• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
ambret, já se ti přiznám bez mučení, že jsem na to zapomněla odepsat :pensive: To jsou stejně ti autobusové spol. dobré, že odmítají vozit kočárky. Jak se mají maminky asi přepravovat??? :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
Holky, já taky nejsem nervózní, ale ani jsem nebyla poprvé ze srazíku, já jsem zvyklá chodit na rande na slepo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , manžu jsem tak taky poznala.
31. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
karco, fakt? Tak to je hezký :grinning: Já jsem hlavně nervózní z toho, jak to bude zvládat malá. Doufám, že nebude protivka :grinning:
31. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
Jojo, známe se přes internet :slight_smile:. No, za Anču jsem taky trochu nervózní, jestli nebude chtít být v kočárku, tak bude peklo a to já nevydržim a budu se spíš věnovat jí, než Vám.... :confounded:
31. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
Odkud vy vlastně znáte svoje muže? Hrusti ho má taky přes internet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
No holky mooc se na vas tesim mazu do pelechu koukat na bednu a k manzilkovi. Tak zitra papa. :slight_smile:
31. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
bobas, ty jdeš do hajan? Tichá závist, to já půjdu tak o půlnoci :grinning:
karco, já ho znám z firemního večírku :wink:
31. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
Tak to je taky dobrý, firemní večírek :wink: :wink: :confused:
31. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
bobas, tak jsme domluveni, dobrou noc.
Já teda na rande na slepo taky chodila, ale říkám, skoro vždy jsem si dala dvojku bílýho, páč jsem jinak hrozná nemluvka jak se stydím, když nikoho neznám. Bude to zvláštní. První rande budu mít zítra s Marečkem a bobáskem.
Dneska to internetový poznání vede. Já toho mýho poznala v 17 na mé oblíbené diskotéce, kde jsem byla každý víkend a ta diskotéka se jmenovala Eden
31. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
Tak to už se Andy znáte hodně dlouho, že? Ale tak dlouho spolu nechodíte, nebo jo?
31. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
Jo, Karca to na me praskla, ze se s manzou zname pres net :wink:
Ja jdu taky do hajan, abych zitra byla fresh :slight_smile:
Zitra hlasi 27 stupnu, tak snad prckove nebudou moc protivni, hlavne ti, co cestuji dalku autikem nebo busikem :frowning2:
31. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
Teď domlouvám srazík z jiné diskuze, máme jet na 3 dny na Šumavu od pátku do neděle a každá bere rodinku, tak jestli se to povede, tak to bude fajn, už se moc těším.
31. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ahojííííííík tak malej spí a já si musím chvilku oddechnout....uf

Já manžela poznala u nás na disco :grinning: Znala jsem ho asi od 15 a v 19 jsem mu dala teda šanci to zkusit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ejhle to vyšlo :slight_smile: Teď mě teda nasr.....holomek jeden :confused: pohodlnej :sweat_smile:

Misi jsem ráda,že kyčle máte v pohodě

Já se nemohu dočkat zítřku ani nedospím :astonished:
31. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
ambret, vidíte, to bude určo fajn :wink:
karci, jj, chodíme. Skoro 7let, teda s jednou půlroční přestávkou ve které měla být i ta svatba :grinning:
31. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Eden byl také v Praze :slight_smile:
31. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Já s Petrem jsem už skoro 11let a to 4 jsme svoji :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je mazec :angry:
31. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
Dnes jsem se teda vůbec nezastavila.A ještě ktomu se mi rozbila pračka :frowning2:
31. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Haloooo je tu někdo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :frowning2: :cry:
31. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Bobasku ticha zavist ze jdes do hajan.U nas se nezalehne driv jak o pulnoci.Jeste nejsme zbaleni na cely vikend a to jeste chce dovest spoustu veci tchyne tak mam radost.

No ja svojeho poznala tak ze se zacal kamaradit s nasi partou.Kluci byli blazni do tuningu a Peta delal narazniky...V te dobe jsem chodila s jinym Petou ale uz to neklapalo tak jsme se rozesli a tenle me vylozene ukecal abych byla s nim.Fakt si nedelam srandu - sam to rika. :grinning: Porad me zval na rande ale ja odolavala az me ukecal a za dva roky byla svatba :grinning:

Jinak teda fakt cucim ze jeste laska pres internet funguje - ja v nejakych tech 14 narazila na same takove co si vymysleli :sweat_smile:
31. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
jaani, kolik Ti je vůbec?
vikul, to už si s ním taky někde od 17, ne?
31. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
ahojky misi gratulace ke kyčlíčkům

my jsme se seznámili v obchodě kde jsem pracovala prostě přišel pro botíčky a za dva roky svatba :grinning: bylo to fakt hustý láska na první pohled nikdy jsem na to nevěřila a ejhle

holčiny závidím vám zítrek ach joooo tak aspon hodně fotte jo?

nutroš comfort házim do koše kroutí se chudinka víc než po normálu takže mu budu dávat ten normál a pokud to bude špatný zkusím uplně jinou um nechápu jak je to možný ten comfort by měl právě kroucení zlepšit ne zhoršit :angry:
31. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Ne ne od 19let
31. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Ahoj Anitt,

a jak se kroutí???Hned po papání???A jak ho krmíš a jakou lahvičkou???
31. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Dala jsem jednu fotečku do alba.Je z dneška :slight_smile:
31. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
právě hned po papání mám avent ale myslím že je to tím comfortem předtím to nebylo zdaleka tak hrozný :unamused: hlavně ted má už mého mlíka minimálně tak si chudák musí zvykat no :unamused:
31. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
vikul je to kus chlapa fakt nádhernej :slight_smile:
31. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
taky jsem vložila dvě fotečky :wink:
31. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
MY na přechod reagovali super.Ba naopak přestal mít bolení atd...A máš savičku č. 1???
31. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Tý jo ten vyrostl :slight_smile: Je to kus pořádného chlapáka :wink: Je kouzelnej :dizzy_face: Škoda,že ho neuvidím :unamused:
31. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Tak zkus tu bebu 1,ale né tu hypoalergení
31. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.