• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
zuzi díky je to můj šmudla :slight_smile:
7. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz
zuzí to je dobře že nic nenašli,ono se to proste nekdy stává..mela jsem z toho strach u maleho,když byl tak extremne nedonošeny,ale tuk,tuk nikdy nic..
ono to sníma tvuj dech když se o to opřeš,když bereš malou a tak,prostze když se dotkneš postylky,v noci si myslím že ve spanku na ni šahat nebudeš,nesmí se ta postylka dotykat vaší postele
a ješte jakou máte matraci??? to je taky duležite.my dali kokosovou,chteli jsme pro nej to nej a ona špatne sníma a muže to houkat,nebo když je matrace moc tlustá,tak to se potom dává na matraci a na to deka..
tak se drž,bude dobře a přeju klidnou noc :wink:

janí ja ti zavydím tu praci,ja chci taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne mezi lidi,u El jsem chodila od roku a pul taky a víc jsem si ji pak užila,byla klidnejší,neř když jsem byla doma
jak to že už máš mateřskou??? no a o te častce :astonished: je to síla co se v našem state delá pro rodiny s detmi
7. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz
peti, máme matraci Kokos+molitan, je to dobrá varianta???
7. srp 2009 ve 23:16  • Odpověz
Ahojky a krásné ránko,

Zuzí mám velkou radost a upně jsem se bála kouknout na koníka.Jinak já si v noci skřípla nerv pod levou lopatkou a je to pěkně nepříjemné.Nemohu se asni nadechnot a motá se mi hlava :frowning2:

To je samé papání a oslavičky :slight_smile:
8. srp 2009 v 07:53  • Odpověz
Ahoj holky!
Zuziku, na ten monitor by nemela byt celomolitanova, ta neni dobra ani pro miminka. Ta vase by mela byt o.k. Zkouseli jste, ze kdyz das Verunku pryc nebo na to nebudes sahat, tak ze to zacne pipat? No, my jsme ze zacatku nez jsme si zvykly, ze to musime vypinat, tak jsme houkali skoro pri kazdem vyndavani z postylky :slight_smile:

Jani, s tou praci ti tise zavidim. Ja bych sla taky, ale nemam hlidani. No, o penezich ani nemluv a to mas jeste o trosku vic penez nez ty holciny, co pujdou na rodicak na 3 nebo 4 roky :wink:

Anitt, Davidek je tedy uz hrooozne velky!!! Jsem ho nemohla na tech fotkach poznat :wink:

My za chvili vyrazime omrknout jidelni stul do kuchyne a pak asi na obidek....
8. srp 2009 v 07:55  • Odpověz
Dnes jedeme do Kutné hory se podívat na svatbu kamarádovi a zítra jedeme do Prahy a budeme tam do úterý.
V pondělí jdeme do zoo i s tchýní.Už se těším,nebyla jsem tam spoustu let (asi tak 6)
Tak tu nebudu a budete mi moc chybět
8. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
Vikul, v zoo je docela husty vstupy. Urcite se vyplati permice :wink: Jinak si to uzijte a kfyz bude cas, tak se ozvi :wink:
8. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
Zuzíku, to jsem ráda že je líp. Malinká je šikulka, když byla tolik hodin tak hodná.

Anče jsem nechala dát prevenar.

Aha, hehehe, Bobásku, takže manža, ne miminko………

Misi, teda já se dneska tu u toho bavím, ta tvoje tchýně je pěkná staromóda.

Anit, ten tvůj kluk Ti roste…., už je to velikán. Krásný fotky, Davídek je srandovní, no jako ostatně všechny ty miminka.

Janinko, ty jo….do práce, tak to by se mi nechtělo, se musim po pravdě přiznat, zatím si to doma fakt užívám. Ale peníze se Vám určitě budou hodit. No a až bude chodit rodičovská, tak jsem taky zvědavá jak s tím vyjdu.

Viki, nesmíte se tak vášnit (hehehe) s manžou, pak to chudák odnese lopatka.
8. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
zuzí pokud není moc vysoká,tak by to mela brat,uvydite,pokud bude houkat tak jen plane a to poznáš :wink:
vikulko nesmíte divočit,sice je ti 19 :grinning: ale musite se šetřit :wink:
hrusti tak dobře nakupte a dej si neco dobreho

ja jdu klepat řízky,manža ma narozky,tak budu delat i moučník,akorat nevím jak to všechno stihnu s prckem..spali jsme do 8.30 :wink: jenže už nespí moc přes den a potřebuje zabavu,takže nestíhám

holky na kolik roku davate mateřskou?? me by vyšla i na ty 2,jenže na prcka to bude brzo jit do kolektivu,nedonošene deti mají byt doma nejmín do 4 let,no ale na 4 roky to by byla finanční sebevražda,takže jdu na 3 :unamused:
8. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím od učení. :slight_smile:

zuzik: co to čtu? Chudina Verunka. Ať vám to dobře dopadne.

karča: ono všechno má svá pro a proti. Ale je fakt, že mám klid a nikdo mi do toho nekecá. :slight_smile: Ale zase nemám nikoho, za kým bychpřišla a pomazlila se, chybí mi něha a pohlazení. Takže v tom zase máte výhodu vy vdané a zadané. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hrusti: taky mi nejde se zaregistrovat u nextu. Zkoušela jsem to číslo tam dát ve všech variantách, ale prostě ho to nebere. Nechápu proč.
8. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
vikul: gratulace k narozeninám, hodně štěstíčka, zdravíčka a radosti ze Štůfka. :slight_smile:
8. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme zpět z Motola. Jeli jsme tam ráno s ranní močí a ta je v pořádku. V pondělí jdeme na sono bříška a na natočení EKG. Ale dr. sám říkal, že to je s největší pravděpodobností ten reflux a s tím nic neudělají. Takže jsme jí včera ještě víc zvedli postýlku, dali monitor dechu a dobrý.
Hrusit, zkoušeli jsme ten monitor přesně jak říkáš. Funguje normálně, jen mě zmátlo, že když mám na žbrdlinkách u postýlky třeba opřenou ruku, tak to snímá tn můj pulz taky... :unamused:
Vikulko, užij si výlet do Prahy. Zoo taky plánujeme, jen jsme tam zatím nedojeli :grinning:
Peti, jé řízky, ty mi děláš chutě :grinning: Já tu mám od včerejška tiramisu, tak kolem kroužím jako sup a vždycky si kousek uždibnu :grinning:
Holky, my valíme na chatu. Mějte se tu moc krásně a já se tu zítra zase stavím :grinning: Krásný víkend všem!! :wink:
8. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
ahojky holčiny

já jdu na 4 roky manža nás naštěstí finančně dobře jistí :wink:

jinak dopo jsme byli na prochajdě a odpo vezmu malého do vany a zkusíme tam nějaký cajdání :wink: aspon se osvěží
je zase pařák fuj
8. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj holky! My měly s mamčou včera nakupovací mánii a malá byla krásně u toho celý den hodná :slight_smile: A mám nový kalhoty z Exe a z New yourkrku, nový botičky a tílko, to udu krásná. Malá má novou hračku na kočárek a bryndáčky na mrkvičky :grinning:
zuzik, jsem ráda, že se nic hroznýho nenašlo. Malá má prý taky slabší formu refluxu, proto tak ublinkává a někdy hodí i šavle, ale popravdě, nám vyvýšená poloho moc nepomáhá :unamused: Teď to bylo trochu lepší, ale ráno mi zase zeblila kde co. Držm Verunce pěstičky, ať nenajdou nic jinýho. Reflux se do roka spraví :wink:
Jinak dnes jsem malý snížila matraci, přisunula postýlku k posteli a už bude spinkat ve svý postýlce, než to začne vnímat, to by pak bylo :confounded:
S tou zoo v Praze, my půjdem první víkend v září, tak snad se k nám někod z Vás přidá, ale pojedu tam s rodinkou :slight_smile:
Tak já podrnčím k mámě, bude hlídat a my s tomem razíme jezdit na silnici, doufám, že mě nezabije..
8. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
Hojte holky
Vikulko dodatecne vse nej nej k 19 nam :grinning: . A nic se nema prehanet ani ve tvem veku :wink:
Zuzik uzij si chatu. Urco bude vse v pohode.
Hrusti tak dobre nakupte.
karca njn :slight_smile:
8. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
Holky, tak jsme zpatky. Vyhlidli jsme si 2 stoly - mě se libi kulaty, manzovi hranaty, ale tentokrat asi prohraju, protoze manza je (výjimečně) hodne neustupny. Tak aspon vyberu zidle a potah :wink:

Peti, ja jdu urcite na 3 roky, sla bych na 2 roky, ale manza o tom nechce vubec slyset a navic nemame hlidani, tak je to rozhodnuto. 4 roky jsou pro me docela dlouho....

Ad ZOO - ja chci koupit permici do zoo pristi rok. Ted je prcek jeste moc maly a nevnima to, ale pristi rok uz by mohl :slight_smile:

Uzijte si vikend!
8. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
Vy jste zase vtipné :grinning: Ale dnes bychom ji mohli rozhýbat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Petr má po a ut dovču tak jsem si řekla,že musíme jako rodinka někam vyrazit a využít volno tatínka :slight_smile:

Tam se dají koupit i permice??
8. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
JJ, permice stoji 500 Kc a 1 vstup 150 :confounded:
8. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
Ahojky maminky,

tak mi právě odjely neteře a doma to vypadá jako po jadrném výbuchu :astonished:
Manžel přijede večer a já jsem totálně KO :unamused:
Natálka v noci pláče a budí se 4x za noc, vstáváme kolem p§l šesté a já se musím prolít kávou, abych se vůbec udržela na nohou, jsem fakt vyřízená.

Příští sobotu mi přijedou na dovču ségry, tak se na ně hrozně moc těším.

Dala jsem Naty už dva příkrmy (BEBU) a vypadá to, že noční pláč je hladový, už jí asi nestačím, to mě dost štve, doufala jsem, že budu plně kojit do toho půl roku :frowning2:
Zkusím zase odsávačku a čaje atd. jako na začátku, to bude zase záhul.

Přeji zdravíčko a vše nej nej Kryštůfkovi k jeho polovičním narozeninám :grinning:
8. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
Ahoj holky, taky gratulace Stufkovi :slight_smile: Andy tak to jste si krasne uzili, ja se tesim az mi prijde materska a taky si trosku zaradim v obchode :slight_smile:.
Bemo nesmutni, my jsme na tom podobne, taky vecer prikrmujeme. Ale pak uz jen kojim i pres den, ale stejne se v noci budi celkem casto.
V Prazske zoo jsem jeste nikdy nebyla, pry je krasna.
Hrusti nekdy musi clovek ustoupit :grinning:
Anitt krasny fotecky. Moc vam to tam slusy.
Jani taky zavidim. Hned bych sla taky do prace. Ale u nas by taky nemel kdo hlidat a ani to u nas v praci nejde. Ja jdu taky na dva roky. Ctyri je pro me dlouho to bych doma nevydrzela.
8. srp 2009 v 19:59  •  1 dítě  • Odpověz
Petrach, taky bych si dala řízek, asi je brzy připravim. Jakej si dělala moučník? Já jdu na mateřskou na 2 roky, moc bych chtěla ještě jedno miminečko do 2 let porozené. Neboj, Šimonek bude ve 3 letech srovnanej a ona mu ta školka taky pomůže, přeci jenom je to víc zábavy, než doma s mamkou, kolektiv je kolektiv.

Kremčo, se musim smát, když chci pomazlit, tak se musim vnutit, hehehe, to víš, ty desetiletý vztahy, to už není romantika jako na začátku, ale je fakt, člověk má komu sklonit hlavu do klína, když mu je smutno a má s kým sdílet i tu radost, no jo, všechno má svoje pro a proti.

Anit, vzhledem k tomu, že neplánujete druhý dítko, tak ty 4 roky jsou super, aspoň si to pořádně užiješ, taky bych to tak udělala.

Jůů, Andy, ty se máš, je dobře, že si si udělala radost, budeš ještě krásnější, než si.

Jezdí v ZOO ta lanovka? To se mi vždycky líbilo.
8. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
holčiny do zoo se taky moc těším

jinka mimi bych chtěla ještě jedno ale uvidíme co na to dr. jinak ani nevím jak je to pak s mateřskou když se to překrývá

no uvdidíme nebudu zase riskovat Davídek potřeuje zdravou maminu že?
8. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ahojík......

Anitt moc hezké fotečky,ale Davídej je také celej tatík :wink: Jako u nás :unamused: :grinning:

Teď jsem dodělala broskvové přesnídávky,protože jsem jich měla doma spousty a nechci to vyhazovat.Tak až štůfulka bude moci papat broskve tak budu mít připravené :slight_smile: Jsem to ale holka šikovná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz
Pujdu spinkat :pensive: Brou brou
8. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz
Tak my jsme se vrátili z výletu, byla to paráda. byli jsme na poháru, pak u známejch na chalupě... Ale teda Tom mě vůbec nešetřil, když jel 200, tak jsem myslela, že mi vítr s helmou urvou hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malá byla u mamky moc hodná, ale za to teď večer trochu protivila :unamused:
karco, děkuji :slight_smile: Teď teprve budu krásná :sweat_smile:
vikul, ty jsi šikůlka... A co jsem to četla? Úraz při sexu :grinning: Musíte opatrně, přeci 19 už není 15 :sunglasses:
anitt, hezké fota, mně přijde Davídek podobnej spíš Tobě tam na tý společný fotečce :wink:
misi, tak do Prahy do Zoo první víkend v září, budete mít zadarmo rodinné vstupné od zaměstnavatele.
Já budu na mateřský na 3, dva se mi zdá moc málo s tím, že v rámci možností si budu přivydělávat.
Zítra máme jet na dovču, mám tu hafu prádla, měla bych žehlit, ale jsem strašně unavená :unamused: Tak budu muset ráno. Dobrou berušky.
8. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz
Ahoj holky!
Vikul, ty jsi tedy sikula :slight_smile: Jak jsi delala ty presnidavky? Rozvarila jsi broskve s kojeneckou vodou a rozmixovala?

Andy, jeee, vy jedete na dovcu? A kam? To jsem nejak procihala, ze mate jet na dovcu. Uzijte si to a at te Beruska s tatkou moc nezlobi :slight_smile:

Hezkou nedeli!
9. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
Hojte holky
Teda vikulko ty jsi sikulka :slight_smile:
Na materskou jdu na 3 roky. Jo holky a pokud se vam kreje materska tak dostavate jen jednou penize. Sousedka ma takhle 2 a pul letou dceru a rocniho chlapecka. No a dostava rodicak jen na jednoho. Takze vlastne z dcerou je 1,5 roku gratis :angry: . a hlavne bacha kdyz budete tehotne a bude vam koncit rodicak driv nez se narodi to druhe tak se musite bud nahlasit na pracak nebo jit marodit. Svagrove tohle nikdo nerekl takze ted misto aby ji nekdo za ten mesic kdy byla v devatem mesici dal nekdo penize tak naopak si musi jeste zaplatit zdravotni a socialni. Proste na palici. Hlavne to nikoho znas nenapadlo kdyz je v 9 mesici aby se sla nahlasit na pracak :angry:
Vsem preji hezkou nedeli asi bude chlatnejsi nez vcerejsek ale to je pro ty nase milacky lepsi :slight_smile:
9. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahojte mamky,

tak dnes mám lážo plážo, manžel zítra odjíždí zase na tři dny pryč, tak dnes budu jen kojit a on ať si taky užije Natálky.
Doufám, že si taky vezme aspoň dva dny dovču a někam vypadneme.

Anitt, nádherné fotečky, Davídek tam vypadá fakt kouzelně, fakt k sežrání a je opravdu celý tatínek.

Karci, Anička se krásně usmívá na společné fotečce :slight_smile:
9. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Holky, dala jsem do alba fotku té naší berušky, jak teš poslední týden spává :astonished: se ani nedivím, že nám houkal včera monitor.
9. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.