• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Dobre ranko holky
Ja nejak nestiham. Zitra nas ceka to kardio a manzel jde snama. Tak uvidime co nam pan doktor rekne. Jinak to spani vam mohu jen zavidet. U nas se kolem 20 hodiny usne spime do pulnoci. Pak bastime a dalsi budicek mame kolem pul ctvte a to ja vzdavam boj a beru ho k sobe. No a to me usne ale max do sesti hodin a chce prebalit a najist a tak. No a ja uz povetsinou spat nejdu. Manza je zlaticko protoze jak dela rano cajik sobe tak udela rovnou i me :slight_smile: Ja se chci zeptat dr na tu kasicku alespon na noc ze by ho to vic zasytilo. Ale o prikrmech jako takovejch uvazuji fakt az tak k tomu sestemu mesici. Mozna patej mesic ale driv rozhodne nechci. :slight_smile:
5. srp 2009 v 07:31  • Odpověz
ahoj holky,

Misi moc krasna dovolena - me pobavila ta fotka na te kolobezce a maly v manduce na zadech :grinning:

Zuzi mala je fakt hotova sibalka.

Bobas tak at dobre zitra dopadnete na kardio. Me mala porad spi :sweat_smile: Ja ji musim v noci budit protoze mam plne prsa. Usne vetsinou kolem 10-11 a vydrzi spat do 7, ale ja ji musim vetsinou kolem 5-6 vzbudit. Parkrat jsem ji nechala takhle spat a vse bylo od mleka mokry :unamused:

Holky my jedeme s malou po obede na kycle tak drzte palce at to dobre dopadne.
5. srp 2009 v 07:58  • Odpověz
Janinko tak to urcite budeme a dej vedet jak jste dopadli. :wink:
No jinak se musim rict ze astulce jsem vcera s manzou vytahnuli stehy a sundali krunyr. Tak je stastna jako blecha :slight_smile: . Byla jsem teda u toho pekne nastvana protoze asi 3 nebo 4 stehy z tech 20 byli tak desne utazene ze jsem myslela ze je nevytahnu. Tak jsem ji chuderku trapila dele nez jsem musela. Ale byla statecna holka a dostala svoji oblibenou odmenu tak tu pak skakala jak trdlo :grinning:
5. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
Ahojky luníčka,

přeji krásný slunečný den....

Misi krásné fotečky...

Jani ta káva byla opravdu silná,ale chci vědět která je ta na hubnutí :wink:

Včera banán super,tak dnes nahradím svašinku banánem :slight_smile: Zítra dáme broskev :grinning:

Andy zkus nejprve mrkev,bramboru,brokolici,ale ta dost nadýmá tak u malé bych počkala.Kryštof už prdí krásně tak ho bříško nebolí.Papáme cuketu tu také můžeš dát a pak to mícháš dohromady.Až když to máš postupně otestované.Květák nedávej!!!!!Ten je ještě horší...To jsem mu také nedala a stejně píší od 7 měšíce
5. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
Bobas urcite dam vedet, jen nevim kdy prijedem :sweat_smile:

Vikul no ona celkove ta reishi upravuje metabolismus takze nekdo hubne i po kafickach (jedno jakych) - mnozstvi te reishi je vsude stejne.Co ale podporuje hubnuti je cordypine - takova kvasena ananasova stava. Tady v tehle sekci ji najdes: http://www.kavalasky.cz/?idkat=93
5. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
Teda Stufecek tak krasne papa? Ju ja uz se tak tesim az Mel prejde na mrkvicku ... jak bude cela oranzova :grinning:
5. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
Holky mam takovej blbej dotazek. Nevite nektera o nejake praci domu? Blizej se vanoce a navic chcem delat malemu ten pokojicek tak bych nejakou korunku do rodineho rozpoctu uvitala :slight_smile: Na netu je toho desne moc ale jeste vic podvodniku. Takze bych rada neco overeneho. diky
5. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
Andy, tady mas neco k tem prikrmum. Jsou tam i recepty :slight_smile:

http://www.maminkam.cz/prikrmy/
5. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahoj holky, my máme zase rekord, malá spala bez čtvrt hodiny dvanáct hodin v kuse :confused: Si to vybere v noci a přes den má oči jako tenisáčky :grinning: Jen se na to asi zeptám dr., jestli může být tak dlouho bez mlíčka.... Hlady se sice neprobere, ale já nevím, jestli takovouhle dlouhou pauzu může mít...
Misi, krásné fotečky, malý je v Manduce spokojený a ty koloběžky jsou super. Vůbec celá dovolená vypadá krááásně :slight_smile:
Bobásku, taky jsem něco na doma hledala, ale našla jsem jen podivné inzeráty, takže já ti v tomto moc neporadím :frowning2:
5. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
Juju, Janinko, lepší šance objednat nějak, než nijak. Musí si to lidi doporučovat, protože když jsem o tom hledala na českým netu, tak krom jejich stránek se o tom moc nepíše. No, je to malej zázrak.

Petrach, budeme dělat vaničky po domácku, Anče se to moc líbilo, tak aspoň bude mít další program.

Dneska ráno jsem byla s Ančí na krvi, zvládla to krásně, trošku s brekem, ale jak jsem jí pochovala, tak bylo zapomenuto, no a v pátek hexa a pneumokok, chudáček malinká.

Holky, co jste dávaly naušničky, taky Vám ty naušničky šly ne úplně lehce zapnout? Není to žádný drámo, jen když si představim, že to bude mít v uchu a pak to zapnout…., bude se muset doktorka trochu zasnažit. Tak nevim, jestli je to u každých, nebo jestli mám nějaký pitomý.

Zuzíku, no tak tvoje mamka by mi tedy pěkně rozhodila sandál, co se Ti do toho motá…!? To je fakt hrůza, by mě z toho kleplo. Jinak si nic nedělej z toho, že si jí nic neřekla, to já svojí mamku odpálkuju hned, ale je z toho hádka na život a na smrt, ono si nevybereš, ty matky…

Já taky ještě nemám kombinézku na zimu, čekám co dostane Tesco od Cherokee (nebo jak se to píše), bejvají levnější a docela hezký.

My jdeme taky dneska na kyčle, tak snad to bude dobré, no…., široký balení jsme dodržovali jen ze začátku.

Bobásku, o práci domů bohužel nevím.

Misi, fotky z dovči jsou krásný a teda ten Váš Hafan je výstavní a velikej, no krásnej pes. A ta fotka s manducou, jak tam ještě manža šimrá malého po nožkách, no to je opravdu vtipný, hehehe.
5. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
karco, málem jsem zapomněla popřát Aničce k jejím dnešním mininarozeninkám :grinning: Tak všechno nejlepší, hodně zdravíčka a štěstíčka k jejím třem měsícům :slight_smile:
Nejhorší je, že vím, že kdybych mamce něco řekla - byť v klidu - tak se smrtelně urazí :pensive: Ona všechno moc hrotí a bere osobně :unamused:
5. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
Holky, jak probíhá to sono na kyčle, je u toho dítě nahatý? A co mu dělaj a jak?
5. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
Je no jo, Anče má dneska 3 měsíce, holka jedna veliká :slight_smile:

No jo, ono je lepší kolikrát nic neřikat, ale pitomý je, že Tě to štve a rozhazuje sandálek. Jaký vínečko máš ráda? Já všechny :slight_smile:), ale krabice a levný vínka za 50 teda nemusim, to mi nechutí.
5. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
Je tak Anicko vse nej nej k narozeninkam :slight_smile:
Njn holky s tou praci na doma je to fakt na prd. Jinak me se malej nabastil a zase krasne usnul. Jinak uvidime musim zkusit neco zplasit. Prece jenom kazda korunka se hodi a ta materska je fakt mala :angry:
5. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
Karci, vy jste s Anickou jeste nebyli na sonu? No, prcka svliknes spodek jen do plinky, das ho panu dr. na lehatko nebo nekam,kde ma to sono a pan dr. sunda prckovi plinku a tim sonem mu objede nozicky-kyclicky. Je to fakt chvilicka. My kdyz jsme byli poprve, tak to prcek prospal, to bylo v nejakem 5. tydnu. Na dalsi ko jdeme 20. srpna. Hlavne, abyste meli vsechno v poradku.
Ja mam rada cerveny lambrusco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vsechno nej Anicce ke 3 mesicum :slight_smile:
5. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
karco, já mám raději bílé, ale když doma není, tak piju červené :slight_smile: Mám ráda Cheneta, tím nepohrdnu nikdy :slight_smile:
To sono kyčlí probíhá tak, že tam přijde, svlečeš Ančí do body nebo trička, ale nech jí plenku :slight_smile: Já jsem ji poprvé na sonu sundala i plenku a malá mě celou počůrala :grinning: A dr. se jen smál a říkal mi, příště tu plenku nechte :grinning: Zkrátka ji sundáš jen kaťátka, aby se dr. dostal na ty kyčle.... :wink:
5. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
Hrusti, na sono jdeme poprvé teď, tak nevim, jestli jsem něco nepropásla, ze začátku jsem byla trochu u těch doktorů mimo, tak jestli mi řikali, že se mám objednat na hned, tak jsem to nepochopila.

Holky, děkuju moc za popis, tak jsem jí podle toho oblíkla a za chvilku vyrážíme.

Jinak Cheneta taky můžu, specielně toho fialovýho Merlotíka, doma jim řikáme křivoláhve :slight_smile:.
5. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
karco, my jsme byly na sonu ještě v porodnici, pak v šesti týdnech a naposledy ve třech měsících a protože je má malé v pořádku, tak už tam nemusíme :slight_smile: Jupííííí :grinning: Tak hlavně, ať dopadnete dobře!
5. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
Přejeme vše nej nej k pidi narozeninkám Andulky a přijeď oslavíme to společně :slight_smile: Jen mi je o kapánek víc :grinning:
5. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
My jsme na kyclickach byli v 5. tydnech a jdeme ted v srpnu na kontrolu po 3 mesicich :slight_smile:

No jo, Stufkovi uz bude pul rocek. To to utika :slight_smile:

Tak ted jsem zkusebne objednala prckovi nejake vecicky z Nextu z UK, vyjde to levnejc nez v Cechach, tak jsem zvedava, co mi prijde :astonished:
5. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
ahoj berušky, jsme od dr.dostaly jsme 2.hexu, tak doufám, že po ní nebude protivka jaklo minule. Máme požehnanou zeleninku, dostala jsem jídelníček a můžem začít prý už klidně dnes, i když ukončený 4.měs.budeme mít až v úterý... Jinak má 5215g, tj.655g z 4týdny, žádná sláva, ale zase žádná hrůza no. Tak uvidíme jak nám bude chutit tohle. Já bych nezačínala tak brzy, ale je to kvůli tomu, že je drobná a mlíčka zbaští málo. Kašičku mám dát až tak za měsíc-opravdu je prý kvůli roztažení žaludku lepší začínat zeleninkou. Ta kaše má být prý bezlepková nějaká rýžová, prostě první kašička a vezmu asi od Nutrilonu nebo od Hippu.
vikulko, díky moc za radu, já nakoupila vše od první lžičky - tak proč to teda mají :angry: Nezkušená matka jako já by ji to hned šoupla :frowning2: Ale asi budu od Tebe potřebovat pak rady častěji. Začnu asdi mrkvičkou, kterou budu zkoušet 3dny a pak k tomu přidám brambůrku. Ovoce asi až tak za 3týdny, že?
zuzik, Tvoje máma je na palici, by mě z ní už švihlo. Něco podobnýho je babička, ale já ji vždycky řeknu svoje a někdy i tchýni, i když je to blbý. Ale my jsme maminky a my víme, co je správné. Vínko si teď taky dávám často-si připadám jak notorička, sama večer chlastám :grinning: S těmá vláskama, četla jsem článek, že jak v těhu vlasy míň padaly, tak teď padaj ty starý, co měly vypadnout v tom těhotenství...A to je teda fakt, mně vůbec v těhu nepadaly. Jinak my včera spánek 12-9 a dnes 12-8 bez přestávky, takže taky paráda, ale na Verunku nemá :grinning:
bobasku, tak ať to na tom kardiu dobře dopadne. Držíme pěstičky.
Taky držím pěstičky karce a ještě někdo šel, že? Mám sklerózu, ale těm taky :wink:
Andulce vše nej ke 3.měsícům.
A až přijde Tom z práce, tak jdem na mrkvičku, to se musí zdokumentovat :slight_smile:
5. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahoj holky,

děkujeme za přáníčka.

Jsme zpět a kyčličky jsou v pořádku, UF.

Hrusti, já taky přemýšlela, jestli neobjednám zase mothercare v UK, protože je to fakt o dost, dost, dost levnější. Jsem už manžovi avizovala, že bysme tam mohli objednat kombinézu, když žádná v Tescu nebude dost dobrá.
Mně děsně vyhovujou z mothercare tyhle kaťata, ale v CZ je málokdy v mothercare seženu:

http://www.mothercare.com/Mothercare-Leggings-2pk/dp/B00113BOB4/sr=1-33/qid=1249467370/ref=sr_1_33/280-2939506-0529828?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42764041&mcb=core

http://www.mothercare.com/Unisex-2-pack-Interlock-Legging/dp/B002DVFMWU/sr=1-3/qid=1249467395/ref=sr_1_3/280-2939506-0529828?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42764041&mcb=core
5. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
Karci, to je super, za ma Anicka kyclicky v poradku! No, v UK to opravdu vyjde vsechno o dost levneji a kdyz tam maji slevy tak je to za par kacek. Mne zase vyhovuji teplacky Next, ale ted maji v nabidce jine, tak jsem prckovi objednala toto:

http://www.next.co.uk/shopping/children/newborn/9/2

http://www.next.co.uk/shopping/children/newborn/12/17

Ted jsem to objednala pres jednu pani na MMB, ale mrknu na netu na podminky Nextu a zkusila bych to priste objednat rovnou.

Andy, nejsi neschopna matka. Jestli se dobre pamatuju, tak Vikula taky jako prvni prikrm dala Stufkovi maso s bramborem a zeleninou, ktere sice byly psane od 4m, ale maso se muze davat az pozdeji :wink: Mrkni na net, je tam hodne informaci o tom jak davat prikrmy a nekde i recepty, kdyz by sis chtela varit doma.
5. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
Karci, zapomnela jsem ti rict, ze jsi me hooodne prekvapila, kdyz mela Ance na sobe na sraziku ruzove teplacky :astonished: :grinning: Jsem cekala tradicne modre :grinning:
5. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
Hrusti, to jsou fakt krásný věci z toho Nextu. Já ještě tepláčky z Nextu nemám vyzkoušený, musím je okouknout, protože nejradši dávám Anče měkký oblečeníčko, ve kterým se jí hezky spinká, džíny jsou pěkný, ale na spaní to moc není. Akorát je u Anči problém, že spoustu tepláčků jí škrtí v tý gumě, jak je holt taková "vypasená" :sweat_smile:

Jojo, měla růžový tepláčky, ty dostala od nějakejch známejch tchána, takže nosí někdy i růžový, ale to víš, většinou má všechno modrý, nebo bílý :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
Karci, my jsme taky vypaseni :grinning: Ma byt Honzik po kom :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Nejste, jste hubeňouři, jsem to viděla na srazíku, je to malej špuntík.
5. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
Holky, právě tu vyplňuju žádost o rodičovský příspěvek, stáhla jsem to z internetu, jen mě zaráží, že tam nikde nevidim kolonku, na jak dlouho plánuju být doma 2, 3, 4 roky, tak teď nevim, jestli jsem si stáhla z netu správnej formulář. Prakticky tam mám vyplněno jen jméno, adresu, manžela, číslo účtu a nic jiného...
5. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
Karci, na to je specialni formular aak jeste jeden formular a potvrzeni davek materske. Mne ty formulare dali na socialce, kdyz jsem si zadala o porodne.
5. srp 2009 v 15:41  • Odpověz
Ten formulař se jmenuje Žádost o rozhodnutí o volbě nároku na rodičovský příspěvek a pak bys sis měla ještě nechat na sociálce vyplnit formulář Potvrzení o nároku na dávky ovlivňujíí nárok a výši rodičovského příspěvku. Celkem bys měla mít 3 formuláře - zelený, žlutý a fialový :slight_smile:
5. srp 2009 v 15:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.