• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Zuzi co to čtu? To je mi líto. Snad bude vše v pořádku. Ani nevím že máte nějaké problémy :frowning2:
6. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ahojky, Zuzik to me moc mrzi, myslime na tebe!!!! Bude to dobrý uvidiš. Jinak my uz jsme doma, peru hruzu pradla. S tema chlapama je to vsude stejny, ja teda nevarim vubec, to mam asi vyhodu, jen pro sebe. Ale my se zas hadame kvuli sexu :grinning: Ja jsem utahana a manza chce porad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 ve 21:46  •  1 dítě  • Odpověz
Tak holky, dneska je den DEBIL!!! Já kráva jsem se zamkla ve sprše a samozřejmě se posral zámek, takže máme rozbitý dveře, protože Petr je vylomil... Mám fakt dost, dneska jsem úplně na dně, doufám, že v noci se už nic neposere, protože jinak si to fakt půjdu hodit
6. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
zuzi, to je mi moc líto, ale uvidíš, že to bude dobrý, nic nenajdou a Verunce se to spraví, někteří dr.rádi strašej. Moji mamku tehdy vystrašili, že mám zánět mozkových blan, a že je to na 99procent. Prá myslela, že se zblázní, ale nakonec to byla jen virová chřipka..Držím zítra pěstičky :wink:
ambret, njn, já nejsem ukecaná jak Ty, ale taky už je to docela dost.
misi, o sexu se hádáme taky. Já zase nemám náladu a to ani nebývám unavená teď, co mám jaaninky kafe. Tak prej říkal, že si najde milenku, tak jsem mu řekla, aŤ si ji najde :grinning:
6. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
Zuziku drz se. Moc na tebe zitra budeme myslet a drzet palecky aby jste tam nezustali a nebylo to nic vazneho. Uvidis ze to nebude nic hrozneho. Neter mela taky epilepsii a uz ji ma vylecenou. Ale vim ze mivala penu u pusy a to mala nemela ne? Tak se neboj - urcite to dobre dopadne. Hlavne nebrec - ja vim ze je to tezke ale berunka to vyciti a pak bude plakat s tebou a to prece nechces holka nase :frowning2: Mame te rady a vse dobre dopadne - uvidis

Misi tak to mate teda takove klasicke hadky asi jak moje kamaradky. :grinning: Ja si teda nemuzu na meho chlapa stezovat - je zlaty. Vetsi zlato bych nikde nenasla. :slight_smile: Kupodivu u nas je to s tim sexem opacne - me nekdy pripada ze ho musim k tomu dokopat :grinning: A nebo se necha premlouvat :confused:
6. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
jaani, a to si ho nechtěla :grinning: Vidíš jak by jsi prohloupila :grinning:
6. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
Zuzíku, to je teda k posr.... den. Prosím Tě, drž se zlatíčko. Oni ty doktoři opravdu přehánějí, OPRAVDU. Já vim, teď je každá útěcha k prdu. Myslim na tebe, bude dobře, ale teď je to na mašli, já vim...
6. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
Jinak holky, my si to s manžou vyřikali, nejdřív se hádali a pak si to vyřikali, tak snad bude líp.
Kvůli sexu se teda zatím nehádáme, ale taky to umíme a krutě.
6. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz
no, holky je to už lepší. Říkám si, že pokud si nás tam nechají, tak aspoň zjistí, co to je. Teď se jen bojím dnešní noci, pro jistotu si malou vezmu k sobě do postele, abych byla v klidu. A Petr jde zítra koupit monitor, sice pozdě, ale teď ho opravdu potřebujeme!!! Budeme ho mít když tak pro druhé dítko :slight_smile:
Holky, moc vám děkuju za podporu, jste zlaté :slight_smile: Nevím, co bych dělala, když bych vás neměla. Zítra dám vědět, jak to dopadlo. Mám číslo na Vikulku a Hrusti, na nikoho jiného ne...
6. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz
Zuziku, moc drzime Verunce palecky. Verim, ze to je hodne napor na nervy, ale doufam, ze vam nic vazneho nebude!!! Urcite dej vedet a ja hned pisnu holkam!!!!
Drzima palecky!!!!
7. srp 2009 v 07:01  • Odpověz
Dobre ranko holky
Teda co to tu ctu. Zuziku to bude urco dobry. Hlavne v klidku,budeme ti drzet pesticky.A dej nam vedet.
Holky jinak s chlapama ja sem na tom jako janinka :grinning: . Fakt manza je zlatej a kazdej den se mnou maleho koupe a stara se o nej. Jedine co nezvlada je ten jeho rev. To ho da me protoze na to on nema nervy. :grinning: Ale vcera malemu ukazoval akuvrtacku protoze tam neco delal a maleho mel v kocare. No nasmala jsem se. Prej ja to ji pujcim az budes vetsi :grinning:
7. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
Bobásku, to je super, že Tě tvůj manža nezlobí. Já si i kolikrát řikam, že je to i tom, jak ta žena dokáže být tolerantní a nad věcí. Já jsem děsně náročná, mně nestačí, když si jí manža vezme, musí u toho být ještě nadšenej a skákat radostí do vzduchu, jinak mám pocit, že to dělá z povinosti a o to mu nestojim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
Zuzíku, držím palečky a ať se tomu problému přijde na zoubek.
7. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
Hrusti, jdeš příští týden na tu Madonnu?
7. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
Holky, ted jsem dorazila z rehabky u te sestricky od neurologa a jsem opet docela hoooodne nakakana :angry: Je to fakt hruza a asi uz k ni chodit nebudu, protoze je to o nicem. Chtela videt, jak cvicime, ja jsem si nemohla vzpomenout jak presne to mame delat, jen jsem vedela, ze past koniky, tak jsem ji zacal ukazovat cvik, co cvicime s tou soukromou terapeutkou. Ona me hned zarazila, pry je to spatne. Prcek se opet lekl jejiho vychlastanyho hlasu a celou dobu rval a nakonec nas objednala az na 22. zari!!!! :angry:
7. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
Karci, zatim to vypada, ze pujdu. Sice manža mě přemlouval, at nechodim kvuli te prasečí chřipce, ale asi pujdu. Akorat kamoska, se kterou jdu je ted nemocna, tak se snad staci vykuryrovat do pristiho tydne.
7. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
karci me by taky asi dost krklo kdybych na manzovi videla ze to dela proto ze jsem mu to rekla. On maleho ale natolik zboznu uz od narozeni, ze kdyz prijde z prace tak si ho hned vezme a mazli se snim. Delaj blbosti a ja je naopak obcas musim krotit ze je malej po jidle a tak. A hodne jde videt na malym ze se mu tata venuje, protoze ho v klidku utisi a navic staci aby manzu videl a uz se smeje jako slunicko.
Hrusti to je nejaka kacena a bejt tebou tak se na ni taky vykaslu at me skoci na hrb. :angry: Uzij si koncert hrusti alespon si drobek orachnes. :wink:
Holky me asi nakazil manzel uz nejak nemusim kina a restaurace. To si snim dam doma radej sklenku vina a pokecame nebo blbnem doma. Oba jsme si rikali jak moc se to asi zmeni jak se narodi malej. Ale nic extra to neni. Jak usne malej tak si hned najdem chvilicku na nas :slight_smile:. A kdyz si predstavim ze jsem ho ze zacatku nechtela tak ted bych ho zase nedala ani jako :grinning:
7. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahojky holky,

tak co to tu čtu :frowning2: Zuzí drž se....Musím se juknout ¨co se stalo.
7. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
Zuzí brrr snad to bude dobrý.

Andy musíš mi napsat do IP já to nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak to myslíš jídelníček????

Hokly děkuji za přáníčka k 19tinám :slight_smile: Ale vypadám dobře na 19 let :dizzy_face:

Jinak já musím říci,že já a sexík rozhodně lepší než před těhu :wink: A s tatíkem se nehádáme a myslím,že je také spokojený :slight_smile:

Včera jsem byla na váze a malej má 7900g a 58,5cm :slight_smile:
7. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
Ahojky holky,

předne zuzíku..ja tohle zažila u Elišky,jeli jsme hned v noci na pohotovost a nechali si nás tam a stejne nic nezjistili,delali ekg,eeg všchno možne a akorat mi pak řekli,že kdoví co jsem vydela
ten monitor dechu je dobry vec a budeš mít jistotu..určite nic nenajdou,ale ty nervy jsou hrozne,vím jak ti bylo
držíme pesti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bobásku taky se drž,nás to čeká taky,ale ono se to pry uzavíra až nejdřív po 6 mesíci,nekomu až kolem roku
vikulko užasná 19 :slight_smile: všechno nej nej a at pračka vydrží :grinning:

karčí je to všude stejné,čekáme zamilovane,oddané a nadšene tatíky a ono to proste nejde :angry:
muj u Elin byl vzoroví,delal všechno,ale ted je to jak u vás,kolikrat to obrečím a jako pomstu vařím zapekané testoviny,ty moc nemusí a hned ví,že přestřelil :grinning: rozvodem hažu občas taky,spíš ve vzteku,jsem taky horká hlava,naštestí je muj klidas,jinak už se toho davno chytl...ono se to zas uklidní..chce to víc odpočinku a mezi lidi :wink:

andy vypije tak 600-640ml denne,nioc moc bych řekla,pil víc
včera jsme meli oční,tak nás VYŘADILI :slight_smile: mame se hlasit u sveho očního dr
7. srp 2009 v 15:34  • Odpověz
Ty jo Hrusti, normálně na ní prď, mi to připomíná tu šikanu od sestřiček v porodnici, jen a jen se vozit po těch maminkách, grrrr.

Jéé. Bobásku, to je tak hezký, jak popisuješ ten vztah Marečka a manži, to je moc dobře, to se zúročí. Ty si ze začátku Marečka nechtěla, byl neplánovanej?

My dneska byly s Ančí na 3 měsíční kontrole, má 7540 g, 65,5 cm, 40 cm obvod hlavička. Dostala hexu a pneumokoka, tak jsem zvědavá, jak to zvládne.

Hehehe, Petrach, to je dobrej typ s těma zapékanýma těstovinama. Tak budu muset taky objevit nějakou pomstičku na manžu.
7. srp 2009 v 18:18  • Odpověz
Ahoj hollky, my trávily v Motole šest hodin :angry: Byla jsem docela naštvaná, protože jsme tam byly tři s miminkama a stejně nás tam nechali trčet dvě hodiny v jedný čekárně. Malá byla na EEG, na sonu hlavičky a ještě na ní něčím blikali a všechno je v pořádku. Zítra tam máme jít ráno s ranní močí (což teda bude zážitek to chytat :slight_smile: ) a pokud bude moč v pořádku, tak máme za týden jít na UTZ bříška a na EKG. Tam jsme měli jít původně dneska, ale poslední pediatrička nám řekla, že je to zbytečné a že bychom tam byly do půlnoci, tak nám ho když tak udělají za týden. Takže mám radost. Teď grilujeme, protože já budu mít svátek a brácha narozeniny, tak jsme to spojili. Dneska oslavuju dvakrát. Jsem šťastná. Jo a taky jsme hned z Motola zajeli pro monitor dechu, Petr už ho zapojil. Tak snad to bude všechno dobrý. Mají taky podezření na reflux, ale to by prý zase blinkala. Tak snad to nic nebude, na epilepsii to taky nevypadá... A malé jsem koupila hračku, protože za celých těch šest hodin mi brečela snad jen pět minut, jinak si hrála nebo si žvatlala. Na EEG mi usnula v náručí a pak ještě v sedačce :slight_smile:
Holky, moc vám děkujeme za podporu, fakt jste zlaté!!! :wink:
Peti, nám řekli, že to může být tím, že malá nemá ještě zralý mozek a nemá to dýchání tolik pod kontrolou, takže se to může stát. Taky se jí může vracet papání - zkrátka může toho být hafo :rolling_eyes: Takže strach budu mít v noci pořád, teď teda s tím monitorem trošku menší :unamused:
Bobásku, neboj, určitě se to časem spraví a Mareček bude mít srdíčko v pořádku.
Karco, gratuluju k prohlídce. Teda, Anička je pěknej drobeček :grinning: Je to šikulka :slight_smile: Dávali vám Synflorix nebo Prevenar?
7. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
Karco ja nechtela manzu ze zacatku kdyz jsme se poznali :grinning: . Malej je chtenej a to moooooc od nas obou. :wink:
Zuzik to je dobre. Uvidis vse bude v pohode :wink:
7. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
Zuzik gratuluju. To je super. Mala bude urcite v pohode, uvidis. Ten monitor je skvelej, budes s nim mnohem klidnejsi. Ja jsem moc rada ze ho mame i kdyz ted jak je prcek uz vetsi tak kdyz jsme jeli na dovcu nebo u nasich tak ho nevozime.
7. srp 2009 v 19:34  •  1 dítě  • Odpověz
Zuziku, to jsou super zpravicky. Ten monitor je fakt dobra vec :wink:
7. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
no, my jsme teď ten monitor zkoušeli a je to zajímavý. Máme postýlku asi deset cm od naší a když jsme zkoušeli, kdybych o ní zavadila rukou nebo ji tam měla dýl, tak to normálně bliká zeleně. Tak jsem teď taková rozhozená, protože jsem si myslela, že to reaguje jen na dítě :unamused: Já si myslím, že na postýlce ruku nemám, max o ní v noci zavadím, ale náhoda je blbec, že... Tak snad to bude všechno dobrý...
7. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
zuzik pochybuju ze budes mit ruku delsi dobu na postylce. Ja mam maleho v kosi, monitor mam tam a kdyz jsem ze zacatku zapomela monitor vypnout tak jecel spolehlive. Ale s rukou jsem to nikdy nezkousela.
Jo jinak jsme byli dneska na vytani obcanku, malej byl hodnej, celou dobu sedel manzovi na kline. Az kdyz jsme ho dali do te kolibky tak zacal rvat :grinning: Proste nechtel lezet. Kdyz jsme ho zvedli tak hned prestal :grinning: Pak ale na foceni uz nerval. Fotky budou pristi tyden. Uz se tesim. Malemu jsem koupila v HM krasnou kosili dospelackou a tchyne mi rekla, ze ma kosili jak stary chlap. No proste no comment.
7. srp 2009 ve 21:24  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky zlatíčka moje :slight_smile:

zuzík je mi líto jaké nervy jsi prožila ale je super že je vše ok a dr. občas opravdu straší znám to je to děs a ty nervy taky jsem si to prožila když strašili s tou hlavičkou no hlavně že je to ok.

misi super fotečky z dovči fakt krása moc se těším na naší taky budeme hodně procházkovat i s manducou :wink:

vikulkoooo vše nej nej k narozeninám já věděla že jsi lev ale datum mi vypadlo :frowning2: promiiin :frowning2: pusinku :slight_smile:

bobasku budete ok neboj se hlavně že to dr. hlídají :wink:

andy gratulace k příkrmům taky se moooc těším

jinak my jsme na kyčličkách dopadli dobře jen v půl roc e na posledníko.

dnes jsem vážila davídka a má 6500g uf už se pronese prdola

jinak vypadá to že brní dásničky protože přes den má neustále ruku v puse hrozně slintá a i pobrekává chuděrka moje ale za to v noci je zlatej spinká od 20.00 do 5.00 takže paráda
jinak já pořád odsávám ale už méne , přikládám a k tomu odsaju 200ml denně aspon něco no :unamused:
7. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
ahojte holky,

zuzi super zpravy - urcite to bude dobre - uvidis :wink:

Holky ja dneska zkusila dat trochu mrkvicky - ty jo pekny hnus to je, ale Melca se olizovala a kdyz uz jsem ji nechtela dat tak zacala natahovat :sweat_smile: Tak jsem ji supla prso a byl klid :confused: Mam doma pekneho zrouta - segra ji dnes davala oliznout merunku a byla jak urvana - to do sebe cpala jak kdyby nevidela tak rok jidlo :grinning: Jak to tak pozoruji tak bude horsi ji zivit nez satit :dizzy_face: . Zitra valime na oslavu tak se odreagujeme.

Jo holky ja asi zari-rijen nastupuji do prace- na 4 h - ja se tak tesim ze vypadnu mezi lidi. :slight_smile: Snad to klapne a jeste se to nezmeni. Melinka stejne do obeda chrni a pomalu asi zacneme davat i prikrmy takze by to nemel byt problem. Nasi me ji sice rozmazli ale co uz. :unamused:

Me dneska prisla "materska" - teda uz prispevek - rodicovsky a je to bida. :grinning: Jsem zvykla na ten muj plat a ted toto :confounded: No nejak nechapu jak s tim nekdo muze vyzit - a to jdu na materskou jen na dva roky. :grinning:

No nic jdu do hajan - rano brzy vstavame a valime jeste do Noveho Jicina pro hlavni dvere do domecku.Ted jsou tam takove vnitrni :zipper_mouth:
7. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
Anitko, to je krásná fotka :dizzy_face: Moc vám to tam sluší, jste jak z reklamy :wink:
7. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.