• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahoj holky,

bobasku držím vam pesti at neseš dobre zptavy z kardia :wink: budu čekat
holky na kyčlích taky :wink:

hrusti,karči pekne vecičky,hlavne ty teplačky,jak to objednávate??? jsem kopito a jsou tam eura

andy a delka?? vaha je dobrá,to vubec neřeš,mi ji meli před 14 dny,ale jsme asi kratší,doma jsem ted nameřila 60cm :wink:
ale už konečne roste,dneska rano jsem vytřídila pulku jeho oblečku,skřín ted zeje poloprazdnem :grinning:
neco se ješte suší,ale 56 už je beznadejne pryč :grinning: už davam i 62 nekteré pryč

dneska mi prvne v noci brečel skrz bříško :unamused: ty probio byli asi lepší,fakt nevím,hned jsem volala brachovi,jsou na Slovensku at je doveze
a o vikendu jedem se švagrovou nakoupit hadříky na prcky,když nemaj co na sebe :grinning: jen tak lehce,nebudu přehánet,hlavne aspon 3 tepláčky,bodyček mame hafo

jo míši vy si užíváte,vypadate odpočate a spokojene :wink: tak jsem moc rada
5. srp 2009 v 15:59  • Odpověz
Hm, tak tam asi zajedu a vyzvednu to a uvidim, to je teda složitost, to Ti povim.
5. srp 2009 v 16:23  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Dnes jsem byla s Nelinkou na 2 očkování a rovnou jsem jí nechala i zvážit. Máme 8,28Kg a ptala se mi co jí dávám jíst, tak zeleninka a polívky dovoleno, kašičku nee, prý prospívá a přibývá nějak moc rychle, takže kašičku zařadit do jídelníčku až v 8 měsících
5. srp 2009 v 16:29  • Odpověz
Misi, taky jsem okoukla fotečky. Muselo tam být moc hezky. Krásný a vám to tam taky moc sluší :wink:
5. srp 2009 v 16:36  • Odpověz
petul, no má asi 60-61cm, to ono nechce pořádně natáhnout krovku, beruna jedna a kolem hlavičky 39cm-normálně ji za 4týdny vyrostla o 2cm a předtím za 7týdnů o 1cm, to je zajímavý :grinning: A vás ještě trápí bříško? :unamused: U nás se jen někdy kroutí, ale asi to bude tím probiotickým hippem a jo vlastně jetě ráda zvrací :frowning2:
Teď tu chuděra měla žALOSTNÝ NEUŠITELNÝ HODINOVÝ PLÁČ, zase z toho očkování.. Chjo, jsem pak bulela už s ní, tak jsem ji šupla 2ml panadolu a přes hodinku už spinká.
ambret, no jo, Nelinka je kusan, my máme o 3kila míň a kašičku mám začít dávat kolem 5.měsíce.
Vidíte, taky už bych si mohla zařídit ten rodičák...
5. srp 2009 v 17:35  • Odpověz
Ambret my jeste dovcu uzivame :slight_smile: Ale jsem internetovej maniak a mam tu net a notas sebou :grinning:
Karco mooooc gratuluju k narozkam a kyclickam. Urcite se ti ulevilo, me tenkrat taky. Bobas drzim palce na kardiu a ostatnim na kyclich. To je dobre ze Asta uz ma ten krunyr dole, vim jak to pejsci blbe snasi. Holt jim to nejde vysvetlit jak lidem.
My dneska byli zase na kolobkach v muzeu aut v Koprivnici, no pro me nic moc ale manza se pomel :grinning:
Andy gratuluju ke kontrole, mala je sikulka, ze papa, vzdyt ses s ni tak natrapila.
Jo taky by me zajimalo jak ty veci objednavate ´, teda spis jak se to pak plati.
5. srp 2009 v 17:39  •  1 dítě  • Odpověz
Peti, ja jsem ted objednala pres jednu pani na Mimibazaru. Kdyz si tam zadas znacku Next, tak ti vyjede nekolik inzeratu, ze si to zbozi vyberes na strankach Nextu, napises jim kody a velikost a oni ti to objednaji z Anglie a poslou postou. Neni na tom nic sloziteho :wink:

Ambret, Nelinka je kus zensky :slight_smile:

Andy, chtela jsem ti jeste rict, ze znama mela Hipp a rikala, ze ji po nem klucina hodne blinkal, vic nez po jinych mlickach. Tak jestli to nema Kristynka po mlicku :frowning2:
5. srp 2009 v 18:19  • Odpověz
Misi, bud to muzes objednat pres nekoho v Cechach napr. MMB, nebo z tech anglickych stranek, ale oni to chteji vetsinou platit predem kreditkou :wink:
5. srp 2009 v 18:24  • Odpověz
Ježiš marjá Hrusti, takových formulářů??? No mě klepne a myslíš, že když tam vyrazim, že budu schopná vše vyřídit na místě, nebo je k tomu třeba ještě potřeba zaměstnavatel, manžel atd?

Petrach, já to ještě neobjednávala, takže tak, no. Ale normálně se to dle mého nakoupí v jejich e-shopu, zaplatí po netu kartou a hurá čekačka na balíček z Anglie. Ale taky to dělá jedna holka z mimibazaru, akorát si počítá libru za 36-38 Kč a teď je libra 30 Kč. No ale když chce člověk jen pár tepláčků, tak se vyplatí ta holka přes mimibazar. No, prostě jak psala už Hrusti.
5. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
Karci, na miste to nevyridis, protoze je tam myslim potreba podpis manzela a potvrzeni od platce materske. Nevim, kdo ti plati materskou, ted uz to neni zamestnavatel, ale socialka, u me treba je to prazska sprava social. zabezpeceni, kam jsem to posilala postou, aby mi to vyplnili. Takze to opravdu velmi "zazivne" :angry:
5. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
no tak to je fakt síla, fakt že jo!
5. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
BLBEČCI
5. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
5. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
tak se vám jdu pochlubit s akcí alias mrkev... Normálně se u toho řehnila jak blázen a docela ji i baštila, na to. že to bylo poprvé, ale pak jsem ji dokrmila mlíkem a to jsem teda měla udělat až za hodinu, protoře mi pak skoro vše vyhodila, tak to je škoda. zítra ji nechám větší odstup, asi ji to takhle nesedlo :unamused:
hrusti, přitom ten hipp je hustší, že by to dítksa neměly tak zvracet :unamused:
5. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
Andy, tak to je šikulka, jen škoda, že to pak vyklopila.
5. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
karci, jj, strašně ji to bavilo.. Můj žaludek by, ale tuhle kombinaci asi taky nepobral...Tak zítra to zkusíme znova a jinak. Jinak jsme měli vše oranžový, zítra dodám fota z akce :grinning:
5. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
jé andy to muselo byt :grinning: chudatko malé,tak ji ladujete :wink: až je jí blbe..musí si zvyknout,byl to šok pro žaludeček,hlavne že šmakovalo
a blinkala i před hippem ne? to nemusí byt tím..proste je blinkací
miru mame asi stejnou,akorat budem mit vetší vahu,za 14 dní určite neco přibral,ale už tak nebaští jako předtím

bobasku tak jak?????? doufam že vše dobre,jem nemáš čas sem jít :unamused:
vikulko ty dneska slavíš???????? narozky???????tak vše nej,a at ti

karčo manžu sfalšuješ na chodbe,ja přímo u te paní na socialce,pry se nebude dívat a to potvrzení mi dali taky tam,vyplácí mi to socka,páč me zamestnavatel neprodloužil co tehuli smlouvu,to nebude tak hrozné,ale taky me to desne štve,tolik štrachu pro almužnu :angry: :angry: samí blbí papíry :angry:
5. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
vikul znovu joo??? :grinning: me to samo odeslalo..takže at ti Štufek delá samou radost :wink:
a Aničce se mooc omlouváme že píšem až ted a přejem hrozne moc zdravíčka a štestíčka princezne :slight_smile:

naš prcek ma novou uspávací metodu,musí neco držet v ruce,takže ma z hrací deky tygříka v ruce a chrní :pensive:
nejak mi ted moc knučí,takže ty kapky ješte dame
Elin byla s dedou v cirkuse a přišla plná dojmu :wink:
5. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
Petrach, tak to je hned lepší zpráva :slight_smile: a děkujem za přáníčko.
Letim do hajan.

Jo, jinak jsem objevila fajn vestičky:
http://www.pro-deticky.cz/detail.php?zbozi=1209814

No a tohle se mi líbí:
http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=746125

Tak a teď už vážně jdu.
5. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
dobrou :pensive: pujdu taky
zítra mame oční tak držte pesti
5. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz
peto, no když snědla větší dávku toho nutráče, tak taky blindila. Jinak teď je to už lepší, až na ten dnešek. Ale ono jak baštila, tak snědla 5plných lžiček postupně, ale prý se má začít v těch 4,měsících jen tak s 3, ale když jí to tak šmakovalo. Ruce si furt máchala v bryndáku a děsná sranda, teď je vše oranažový a jak to hodila, tak na mě i a mně to proteklo na moji novou bílou podprsenku :angry: Držíme pěstičky u očního. A kolik Šimula teď jí? My tak 600ml, plus mínus, ale teď s příkrmy to už asi bude míň.
5. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz
holky, my zítra popádíme k dr. :frowning2: Už potřetí se mi stalo, že jsem šla kolem postýlky a malá se dávila :pensive: Nebo ne dávila, ale nemohla se nadechnout, tak jsem ji vyndala z postýlky, plácala po zádíčkách, ale furt jí to nešlo. Nakonec hrozně zakašlala a dobrý, ale já mám prostě hrůzu z toho, že když se jí to stane v noci, tak jí neuslyším. :cry: Jsem zas totálně v prdeli (pardon za to slovo), nevím, co to je... Jsem strachy bez sebe, tak si ji raději vezmu k sobě do postele. A to si krkla po jídle, leží na zádech, tak já fakt nevím, co ji vždycky tak trápí :pensive: Tak pro jistotu zajdeme zítra k dr. a řeknu jí to. Tohle přeci není normální :confused:
5. srp 2009 ve 23:28  • Odpověz
Ahoj holky!
Zuziku, tedy drzim palecky. Ja bych byla taky na infarkt :frowning2: Normalni mi to taky neprijde :frowning2:

Peti, ktera socka ti vyplaci tu materskou? Tam u vas. U nas prave mi to vyplaci socialka na Praze 8, ne u nas, tak proto musim ten formular poslat postou. Snad se jim to tam nekde neztrati :angry:

Andy, tedy to muselo byt akcni. Jsem zvedava, jak bude smakovat mrkvicka nam, az zacneme.

Honzik ted hrozne jit, jsem z nej na palici, dela jak kdybych mu nedala najist :frowning2: Vcera vypil 950 ml mlicka a vzbudil se ve 3 hod. a dal 200 ml misto obvyklych 160 ml. Fakt z nej nemuzu :frowning2:
6. srp 2009 v 06:52  • Odpověz
Ahojky sluníčka,

Pétí ano včera jsem měla narozeniny 29 :astonished: Děkuji ¨za přání :wink: Ale už to neřeším....

Jinak gratulace Anudulce a Davídkovi ke ko kyčliček :slight_smile:

Včera spapal malej celej banánek a dnes dáme asi jablíčko :slight_smile: Broskev nechám na později

Andy klidně se ptej,ale spíš mi piš do IP.A myslím,že je dobé začít mrkvičkou je dobrá.Neboj se já to také popletla.Ovoce,ale nedávej až za měsíc.....Já dala mrkev pak bramdor-brokolici-cuketa a pak jsem dělala brambor+mrkev...........
6. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
Vikul, vsechno nejlepsi k narozeninam!!!! a jak jste slavili? :wink:
6. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
Nic moc...Petr byl v práci do večera a pak zapojoval pračku.Ale dala jsem si s kámoškama lambrusco :grinning:
6. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
dobre rano maminky,

tak kycle mame uz dobre - takze uz nemusime. ja teda siroke baleni davala docela podstivne :sweat_smile:

Vikulko vsechno nejlepsi k tvym 19tinam. :wink:

Bobasek jde dneska na kardio ze?Tak drzim palecky.

Zuzik teda tak to bych byla asi na palici taky. No vim ze Melca obcas taky mela, ze treba jedla a zapomela u toho dychat a pak to trvalo nez se nadechla a zacala se davit, ale vzdy ok - pak se to samo spravilo. Pro jistotu zajdi k dr a optej se. No ja bych ji na tvem miste radeji davala na bok a ne zada, ale uvidis co ti rekne dr. Drzim palecky
6. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
Jaani, to jsou super zpravicky, ze uz nemusite na kycle. My jdeme 20.8., tak snad uz tam taky nebudeme muset :confused:

Vikul, to jsi dostala k narozkam pracku, co? :wink: :grinning: Sla opravit nebo mate novou?
6. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
ahoj holčičky!tak malá v poslední době překvapuje, dnes to bylo 8,5hod.nepřetržitýho spánku :slight_smile:
zuziku, pro klid duše, když se tohle děje, tak jak říkají holky, dávala bych na bok, m,y tak taky spinkáme a koupila nebo si půjčila monitor, v tomhle případě je fakt asi důležitej.
Jako, holky, malá spí pořád s náma, ale už chci hodit postýlku k naší a pomaže tam než to začne vnímat :grinning:
Na kyčličky jdem na konci srpna. Jsem zvědavá, co bobásek na kardiu..
vikul, jaký máte jídelníček?Můžeš mi ho napsat, prosím? Jinak vše nej k 19.narozkám. štůfek má zítra, že? bude dortíček?
hrusti, honzík je jedlík, asi brzy začnete taky, když je pořád hladový...
jo, vikul, jak dáváš kašičku? v láhvi?
6. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
jaani, taky super, že kyčličky oki jsou :wink:
6. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.