• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahoj holky!
My jsme vcera byli u nasich a prcek ma z klimosky z auta zase trosku nudlaky v nose :unamused: Ted spinka a az se probudi, tak pujdeme na prochajdu, na nakup do lekarny a drogerie. Obvykle obchody :grinning:
3. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
hrusti já nevim jak poznám kdy už rýma není když mu odsávám vždy tam má průhlrdné nudle ale to je asi normál nebo pak tam nemá žádný? taky jdu do lékarny :wink: ale až po dalsím krmeníčku
3. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
Anitt, my taky jen tahame nosem jako kdyz tam ma rymu, ale kdyz jsem mu zkousela odsavat tou hadickovou odsavackou, tak tam mel jen pruhledne nudle, takze to je v poho. On spis prcek kdyz lezi v noci na zadech, tak mu tam ty vodove nudle asi nekam natecou a hur se mu dycha, tak pak se vzbudi a breci. No a kdyz je vzbuzeny, tak si vzpomene, ze ma asi hlad, tak ho musim nakrmit :grinning:
Ja se jdu na chvilku natahnout. Jsem toho moc o vikendu nenaspala, protoze me nakakal manza, tak jsem docela utahana :frowning2:
3. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
Jani, taky jsme te moc radi pozvali. Melinka chudak nevedela, jestli ma driv sahat na Honzika nebo na Krystufka :grinning:

Posilam ti to do IP.
3. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj holky, tak dnešní noc byla super. Malá usnula v deset a probrala se v půl čtvrtý, a pak až v devět. Tak jsem krásně vyspaná. Dneska pojedeme za kamarádkou, budou tam holky ze základky, tak se těším :slight_smile:
Jani, ty kolony jsou šílený, hlavně, že si manža poradil a sjel :grinning:
3. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
Jo, to ona svatba už byla před týdnem, ale měli to jen malinké, takže pak pro zbytek pořádali tu sobotu...
No jo, meloun je špatenka, to Anče taky nemusí, naštěstí pro něj nemám slabost, takže netrpim.
Já dneska musim do MotherCare reklamovat body, je na něm kaz a ráno jsem natírala nějaký blbosti na zahradě. Co budete dneska vařit?
Co Davídek Anit, už je ok?
3. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
Aha, tak teď čtu, že relativně jo...

Janinko, těšim se na fotečky.

No, vy sice řešíte, koho si vezme za ženu Štůfek, ale nejradši si šahal a koukal, pokud si dobře pamatuju, na Marečka :grinning: :grinning: , tak aby neměly všechny holky nakonec smůlu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , Viki, trošku sranduju, tak doufám, že se neurazíš...
3. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
Zuzi mi jeste Melca spi. V 6 rano jsem ji nakojila a od te doby chrni. :grinning: A celou noc taky. Jsem ji v tech 6 musela budit. Asi je rada ze uz je doma - se ji nedivim - skoro cely vikend travila v sedacce :frowning2:

Karco ja varim dnes rychlovku a to spagety - na nejake poradne jidlo nemam cas. Nevim co driv delat. :grinning:

Anitko skoda ze jsi nedojela - bych te rada poznala, ale hlavni je aby bylo Davidkovi lip
3. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
karco, já budu péct kuřátko :slight_smile: Akorát si ho dám s chlebíkem a pak až večer uvařím brambory, protože mi došla bomba :grinning:
jani, tak to se jí chudince nedivím, že se jí nechce z postýlky vstávat :grinning:
3. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
No jo, Melince závidim.
Ježiš, já mam hlad, dala bych si i kuře i špagátky, tak jdu taky něco vymyslet...
3. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Karci, ja dneska nemusim nastesti varit, protoze jsem vcera od nasich dostala maso na cesneku, spenat a bramborove knedliky, takze jsem dneska bez prace :slight_smile: A zitra premyslim o kuskus, ale jeste uvidim :wink:
3. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
Jo tak kuskus, to je na mě moc velká dieta, ale tim spenátkem a masíčkem bych nepohrdla :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
karčí už je lépe jen asi ještě odvolám vaničky nas tredu a nechám je na další týden, co vlastně seboutaháte když dete na vaničky

jani taky jsem vás chtěla všechny moc poznat tak snad brzy bude další šance :wink:

já mám dnes zel. polévku nemám moc hlad dneska kupodivu

jo holčiny stále nemám menzes co vy? :unamused:

kuskus miluju mnam
3. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
Kaci, kuskus je sice dieta, ale je to rychle hotove. A po porodu stejne potrebuju trosku shodit, tak mi to neuskodi :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Anitt, ja uz jsem mela mrchu 2x, dalsi cekam tak za 2 tydny. U nekoho to trva dyl, tak uvidis :confused:
My budeme chodit na vaničky sem a pisi tam i co sebou. Tak mrkni :wink:
http://www.rc-ctyrlistek.cz/mokre-aktivity-pro-deti/
3. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
Holky pridala jsem do albumu jarnacku fotky ze srazu. Tak juknete: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=285905
3. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
Janinko, tak si to stihla dřív než večer..., super, fotky jsou náááádherný, děkujeme.
3. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
Ahoj Holky
Zkoukla sem fotky jen nevim proc skoro na vsech je videt jak ja jim :grinning: . Jinak Marecek byl vcera asi z toho vedra zase hotovo a dneska to ma pokracovani. No a mel ted i zvysenou teplotku. Ale teplota to nebyla. Takze se pred chvili napapal a zase spinka. Ale ten vcerejsek byl fakt des asi nas opravdu zacinaj trapit zoubky :frowning2: .
Holky uz se tesim na dalsi srazek jen to nesmi bejt moc brzo to by manza nerozdejchal. Bych slysela ze uz zase nekam trajdam. No a pokud to klapne tak posledni tyden v srpnu jedeme k moji mame :grinning:
3. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
jani, krásné fotky, sis vyhrála :grinning: Jsi šikulka, moc děkujeme :slight_smile:
bobásku, tak snad to dneska bude lepší... To bylo asi tím hicem, bylo na padnutí, ti prckové to musejí snášet taky hrozně. Malá byla včera úplně nahatá, ani plínku neměla, jen podložku pod sebou a i tak měla vlásky úplně turch :frowning2: dneska už je tu už mnohem líp :slight_smile:
3. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Fotečky krásné, jen na každé vypadám jak blbec, děkuji za zveřejnění :grinning: :grinning: :grinning:

Hrusti, taky jsme dnes měli špenát, výpečky a br. knedlíky. Jen s tím rozdílem, že jsem vařila já :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Anit u každý je to jiný. Já už taky měla 2x a teď mám nějaké 4 dení zpoždění, už mě to docela děsí :astonished:
3. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahojky sluníčka,

co to tady čtu!!!!!!!!!!!!!!U nás už jsou asi karty rozdané :grinning: Honzík je kámoš a jak se měl na Marečka tak to se asi překouknul:wink:Vždyť hned vedle byli další dvě baby... Pak ke konci se Kryštůfek zamiloval :dizzy_face: Do sumíka :grinning: :grinning: Ale Anče se jen tak nedá :confused: Ona se nezdá,ale to bude ještě boj :grinning: :grinning:

Počkejte já vám dám srandičky :sunglasses: :sunglasses:

Já tam na těch fotkách také vypadám jako debil :frowning2: Jak tam stojím tak to vypadá,že mám strašně velkou prdku a nohy do O(co tam dávala Janinka)
3. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
jé, holky, vy ty fotky nějak řešíte :grinning: Vikul, velkou prdku, jo? Ty jsi neviděla mě? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
Zuzí já tam stojím jako trdlo :wink: Ty jsi moc hezká maminka :dizzy_face:
3. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
ty jsi taky krásná maminka. Všechny jsme krásné maminky, protože každá maminka je krásnáááá!!! Hrozně se mi líbí fotečky namlouvání Melinky a Štůfečka :grinning:
3. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
Viď????Ty jsou nádherné :slight_smile:
3. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
TAdy strašně začalo pršet a bouří :unamused:
3. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
ahojky vikul vypadáte tam hezky všecchny, ty fotky jsou super teším se až se setkáme jak nasebe budou kluci čučet :grinning:
3. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
Ahoj holky,
teda ty komentaře fotek :grinning: vikul a velky zadek jo??? bohužel vikulko ani na fotce nee :grinning:
ja bych s vama na srazík nemohla,to by pak byli komentaře :grinning:

miši krasnou dovolenou a hezke počasí :wink:
jani dik za ty fotky,jsou suprové
anit jsem rada že je Davídkovi líp

holky naš prcek včera spal do 9 hodin,v 5 se napil a spal dál,v 9 volal bracha se domluvit jeli jsme na chalupu a pry vy ješte spíte?? dyt mate male dite? :grinning:no je to naše zlatíčko,po tom všem nam to vrací jak je hodnučký
včera bylo fakt hnusne a tady ani nekaplo ,dnes razíme se okoupat k nam na rybník

kremčo kolik odsaješ denne mlika? pořad tak moc

hrusti pasete krasne koniky na tech fotkách :wink:
chtela jsem dat nove fotky do alba a nejdou mi stahnout do pc,a to je po oprave :angry: :angry:
3. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
peti simonek vám to vraci a jeste bude to se neboj jsi obetavá maminka :slight_smile:

jinak já už jen přikládám tak neco odsaje a já pak večer vytahnu max tu stovku ale dlouho tahám no, je to bída ale aspon to
má takovýho zdravýho panáka denne :slight_smile:
3. srp 2009 v 16:24  • Odpověz
holčiny používáte jeste probio kapky? jinak kdyby jste nekdo chtel nutrilon comfort mám skoro celej daruju :wink:
3. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
Anitt, my jeste pouzivame probio kapicky, treti baleni. Premyslim, ze mu je ted uz asi po dobrani vysadim a uvidime.

Vikul, haha, velky zadek jooo, a kdeeee? To se teprve koukni na tu jednu fotku, kde jsem ja zezadu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 v 18:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.