• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Anittko andy dava tu samou UM jako ja Hipp 1. Jo a prikrm budu davat asi ted od 4 mesice alespon jednou dene na noc tu prvni kasicku a poradim se z dr. jestli muzem i neco jineho :wink:. Ale asi bych se zeleninkou a tak chtela pockat do toho 5 mesice alespon :wink:
31. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
Ahoj Vikulko, taky musim uklizet :grinning:

Ted jsme dosli z mesta - jsem grogy. Nechutne dusno, moc nakupu takze docela tezky kocar. Mala vytuhla tak jsem ji prenesla do postylky a chrni tak jdu udelat tu rybicku :sweat_smile:

Andy ten odkaz na ty cepicky jsou super. Uz jsem si pro Melcu 2 vybrala :grinning: . Jinak jestli myslis tim zazrakem alveo tak odkaz je tu: www.akuna.cz. Je to urceno spis pro dospele ale muzou to i deti.

Hrusti ty ses ptala na ty bylinky - jo je jich tam dost ale v takovem pomeru aby neuskodili. Neboj maji to protestovane vsema smerama a nekolik certifikatu. Uz zvazuji ze to nechaji prodavat v lekarnach - zatim to moc nechteli zarazovat mezi leky...Ja uz se setkala i s jednou dr co me to doporucila. :wink: Cucela kdyz jsem ji rekla ze to znam :grinning: Kdybych si nebyla jista jestli ji to Melince muze nebo nemuze uskodit tak bych ji to nikdy nedala. :slight_smile:
31. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
Anitt, my davame Bebu HA Premium, ale to pokracovani mlicko bych uz chtela zkusit normalni Bebu 2, ne hypoalergenni. Snad to Honzik bude dobre snaset :wink:
31. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
mě tak mrzí že vás neuvidím :frowning2:
31. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
Mě taky Anitt,
jak vás čtu, jak se domlouváte a těšíte se, tak bych hned dojela. Ale pro mě je to otázka asi 3 hodin a navíc mi přijede rodina.
31. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
Anitt snášel to dobře.Jen mi spal skoro celý den.A měl lehce zvíšenou teplotku 37,1 po odečtení..

TAké mě mrzí,že se neuvidíme,ale pak dáme srazík zase :wink: Teď mi Štůfek spal dvě hodky a razí ven :slight_smile:

My už dáváme 5den na noc kašičku(banánovou) a může se po ní utlouct.Je opravdu moc dobrá....

Pétí sporťák ještě vyfocený nemám,ale budou fotky ze srazíku.A je tam moooc spokojený :grinning:
31. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
Cauky tak jsme zpet z kontroly, teda vy jste toho púrobrali tolik, ze nevim na co driv reagovat :slight_smile:
Zprava dne pro me, kycle mame v poradku :grinning: :grinning: :grinning: a uz tam nemusime. Hurááááá. A priznam se, ze to nebylo sirokym balenim, protoze my jsme ho davali jen ze zacatku a pak uz jsem se na to vykaslala, protoze malej v tom nechtel spat a mel hysteraky. Ale rozhodla jsem se tak hlavne proto, ze nam ta nase dr, rekla ze se ji to zda ok.
Andy diky za odkaz, cepicky jsou super, jak mi dojde materska hned Elimu objednam :wink: Uz ho mam v oblibenych.
Naty je krasna v nausnickach. No jo vyhoda holcicek. :slight_smile:
Anitt my prikrmy urcite az v pul roce. A ockovat na pneumokoka budeme, taky nebudu riskovat tu nemoc, taky me desi pripady kdy to detatko umrelo. Budeme davat prevenar. Mame metalku a ta prispiva litr na jednu davku. Ale necham ho naockovat az po vsech trech hexach. Taky nam dr rekla, ze je to zatez pro takove male mimco.
Jani to Alveo znam, manzel je zaregistrovany u LR a my uzivame aloe koncentrat a colostrum. Kdyby ses chtela mrknout tak tady :

http://www.lr-czech.com/cs/public/home.php

To aloe ted nemuzu kdyz kojim, ale colostrum je super a co ho uzivam tak malej neni vubec nachlazenej ani nema zadny dalsi problemy. :wink:

My taky uklizime, teda ted manza vysava a umyva zem a ja nabehnu pak na prach a koupelnu. At prijedeme po dovolene do cisteho :grinning:
31. črc 2009 v 16:08  •  1 dítě  • Odpověz
Ta manduca je skvelá :slight_smile:
31. črc 2009 v 16:12  •  1 dítě  • Odpověz
Misi super ze kycle jsou ok - ja se budu desit pristi tyden :frowning2:

To LR neznam. Ja uzviam jen ty produkty od akuny a taky piju zdrave kaficka. Zatim me nic jineho neschazi a v kombinaci techto dvou veci nemam skoro zadne zdrav.potize - kdyz nepocitam zada. :slight_smile: ale juknu na to - treba me neco prasti do nosu :grinning: Jak se tam da kdyztak objednavat?
31. črc 2009 v 16:17  • Odpověz
Misi na jak dlouho vydrzi to tekute colostrum?Docela mazec ceny - vydrzi to aspon na mesic? A na co to vubec je? Je to jako alveo? Ze ti to vycisti kazdou bunku v tele a je to na celkove posileni organismu? Tam neni o tom skoro nic totiz napsane. :grinning: No a jestli se muzu zeptat - pomohlo ti to v necem? :wink:
31. črc 2009 v 16:21  • Odpověz
Misi, super, ze jsou kyclicky v poradku a uz tam nemusite. To aloe mi ted koupila mamca, to broskvovy :slight_smile:
31. črc 2009 v 16:22  • Odpověz
Jani jj je to na stejnym principu, to aloe je cistici a colostrum posiluje imunitu a taky cisti organismus. To aloe je jeste treba s kremikem na klouby a tak. Muj ma operovany obe dve kolena a hrozne mu to pomohlo, rychle se dostal zpatky do kondice. Je to taky vsechno na prirodni bazi. To aloe je koncentrat 91 procent. Ale to kdyz kojim nemuzu, to by prcka pekne prohnalo. Ale to colostrum muzu a co jsem to zacala uzivat tak nejsem´vubec nemocna ani malej. I kdyz radili ty chripky, vsichni byli nemocni a ja s manzou i prckem v pohode.
Manza ma tu registraci takze ma ty ceny o 30 az 40 procent nizzsi, to uz se da. To aloe vydrzi mesic a pul a colostrum tak tri tydny.
Hrusti to ma rad muj tatka to broskvovy :grinning:
31. črc 2009 v 16:36  •  1 dítě  • Odpověz
Vsak se o tom pak muzete pobavit s manzou jak pojedem se zas mrknout na psi matku :slight_smile: On toho vi vic nez ja.
31. črc 2009 v 16:39  •  1 dítě  • Odpověz
misi, tak moc gratuluju ke kyčličkám. Je dobře, že už tam nemusíte a že je Eli v pořádku :slight_smile:
mě přijeli rodiče, tak se máma šla projít s kočárkem a já zatím vyžehlila tu horu, co tu na mě koukala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě jsem vyvařila lahvičky, ale už jsem nestihla umýt nádobí, tak mě to čeká večer :grinning:
31. črc 2009 v 16:57  • Odpověz
zuzik to mas super, me ceka dalsi zehleni zitra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 v 17:11  •  1 dítě  • Odpověz
Holky davate nekdo krev? Manza dava a ja se rozhodla ze taky zacnu, ale nasla jsem si ze nejdriv pul roku po porodu.
31. črc 2009 v 17:36  •  1 dítě  • Odpověz
Ambret, klidně ať přijde i kamarádka, maminek není nikdy dost.

Janinko, bydlíš moc daleko, takže z plotu nic nebude, hehe.

Holky, já myslim, že někdo třeba nechce kojit, protože se nechce omezovat ve výběru jídla, alkoholu, ale i sportu, taky to neodsuzuju, ať každý činí tak, jak je mu pohodlné, je to náš život, takže si to můžeme dělat, jak chceme. Holky, já jinak už nic nevyvařuju, tak od Ančiných 2 měsíců na to prdim. Takže čaj i dudlíky má prostě jen omyté.

Andy, ty takhle cvičíš? Ty jo, Ti závidim tu vůli, já nedělám NIC!!!

Bemo, krásný naušničky, se máš, že už to máte za sebou.

Hrusti, doufám, že budete zítra ok a Honzík bude jako řípa.

Teda ta diskuze by mě teda nasr…. To jsou fakt pipiny, mně přijde, že je to kojení kolikrát o štěstí, musí se sejít spousta věcí v jeden okamžik, aby to klaplo a jak se nesejdou, tak začíná hrozný boj.

Misi, držim palce s kyčlema, moc, moc. Ha, tak než jsem Vás dočetla, tak si zpátky a všechno ok, to jsem moc ráda. Anče na první kontrole řekli, že kyčle ok, ale že tam má na jedný straně nožky 2 čárky, na druhý - jednu čárku a že máme preventivně dávat široký balení, ale taky jsem ho dávala jen ze začátku a teď na to už dlouho prdim, takže se kontroly příští týden klepu, když mě to přijde takové nesmyslné, stejně tu plenu těma nohama scvakne, to bych jí tam musela dát nějakej plast, aby jí to udrželo nohy od sebe.

My jdeme taky do toho pneumokoka a asi budu volit Prevenar, no ještě uvidim, prej to dá Anče příští týden naráz s hexou, snad to zvládne holčička moje. Teď čtu Janinku, achjo, já bych jí toho pneumokoka radši taky nedávala, moc tu přemíru očkování neuznávam, ale furt si řikam, že když to chtějí zavést povinně, tak že to asi není úplná blbost.

Ty chlapecký háčkovaný čapky jsou super, fakt se mi to líbí. Škoda, že Anče nenávidí čepičky, vždycky vyvádí, takže jí dávám max. kapucu, jo a ještě takovej šáteček, je to spíš jako čelenka.

Já jsem krev Misi ještě nikdy nedávala, nějak jsem se k tomu nedostala, ale měla bych…
31. črc 2009 v 17:59  • Odpověz
Tak už jsem zpátky a už mám za Váma i lístečky. Pojedu v 10:30 a zpět 16:30, jede to 70min., tak to jde, protože k mamce vlakem jezdím 55min. a malá to dává v poho. Akorát teda musím vzít kočár, protože ten mi složí a malou budu mít u sebe na klíně. Už se moc moc těším za Váma a zároveň jsem nervózní jak před prvním randem :grinning:
Malá by brečí, pak ještě písnu...
31. črc 2009 v 17:59  • Odpověz
Andy, vzdyt to bude nase prvni rande :wink: :grinning:
31. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Taky jsem si právě domů přinesla místenky. pojedu s Nikolkou, na kamarádku sjte se mi bhužel nevyjádřily, tak jsem jí odřekla.

Už se na vás taky moc těším :dizzy_face:
31. črc 2009 v 18:13  • Odpověz
Snad to Neluška zvládne 2a čtvrt hodiny v autobuse. Nevím ani jak Nikča, ta ještě tak dlouho taky nejela.
31. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
misi, já krev dávala, v těhu se nemůže a po porodu se to doporučuje nejdříve za půl roku, jak píšeš. Stejně tak se nemůže dávat při MS, když jsi brala nějaká antibiotika v posledních třech měsících od posledního odběru. Ženy můžou dávát čtyřikrát do roka, muži pětkrát... Já už se těším, až ji budu zase dávat, mě to hrozně uklidňuje :grinning:
andy, já se taky těším na srazík a jsem nervózní jako pes :grinning: Je to vlastně naše první rande :slight_smile:
karco, mě dr. doporučila ten Synflorix, vlastně ani nevím, jaký je rozdíl mezi ním a Prevenarem :slight_smile: Tak to budeme držet palce i vám na těch kyčličkách. Malá taky nesnáší čepičky, kapucu v poho, ale u čepičky řve jak tygr :grinning: Jestli ji zatahám za ty její dlouhý lokny nebo nevím :grinning:
31. črc 2009 v 18:23  • Odpověz
ambret, vždyť holky psaly, že jim to nevadí :wink:
31. črc 2009 v 18:25  • Odpověz
Já jsem to nikde neviděla
31. črc 2009 v 18:26  • Odpověz
včera to tu někdo psal a dneska karca taky :slight_smile:
31. črc 2009 v 18:26  • Odpověz
Jojo teď jsem si všimla že Andy to psala, víc jsem si nevšimla. Tak to se omlouvám.
31. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
Jojo teď koukám že Karča psala, ale to já už byla s místenkama skoro doma :grinning:
31. črc 2009 v 18:30  • Odpověz
hrusti, no jo, to abych si dala něco na spaní, pivo nebo dvojku bílýho, abych mohla vůbec spát :grinning:
ambret, já říkala, že mi to nevadí :wink: neboj, to zvládne, pokud není brečící :wink: už se taky těším :slight_smile:
misi, gratuluji ke kyčličkám.
anitt, ano dávám hipp. ke komfortu jsem musela dávat probiotika, aby se nekroutila a k hippu jen občas sabíka, ale to jen kvůli blinkání :wink:
misi, já dávala...ty jo, ábych se ulila práće :grinning: ne to zase ne, ale mně to neva, tak aspoň jsem potřebná. už se tam chystám napsat, kdy budu moct zase dávt.
píšu jak blb, si toho nevšímejte. k příkrmům, prý je lepší dát nejdřív zeleninu než kaši, tak nevím nevím, kvůli roztažení bříška.
31. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
Ne skoro, ale to už jsem byla doma :grinning: :grinning: :grinning: To neva, stejně by byl problém s autobusem. Student u nich nestaví a ten co staví odmítá vozit kočárky. Říkaly jsme si, že by jsme to nějak vymyslely, ale stejně se neozvala jak měla, aby jste si nemyslely, že dávám za vinu vám že se mnou nepojede :wink:
31. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
holky vy jste nervozni?Ja zatim ne :grinning: Ale hrozne moc se na Vas tesim. Nejlip na tom bude Kremca, Karca,Vikulka a Hrusti - ty uz se znaji :sweat_smile: My ostatni mame premieru.Ja jeste pleju zahradku a ani nejsme zbaleni.Pujdu spat buhvi kdy :grinning:

Misi jasne - pak se musime domluvit kdy se stavite.Jezdite sem i pres tyden?Vikendy mame totiz skoro porad plne :unamused:
31. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.