• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Držim palce s Vašima doktorama, ať je vše v pořádku.

Zuzíku a necucala si předtím prsty? Anča si často cucá prsty, pak se někde vzadu pošimrá a taky se začne dávit, ale je to jen pár sekund, tak 6. No a děje se jí to často, furt si tam totiž ty prsty strká až do krku, trdlo jedno.

Jů, Viki měla narozky, tak všechno nej, nej, nej.
6. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahoj holky, noc už proběhla v klidu - naštěstí!!!! Holky, já bych ji dávala na bok, ale bojím se, aby mi nepřepadla na břicho. Jak dáváte mimíska na bok, aby se vám nepřekulili??? Naše dr. má dovolenou, tak mě sestra poslala do Motola, takže odpoledne vyrazíme....
Karco, nene, ručičky si necucala - normálně spinkala a pak najednou tohle. :pensive:
Vikulko, taky přejeme všechno nejlepší :slight_smile:
6. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Karci, Honzik si taky porad strka palecky do pusy a pak se divi, ze se zacne davit :wink:

Andy, jsou specialni dudlicky na flasticky na kasi. Tedy aspon ta flaska od Mamky to ma :wink: Kasicku ale ted jeste asi davat nebudes, ne? Az tak za 3-4 tydny? Nebo za jak dlouho po zavedeni prikrmu se dava?
6. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Zuzíku, tak držim palce, aby jste v Motole dobře dopadly. Chjo, furt nějaký starosti s těma mrňouskama.

Hrusti, tak to máme stejný trdla :sweat_smile:
6. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
Zuziku, tak drzim palecky a pak dej vedet, co vam rekli :wink: Honzik vetsinou usina na boku, ale ja kdyz jdu spat, tak ho vetsinou prekulim na zadech. Na boku ho nechavam jen kdyz je se mnou v posteli :wink:
6. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
hrusti, dr.říkala, že do 6.měsíce ji mám zavést nejdýl, když není kojená, tak tak v září ji dám. Já na ty spešl savičky koukala, MAMku mám, tak jen tu savici koupím.
Teda Vy máte děti bulimiky, to začínaj brzo :grinning:
zuzik, já ji mezi nohy dám trochu deky a ona má pak znesnadnění přetočení, ale opěrka ze zadu už moc nepomáhá, takže se někdy otočí na záda :unamused:
6. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
zuzik, to bude dobrý, uvidíš, držím pěstičky :wink:
6. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Hrusti, když si objednávala ten Next, tak platíš dopravu jen po Čechách, nebo i část z té Anglie?
6. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
Karci, oni v tom kurzu maji zahrnutou dopravdu z Anglie, ale pak si jeste k tomu pripocitavaji 79 Kc za dopravu po Cechach.
6. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
Ok, díky :slight_smile:.
Tedy pokud to budes objednavat pres ten MMB. Jinak jsem koukala na anglickych strankach Nextu, ze si uctuji asi 4 libry za dopravu po UK, mimo UK netusim :unamused:
Zatim ještě nevim, kde budu objednávat, vyhlídla jsem si na NEXTU pantofle pro mě, tak si řikam, že bych k tomu něco připojila. Z UK vyjde doprava cca na 600,-, takže to by člověk musel udělat větší tu objednávku, aby se mu to tam schovalo...
6. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
Karci, ten on-line shop UK Nextu je jen pro registrovane a kdyz jsem se chtela registrovat, tak mi to porad hlasilo error u tlf cisla. Proste mi to cesky tlf nevzalo, tak nevim, jak to ty lidi z cech objednavaji :astonished: Leda pres zname v UK :fearful: Maji tam kontaktni formular, ale vsude chteji tvoje registracni cislo :angry:
6. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
Hm :angry: , tak to už si to prozkoumala mnohem dál než já, no co, objednám si to přes MMB a bude. Naštěstí MotherCare to má jednoduchý a tam se mi toho líbí víc, ale zatím se spíš kochám, než že bych vyloženě prováděla nějakou nakupovací akci. Chtělo by to vyhrát ve sportce, asi půjdu vsadit :grinning:
6. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahojky holciny
Holky tak jsme dneska po kardio a zadna zmena :frowning2: . No a prej kdyby se nam neco nezdalo tak se mame obednat driv. Jinak jdeme zase za mesic. Jsem z toho nejaka prepadla :frowning2: . Manza ted sel koupat hafana malej spinka tak sem si dala kafco ale jsem tak zrala na panaka. No pan doktor me to opet moc nevysvetlil tak se zeptam detske jak tam pujdeme. Hodne uvazuji ze bych k ni sla uz ted v utery.
6. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Bobasku, neboj, to bude dobry! Jdi k dr. co nejdriv, at ti to v klidu vysvetli a nemusis se kvuli tomu nervovat :pensive:
6. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
Vždyť Mareček vypadal tak zdravě a spokojeně, co ho zase s tím srdíčkem trápí?

Mě teď nakakal (jak řiká Hrusti) manža, se nebudu doprošovat o pohlídání Anči, už třetí den mu řikám, aby jí vzal s sebou do Bauhausu, když jede, že mezi tim vyluxuju, no a vždycky reaguje tak laxně, že si s ní radši hraju, než luxuju. Teď s ní teda vyrazil na hoďku do kočárku, ale příště už si řikat nebudu, protože když jsem mu řikala, že vždycky reaguje tak laxně, jako kdyby mu to nevonělo, tak mi řekl, že má práce dost a že se mi sám nabízet nebude, že mu mám říct, když jí chci pohlídat a on že to udělá, prej třeba když jedu k holiči, nebo jdu večer běhat (běhat jsem šla, až když Anča usla!!!!!!!!! a to jsem mu jen dala vysílačku, kdyby něco a on tomu říká hlídání, za kterých bych měla být vděčná) a u holiče byla naposled se mnou. Bych si myslela, že když naznačim jednou týdně, ať jí vezme s sebou někam, že to přijme s radostí, když je to jeho dcera :confounded:, ale on to s radostí nepřijímá a já se tedy doprošovat nebudu, když luxuju, tak jí můžu mít v manduce, ale samozřejmě je to pohodlnější bez ní, ale jestli nemá radost z toho, že s ní může být, tak to si radši poradim sama.

Ze začátku mi přišlo, že se může přeskočit s ní být, ale teď mi přijde, že to sklouzává do klasických kolejí, jako všude jinde... Já vim, že když mu jí dám, že se postará, ale proč se sakra nenabídne sám, vždyť by sám chtěl chtít, ne??? No prostě mě nakakal a tím já končím, chlapa k tomu nepotřebuju, když si musim řikat, grrrrrrrr.
6. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
Karca, no ja jsem vcera byla tak nakakana, ze jsem manzovi vyhrozovala rozvodem :angry: Nechala jsem mu v lednici kousek kureciho masa, at si ho vecer naklepe a udela k tomu hranolky, protoze jsem to pres den nestihla a jeho argument, ze pry mu to mam udelat pres den, protoze on si vecer s prcekm hraje. Takze opet diskuze, ze ja jsem s prckem cely den a to jeho, ze si s nim hraje a lezi s nim na hraci dece a dava mu tam hracky, ze to bych taky zvladla. No, takze diskuze vyustila v to, ze nebudu delat tepla jidla, jen o vikendu a budeme mit k veceri oblozene misy atd. Grrrrr :angry: :angry: :angry: On kdyz ma udelat jednu vec, tak je to hrozny problem a ja tu muzu litat cely den a skakat kolem prcka a nic se nedeje, protoze je to preci samozrejmnost, neee?

Taky se me ptal, jak to delaji nasi znami. No jedna znama nevari a druha taky nevari a navic ma pani na uklid, tak manza jen koukal :confused:
6. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
Grrr, hm, prostě někdy bych je fakt klepla. U Vás je to často o jídle, jak tak na to koukám. Je to hrozný, ale když si člověk přečte, že jinde Ti chlapíci taky zlobí, tak mu je líp, i když mi tu teď tečou slzy a taky už myslim na "rozvod", v nadsázce, jsem horká hlava, ale jsem fakt vytočená.
Prostě nic nechápou, jsou to zabedněnci. Po mě manža naštěstí nic nechce, jako teplý jídlo a tak, i když se snažim denně dělat teplý oběd, ale on na to jídlo nijak extra zase zatíženej není, to spíš já :grinning:
A večer je to, co si kdo najde.
No, prostě mě fakt séřou.
6. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
Já teda taky sleduju, že ztrácim jeho respekt, už jsem to řikala na srazíku, ale je to tak, to už tu v minulosti jednou bylo a pak byl u nás doma velkej třesk. Jako že si víc manža dovoluje, dělá si ze mě srandu, tam kde nemá a tak. Achjo, ty vztahy....
Myslim na Kremču :slight_smile:, že ta si to dělá po svém a má klid (i když relativně...).
6. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz
No, u nas to neni jen o jidle, ale spis o tom, ze driv mi doma pomahal, varil, uklizel i zehlil, protoze jsem kvuli skole moc nestihala. No a ted prijde domu a prvni je, ze se natahne k telce a mysli si, ze kolem nej budu skakat a uklizet po nem ten jeho neporadek :angry: Takze bere jako samozrejmost, ze ty veci, se kterymi mi driv pomahal ted delam sama a staram se o prcka a nechape, ze kdyz k tomu pridam nevyspani jsem utahana a hned vyletim :confounded: No nic, na tom asi uz nic nezmenim, maximalne se jednou za cas spolu pohadame, ale neverim tomu, ze se neco zmeni a on bude vic pomahat.

Karca, davas Ance v manduce jeste do te novorozenecke vlozky?
6. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
jo holky, s těma chlapama je to někdy fakt na hlavu. Jak jsme byly na srazíku, tak jsem mu řekla, ať vyluxuje a umyje koupelnu... Přijeli jsme dom a bylo jen vyluxováno a to dost nedbale, protože on byl se svým bráchou v autobazaru!!!! A on mi říká, že když přes den stihnu být na netu, tak snad můžu i vyluxovat!!! Koupelnu jsem myla předevčírem, malou jsem měla v lehátku a skoro celý mytí byl řev :angry: A když mu řeknu, ať si vezme malou a jde s ní ven, abych něco udělala, tak pořád říká jo, za chvilku a nikdy s ní nejde!!! Včera jsem vařila, malá byla s ním a plakala, tak mi jí potom přinesl, že se kouká na zprávy a malá mu tam řve. To jsem myslela, že ho klepnu. Takže já vařila a malá řvala mě v kuchyni :angry: :angry:
Za chvíli jedeme do toho Motola, snad to nic nebude, mám fakt strach :pensive:
6. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
Zuziku, drzime palecky, at to neni nic vazneho. Dej pak vedet!
6. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
jéé, holky, co to čtu... to jepořád stejný s těma chlapama :angry: já to udělala tak, že když nepomáhá, tak prostě nevařim, jen o víkendu. jinak mu dělám na rychlo smažáka, mích.vajíčka, špagety, párky a je to. taky to je teplý. stejnak jsem vždy vařený vyhazovala, páč pán nic nejí skoro :unamused:
karca, hele Tom si malou taky sám nevezme, jen když mu ji dám a tenkrát jak jsem se sbalila a odjela k mamce, tak to bylo proto, že jsem ji chtěla dvakrát pohlídat a dvakrát strašná hádka jako, že on pracuje :angry: a proč jsem si nedošla do toho krámu včera...venku s ní nebyl ani jednou.
bobásku, to bude dobrý, má se to spravit do roka, ne? máte ještě čásek, určo se to spraví..
jinak my byly na procházce a malá teď měla mrkev, dnes ji nechutnala, plivala ji a dobře ji z ní natahovalo a jednou si ublinkla, dala tak 4malý lžíčky. Teˇjdu přebalit a dokrmit. Musí si zvykat, já to nehrotím. Mrkvičku bude dostávat pomalinku do neděle... Pak hodím fota.
6. srp 2009 v 15:48  • Odpověz
To mi skoro přijde, jak kdyby nás Ti mužíci teď měli jisté a už se tolik nesnažili... :confounded:
Jinak Anču furt dávám do novorozenecký vložky, ale strká mi ty nožky pod ten bederní pás, takže už jí tam automaticky nechávám místo a volno, aby jí ty nohy teda mohly viset dolů.

Zuzíku, Andy.... tak koukám, že je to všude podobné. Když mě to přijde na paličku, aby si chlapíci mysleli, že nám prokazují nějakou službu, když jsou s mrnětem, vždyť by je to mělo bavit a naplňovat. NO, dost o nich, nebo se zase rozesmutnim. Ale teda s tou výčitkou o internetu, to by mě teda hodně žralo.

Andy, to je zvláštní, že dneska jí mrkvička nejede, to nechápu, asi nechce jíst to samé furt dokola :slight_smile:), i když to má teprve podruhé.
6. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
karci, jasný, máme s nima dítě a není potřeba se snažit.. :unamused: S tím internetem jsem to měla taky, když malá měla chovací období, a i kdyby přece po nás nemůžou chtít, abychom makaly od rána do večera. Net je taková moje jediná zábava, jinak vše je kolem malý, úklidu, vaření a nákupu...
Já ji dnes dávala 2hoďky po mlíčku a včera 3, tak asi neměla takový hlad ještě. Jenže nevím jak jinak bych to udělala, kdybych dala větší odstup, tak se nevejdem do 6jídel denně, když ještě musím dávat hodinu odstup od mrkve. Dnes to bylo s tím odstupem dobrý, žádná šavle. Ze včerejší ji taky něco zbylo v žaludku, protže měla hovínka do oranžova :grinning: Ale, že jí moc nejede se nedivím, mně to teda vůůůůbec nechutná, já bych ji nejedla, já bych pila hipp, ten je dobrej :grinning:
6. srp 2009 v 16:56  • Odpověz
Tak právě přidávám svůj 3000.příspěvek :grinning:
6. srp 2009 v 16:57  • Odpověz
ty jo, pěkný čísílko
6. srp 2009 v 18:30  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Andy jenom??? :grinning:
6. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
tak holky, jsme zpět z Motola, poslali nás na neurologii, tam jsme byli hodinku, dělali tam s ní různé prostocviky a všechno dobrý. Nevědí, čím to může být. Takže zítra ráno pádíme do Motola znova na EEG a když bude nějaký špatný, tak si nás tam nechají. Jsem úúúúplně v hajzlu, brečím od té doby, co jsme tam odtud odjeli. To mám jít balit pro mě a pro malou tašku s věcma. V diagnóze máme napsáno jiné neurčené křeče a pak je tam něco o epilepsii. Fakt se z toho asi poseru. Teď musím jít do sprchy a pak zabalit tu tašku. Snad si nás tam ale nenechají :pensive:
6. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.