rucickou dasen, tak nevim, jestli ho nezacinaji zlobit zoubky. Ach jooo.

Jani, jaka davas homeo? CHAMOMILLA VULGARIS?
29. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
Karci já jsem to myslela dobře,ale já ty Butovice nedám autem :unamused:
29. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jinak gratulace Verunce k přetočení a Šimíkovi ke krásnému papání od maminky :slight_smile:
29. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jinak my už úspěšně papkáme mrkev,brambor,cuketu,brokoličku a zítra budeme testovat špenát :slight_smile:

Jo a už žtřetí večer dávám kašičku s banánem a spinká celou noc s přestávkou kolem 4-5hod apak spí tak do 7-8hod.Prostě pohodička :grinning: A jak mlaská....TA kaše chutná i mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
Misi krasne fotecky z dovolene i Eliaska - je sikulka.

Peti jasne jak se vrati Adelka tak dame spicha - ja ji vidim skoro porad :grinning: Jinak super ze Simulka tak krasne papa :wink:

Zuzi teda Verunka je s tim otacenim rychla - my se myslim otaceli o neco pozdeji - nebo se me to zda a tak rychle to leti. :slight_smile:

Karco musim mrknout na tu cestu - to zas necham na posledni chvili jak se znam a pak budu bloudit :grinning: No snad se manza nademnou slituje a hodi me tam :sweat_smile:

Kremco super prezdivka - fakt jsi kremilkovi tak podobna? :grinning:

Hrusti jj dala jsem chamomillu vulgaris 9ch. Nekde na netu jsem nasla redeni do 1dcl vody 10 kulicek ale me se to zdalo moc tak jsem dala jen 3 kulicky. Nema to prijit do styku s kovem tak na umelou lzicku 1x a pak ji to potrela takovou tou namotanou vatou co je do usi - nevim jestli to zabralo ale pak usnula - i kdyz se chvili jeste vztekala - ted taky poplakava tak je u ni Peta. Je me ji lito - asi fakt ty zoubky - ma i prujem - ma takove obcasne vylevy ze se smeje a z niceho nic place jak kdyby ji neco bolelo - no hold si tim projde asi kazdy :cry:

Vikulko ahoj - jak se ma Stufecek - Melinka si na nej brousi zoubky :grinning:
29. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jinak jsem včera dostala po druhé mrchu :confounded: A musím říci,že to mám o dost silnější než před těhu...
29. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Ahojík :slight_smile:

Štůfík si také brousí zoubek na Mel :grinning: Snad dorazím :unamused: Musím si sehnat odvoz nebo to nějak zařídit...
29. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Už Mel také papá nějaké příkrmy?????
29. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Vikulko to si delas srandu ze bys nedorazila - i kdybych pro tebe mela nekde prijet nebo te nabrat - tak si pis ze se uvidime :grinning: Jsem to rekla Melci a ta zacala natahovat :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Vikulko ee - zatim jen kojim a tak 4x tydne davam na noc prikrm 90ml. No rikala jsem si ze bych mozna pomalu zacala ale dr rikala ze je to zatim zbytecne tak asi jeste pockam - zatim nevypada ze by stradala - spis naopak :grinning:
29. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jani já si to snad zařídím :unamused: Já tí směrem nejezdím a vůbec to tam neznám a to ani trošinku :astonished:
29. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
Vikulko holka zlata ja neznam Prahu vubec :grinning: Ale co - nejak to najdu - a nebo me mozna hodi Peta i kdyz ten asi taky nevi kde to je :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
Holky, já to tam taky vůbec neznám. Teď jsem se dohodla s Tomem, že pojedem busem, nechce mě pustit autem :unamused: Tak jsem psala na dopravní podnik jak je to s kočárkem.. Jsme zvědavá jak se dostanu z Čerňáku kočíkem, tak doufám, že jestli se někde dostanu ve velkoměstě do nesnází a zabloudím, že mě někdo z Vás po tel.trošku navede :wink:
29. črc 2009 ve 23:50  • Odpověz
Taakže vylezu z metra, trasa B, což je super, že nebudu muset přestupovat a pak půjdu po šipkách, a co je na nich napsáno teda?
29. črc 2009 ve 23:56  • Odpověz
Ahoj holky!
Andy, Černy Most je na trase B metra, takze tam nastoupis do metra a pojedete na Butovice. Na Butovicich pisou, ze je bezbarierovy vychod, ale nejak si nepamatuju kde. Kdyztak by ti nekdo pomohl s kocarkem.

Vikul, kdyztak pisni, muzes dorazit k nam a pojedeme spolecne mhd :wink:

Ja uz jsem vcera myslela, ze nam zacinaji zoubky. Vecer byl tak nechutne protivny, porad brecel a trel si dasnicku, ale nastesti pak zabral a spinkal celou noc, buzeni kolem 4.45 hod a pak jsme spinkali az do 7.30 hod. Ale k ranu uz ma spatne spani, trva mu nez zabere a pak se tam mele, tak si ho musim vzit do postele, natocit na bok k sobe a on pak kdyz vidi, ze spim, tak taky usne. Opice jedna :grinning:
30. črc 2009 v 07:53  • Odpověz
Vikul, kdybys chtela jet autem, tak mi na Butovice jezdime pres Radlickou. U nas najedeme na jizni spojku, ale pak neuhybame na Barrandak, ale jedeme smer centrum- Smichov a tak je pak odbocka doleva smer Radlicka a Butovice, projedeme kolem centraly CSOB u metra Radlice a jede se porad nahoru smer Butovice a po leve strane je tam pak ta nakupni galerie :wink:
30. črc 2009 v 08:04  • Odpověz
Ahojky sluníčka,

Hrusti také mě to napadlo a chtěla jsem se domluvit,ale ještě zkusím švagra zda mě tam nehodí a pak Ti písnu :wink: Jinak mě i napadlo,že bychom mohly jet autem spolu,ale nevím zda tam dáme kočárky???Teda pokud mě budeš navádět!!!!! :grinning: Já to klidně odřídím,ale musí mě někdo vést.
Jak skladný máš kočárek??
30. črc 2009 v 08:04  • Odpověz
Ale myslím,že to tam naskládáme :wink: Já už mám sporťák :slight_smile:
30. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Vikul, my už od včera taky jezdíme ve sporťáku :slight_smile:
30. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
Vikul, prcek kdyztak muze byt misto v korbe v autosedacce, takze bych ti do kufru nacpala jen spodek kocarku, ktery jde slozit :wink: Tak se domluv se svagrem, ja uz jsem psychicky pripravovala Vaska, ze nas tam s Honzikem odveze :wink:
30. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
Tak pokud to pujde a to asi pujde tak pojedeme spolu :grinning: Tak to já švagrovi ani říkat nebudu.Jdu ven tak se pak domluvíme :wink:
30. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
No, my taky asi vydrzime v korbicce tak mesic a pak pujde do sportaku, protoze uz je hrozne velky :grinning:

jj, pak se domluvime :wink:
30. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
ahojky holčiny jsem zpět chaloupky nakonec to vyšlo a byli jsme s manžzou sami bylo to super a krásně jsme si odpočinuli jen Davídek má asi tři dny rýmu a trochu zvýšenu teplotku , proto na srazík nemůžu dorazit je mi to moc líto hrozně jsem se těšila. ach joooo. ale fakt ho nechci ted tahat ven když mu není moc dobře

jinak včera jsme byli na ko a hlavička je ok tak uf. a váží 6200g a měří 62,5cm takže paráda, jen to moje mlíčko nic moc už moc neodsávám jen tak dvakrát denně a prikládám před jídlem jinak už ne protože tam toho moc není a jsem už utahaná takže dostanemax 200mm a zbytek um. ale tři měsíce jsme se drželi tak ted už to neřeším.

děkujeme za přáníčka ke 3měsícům, my dodatečně vše nej Aničkám a Týnuškám :slight_smile:

jinak Davídek začal dobře spinkat i přes den je zlatej pořád se směje a v noci usne ve 20.00-3.30 a pak v 7.30 a pak tak po 3,5 hod.

jinak jsem koupila nutroš confort a je mu po něm daleko lépe , je ot sice pálka ale co se dádělat :wink:

vikul vy už jste ve sportáku? no já se obávám že v něm budeme brzy taky a přijdemi že autosedačka je taky dost malinká no dlouho v ní nebyl vozíme ho i v autě v kočárku
30. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.