• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Andy, tady na tý stránce máš fotku, jak vypadá ta šipka, po kterých půjdeš do té galerie:

http://www.erupce.cz/galerie-butovice/
30. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahojky holky jdu vás pozdravit :wink:
máme se dobře,Vojtík je moc hodný,je to naše zlatíčko,skoro vůbec nepláče.
Co se týče papání tak kojím ale občas dáme navečer Bebu,máme doma váhu tak nám přibírá,i když u toho prsa je fakt minimální dobu,ale asi mu to stačí.
Zrovna dneska vyrážíme busem k našim,je to naše premiéra,zatím pokaždé jsme si vezli zadečky v autě.
Musíme toho využít když má být krásné počasí,tak aspoň ten den strávíme na zahradě.Doufám že se máte všechny krásně,sluníčka poslouchají.
Přeji krásný slunečný čtvrtek :slight_smile: pa
30. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahoj Andrej, to jsem ráda, že se máte dobře a že je Vojtík tak hodňounký, to si to člověk krásně užije. Mějte hezký den a ať to v hromadné dopravě dobře proběhne.
30. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak včera Veru usnula v půl desáté a probrala se v 7.40 :confused: Šikulka moje zlatái, depka je pryč, včera už to šlo a dneska to vypadá, že bude v pohodě. Jdeme na obídek s kamarádkou, tak se moc těším :slight_smile:
Hrusti, na Butovicích je bezbariérový přístup - je tam plošina pro vozíčkáře a kočáry. Není tam normální výtah :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ta plošína je jen u jednoho výlezu, u druhého není :unamused:
Andrjeko, ahoj, mám radost, že je Vojtíšek tak honňoučký :slight_smile: Malá byla v šestinedělí taky zlatíčko, pak to teprve začalo být veselé :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
Zuziku, diky za info. Na strankach DPP je, ze by to melo mit bezbarierovy vychod, ale ja jsem si nejak nemohla vybavit na kterou stranu. Uz jsem tam dlouho nejela, nooo :grinning:
30. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
Dobre ranko, tak u nas spinkalo 4 a pet hodin to je neuveritelne. Ale je fakt ze jak zacal trosku knourat tak sem mu dala dudel a okamzite zase usnul. A ja se uzasne vyspala :grinning: Ted radi uz pul hodiny na hrazdicce a ani se nepretaci na brisko asi se mu dneska nechce :grinning:
Holky ten sraz jsou uplny manevry :grinning: :grinning: :grinning:
Anitt teda ty mas kus chlapa vazi jen o neco malo nez my. Ja pokud kojeni vydrzi tak chci taky davat prikrmy az tak od pul roku, ono mu to nikam neutece :slight_smile: Mame to schvalene i od dr. Ale je fakt ze nektery detem uz to mlicko nestaci a musi se zacit driv. O sportaku jsem taky uz uvazovala, nechce uz v te korbicce moc byt, rve ze nevidi ale nakonec vzdy usne. A taky u x-landera, kdyz ho predelam na sportak uz tam nenacvaknu autosedacku. A tu ja vyuzivam skoro porad s tim podvozkem. Ta maxi cosi je vyborna. Vcera mu manza vydelal tu vlozku, kde je operka hlavy, protoze mu trcely nohy, ale dam mu ji tam zpet protoze se mi nelibi jak ma volne tu hlavu, kdyby byl nejaky tukanec a on treba zrovna spal, tak mam strach aby si treba nezlomil vaz. :frowning2:
Andy do kolika kilo ta maxi cosi je?
30. črc 2009 v 10:31  •  1 dítě  • Odpověz
Zuziku, hlavne, ze uz je lip. Verunka je sikulka!

Anitt, to je skoda, ze nedorazite, ale chapu to. Tak az budete s Davidkem v Praze, tak dej vedet a nejak se sejdeme. Ty jo, Davidek uz je delsi nez Honzik, ale my mame zase o par gramiku vic :grinning:
30. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
Anrea gratuji k hodnemu mimi, uzij si to dokud spí :grinning:
30. črc 2009 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz
anitt, to je škoda, že nedorazíte, ale chápu to. Já mám zase strach z tý prasečí chřipky :frowning2: Včera zrovna říkali, že se nemá chodit do nákupních center, MHD a hypermarketů, tak jsem si tak říkala, jak mám s malou cestovat. Ale strach mám :frowning2: Tý jo, Davídek je pěknej chlapák. Verunka ve 3 měsících vážila 5870g a měřila 65cm. Takže taková čára hubená :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Anitko to je me lito ze je maly marod. :frowning2:

Zuzi ja se radsi ani na zpravy nedivam - jsou tam same negativni zpravy a clovek ma pak chmurne myslenky. Podle me to strasne zvelicuji. Na obyc chripku umrelo daleko vic lidi nez na tu praseci a to uz nikde nepisou ani o tom nemluvi. To by jsi nemohla chodit nikam - ani k dr.

Holky kdo teda vsechno dorazi? Snad nebudete postupne odpadat abych tam nakonec nebyla sama :sweat_smile:
30. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
jani, já se snažím myslet pozitivně a je fakt, že když tu byla ptačí chřipka nebo nemoc šílenejch krav, tak jsem to nebrala nijak vážně. Říkala jsem si, že jsou to takové "mediální" aféry. Teď na tu ptačí chřipku ptáci taky umírají a už o ní není ani slyšet :frowning2: Ale teď je to jiný, protože mám mimčo, tak si to moc beru, i když mozek říká, že je to blbost, protože bych opravdu nemohla vyjít ani před barák :unamused: A neboj, sama tam nebudeš, budeme tam přinejmenším dvě :grinning: Ale já myslím, že většina dorazí. Měla by dorazit, Ambret, Andy, Bobas, Hrusti, ty, Karca, Kremca, Vikulka a já :slight_smile: Snad jsem na nikoho nezapomněla :slight_smile:
30. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
Zuzik ja te chapu - taky se o malou bojim a po porodu i o me - ale to mame asi kazda z nas. Jak rikam - ja radeji na zpravy ani nekoukam - jsou tam same negativa. To moje starsi segra ma ve zvyku prijit a rikat jak tam slysela ze zenska zabila dite...popisuje to do detailu a ja se s ni vzdy pohadam protoze ji na zacatku rikam ze to nechci slyset - jenze ona kdyby to nerekla tak by asi onemocnela tak radeji delam ze ji posloucham a premyslim nad necim jinym. Radeji si to nezabiram :slight_smile: Ju tak to se na Vas vsechny moc tesim. No nic jdu asi udelat obidek a podelat neco venku. Jeste dodelavam fotky tak pak hodim odkaz na rajce - na konika to nejak nemam cas davat. :frowning2:
30. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
Jj už jsme ve spoťáku a moc se mu tam líbí....Jinak autosedajda se tak dá ještě naštelovat,aby tam větší mimi bylo pohodlně,tak na to jukni.

Malej mi teď usnul po obídku,tak jen v rychlosti,protože pak musím uklízet.

Zuzí nebezpečí číhá všude a tím to asi nelze ovlivnit :unamused:

Hrusti večer zavolám a domluvíme se ju papa
30. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ahoj holky, tak já ještě čekám na zprávu od dopravního podniku, jak s kočárem, ale možná se domluvím s bobáskem a to bych pak brala jen sedajdu, akorát malá moc v ní nechce spát, tak pak asi bude trochu protivka. No, pro jednou by to musela přežít, Vás chci moc vidět.
karci, jinak díky za info.
Já měla být dnes na vaničkách a popletla jsem to, myslela jsem, že až zítra, takže trapas. Teď jedem na chaloupku, tak zatím pápáček.
30. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
Vikul, jj, ozvi se :wink: Pokud pojedes kombikem, tak tam bysme se meli vejit, do fiesty tedy nevim, to asi neee :sweat_smile: Jeste me napadlo, ze by nas tam Vasek odvezl a ty bys jela za nami, ze bysme delali navigatora :grinning: Nech si to projit hlavou a vecer se domluvime :wink: Jinak my kolem 12 hod papame, takze bych videla srazik kolem 12.15 hod u nas. Na Butovicich jsme tak za 20, max. 30 minut.

Andy, uzijte si chaloupku :slight_smile:

No s tou praseci chripkou mam taky strach, ale na druhou stranu je pravda, co pise Jaaninka, ze na normalni chripku umre vic lidi a nemluvi se o tom.

Ja jdu delat obidek a prebalit Honzulku. Nadelal si po obidku do kalhot :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Holky tak jsem zpracovala par fotek za posledni dva mesice. Tady jsem je vlozila kdybych jste chteli juknout: http://ruskovi.rajce.idnes.cz/ .

Nic valim neco delat - prace jak na kostele a ja se valim u pc. :grinning:
30. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
janinko krasne fotky
Holky nestiham nesel me celej den internet a ted uz mam na ceste domu manzela takze se sem moc nedostanu.
Andy mas ode me zpravu na IP pokusim se napsat detaili jak me sem manza pusti :grinning:
30. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
Jani hned na to mrknu a kde mas Melinku? My za chvilku valime na vanicky. To si prcek uzije v tom vedru. Uplne mu zavidim :slight_smile: Ale jeste spi :sweat_smile: A mame jeste krmit :sweat_smile: Tak pa pa
30. črc 2009 v 15:20  •  1 dítě  • Odpověz
Ty jo ta uz je velka :grinning: Dobre ji krmis :grinning:
30. črc 2009 v 15:21  •  1 dítě  • Odpověz
Ale je to kocka, vleze se jeste do kosiku?
30. črc 2009 v 15:25  •  1 dítě  • Odpověz
Misi vanicky dneska zavidim. I kdyz my mame doma 23st ale venku je nechutne. Jsem krumpacem likvidovala jakesi hnusne kvitka a melo to koreny tak pul metru do zeme - jsem zbita jak kun. :slight_smile: Mamka hlidala ale uz na to prdim - jeste chybi kousek udelat ale az zitra - me vyskakaly i mozoly :grinning: Asi uz nejsem zvykla makat :sweat_smile:

Bobas a co maly - dneska papa pekne?

Jo misi mala je obr - ma na brise tak 5 pneumatik - mohla by sem tam nejaky ten specek i rozdat ale radsi at je poradna nez nejaky susinek :grinning: Se nemozu divit ze je takova tucka kdyz ja se cpu porad samyma cokoladama... :sweat_smile: Do kocaru se jeste vleze a v kosiku ma jeste vic mista, ale uz chce videt tak az bude sedet tak dostane sportovni sedacku - driv ee - at se snazi :grinning: Ty jo ja jsem ale matka :grinning:
30. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
Tak vanicky byli super, skoda ze posledni. No a prvniho zari rano musi brzo vstat a prihlasit nas na pokracovaci kurs. Tady je o nej strasnej zajem :frowning2:

http://scotty78.rajce.idnes.cz/Plavacek_Eliasek/

pridala jsem fotecky ze dneska.
30. črc 2009 v 18:27  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme byly u kamarádky šest hodin a super. Malá byla hodňoučká, jen byla chudáček úplně zpocená :frowning2: A to měla jen body s krátkým rukávem :frowning2: Teď tu dadá, má chudáček za dnešek takových zážitků, že to musí strávit :slight_smile: Jo a vypadá to, že se jí konečně zahojí to ramínko :slight_smile: Doufám, že to nezakřiknu, ale vypadá to fakt slibně...
Jani, krásné fotečky, Melinka je frajerka a přijde mi, že je to celý tatínek :slight_smile:
misi, teda Eliášek si to vyloženě užívá :slight_smile: Moc vám to tam všem sluší :slight_smile:
andy, tak to je škoda, že jste vaničky prošvihly :frowning2: Užijte si to na chaloupce :slight_smile:
30. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
Tak dnešek jsme měli celkem na palici. Nelinka uřvaná oka nezamhouří, mě třeští hlava, no děs. myslím že nás trápí zoubky. Snad to do soboty bude trochu lepší abych mohla přijet za vámi
30. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
Janinko, Meli je opravdu krásná a ty očka!!!
Misi, Eli si to teda fakt užívá, ty vaničky vypadají fakt superior.
Já dneska byla hodně venku, natírala jsem plot, ale došla mi barva, tak je to nehotové, chjo. Anča byla hodná a hrála si sama v kočárku, nebo chrněla, jsem včera měla dvojku vína, tak asi proto tak chrněla :grinning: :grinning:
Těšim se na srazík a Misi, máš pravdu, to je fakt AKCE, my než se dohodneme a poladíme :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
Holky a nebude vadit, když se mnou pojede i kamarádka? Má melého Nikolase o 19 dní mladšího než je Nelinka. Nevím sice přesně jestli pojede, pokouší se překecat ještě staršího synka aby jet taky a když se jí to povede tak by jsme přijely obě :wink:
30. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
http://www.reflex.cz/Clanek35023.html

holčiny super článek u toho odsávám :grinning:
tak jinak miláček jde 24. 8, na hexu a rozhodli jsme se pro pneumokoka ? máte ho už někdo ? trochus e bojím ale dr nám to doporučila. měly jste nějaké negativní reakce?
30. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
ambret, no mně to vadit nebude :wink: Jak to je u Vás v buse s kočárkem, co Ti řekli?

Jinak u tety bylo fajn, akorát malá byla protivka, už nikam bez kočíku nejedu, protože v sedačce mi nespí a pak je marudná :unamused:
Máme úspěch-přetočení na bříško, sama, pak po druhý to dala taky, ale nevěděla jak vytáhnout ručičku, tak se tak snažila až se vrátila zpátky na záda :grinning:

Holky, máte krásná dítka, hezký fotečky. Popravdě já přemýšlím, že s vaničkama skončím, páč nás pořád objednává ráno a to prostě malá dřív jak v 11 nedává a pak koupe ji 20min. a teď poslední tři koupačky s ní dělala úplně to samý, jako to můžu s ní dělat já ve vaně. Kdyby to stálo stovku, tak to neva, tak jako když to stojí 300Kč :unamused:
30. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Anitko teda to je dlouhe - mam aspon cteni na vecer :grinning: Jak je Davidkovi? Porad teplota? :frowning2:

Karco nechces prijit natrit plot i k nam? Uz by pomalu potreboval :grinning: Ja uz mam vyrvany zahon a zitra tam navozim vetsi kamene - uz jsem tam nasadila i nejake lepsi kyti :slight_smile: Ty jo to vino si dam asi taky at chrni - tam rozebira kolotoc a rve perinu - jsem ji dala do spaciho pytle protoze se odkopava a nelibi se ji v tom potfurce. :grinning:

Zuzik dekuji za pochvalu - Melca je fakt cely Peta - ze me nema snad nic, ale aspon ze tak - po me by moc krasy nepobrala :slight_smile: Jinak doufam ze nam Verunka v sobotu povyklada jak se dneska mela a neco na tebe praskne :grinning:

Misi super fotecky mate. Eliasek si to vylozene uziva. U nas uz to taky tak vypada ale dve lekce to trvalo :slight_smile:

Jdu docist clanek a zehlit. No taky si musim zazalohovat pc jelkoz mam nejaky pruh pres monitor a muj drahy me sdelil ze me odchazi, tak rychle at neprijdu o vsechny dokumenty :unamused:
30. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
misi jani nádherné fotečky

jani davídek je zatím bez teploty ale nudlí tak mu pdsávám nudličky a kapu libenar a na vaničky máme jít ve stredu ale to asi zrušim aby zase nevylítla teplota ach jooo
andy u nás to stojí 500,-

ten článek je super a je to fakt :confounded:
30. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.