• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Zuzíku, mluvíš mi z duše! Pravidla mají být a děti potřebují autoritu a vědět, kdo šéfuje, pak když už jsou velký, tak už je nechat být a respektovat jejich vlastní způsob života, ale jako děti..., člověk opravdu musí vychovávat. Tím teda nechci říct, že člověk má svoje děti bít, ale přes zadek prostě dostanou hodněkrát za život.
4. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
jj, karco, chce to dát prostě hranice. My jsme dostali nesčetněkrát, ale VŽDYCKY jsme věděli, za co to bylo. :wink: Kdybychom vyrůstali v USA nebo někde jinde, tak naše zavřou za týrání :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
já mlácení nesnáším ale jedna přes zadek neuškodí když to nejde jinak

to kafí bych si taky objednala juknu na ty odkazy

tak jsem vyžehlila a odsávám kapky co zbyly :unamused: pak uvařím a úůjdu si lehnout s prdolou

ráno jsme byli na prochajde a v lékarne

hrusti kdy honzula ty veci unosí? já mám narvanou skřín hadrama a zdaleka to nemel vše jeste na sobe a to je vše co jsem pořídila před těhu :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
Ahojky slunínka,

tak jsem si uvařila to kafíčko také a řekněte mi které je to na to hubnutí???Já si teď udělala ten nejmenší pytlíček :wink: A celkem dobrý...

Jinak já mlácení neodsuzuji,protože někdy se to jinak nedá,ale budu spíš volit studenou sprchu....Myslím u vztekání.To nesnáším..A pokud děti zlobí tak se nudí...
4. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
vy jste všechny registrované že už všichni pijete kafíčka? :sunglasses:

jinak k těm probio kapkám ja jsem mu je dávala na začátku ale pak jsem vysadila přišlo mi že po nich má průjem. ale ted se občas kroutí tak jsem si rekla že to zkusím třeba v mín kapkach a nedenně. jen nevím jak dlouho po otevření se musí vypotřřebovat :frowning2: mám je v lednici . nevíte prosím?
4. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
jinak zítra jedeme na kyčle pak mám sraz s kámoškou co se ted vdávala a prcka ještě neviděla tak se těším takže se tady objevím zase až v pátek . doufám že kyčličky budou ok :confused:
4. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
Budu držet palečky a užij si srazík s kamarádkou.....Budeme tu na tebe čekat :slight_smile:
4. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
Anitt, my jsme dostali kaficka od Janci na ochutnani, vis :sunglasses:
No, ja nevim do kdy se museji vypotrebovat ty kapicky, ale pokud je mas v lednici tak by jim nic byt nemelo. Nicmene osobne si myslim, ze by se meli pouzivat pravidelne, pokud chces videt nejaky vysledek a ne jen obcas. Uzij si srazik a kyclicky budou urco o.k. My jdeme na kyclicky 20. srpna.
Jo, obleceni nakupuju vetsi a ted jsem nakupovala uz na zimu. Kombinezu a cepici a vyteplene kalhoty, vis :grinning:
4. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz
tak já ty probio zkusím znova , hrusti honzula se ješte kjroutí nebo už je ok, my máme nekdy super den a nekdy ho to zase chytne :unamused:

my se vydáme na nákupy (hlavne pro me) v sobotu tady na černáku v globusu máme tady hm, ca, a spoustu krámů tak se snad koneřne oblíknu ale vidím to spíš na nákup pro prcka až uvidím ty slevy :grinning: jinak už máte fusak na zimu?
4. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
Anitt, uz se nekrouti, jen hoooodne vyjimecne kdyz treba hodne cestujeme a sedi v sedacce a nehybe se, tak se nemuze vykakat a vecer pak u kakani breci. Ale jinak to musim zaklepat ze dobry. Jeste jsem tu mela jedno baleni kapicek baby calm, tak mu je davam taky, ale uz to chci vysadit.
No, ja jsem koupila prckovi v C&A moc peknou medvidkovou kombinezu na zimu, cepicku s bambulkama, vyteplene kalhoty na podzim a bodycky, takze zase litaly penize :sweat_smile:
Ja jsem si koupila dvoje nove kalhoty, protoze ty co jsem nosila predtim mi jsou docela tesne.
Fusak nemam, ale slibila mi ho znama po synovi. Synovi je tedy uz asi 20 let, ale pry je jako novy s berankem, tak snad nebudu na posledni chvili shanet nekde fusak :wink:
4. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
Vikul - to male kafe je clasic - strasne silne - jsem ti zapomela rict at si z toho udelas minimalne dve - sakris - tak pozde. Myslim ze jeste andy jsem ho dala. Jinak zkus to vita - to ja mam nejradeji - i vsichni moji znami. :slight_smile:

Andy ty udaje jak to objednat ti hodim do ip - za chvilku to tam mas. :slight_smile:
4. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
Hrusti to ja jeste vybaveni na zimu nemam - podle toho jak Melca roste radeji pockam :grinning: Dneska ji ale prisla nadherna bunda a kalhoty co jsem ji objednala od Nextu z netu - fakt krasne vecicky - bude koca. :grinning:

Bemo ten bazenek je super. Me zajima jak to udrzuji - normalni cistickou nebo tam maji nejake cistici rostliny? To ale asi nevis ze? :sweat_smile:
4. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
Náhodou vím Jani, mají tam čistící rostliny, nic chemického. Hned vedle bazénu jsou rostliny normálně se žábama a ty tam kvákají :grinning:

Jdeme na vycházku, jupí.....
4. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
To je super Bemo a kde to je?Ze by jsme se tam jeli mrknout :slight_smile:
4. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
Jani, Bemo psala, že je to v Banticích:
http://www.znojemsko.cz/zajimavosti.php?idi=5103
4. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
Karco diky za odkaz :wink:
4. srp 2009 v 16:58  • Odpověz
Jani, díky :slight_smile: Musím hned ji napsat, nějak mi docházej kafča :unamused:
anitt, já probiotika nedávám, má je ve výživě, ale dvě balení jsme předtím spotřebovali. Jinak po hippu mi malá krásně kaká, každý den :slight_smile:
Holky, máte někdo fialový tesco plíny... Já dostala 4balení, jsou docela dobrý, akorát takový silnější oproti pamperskám :unamused: Jinak pak mám ráda ještě hugigies premium-ty s púem :slight_smile:
4. srp 2009 v 17:58  • Odpověz
Jo, byla jsem ve městě a koupila malý první lžičky. 2xmrkvičku, brokolici, květák, hrušku a příští úterý na to půjdem. Ještě se zítra poradím s dr., jdem na druhou hexu.
4. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
Ahoj holky, janinko skoro profi fotky ze srazu :slight_smile:
Teda tady dneska leje a leje. udelali jsme si vylet na Hukvaldy vlackem podhorackem, ale tam nas chytl desnej lijavec. Malej v pohode ten byl v manduce na zadech a pod destnikem, ja sice mela bundu ale nic moc. Pak jsme sli na skvelej obed, ale malej byl protivnej a nechtel spat v autosedajde tak to jsem si to ani nevychutnala. Doufam ze zitra bude lip, to pocasi je na houby.
Vcera jsme drandili na kolobkach po Stramberku, malej opet v manduce, manza ho mel na zadech. No budili jsme pozdvizeni :grinning: Pak hodim nejake fotecky. Kocar se tu moc nechyta.

Bemo to koupaliste je uzasny. Teda ja piju jen bezkofeinovy late ale jak vas posloucham uplne jste me na to zdravi kafe nalomili. :grinning:
S tim oblecenim jsem na tom jak Janinka taky si netroufnu odhadnou velikost na zimu :sweat_smile:
4. srp 2009 v 18:09  •  1 dítě  • Odpověz
Andy, ten čas tak letí a vy už taky najíždíte na první lžičky.

Misi, to muselo být super s malým v manduce, těšim se moc na fotečky.

My dneska koupali Anču ve velké vaně, okoukla jsem Vaše fotky z vaniček a udělali jsme to po domácku, ta byla spokojená a normálně skoro držela ve vodě sama, jen jsem jí jemně držela svojí ruku pod hlavičkou, ale fakt malinko a tělíčko jí samo plavalo.
4. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
Holky, já si normálně ráno dala to Janinky kafe a v poledne se rozhodla, že zase začnu běhat, tak nevim, jestli to kafe je tak zázračný, že mi to dodalo takové pozitivní energii, nebo co. Nebo jsem si to vsugerovala, já nevim, člověk si vsugeruje cokoliv. No každopádně jsem běhat byla!! Teď se cítím báječně. Ale ten nákup toho kafe je takovej komplikovanej Vám řeknu, registrace a až pak po mailu :frowning2: :frowning2: , kdyby udělali e-shop, bylo by to celé pohodlné....
4. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
Karco ted je to slozite, ale ber to tak ze je o to obrovsky zajem a my to do kvetna objednavali v Madarsku.Tady se ten trh mel otevrit az v zari, ale lidi so ozvali tak jsme radi ze je to takhle a otevrelo se to v cervenci - i kdyz tak jak to je. Jak se doprekladaji stranky tak to pujde objednat pres net - neboj :wink: Uz se na tom pry maka - ta pani to zarizuje vesmes sama a dela pro to maximum tak uvidis ze se pak dockas i objednavani takhle.Tu registraci muzes udelat i s objednavkou zaroven.

Jo a ja si myslim ze to neco ma do sebe - me se potom spravila hodne i psychika
4. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
holky díky za povzbuzení,tak nebudu ta macecha :grinning: ona normalne nedostane ani ten placanec,je už na to velká,to spíš občas když byla menší,tak přes ruku,ale ted se domluvíme,jenže ne pokažde a me to pak mrzí
naše mala byla z tech řečí te holky vedle..ona vedela za co to bylo ,na to je zas chytrá

fusak mame,ale kombinezu jsem přemyšlela už taky,ale počkám,neodhadnu velikost..když jsme jeli domu a ja mu nakupovala veci,tak se mi 62 zdala že nam bude pomalu v roce a ted už nektere veci ma 62-68..

andy jsem si říkala kde pak jsi :wink:
karčo budeš to zkoušet doma? ja myslím že na to aby si zvykla to stačí,aby se vody nebala
miši teda vy řadite :slight_smile: jste akční oba i s manžou že jo? hlavne že si to užíváš,teším se na fotky

andy teda s tou brokolicí bych počkala,po mrkvi a bramborech a ovoce až pozdej,je sladke a nebude chtít zeleninu,pak písni jak jí chutná,jsem zvedavá
4. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
tak holky, já jsem z mojí mámy naprosto na palici!!!! Fakt masakr, do všeho se mi motá, dneska mě pozorovala i při koupání a furt mi do toho kecala. :angry: A nemůže si namočit ouška, není ta voda moc teplá, nemá tam moc pěny, ty jí nemyješ mýdlem?????? Hrůůůza děs, pak jsem malou šla olejíčkovat a zase: A čím ji potíráš, do čeho jí oblíkneš, má studené ručičky, na hlavičce se jí dělají stroupky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musela jsem se hodně držet, abych jí něco neřekla. A malá jako na potvoru brečela, takže ji furt chovala a pořád se ptala, co jí je... Je přebalená, nemá žízeň, já něco cítím, nemohla se pokakat??? Zkrátka večer otázek a odpovědí!!!! Jsem si nalila zase vínko :grinning:
Já jsem tuhle dostala od švagrové dva pytle věcí pro roční slečnu, jsou to samé krásné věci, tak mám radost. Doufám, že to unosíme. Jinak já také nemám koupený ani fusak ani žádné oblečení na zimu - neodhadnu velikost, teď má 68 a i tahle vel. jí je někdy malá - podle výrobce.
Jinak to kafíčko od Janinky jsem ještě neochutnala, schovávám si ho na někdy, když se malá probudí dřív a já ho budu potřebovat. Jinak piju Nestlé Caro :wink:
4. srp 2009 ve 23:13  • Odpověz
a přidala jsem zase nějaké fotečky :slight_smile:
4. srp 2009 ve 23:15  • Odpověz
Zuzik krasny fotecky, teda mala ma vlasu :slight_smile: Teda mamka je drsna, tak to jsi ustala dobre. Ja bych ji asi neco rekla hned na zacatku :grinning:
4. srp 2009 ve 23:46  •  1 dítě  • Odpověz
misi, tohle mám prakticky každou návštěvu, ale prostě v sobě nenajdu tu odvahu jí něco říct :stuck_out_tongue_closed_eyes: JJ, malá má vlasů habakuk, ale mně nějak moooc padají :confused: :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 23:54  • Odpověz
me taky padali ale uz je to lepsi, my se smejeme ze malej ma vlasy po manzovi, kde nic tu nic :grinning:
Tak to udelej a rekni ji to, vsak se s ni nemusis hadat, staci to rict jasne, slusne a pevne, jinak to budes mit furt. Kdyz bude mala vetsi tak to budou zas jiny rady.
4. srp 2009 ve 23:58  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem hodila na net fotky co mame zatim z dovci :slight_smile:

http://scotty78.rajce.idnes.cz/Dovolena_Stramberk_09/
5. srp 2009 v 00:05  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky!
Moc pekne vecicky!!!

Karci, tedy ty jsi akcni, chodit behat??? No az takhle na me kaficko nezapusobilo :sweat_smile:

S tou velikosti na zimu... ted vyrazuju 62, oblece uz 68, prijde mi, ze tu 62 nosil hodne kratce a uz mu to neni... no na zimu jsem mu koupila vel. 80. Radsi o kousek vetsi nez mensi a navic ta kombineza by mela byt o neco vetsi, aby se pod to veslo obleceni. No, snad mu to bude. Prinejhorsim to prodam v bazarku :slight_smile:

Jinak prcek se pro zmenu dneska vzbudil ve 2 hod., nastesti zabral na dudla a spal do 3.30 hod. a pak do 6 hod. Ale ja jsem k.o. Uz nekolikatou noc spim par hodin, protoze mezi tim jeho buzenim nemuzu zabrat a usnout. Asi si taky budu muset objednat kaficka :grinning:
5. srp 2009 v 07:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.