• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Jdu se naložit do vany, jsem dneska nějaká K.O :wink:
31. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
Já jdu taky.Tak se tu mějte a krásné sny přeji
31. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
Buni ty jsi kocka. Te vidim poprve. :grinning:

Jo tak ja jdu balit :grinning: Melca nespi potfurka - dela blbosti s Petou :angry: Zas nebude chtit spat - smeje se jak slunicko a dela kraviny - ji dam - dostane na holou.

Tak ja jdu balit - no ted to vidim tak ze driv jak v jednu nezalehnem :sweat_smile:

Tak dobrou slunicka - at se krasne na zitrek vyspinkate :wink:
31. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz
Jůů, holky, Vy máte krásný děti... Já tam mám taky fotečky z dneška.
Tak já, Janča a zuzik budem nejmladší. Tééda.
31. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz
týýý jo, holky, vy jste se rozkecaly :grinning: Za dnešek tři stránky, to už tu dlooouho nebylo :grinning:
Buni, teda ty jsi kóča, na žádných fotkách jsem tě neviděla, tak tu jen valím očiska :grinning: A Kačenka je krásňounká, nádherně se řehní :slight_smile:
vikul, Štůfek je moc krásnej a jaké má velké oči :grinning: A z každého mu kouká tak deset čertíků :grinning:
anitt, já mám taky Avent lahve a super. Uvidíš, třeba je to tou UM. Doufám, že se mu to co nejdříve spraví. Davídek už je taky velikej kluk, moc krásné fotečky, hlavně ta ve vaně :grinning:
Jani, tobě je taky 25? Tak to jsme stejně mladé :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem myslela, že je ti víc, nevím proč.
Andy, vidíš, jak beruška krááááásně pase. Je to šikulinka velikáááá!!! A ty sluneční brýle jí vyloženě sednou :grinning: :grinning:
Já jsem teď domyla a utřela nádobí a dala jsem si trošku cinzana. Je to mňamka :grinning: Jsem ráda, že aspoň večer mám chvilku času na sebe a rozjímám po celodenním zápřahu :grinning: U nádobí nebo u mytí koupelny, že :grinning: :grinning:
Petr mi dneska umyl kočár, prý ať zítra nedělám ostudu. Je fakt, že jak tu jezdím těma oranicema, tak chudák potřebuje :grinning:
Teda holky, s těma pračkama je to pech :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi nějaké erupce na slunci či co... :unamused:
31. črc 2009 ve 23:04  • Odpověz
aha, tak jsem se sekla - dneska jsme nakecaly pět a půl stránek :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 23:05  • Odpověz
zuzik, no jo, my jsme drbny taky, to uvidíš ještě, co bude zítra... :grinning: Já teď docvičila, tak valím do sprchy se odchlupit. Kočár jsem, ale neumyla, tak snad si nebudu dělat ostudu :astonished: Hele, zuzi, já místo večerních domácích prací chodím cvičit a pak se divím, že nic nestíhám :sweat_smile: Taky u toho rozjímám. Ty jsi taky taková sovička, že? To malá bude po Tobě.. Kikina taky bude. My oba s Tomem bychom žili nejvíc v noci :wink:
31. črc 2009 ve 23:52  • Odpověz
jj, andy, jsem noční pták. Nejhorší je, že jsem občas tááák utahaná a stejně dřív jak o půlnoci nezaberu :stuck_out_tongue_closed_eyes: A malá to bude mít určo po mě, Pet usíná kolem osmé :stuck_out_tongue_closed_eyes: Před chvílí jsme se pěkně rafli. Já jsem uspala malou a šla jsem mýt nádobí, on seděl v kuchyni a četl si nějakej katalog a vůbec mi nešel pomoct. Pak šel do sprchy, tam mu spadl šampon a myslíte, že ho zvedl? Neee. A pak si pustil TV tak nahlas, že mi vzbudil malou, takže ji zase uspávám a on chrápe :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ještě mi řekl, že nechápe, proč to všechno dělám večer, když to můžu dělat přes den. A když jsem se ho zeptala, kdy, tak mi bylo odpovězeno, že mám času dost, když jsem furt na netu. Jsem myslela, že ho vezmu pánví po hlavě, protože ano, na netu jsem, ale malou mám na sobě, takže přes den udělám velký ho.no... Fakt jsem se vytočila, protože je to někdy sobec největší... Hlavně mě to mrzí, že je takovej. Zítra se zase bude omlouvat ve velkém, ale co je mi to platné, že?
1. srp 2009 v 00:41  • Odpověz
Ahoj holky!
Vy jste toho tedy nakecaly :grinning: Skoukla jsem fotecky. Miminka jsou uzasna!!! Dneska nektera z nich pozname s Honzikem nazivo :dizzy_face:
Moc se mi libila Kacenka v tech puntikatych satech a konecne jsem take poznala Bunicku :slight_smile:
Ja uz se taky moc tesim. Prcek bude snad dneska taky dobre naladeny, spinkal od 19.30 do 5.30 hod, ale pak uz neusnul, takze tady ted blbne s tatkou na hraci dece :wink:
Vsem mimoprazskym i prazskym ucastnikum srazu preji pohodovou cestu :slight_smile:
1. srp 2009 v 07:30  • Odpověz
Dobré ráno holky,
tak je to tady, jupijou, jupijou. Já vyrážim kolem 12 hoďky, budu tam asi dřív, ale potěším svou dušičku v obchůdcích, ne že bych něco chtěla kupovat, ale aspoň na čumindu.
Jsem ráda, že Honzulka neomarodil a dorazí taky :slight_smile:.
Zuzíku, to máš dobrý, že se Ti aspoň pak manža omluví a ještě ve velkym, že jo..., někdo se neomluví vůbec :grinning:
Ale s tim netem by mě teda nasr.... Naštěstí mně Anča přes den občas usne, takže ty práce stíhám přes den a večer pěkně kolem 9 hoďky už se hrnu do postele.
Holky, šťastnou cestu.
K.
1. srp 2009 v 07:46  • Odpověz
Dobré ránko mamky,
taky už se těšíme, trochu poklidím, naučím se nějakou tu pitomou otázku a běžíme za vámi. Možná, přijdeme o chvilinku později, protože nám zrovna na jednu vychází mňamka. :slight_smile: Tak všem šťastnou cestu.
1. srp 2009 v 07:53  • Odpověz
Hojte holky - ja nemuzu vzbudit mojeho chlapa :sweat_smile: Spi jak zabity a Melca vedle nej - je asi kopnu - s takovu vyjedem buhvi kdy :grinning:

Zuzik tak to je super ze jsme na tom vekem stejne - aspon tam nebudu nejmladsi :grinning: Ty jo tak ten tvuj chlap by me taky vytocil. Aspon ten blbej sampon mohl zvednout :unamused: No mate to nekdy s tema chlapama fakt tezke - me pripada ze muj snad ani neni chlap - uz si ani nepamatuji kdy jsme se pohadali - to jsem snad jeste nebyla tehu :sweat_smile:

Tak milostpan uz vstal a se slovy - proc nemuzu spinkat kdyz Melinka jeste spi. Bych hoNo ja nekdy sezrala laskou :grinning:

Andy ja byla za mlada taky nocni ptak - ted kdyz nekam jdeme na akci tak ve dve uz bych zalehla - jako vydrzim aniz bych zivala ale vidim uz jen tu postel a v ni sebe :grinning:

No ja to vypinam - valim se oblict, s hafanem a vzbudit Melinku at ji muzu nachystat, nakrmit a povalime.

Pa milacci - a uz se na Vaas moc tesim.
:slight_smile:
1. srp 2009 v 07:54  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Tak mi už se taky chystáme. Už jsem od 6 hodin vzůru a Nikča taky. Jen Nelinka ještě spiná. Koukám že tam asi budu nejstarší, co? :astonished:
1. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
Ambret a kolik Ti je?
1. srp 2009 v 08:19  • Odpověz
hoj holky, už se těším :slight_smile: teď baštím na rychlo snídani, pak dostane malá sváču a snad nám to neujede :grinning: jsem nějaká fakt nervózní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nejmladší budu asi já, tak snad si mě budete všímat a nešupnete mě do kočárku :grinning:
1. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahoj kočinky,

Neblázněte-se stydím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: Ale díky za pochvaly,potěšily mě! :dizzy_face:

Tak vy už se chystáte srazit?Tak Vám přeji ať všechno zvládnete-hlavně cestu a těším se na fotečky :slight_smile:

:slight_smile:
1. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak omluva se nekoná, nemluvíme spolu. Pohádali jsme se ještě v pět ráno.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malá byla vzhůru v půl jedny, v pět, usnula v sedm a vzbudila se ve čtvrt na devět :frowning2: Takže mazec, já jsem nevyspalá a zavírají se mi za chůzi oči. Do toho jak jsem brečela, tak je mám jak králík - fakt vypadám dobře. Petr teď odjel s jeho tátou na hřbitov, tak mám aspoň klid. Doufám, že všechny budete mít super cestu! :slight_smile: Už se na vás moc těším.
andy, :grinning: :grinning:, tak snad si tě nespleteme s nějakým mimčem :grinning:
1. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: Buni teda kacka pase na nasi pohovce :grinning: jj jste kocky obe dve.
Hlavne na sraziku hodne fotte at pak muzeme zavidet :slight_smile: U nas je sileny vedro, manza jede na turnaj ve fotbale. Rikal at jedeme s nim, ale asi ne, v tom hicu. Uvidime. I kdyz...
Holky stastnou cestu vsem.
Anitt, vikul kluci jsou pasaci, ti budou mit nevest :grinning: To bude rvacka.
Jani v tydnu k vam nejezdime, prece jen je to z ruky :sweat_smile:
Zuzik teda to ja mit takovyho chlapa tak to by byla Italie. Kdyby malyho takhle vzbudil tak si uspava sam. Procs ho nenechala? On dneska pracuje?
Buni tak malej uz si taky cuca nohu, vlastne zatim jen ponozku :grinning:
1. srp 2009 v 10:47  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holčiny tak vám závidím srazík těším se na další doufám že bude brzy alespon s pražskou sebrankou :wink:
hodně fottě

zuzík tak at jste brzy zase ok a nerozhádaní

misi chtěla bych tu rvačku holek vidět už vidim mel s kristýnkou od andy a kačenkou od buni jak se perou :grinning:
1. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem vas pracne dočetla a zapomela co jsem komu chtela psát :grinning: tolik stranek za 1 den je rekord posledni doby :wink:
přeju všem štastnou cestu a at se vam srazik vydaří...tešim se na fotky

jinak jsem skukla albumy a parada..je to chvilka co jsem skukali oblečky a vybavu a ted nam prckove rostou před očima
čepičky pro kluky super,taky pořídime,diky za odkaz
ješte musim odpo přečist članek o kojení :wink:

Elin jela s dedou na chajdu tak bude čas
1. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
misi, nejhorší na tom je to, že on se nehádá. Vždycky jenom rejpe a já vyletím jak čert na pérku. Ale to je furt něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera malou neuspával proto, že jsem ji rovnou kojila, papala naposledy v devět, tak jsem to spojila, ona u toho usnula a pak jsem ji jen přendala do postýlky.
1. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
Ahoj holčiny,

tak si ten srazík moc krásně užijte a myslete na nás smutné, nepřítomné :slight_smile:
My jsme daly Natálku bucat a mamka hlídala a jeli jsme si sednou do zámecké vinárny a skvěle jsme pokecali se ségrou a kámoškou.

Jinak se taky hlásím mezi mladé zajíčky, v listopadu budu mít 24 :slight_smile: a manžel má 35 :slight_smile:

Buni, jsi krásná ženská, vypadáte tam obě holky perfektně :wink:

Mějte se nádherně, pusinky vašim mimi láskám :wink:
1. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
ahoj holky, tak se hlasim od nasich, manza má ten turnaj hned ve vedlejsi dedine. ale nasi nejsou doma, asi pujdu na koupak. Uz jsem volala tchyni jestli malyho na dve hodky pohlida, byla vyvalena ale pry jo, no koupak je kousek a budu na telefonu, kyby neco tak jsem zvedava. pak poreferuju :grinning:
Vy uz si ted urcite uzivate srazik :grinning:
1. srp 2009 ve 13:36  •  1 dítě  • Odpověz
bemo Natalka bude modelka v tech čepičkách :wink: hned mi to tuklo že je to jmeno povedome když jsem se divala na ty hačkovane čepičky

miši tak jak tchyne? zvladla to?
holky vy jste mladatka :wink: ambret ja budu asi nejstraší :wink: jsem jak vino čim straší tím lepší :grinning:

hrusti Honzík je už veliky,kukla jsem do alba a maš ho krasne naparadeneho
zuzí tobe to taky sekne,po porodu krasníš :wink: ,
buničku jsem si taky představovala uplne jinak,real je o doooost lepší :grinning: moc vam to sluší

ja jsem se překonala a zavařila merunky,budu ješte v tydnu delat malemu vyživi z meruní,hodne jich vozí deda,tak je mi lito je nechat zhnit
a na podzim ješte z jablek..bude mít eko vyživy

dneska se zas posral až na zada,asi to bude z tech meruní co furt tlačím :grinning: musim se hamovat,ale když jsou tak dobré :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo holky sehnala jsem misto probio kapek--Laktobacilky pro deto--je to od mesice asi 160kč,jen je to v tobolkách a musi se vysypat do pití a rozpustit,taky mi přijde že fungujou
1. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
Ahoj holky, tak se hlásím po srazíku :slight_smile: Holky byly hrooooozně milé a mimísci hodní :grinning: Fakt jsem byla nadšená, ale je fakt, že jsem hrozně stydlivá, takže chvíli trvalo, než jsem se rozkoukala :grinning: Ale pak to bylo fakt super, krásně jsme si popovídali :slight_smile: Moc jsme si to s Verunkou užily :slight_smile:.
Misi, my jedeme na koupák zítra, musím jen najít plavky, někam jsem je založila a nemůžu je najít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
peti, mňam meruňky - ty můžu jíst taky ve velkém :grinning: To bude Šimůnek zdravý :slight_smile:
bemo, tobě je jen 23let? Te :confused: ď se neuraž, ale myslela jsem, že je ti víc :grinning:
1. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
Ahojik,
srazík byl super, jsem ráda, že jsem se mohla zúčastnit a poznat další nové tváíře a samo vidět i ty již známé. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už se těším na příště. Přijela jsem domů s obr flekem od mlíka, jak už mi protékalo, bo jsem měla skluz s odsáváním. Tak jsem se do toho hned dala a normálně jsem nadojila 400ml. No, hotová dojnice. :grinning: Tak přeji všem dobrou noc, musím ještě poklidit, pověsit prádlo, které tu na mě čekalo, uložit kozeny a naučit se tu hnusnou otázku, ke které jsem se ráno nedostala. :slight_smile:
1. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
Hojte holky
Tak ja musim se jen pridat k holkam srazek byl fakt mooc super jen doufam ze Andy stihla ten Bus :grinning: . Malej byla akorat pak s toho auta uvarenej a ted je silene protivnej tak snad brzo usne. Uz se tesim na dalsi srazek. Takzitra nebo v pondeli spis papa :wink:
1. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Musím říct, že srazík byl úplně supééér :slight_smile: Autobus jsme stihly s odřenýma ušima, takže dobrý. Nelinka na cestě domů byla úplně ukázkově hodná. Vyžahla zase 240 čajíku, pokadila se tak, že jsem to měla i na kalhotech, ale jinak fajn :slight_smile:

Akorát dávám fotečky ze srazíku do PC :wink:
1. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
holčiny myslela jsem na vás tak šup fota do alb :slight_smile:

dala jsem do alba jak koníkujeme :wink:
1. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
Nějaké fotečky ze srazíku už mám ve svém albu :wink:
1. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.