• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Jsou v albumu Naše rodina
1. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
Bemo, ty si taky kuřátko, tak teď je jasný, proč vypadáš furt jako děvčátko v obličíku. Jinak teda nevim, kdo si chtěl koho pojistit, ale myslim že spíš on tebe, ty si byla ještě mladá a on byl už přes 30…, to spíš jemu už startoval vlak.

Holky, jinak srazík superior, jsem tak nabitá energií, že můžu jít na Mont Everest klidně teď v noci a budu fresh, hehehe.

Jinak Zuzíku, ono to je fakt tak, že když se vidíme poprvé, tak se člověk tak nějak drží zpátky a pak když se vidí podruhý, potřetí, tak to začne být takové celé přirozenější a je i víc sranda, prostě se musíme oťukat, já za sebe musim říct, že čím častěji vidim holky, tím mi jsou bližší a sympatičtější a tím větší chuť je mám objímat.

S Ambret jsem vůbec nestihla pokecat, chjo.

Ty jo Kremčo, 400 ml, to je DOBRÝ!

Jůů, Ambret už dala fotečky, to je super.

Taky jsem vložila fotečky k sobě, jukněte.
1. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
Ahoj holky, bylo to moc super... Krásná miminka.
Mareček takový zlatíčko, Melinka a ta její kukadla, jéjej, Kremci Kristýnka taková divoška, Štůfeček to tam celý šéfoval, Anička je správňácká, takový skřítek velký to je,Verunka je zase taková beruška, Honzík je pohodový chlapák a Nelinka taková květinka, úplně jiná než na fotečkách :slight_smile: Moc jsem Vás všechny ráda poznala.
bobásku, Tobě ještě jednou moc děkuju za usnadnění přepravy a busík jsem stihla. Malá taky trošku protivila teď, ale bolelo ji asi trochu bříško, protože jsem ji šupla sabíka a do deseti minut spinkala.
1. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
já za sebe musím říct, že jsem ráda, že jsem vás všechny poznala. Už se těším na další setkání, doufám, že bude brzy. Holky, fotečky super :grinning:
Andy, jsem ráda, že jste stihly busík v pohodě a dojely jste v pořádku. My jsme teď měly trošku hysterák (opravdu, nelžu :grinning: ), nemohla se asi vykakat, tak jsem jí pomohla rourkou a to byly salvy :grinning: Kristýnka je fakt beruška krásná :slight_smile:
Bobásku, doufám, že i ty jsi dojela v pořádku :slight_smile:
Ambret, tak ještě, že jste ten bus stihly :grinning:
1. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
karca, hezká fota, to jsou. Nejvíc mě pobavilo foto č.16. Kristýnka tam v tom kočíku není ani vidět a to je to malý X-lander :grinning:
1. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
zuzik, jj, to já se těším taky. Příště ho uděláme v Liberci :grinning: Ne, já si dělám srandu ta Praha je asi nejlepší. Hlavně, že se Verunka vykakala :wink: Nás taky trápilo trochu teď bříško, ale už se tu chrupčí. Jinak v busíku snědla vše, co jsem ji připravila :slight_smile:
1. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
Omlouvám se za kvalitu fotek, už dlouho se chystám na to že si koupím nový
1. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj holčinky,

Tak my se vrátili z chaloupky a bylo to príma,Kačka teplotky nemá,tak asi reakce na hexu bude v pohodě :slight_smile:

Peti-to by mě zajímalo,jak sis mě představovala? :grinning: :grinning: napiš jo,at se pobavím :grinning:

Bemo-ty jsi taky taková mladičká maminka? :slight_smile:

Holky skoukla jsem fotky a fakt super,moc vám to tam všem sluší,jste krásný maminky :slight_smile: :slight_smile:
1. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
holky, já valím do hajan. Drahoušci už spinkají (jeden spinká, druhý chrápe :grinning: ) Mějte krásnou dobrou noc a moooc vám děkuju za krásné odpoledne :wink:
1. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem skoukla fotečky ze srazíku a fakt krása, úplně mě zamrzelo, že jsme tam nemohly s Natálkou taky přijít.
Určitě jste si to hezky užili.

Jo, jsem mladá maminka vím, ale miminko jsme moc chtěli oba s manželem a tak jsem neřešila, zda jsem příliš mladá, či ne.

Dnes jsme zase utráceli a Natálka dostala zase nové oblečky.

Zítra nám přijedou manželovy rodiče s tetou a neteřema, které mi tady zůstanou na týden na prázdniny.

Zuzi, docela mě těší, že bys mi hádala víc, trochu mě štvalo, když se mě coby těhotné v autobuse zeptaly zda chci celý, nebo poloviční :astonished:
1. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz
holky skukla jsem hned fotky a muselo to byt suprové :slight_smile:

buni ja nevím .. :grinning: tak nejak prumerne :wink: nevím jak to napsat,ale proste jinak ..proste ti to sekne :slight_smile:
1. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz
Ahojky zlatíčka,

tak jsem Vám chtěla jen poděkovat za krásné odpoledne a Zuzítu,Ambret,Andy,Bobas,Jani....Jsem ráda,že jsem Vás mohla poznat.Jsme jedna velká rodina a toto je pak třešnička na dortu,když můžeme trávit někdy čas společně :wink: Dětičky máte krásné a hodné :slight_smile:
Za foteččky děkuji a ani jsem nevěděla,že Ambret fotila :wink:

My měli zácpu a musela jsem použít rourku a vykadil pěkně tvrdého bobka :unamused: Tak snad bude zítra kadit normálně :astonished:
Jsem hotová tak jdu do hajan za Vikulou a Štůfíkem,tatík se někde kroutí pod stanem :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bude pohoda mít celou postel pro sebe :dizzy_face:
1. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz
Pétí bylo :slight_smile: Škoda,že si nemohla dorazit se Šimíkem taky :frowning2:

Tak dobrou noc :pensive: :pensive: :pensive:
1. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz
dobrou :wink:
nam tatka sedí u vody a chytá,otazkou je co donese :grinning:
1. srp 2009 ve 23:27  • Odpověz
Ahoj holky!
Srazik byl super, moc rada jsem vas vsechny videla a poznala nove tvaricky. Mimiskove byli super! Vikulka si akorat trosku na zpatecni ceste uzila, protoze Honzulka mel celou cestu sileny hysterak. Nevim, jestli ho bolelo brisko, protoze pak doma prdel, ale nekakal. Ale spinkal od 20 hod do 6 hod. rano. Asi byl plny dojmu a zazitku ze sraziku :grinning:

Ambret, ja nejsem fotogenicka, ale nejak jsi me tam dobre vyfotila, ze mi to tam dokonce i slusi :grinning:

My dneska vyrazime k mym rodicum, asi na cely den. Ma byt jeste vetsi vedro nez vcera, tak ta cesta bude docela horor :unamused:
2. srp 2009 v 06:28  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se docela těšim dneska na to vedýrko, ale doufám, že to Anče bude dobře zvládat. Jinak Anče taky spala po srazíku krásně, od večera až do rána.
Akorát jsem zjistila, že jsem se s nejlepší kamarádkou blbě domluvila a včera měla svatební hostinu, na který jsem měla být a samozřejmě jsem nedorazila... :frowning2:, v pondělí psala, že je to příští sobotu, tak jsem myslela, že příští a ne tuhle :confounded:
Achjo, tak snad to vezme...
K.
2. srp 2009 v 07:27  • Odpověz
Karci, ty jsi tedy cislo. Jsem zvedava, jak se na to bude kamoska tvarit, snad te omluvi :confused:
2. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
Hodila jsem do albicka par fotek Honzika a Krystufka ze vcera. Na te prvni se Honzik tvari, ze sleduje Krystufka, ktery mu ukazuje, jak ma zvedat nozicky :grinning:
2. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
holčiny všem vám to moc sluší . mrzí mě že jsem nebyla ale příště sto pro
další někdy v září to už budeme po očkování a po dovolené :wink:

vikul kdy jedete do Chorvatska ?

Honzík a Kryštůfek jsou už kámoši co? no musíme se připojit s Davídkem bude rád že má takový partáky do pohody :slight_smile:
2. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahoj holky, uzasny fotecky, my uz jsme na dovce. Je to tu moc pekny, ale asi se nam rozbila cestovni postylka :frowning2: Tak malej bude muset chrupat s nama. Ozvu se v tydnu. Jo jinak tchyne to zvladla ani nevolala :grinning:
2. srp 2009 v 16:58  •  1 dítě  • Odpověz
jenom me tak jeste napadlo, jak si holky rikate na sraziku, prezdivkama nebo jmenama? :grinning:
2. srp 2009 v 17:01  •  1 dítě  • Odpověz
misi většinou jsme si říkaly přezdívkama :slight_smile:
2. srp 2009 v 17:33  • Odpověz
Misi, uzivejte dovcu!

Dneska byl tedy hic, prcek byl uplne zpareny jak sedel v autosedacce. Nastesti uz prsi, tak se procisti vzdousek a bude se hezky spinkat :slight_smile:
2. srp 2009 v 18:12  • Odpověz
Ahoj holky, krásně zapršelo, tak větráme.
Misi, jak kdo a jak s kym, já třeba někoho ani pravý jméno neznám, tak používám přezdívku a někde si to pamatuju, tak používám pravý jméno, u mě je to jednoduchý přezdívka a jméno se shoduje, tak holky netrápim :slight_smile:), užívejte krásně dovču, to už je druhá, že jo?
2. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ahojík holčinky,

Hrusti krásné fotečky :slight_smile:

Anitt jedeme 31.8 :grinning: už se moc těšíme.....
2. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
Karco to jsi teda péro :wink: To jí muselo asi hodně mrzet,viď??No co se dá dělat,už se to vrátit nedá :unamused:

Misi užívejte dovču :sunglasses:
2. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak my byli v tom hicu na chatě, koupali jsme se v řece a Veru v lavóru :grinning: Hrozně se jí to líbilo, pak vyváděla, když jsem ji vyndala :grinning: Teď je tu krásná bouřka, tak koukám na blesky místo TV :sweat_smile:
Karco, tak to je pěknej trapas :frowning2: Tak snad to kamarádka vzala dobře, ale je fakt, že já mám taky problém s datumama :grinning: Ale tohle fakt zamrzí...
Jani, doufám, že jste dojeli v tom nečase v pořádku :wink:
2. srp 2009 ve 23:21  • Odpověz
No jo, když my jsme se blbě domluvily, já to měla v kalendáři o týden později :frowning2:
Ale naštvaná není, neudělala jsem to schválně. Při takovejhle akcích se má vždycky řikat přesně datum, jak se řekne příští sobotu, tak to někdo bere jako tuhle sobotu, někdo jako ob sobotu..., no prostě, stalo se a zabít se nepůjdeme.

Jinak přeju krásné ráno.
3. srp 2009 v 06:47  • Odpověz
ahojkyzlatíčka

karčo určitě se svatba konala i bez tebe takže ok :wink:

my jsme včera ani nikde nebyli protože bylo tka hnusně vedro že to nešlo dnes vyrazíme na prochajdu ted se půjdeme vyspat prottože davídek dnes vstal v půl jedné a pak v půl sedmé no asi ho bolel meloun co jsem včera skoro celej snědla :unamused:

co dnes budete dělat vy holčiny? papa
3. srp 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahojte slunicka,

tak se hlasim ze sme dojeli vcera v 10 vecir :unamused: No cely vikend byl narocny ale zvladli jsme to na jednicku - hlavne Melinka. Vse super az na silene kolony na dalnici. V jednom okamziku jsme to sjeli pres louku na vedlejsi cestu - jinak by jsme tam stali snad jeste ted :grinning: No jeste ze mame tak velke auto a ne nejaky tunning - to by jsme jinak nedali :sweat_smile:

Srazik---tak ten byl super. Moc me mrzi ze jsem nestihla pokecat s Moncou :frowning2: - odjizdela brzy. No celkove bylo malo casu poznat vsechny. Vikulka je stejna huba jako ja :grinning: - si teda myslim. Karca je super :wink: No proste vsichni jste zlaticka a moc Vas s Melinkou mame radi.

Anit holky ze by se praly o Stufka? To jsi mela videt Honzika a Melcu - :grinning: Bude to mit Stufecek tezke pro koho se rozhodne - zdali holcicka ci chlapecek :grinning: Promin vikulko. :slight_smile:

Hrustiku hod me ty udaje do ip - ja pridam pak fotky do sekce jarnacku. Ale asi az vecir. Musim ted zavarovat broskve, uklidit a pak mame vanicky :unamused:
3. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.