• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Jani, nechci strasit, ale na D1 je bouracka kazdou chvilku :angry: Takze zitra te mame cekat kolem 14 hod, ju :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ja bych chtela zkusit nekdy v srpnu zkusebni lekci vanicek a pak bych se rozhodla. Uvidime jak by se to prckovi libilo a hlavne, aby se po tom neosypal. Ma hodne citlivkou kuzicku a porad mame nejake vyrazky a pupinky atd.
31. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
jj siroky baleni. babas at na kardiu dopadnete dobre.
31. črc 2009 v 11:30  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holčiny

misi držím palečky na kyčle my jdeme 5.8. taky bojim bojim :confused:
bemo hlavně že už to má prdelk a za sebou ted už je krasavice :slight_smile:
hrusti já ty vaničky dám v kurzu pro ženy jak jsme chodily :slight_smile: ale nevím kdy příští týden se ještě bojím tak leda pak ale bojím se aby nenastyd na to očkování

holčiny očkoval vaše mimi dr na pneumokoka ja do toho asi jdu :confused:
31. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
hihi,já si odběhla posbírat prádlo a zkulturnit a nějak jsem to zapomněla odeslat...no tak ještě dodatečně držím pěstičky na kontrolách...a jak mluvíte o těch vaničkách,tak nemám ani páru co to je ...postýlka,kolíbka,abeceda.... :grinning: :grinning: My zatím do vody nemůžem i když má K.vodičku moc ráda..tak snad se někdy do bazénku taky dostanem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My zítra razíme na chajdu(i když 3 dny nesmíme na sluníčko) :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale počítám že tady stejnak nikdo nebude,když máte ten srazík....škoda,že je to tak daleko :cry:
31. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
Jani my jdem na kyčle taky příští týden a ještě musím dělat dort...tchýně s manželem mají narozky,tak snad to budem mít taky v pořádku :wink:

Anitt-my zatím Pneumokoka nemáme,ale chci se na to taky potom zeptat....
31. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
http://www.ditezeskatulky.cz/cs/233.652/noseni-deti/nositka/manduca-sweet-butterfly
jukněte krásná manduca :slight_smile:

jinak jsem od včera začala dávat nutrilon confort a mám pocit že je to horší :angry: no ještě počkám a má zelené hoví od doby co jí comfort tak nevim nevim
31. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
a koukám že Map už tady dlouho nebyla,co?
31. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
Anitt, ja chci nechat prckovi dat ten synflorix, ale dr. rikala, ze se sice muze davat s hexou, ale pro takhle male deti je to hodne velka zatez a ze by to dala pak az bude trosku vetsi. kamoska to bude davat az po 3. hexe. zalezi jaky ma prcek reakce.pokud je o.k., tak klidne mu to muzes dat s hexou.
31. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
Anitt-motýlková :grinning: já to svoje dítě nosit dlouho nemůžu,protože mě šíleně bolí záda :frowning2: 1x jsem jí nesla asi 200m v klokance asi před měsícem a myslela jsem že bolestí umřu :cry:
31. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
buni jo je taková letní vid :grinning:

hrusti já nevím jaké má reakce dá mu to při první hexe doporučila nám to co nejdřív no každej říká něco jinýho nicméně příběhy holek co jejich děti dostali pneumokoka jsou otresný tak do toho jdeme. jen nevím jak s dovčou chtělijsme do hotelu ale asi radši až bude malej oočkovanej mám trochu strach. očkovat ho bude v jeho čtyřech měsících

dnes nějak není naloženej a dost spinká asi ještě není uplně ok ale teplotku už nemá
31. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
Anitko ja se na toho pneumokoka informovala u dr a ona me rekla ze si mysli ze je to zbytecny. Ze pokud by mala byla nedonosena tak to jo - to by me schvalovala, ale ze i kdyz ji naockuji tak nemam jistotu ze to nedostane. Navic ta vakcina by cela vysla skoro na deset tisic tak jsem se s manzelem domluvila ze male radeji koupime 8 lahvi alvea ktere ma na celou imunitu nez dat desitko do neceho kde nevime jestli to fakt zabere. Taky se toho trochu bojim, ale me osobne dr rekla vazne tohle. Ze je to moje vec ale ze v nasem pripade si mysli ze to nema cenu. Jeste rikala ze uvidime jak bude starsi. Pokud bude nejaka nachylnejsi na zanet usi, casto ryma, krk... tak po roce tu vakcinu muzeme zkusit ale pokud bude ok tak v tom nevidi smysl. Mala je zatim ok a ze zacatku kdyz mela sem tam rymu jsem ji dala to alveo a od te doby ji nic neni. Nechci ti to vymlouvat - musis si to zvazit sama. :wink:
31. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
jani hmmmm. ach jo to je tak těžké se rozhodnout každý má jiný názor no nám to zase doporučila že je to dobré takse v tom vyznej chjoooo
31. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jani, alveo muzou i takhle mala miminka? Je tam docela dost bylinek :confused:
31. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
Tak už máme fotečku v albíčku.
Holky díky, já jsem ráda, že už to máme za sebou a už nemusím Natálku trápit.

Taky jsme nad pneumokokem uvažovali, ale prý mají miminka v dnešní době i tak dost očkování.
31. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
bemo je rozkošná :wink:

my ho asi dáme už jsme se rozhodli tak pokud nám toněkdo vyloženě nevymluví tak do toho jdeme
31. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
holčiny chci začít dávat od ukončeného 4.měsíce už něco jiného než mlíko budete taky dávat nebo už dáváte?
31. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
Buni, mi jsme nechávali píchnou ouška. Nějak jsem se na to nastřelení ani neinformovala a jaký je v tom rozdíl?

My zatím pojedeme jen v mlíčku, dokud nám to bude stačit.
31. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
Hrusti jj. Mamca me to zjistovala primo u toho dr z Kanady a oni maji i dr kterych se muzes zeptat tady v CR. Ja ji to zatim davala jen na zacatku - kolem 3 mesicu a malou lzicku a prestala me po tom i blinkat a chutalo ji to, ale jak ji bylo lip tak jsem to vysadila. Ja to zacala pit tak ted to ma v mlicku (tak me prislo zbytecne ji to davat)ale jak prestanu kojit tak ji to dam jako prevenci aspon na pul roku. Mamky znama to davala svemu chlapeckovi od narozeni - narodil se s rakovinou a byl na tom hodne spatne ale do roka ji mel pryc. :wink: Ja osobne v tom vidim smysl protoze to pomohlo i me osobne.

Anitko ja ti to nevymlouvam - tohle si musis rozhodnout vazne sama. Nikdy ti nereknou vsichni to same a jedni budou pro a druzi proti. Ona dr me rekla jeste jednu vetu ze ma spoustu pripadu kdy se lidi ockovali na chripku (driv ji nemivali) a po ockovani ji meli porad. :unamused: A taky ze tohle si musim rozhodnout sama :unamused:
31. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jo jeste se Anitko zeptej dr na tu hexu. Tam uz je neco z te vakciny na pneumokoka obsazene. Aspon dr me to pri prvni hexe rikala :slight_smile:
31. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
Anit my už taky příkrmujem
31. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Zuzik moc ti to s tema dvouma holcickama slusi - co takhle si k Verunce jeste jedno mimi poridit? :grinning:

Bemo Natalka je zuzova. Moc ji to s nausnickami slusi a v tech satickach je krasna. :wink:
31. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
Anitt ja cetla hodne reakci kvuli vakcinam a ve finnale jsem rekla ze se poradim s dr ale malemu to dam stejne asi nejdriv az po 3 hexa kdyz se rozhodnem pro ockovani. Ted tem malejm telickum dava docela dost zabrat i ta hexa. Ale jak pisou holky rozhodnuti je na tobe.
Jinak jsem asi divna ale nechapu zensky ktery muzou kojit maji mleko a nemaj zdravotni problemy. Je to mnohem pohodlnejsi a navic tomu diteti davaji to nej co muzou. Ja byla ten prvni mesic hrozne spatna stoho ze to nejde. Ale nez se stresovat a mit pak i ubrecene dite to na to radej kaslu. Hodne z nas tu s kojenim bojovalo a klobouk dolu pred tema co odsavaji. Fakt holky jste dobry. :slight_smile:
Buni me bolej taky docela zada z tahani maleho, ale chodim ted trochu obcas plavat tak je to lepsi :wink:
31. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
Anitt, ja s tema prikrmama uvidim, jak bude prcet prospivat. Pokud bude po mlicku prospivat, tak bych chtela tak do konce 5m davat UM, ale uvidime. K dr. jdeme az zacatkem zari a to nam bude 4,5 mesice, tak se s ni poradim. Jinak my jedeme koncem srpna na tyden na dovcu, tak budu radsi kdyz mu budu davat mlicko a nezacinat s prikrmy. To nejdriv po te dovolene :wink:
31. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj holky, se mi toho zase sešlo....
Kde začít :astonished:
Já neví na co očkovat, poradím se s dr. ve středu. anittko, já chci začít s příkrmama, takže se taky zeptám dr. jestli mi to už doporučí od 4. nebo jetstli měsíc ještě počkáme. Každopádně si myslím, že Ti co kojí by měly vydržet s příkrmama do půl roka. Zelen.stolice po comfortu je normal, je tam štěpená bílkovina, comfort já zároveň i HA, úprava bříška až tak po týdnu nejdřív, ale lepší je ten Hipp - obsahuje i imunofortis, na bříško super a není zelená stolice a stejné složení.
bemo, naušničky hezký. Já nemám, co popisovat, já u toho nebyla, to bych asi taky ,měla průjmy od rána :frowning2:
jaani, prosím Tě, co to máš pro Melinku zase za zázrak?
misi, držím pěstičky a pak dej vědět :wink:
zuzik, teda to je spáč. Já taky nemohu večer brzo usnout, nejdřív tak po půlnoci. Takže cvíčo mě zahřeje a unaví. Já jsem hrozná zmrzlina, ale takhle jak jsem po cvíču, tak je mi krásně teploučko, ale i tak mám kolikrtá dvě deky :wink:
Já pofičím do města, zeptám se tam na tu cestu a snad to klapne.
31. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jinak tady jsou ty chlapecké čepičky pro misi: http://kubajda-hackovani.shop1.cz/
31. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
Bemo, já úplně přehlédla, že malá má už náušničky :frowning2: Je to už velká slečna a moc jí sluší :slight_smile: Jsem ráda, že jste to obě zvládly, já se toho taky děsím :pensive:
Anitt, já jsem dr. na to ho pneumokaka taky ptala a ona mi říkala, že mi to vymlouvat nebude, že ona teda ho doporučuje, ale nijak ověřený, jeslti to opravdu na stopro funguje, nemá... Taky mi říkala, že by to od příštího roku mělo být zadarmo, že už to mělo být tenhle rok, ale poslanci to neschválili.... Nám ho každopádně doporučila až v sedmi měsících nejdřív.... My nemáme ani píchlou první hexu, ale snad se teď konečně poštěstí :slight_smile:
Misi, držíme palečky, ať to dobře dopadne :slight_smile:
31. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ahojky holky,

tak už se nám srazík blíží,já už se na Vás tak těším......
Jinak my už máme dvě očkování za sebou hexa....a jedno prevenar...Prý je to dobrý,když se naočkují :wink:
Na fotečky kouknu později,malej spinká a pak pujde s babčou ven a já jdu domýt ty okna v ložnici a uklidit ve skříních :confounded:

Anitt určitě bych počkala s příkrmama alespoň do toho pátého až šestého,pokud ještě kojíš....MY začali až 5,5měsících
31. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
tak zase dostal confort a kroucení jo aje to pěknej humus teda
andy ty dáváš jakej nutroš? já už vydojim jen 200denně no a prikládádm ale to si myslím že moc nevytahne no jo no tři měsíce měl denně půl litru ted už to prostě nejde.
31. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
vikul ahojky a jak brouček reagoval taky vám to dr dala s hexou ?
31. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
anitt, Andy dává Hipp, tuším. :wink: Já dávám Nutrilon HA (je to pěknej humáč :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), ale malé chutná víc než sladký, co jsme měly na začátku. Žádné kroucení po něm nemá, ale každé dítko je jiné :slight_smile: Nic si z toho nedělej, že už nebude mít tvoje mlíčko... Vydržela jsi dlouho a Davídek krásně prospívá :slight_smile:
31. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.