• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Jejda holky co to tu resite.Tak to vidim tak ze ty fotky radeji smazu a budete bez zbytecnych komplexu :slight_smile: Vsechny tam vypadate dobre. :wink:

Ambret promin, ale ty ses nechtela fotit, tak to musela byt momentka :grinning:

My jsme po plavani.Vse ok, jen musime castej trenovat abecedu :frowning2: Melinka se vode na obliceji vyhyba :sweat_smile: V zari jdeme na bazen :slight_smile:
3. srp 2009 v 18:46  • Odpověz
To jsem to napsala těm pravejm :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Memyslím to doslova,ale podívejte se jak tam stojím :grinning: :grinning:

Já už jsem celkem spokojená......Když naberete 25kg tak 8kg nahoře je super....Ale chci schodit ještě tak 4kg :confused:
3. srp 2009 v 18:48  • Odpověz
Vikulko ja vim - ja si toho postoje vsimla, ale bohuzel takovou upravu abych ty nohy dala k sobe proste nezvladnu :slight_smile:

Ja ti dam sumik :grinning: No Melca rikala neco v tom smyslu ze si to s tchyni vyridi - pry se ti to vrati,ale vic jsem z ni nedostala :grinning:
3. srp 2009 v 18:51  • Odpověz
ahojky holky,
hlásím se opět z Moravy. :slight_smile: Cesta byla dobrá, teda až na mírnou zajížďku, kdy jsem místo na Brno jela na Strakonice. (Já tele odbočila na špatnou stranu a jela kdovíkam). :slight_smile: Ale pak jsem se naštěstí dostala zpět a už jsem odbočila správně a dojely jsme v pořádku. Týnuška byla zlatá, spinkala, hrála si, i papání jsme stihly, když jsme prozřetelně ohřála mlíko na benzince dřív než měla jíst, protože pak už široko daleko žádná nebyla.

Peti: odsávám cca po čtyřech - pěti hodinách a tu dvojstovku většinou dám. Musela jsem odsávání zradukovat a už nemrazím. Mám mlíčka pořád víc než vypije, ale už to není tak moc jako dřív. Odsaju cca ten litr denně. :slight_smile: Ale po tom srazíku to byl teda nášup. :grinning: Zkusila jsem ji jen tak cvičně přiložit a ona mě kozena jedna kousla a dělala si ze mě srandu, takže jsem to zabalila a poslušně odsávám dál. :slight_smile:

anitt: já menzes pořád nemám. Ale protože se s nikým netulím, tak se ničeho nebojím. I když ještě jedno mimi by se i šiklo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak probio dávám (už páté balení), ale to jen kvůli tomu průjmu, co malá měla. Další už kupovat nebudu.

A na fotkách taky vypadám jak puk. Jenže, kde nic není ani smrt nebere. :grinning:

Přeji pěkný večer a jdu si něco natlouct do hlavy, i když po pravdě, asi u toho zas usnu. :-/
Tak brou všem.
3. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
No tak alespoň někdo mi dal za pravdu :slight_smile: Ahojík Janinko....Tak snaše vyřiď že ji mooooc zdravím a že Štůfulka má půlnoc :grinning: Dnes v noci se probudil asi ve čtvrt na dvě a do třech jsme čumákovali :fearful: Měl hladík :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak doufám,že to nebude pravidlo :frowning2:

Dnes měl poprvé banán a docela mu první lžička chutnala,ale potom se mu zvedal kufřík...asi jak to je slizkéé :confused: Tak jsem zvědavá zítra :wink:
3. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj maumulky,

tak nám odjeli tchánovci a teta a teď tu mám dvě neteře do soboty.
Včera jsme byly na koupališti a Natálka byla strašně moc hodná.

A dnes jsme si udělali výlet do Rakouska na vyhlídku a Natálka teda neměla svůj den a navíc se 3x po sobě durch posrajdila a naštěstí jsem měla dostatek oblečení na výměnu, ale pak už měla jen šatičky a modlila jsem se, aby se znovu nepokadila, protože už bych ji neměla do čeho obléct.
Jo a přebalování v bojových podmínkách je fakt sranda, nejdřív v kočárku, pak na trávě a ještě taky na kapotě auta :grinning: :grinning: :grinning: dobrý co.

Byly jsme taky nakoupit a konečně jsem si koupila celkové plavky a dokonce se v nich i sama sobě celkem líbím.

Máme změnu v intervalu jezení, měli jste to taky tak? Naty jsem kojila a každé 2 hod. někdy i každou hodinu a od neděle má potřebu po 3-4 hod :astonished:

Krásná fota ze srazíku holky, musíme se někdy sejít ale opravdu všechny, moc vás chci poznat.
3. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
Dala jsem dvě fotečky do albíčka.

Dobrou noc maminky :slight_smile: :slight_smile:
3. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz
bemo, to jsou kouzelné fotečky. Natálka je krásná slečna, dokonce ji i chudinku lituju, jak na tebe kouká u toho bazénu, že tam nemohla jít taky :grinning: Já s sebou stále taky vozím několik oblečků a koukám, že ne zbytečně :sweat_smile: I když se mi ani jednou nestalo, že by se na výletě pokakala nebo počůrala na oblečení :grinning: To jen doma. My taky přebalujeme v kočárku, je to ideální, jen se vždycky modlím, aby z ní něco nevyletělo :grinning: Jinak my stále papáme po dvou hodinách, žádnou změnu intervalu nemáme, bohužel :slight_smile: Tý jo, mít doma ještě dvě neteře, to by mě asi kleplo :grinning: Já mám co dělat s tou naší beruškou, jsi dobrá, že to zvládáš :wink:
My jsme byly odpoledne za kamarádkou, co má o tři týdny starší holčičku a docela dobrý. Jen mě trošku naštvaly další účastnice srazu, co to domlouvaly, protože odešly po deseti minutách :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsme si aspoň s kamarádkou poklábosily o samotě a holčičky se na sebe culily :grinning: Ale večer nemohla princezna vůbec zabrat, i když byla přetažená. Třikrát se po deseti minutách v postýlce vzbudila, nakonec usnula před půl hodinou, tak uvidíme, do kdy vydrží. Většinou, jak to má takhle roztrhaný, tak moc dlouho ne :unamused:
3. srp 2009 ve 22:59  • Odpověz
Ahoj holky!
Bemo, tedy, ta fotka jak Natalka na tebe kouka do vody, manzel jistil Natahlku na sousi, kdyz ses koupala?

No, prcek se dneska opet vzbudil ve 3 hod. Nevim, co to ma zase za manyry, protoze se normalne budil kolem 4 - 5 hod. :unamused: A rano v pul 6 uz by jako vstaval, tak jsem ho stahla k sobe do postylky a to jeste spal pres hodku. Ach joooo, a to jsem si rikala, ze uz se mu asi zacina upravovat spaci rezim k lepsimu :pensive:

Dneska je tady zatazeno, to asi pujdeme ven jen na chvilku.
4. srp 2009 v 07:43  • Odpověz
ahojky

hrusti máme se spaním stejný problé už spinkávál do půl čtvrte a najednou už druhou noc ve dve auf a je v postýlce úplně obrácene nevím co tam vyvádí jestli ho neco neboli ale nebrečí, nechápu to, že by fakt ty zuby????pak taky do šesti a už nechce spát tak ho beru k sobe a pak dá tak hodku a půl , no půjdeme za chvilku ven dokud neprsí a jsem ráda že je chladněji

bemo krásné fota já bych mela trochu strach u té vody aby nenastydla :confused: ale bylo parno vid?
4. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahojte,

jo jo, manžel byl na souši a ještě nás tam jistili neteře, ale neměla jsem z toho dobrý pocit, tak jsem raději vylezla a šli jsme na deku. Bylo hrozné vedro a Naty byla pěkně spocená, takže prochladnutí snad nehrozilo.

Akorát to spaní holky, kojíme už jen jednou za noc, ale budíček o 6 hod mi teda nevyhovuje a tak kafuju a kafuju.

Dnes od rána prší a tak asi půjdeme na chvilku ven, když se dá konečně dýchat :grinning:
4. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Bemo, krásný fotky, fakt že jo.

Viki, s tim banánem je to sranda, ale kašičku banánovou už přeci předtím jedl, ne?

Já jsem nějaká od včera blbě naladěná, asi to bude tím, že manža je vzteklej jak pes a já v tom tu musím vegetovat, chjo. Je to nervák, to by ho člověk klepl.

Andulka nemá žádnej pevnej režim ohledně jídla a taky ohledně spaní, furt se to mění, specielně, když začnu mít pocit, že ten režim má.
4. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
Jo, jinak jsem holky přidala fotku Anči, jak vegetuje s naší Maškou. A taky se chci zeptat, jak to udělat, aby se u té fotky ukazovalo "NOVÉ" ??????????????
4. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
Karci, s tim nijak nedelas. Ty totiz ten popisek novy nevidis, ale kdyz si tam najede nekdo jiny, tak to vidi :grinning: Ty prece vis, ze je to nove :wink:
4. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Aha, tak to jó. To se ptam brzy, co? Hehehe

Janinko, právě jsem si udělala to tvoje zdravý kafíčko a to je teda tak výborný, fakt že jo, takže mám doplňující otázky:
1) Je v tom kofein?
2) Kolik se jich smí pít denně?
3) Kde se dají koupit?
4. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak malá spala od těch půl jedenácté do půl osmé a pak ještě do devíti :dizzy_face: Jsem fakt měla strach, aby se neprobrala třeba v jednu, protože jakmile má to uspávání takový rozkouskovaný, tak to většinou tak je. Ale překvapila, beruška :grinning:
Karca, krásné foto, jakoby se holky domluviliy na póze :grinning: A s tou "novou" fotkou je to tak, jak píše Hrusti :slight_smile: Ty sis ten pytlíček udělala celý? Já právě přemýšlela, jestli je to jen na jedno kafíčko nebo na víc :wink: Schovávám si ho na horší časy :slight_smile:
Teď mi tu malá houká v lehátku a já musím jít vygruntovat koupelnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Zuzíku, já se právě na to ptala Janinky a ona mi řikala, že to je jedna porce do klasického hrnku, takže jsem si to teď ráno slavnostně udělala, je teda fakt, že já normálně kafčo nesladím a tohle je slazené, ale je to fakt úžasné a přijde mi teď, jak kdybych měla svíčkovou se šesti, jsem normálně napucnutá po tom hrnku, že by s tim možná šlo krásně hubnout, ale to mi musí nejdřív Janinka napsat, kolik jich můžu denně dát, protože já má hlad furt :grinning: :grinning: , takže bych jich taky mohla dávat 6 denně a to nevim, jestli smim.
4. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
No jo, taky musim dneska něco vygruntit.
4. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
ahojte holky,

my chrapali do 10 a Melinka se najedla a zase spi. Dneska budu delat pizzu - i s mamcou tak si dam do nosu.

Vikulko ja to nemyslela spatne s tim postojem. Chtela jsem tim rict ze jsi chuda jak lunt ale i kdyby se takhle postavila nejaka manekyna tak vypada stejne. Fakt smekam kolik jsi uz dokazala zhubnout - si to nedovedu predstavit jak to muselo byt narocne. :frowning2:

Bemo nadherne fotecky - muzu se zeptat kde je takovy prirodni bazen?

Hrusti to spani se spravi - uvidis. My to kdysi jeden tyden meli taky takove rozhazene. :sweat_smile:

Vikulko fuj banan - ja se kdysi z nej zablila a od te doby jim jen ten tvrdy :grinning: Mekky do pusy nedam :grinning: No neco mam se Stufkem spolecneho :wink:

Karco ahoj. Jsem rada ze ti chutna. :wink: Zkusim ti zodpovedet.
1) Takze je tam 100%kava arabika ale tim ze je tam ta reishi tak ten kofein neutralizuje na hladinu lidskeho ph. Tzn.ze tohle kafe neodvodnuje, neprekyseluje organismus...to co ti dodava energii neni kofein, ale ta houba reishni - snad jsem to napsala srozumitelne. :slight_smile:
2) Smis jich vypit kolik chces. Reishi se v zadnem pripade nepredavkujes. Tohle je overene i docentem Patockou - ktery se reishi zabyva uz nekolik let.
3) Koupit se daji zatim mailem nebo telefonicky v Ceskych Budejovicich kde je sklad (posilaji i na dobirku za 130 kc. Pri platbe na ucet myslim za 100,- - do dvou dnu to mas a zasilka muze mit myslim az 20kg.). Musis mit ale registraci, ktera stoji naporad 335,- a hned mas 25% slevu na vsechny produkty. Ceny ti muzu poslat na mail jestli chces. To kafe co jsi pila stoji po registraci krabicka 330,- a krome reishi je tam i malajsky a korejsky zensen. Budou zprovoznene stranky www.dxn.cz, ale jeste se prekladaji. Jinak info o produktech najdes zatim na techto provizornich strankach: http://www.kavalasky.cz/?idkat=91 V levem sloupci vybiras, zda chces videt napoje, potr.doplnky...

Pokud se chces optat na vice informaci, nebo budes potrebovat s necim poradit tak se ozvi. Klidne i do IP.
4. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahoh holky,
Anitko ja davam ted Laktobacilky pro deti,první mesíc,je to to stejne jak probio kapičky jen levnejší a sype se z kapslí do mlika a zabírají taky :wink:

karčo jsem se zuasmala u tveho popisu řadu Aničky :wink: ono to přijde neboj..
bemo tu vodu zavydím,super fotka,aspon odreaguješ s holkama
vikul u nas byla včera šavle z mlika,jsem se hrozne vydesila..možna mu ten banán nesedl,určite mu bude chutnat,deti ho mají radi

kremčo ja jen odsavam,přes den tak po 4 hodkách,i v noci stavam když malí spí..ale dokud teče,pokud ne tak toho nechám,zatím pořad stíhám
anitko ja už bych to nasílím taky vzdala,stojí to desne moc sil,kdo nezažil nepochopí..on vytahne i z toho prsa,pry vytahnou víc než odsavačka jsem slyšela,zachvilku jdete na příkrm a budeš mít klid :slight_smile:
na to se taky teším

musim si postežovat..
dneska jsem placla Elin po zadku,nerchce pochopit,že me bude poslouchat když řeknu že venku bude jen na ulici před domem a zahrade,tak se zebere a jde se sousedkou na hřište a nic neřekne,ani ta sousedka a ja pak litam hodku v hruze co se ji stalo,udelala to už nekolikrat a ja dnes vytekla :frowning2: afakt jen lepanec,žadne bití

a pak slyším jak jí 6 leta holčíčka co je u sousedu na prazdninách,chodí spolu všechny do školky,říká že tohle maminky nedelají a že řekne její mamince a zavolají na me policajty :astonished:
ona muže doma všechno,.rodiče podnikají,ji hlida kde kdo,koupí ji co chce jen aby meli od ní pokoj,vubec se jí nevenují a tohle jí vtloukají do hlavy v 6 letech :astonished:
snad se budu bat vychovávat vlastní díte? co si o tom myslíte????
4. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
Karci, to jsi tedy vydrzela docela dlouho s tim kafickem, ja si ho udelala hned v nedeli rano :grinning: Kaficka jsou moc dobry. Mrkni na www.kavalasky.cz
Pokud chces objednat, tak se tam musis zaregistrovat nebo pres nekoho,kdo tu registraci ma. Kofeinu je tam min nez v klasickem kafcu. Detailnejsi info Janinka :slight_smile:

Ja jsem ted dovarila kuskus s kurecim masem a zeleninou, akorat nevim, jestli to bude papat manza :confused: Pro nej to bude asi moc dietni jidlo :wink: Nakrmim prcka a porazim na postu, prisly mi nejake balicky s obleckama pro prcka :slight_smile:
4. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
peti deláš dobře dnes je pořád nejaké dítě pohřesované a samej uchyl musís vedet kde je. zkzs ji postrasit nejakou historkou .taky bych se bála a jedfnz mu lípla
4. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
Jo holky ta vita kava se zda velka, ale je tam i trtinovy cukr, kokosove mleko, takze ono to na objemu naroste. Ja si nekdy delam z toho sacku i dve, ale do vetsiho hrnku (tak 3dcl) si davam cely sacek.

Karco toho se ale nenajis :grinning: Je to hlavne pro zdravi - ta reishi je dobra v tom ze si najde problem v tele a tam pusobi. Jak rikam - u nas v rodine to zdravotne pomohlo vsem - v ikei jsem v nedeli zkousela normal kafe a bylo kysele - jsme se s Petou jen otrepali. :sweat_smile:

No pokud ti jde o hubnuti tak tam je cordypine. Je to ananasova stava s cordycepsem (ktery je pry neco jako prirodni antibiotikum). Ten podporuje hubnuti ale ne ze clovek se bude prejidat a pit to a mysli si ze zhubne. Spis to pry podporuje - takze kdyz se clovek trosku omezi ve sladkem...tak hubnout zacne. Ja ho piju tyden a zhubla jsem kilco, ale nevim jestli to neni kojenim protoze ja denne sezeru tak tabulku cokolady a bramburky minimalne takze se rozhodne neomezujic - spis naopak. :sweat_smile: No ja to spis piju kvuli tomu cordycepsu mela jeste lepsi imunitu. Jo a jeste jukni na tu spirulinu - ta ma pry hodne mineralu a ve 4 tobolkach je pry jako by jsi snedla kilo zeleniny.Jenze zatim ji objednavam v Madarsku - tady se jeste vyrizuji notifikace. :unamused:

Kurna ja jsem se rozepsala - at tu neblokuji normal diskuzi :sweat_smile:
4. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
Karco ja si ted az vsimla ze mas taky fotky ze sraziku - ani nevim ze jsi fotila. :grinning: Hlavne ze se tmelim do objektivu :sweat_smile:
4. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
Jee, koukam, ze Janinka byla rychlejsi :slight_smile:

Peti, tedy to bych byla na infarkt. No, jenze male deti to nechapou, obzvlast kdyz ma takovou kamosku :frowning2:
4. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
Peti presne tak - udelala by to kazda z nas. Moji segre tohle delala dcera. Proste nic nerekla a sla treba k babicce ktera bydlela kilak od nas. Jsme ji hledali po celych vizovicich - byly ji 4 nebo 5 a to rekla ze jde dozadu za deckama na ulici.
4. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
Ahoj holky! Tak se taky hlásím k Vám.. Jsem byla od neděle do včera u maminy a včera u zubáka, tak mi hlídala.
Teda koukám fotečky nový a paráda. Vikulka vypadá na všech normálně já nic prapodivnýho nenašla :wink:
jaani, a když si budu chtít teď objednat nový kafčo, tak to objednám kde, prosím Tě?
peto, to jsou ty americký móresy, ale taky to tam podle toho vypadá. Já jsem teda taky pro nebití dětí, ale někdy chápu, že utečou nervy a výchovný plácnutí neuškodí. A to bylo jen plácnutí. Tý holčičce bych řekla ať teda ty policajty zavolaj... Schválně, co by jí řekli :astonished:
4. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
peti, tohle by udělal snad každý rodič. My jsme byli s bráchou biti jako žito, když jsme něco udělali a žádný následky to na nás nenechalo. A americký způsob "vychovávání" dětí mi je proti srsti. Dítě musí vědět, kde jsou jeho hranice, protože jinak mě v deseti pošle do kamsi a to podle mého není dobře. Rodič má být autorita a ne, aby mu dítě rostlo jak dříví v lese. Já ještě v šestnácti dostala facku za to, že jsem přišla v pět ráno z diskotéky místo ve dvanáct :sweat_smile: A vím, že jsem si to zasloužila, protože se o mě máma celou noc bála...
4. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jani, přírodní bazén máme kousek od nás, přesněji v Banticíh u Znojma. Není moc velký, ale chodí tam málo lidí a právě hodně maminek s miminkama.

Holky, jdu vařit, musím nakrmit ty hladový krky :grinning:
4. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Janinko, Hrusti, díky moc za odkazy.

Janinko, moc děkuju za spoustu informací a samé pozitivní zprávy, všechno to prozkoumám na stránkách a normální diskuzi neblokuješ, vždyť se nemusíme bavit jen o našich zlatíčkách, třeba přijde na řadu i politika :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Petrach, já si teda myslim, že děti občas potřebujou dostat přes zadek a hotovo. Ony ne vždycky domlouvání pochopí a je třeba, aby měly řád, takže žádné výčitky!!! Já na tu americkou výchovu moc nejsem, to jsou pak rozmazlenečci.
4. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.