• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Dobre ranko, Andy krasnou dovolenou. Taky jsem nejak nezaregistrovala kam jedete :slight_smile:. JJ vim ze bude vstupne zadara, ale pro nas je to daleko, myvame zadara i Ostravu. Ta je prece jen bliz.
Bemo to mas dobry :slight_smile: ten dnesek, ale jinak ne. Nejezdi tvuj nejak casto pryc?
Vikul teda sikulka. Ja jsem antitalent na takovy veci takze u nas zadny zavarovani, mixovani apd nehrozi :grinning:
Strasne se tesim na podzim az bude chladnej. Je to moje nejoblibenejsi obdobi z celeho roku.
9. srp 2009 v 11:04  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to jsme dvě Misi, já mám taky ráda podzim a zimu miluju, moje nej nej období.
Jo, to máš pravdu, manžel o žních dělá od rána do večera a dom se jezdí občas vyspat.
Takže možná i proto mám tak ráda ostatní období, kromě léta.
Jinak, krásná fotečka Eliho :wink:

Já vám holky závidím, hned bych taky někam vyjela.
9. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
ahojkyyy

bemo tak takhle spí davídek taky a monitor houká každou noc :frowning2: dnes se brhrm noci otočil dokola hledám hlavičku a nahmatala jsem nohy :grinning: fakt akrobati, jinak dekuju za pochvalu foteček :wink:
9. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
misi pčesne včera jsem to říkala manžovi že se tesím na podzim mám moc ráda to období :slight_smile:
9. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
Diky za pochvalu :slight_smile: ja mela driv leto hrozne rada, ale ted mam mnohem radsi podzim, ty barvy a prislib Vánoc. Vsak uz se nam to Bemo blíží :slight_smile:
Malej se taky otací v postylce, ale spí jeste v kosi a tam teda zadny prostor na otacení nemá :grinning:
9. srp 2009 v 11:36  •  1 dítě  • Odpověz
:grinning: anitt jsme tu proste na jedne vlne :grinning:
9. srp 2009 v 11:38  •  1 dítě  • Odpověz
misi jo jo stejná bavlna :grinning:

Eli je úžasnej brouček
9. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
Misi, Eli je kus chlapa. Prijde mi, ze je cim dal tim vic podobny tobe. A bryndacky mate z Tesca. My mame ty same :grinning:

Bemo, prcek dela taky v postylce psi kusy, ale nastesti monitor jeste nepiskal :wink:

My jsme byli dopolko na bruslich. Zjistila jsem, ze moje kondicka je na bodu mrazu. Dala jsem si 2 kratke okruhy s kocarkem a pak jsem cekala na manzu u stanku s obcerstvenim :grinning:
9. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ahoj holky, my pořád totiž nevíme kam jet, ale někam chcem, Tom dostal konečně dovču. Chtěli jsme do termálek na Slovensko, ale to asi neklapne. Nemáte nějaký tip tady po Čr?
Jsem se teď pohádala s mamkou... Víte proč malá hodně uliinkává?Protože, POZOR, já ji přecpávám. Sní denně max.něco kolem 600ml +pár lžiček mrkvičky, tak 5.
Misi, Eliáškovi to tam sluší :wink:
9. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
Holky diky, jj hodne to rikaji, ze je ted vic na me. Ale ti prcci se tak meni, tak buhvi jak bude vypadat za pul roku :grinning:
Andy ja miluju Jizerky, ale tam si porad. :grinning: Pak se nam libilo v Českém ráji a i České Švýcarsko ale je to všechno chodící :grinning: Ale krasny je i Český Krumlov nebo Třeboňsko.
Hrusti to mi povidej s tou fyzickou, ja jeste na dovce naplanovala vystup na rozhlednu a pak jeste na Váňův kámen a byla jsem uplne vyrizená. :angry: A to jsme normalne driv chodily kolem 15,18 km denne.
My mame z Tesca skoro vsechno :grinning: Cherokee mam rada.
9. srp 2009 v 15:24  •  1 dítě  • Odpověz
misi, jj, tady to mám procouraný a Český Ráj docela taky, tam jsem jezdila hodně na tábory. Možná nějaká Šumava, kde je teplejc než u nás v Liberci.
Já s tou kondičkou byla taky na štýru, ael teď jak cvičím už je to lepší :slight_smile:
9. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
Jo, když je řeč o fyzičce, tak my jsme byly ve středu na squashi (poprvé od porodu) a byla jsem rudá jak rajče a manžel mě teda vůbec nešetřil a normálně jsem úplně zapomněla podání a flákala jsem do toho míčku jak u tenisu, ale pak jsem si po půl hodině vzpomněla, ale to už se ozvala Natálka, které se tam teda moc nelíbilo a pak ji tam chovala a utěšovala i ta pracovnice sport centra, abychom si aspoň trochu zahráli.

Tak a já jdu pokračovat v úklidu, musím využít zcela vyjmečné situace a sice, že je doma manžel :grinning:
9. srp 2009 v 16:13  • Odpověz
Andy, mrkni na www.sumavous.cz. Tam pojedeme my :wink:
9. srp 2009 v 16:43  • Odpověz
Andy, haha , precpavas, ju? Tak to tedy nevim, co by rekla o nasem Honzulovi, ktery ted posledni dobou pije tak 950 ml :astonished:

Misi, ted jsem Honzulovi koupila v Tescu fleecove laclacky s body na podzim, tak treba bude mit Eliasek stejny :wink:
9. srp 2009 v 16:45  • Odpověz
ahojky holčiny tak jsme se vrátili z tesca a Davídek byl zlatíčko celou dobu spinkal a nechal mě krásně si nakoupit a za to dostal krásnou kšiltovku cherokee je fakt nejlepší maj tam krásné věcičky a super ceny :wink:

foto kšiltovky v albu :slight_smile:

šumavu milujeme a krkonoše taky vzáří jedeme na těch 14 dní tak se možná uvídíme s Andy vid? :slight_smile:
9. srp 2009 v 18:05  • Odpověz
Anitt, Davidkovi cepicka moc slusi. Uz se fakt moc tesim, az se uvidime nazivo. Prijde mi to uplne neskutecny, jak prckove hrozne rychle rostou :dizzy_face:
9. srp 2009 v 18:12  • Odpověz
hrusti hned jak dorazím do Prahy tak dáme srázek ale asi to bude po očkování protože ted jedeme v sobotu na týden na chaloupku a pak je to očkování tak to vidím koncem měsíce jestli budete moct těším se na vás už jsou to velký kluci ty naše zlatíčka :slight_smile:
9. srp 2009 v 18:16  • Odpověz
Andy to je pekna blbost s tim precpavanim. Tvoje mamka mi prijde zlata tak treba byla jen pretazena, ze ti tohle rekla. My byli vcera vyletovat a pichlo me neco na prave i leve noze, svedi to jak cert a tu jednu mam i trochu nateklou. A nebylo mi moc dobre. Tak manza jel vratit DVD i s malym a ja si lehla a cely dve hodiny jsem spala. Ted varim sojovou cinu. Jeste neprisli zlata moje, nevim kde se manza zasekl :grinning:
Anitt ta ksiltovka je suprová :dizzy_face: Hrusti hod je do alba at se pokocham.
9. srp 2009 v 18:36  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, je to v albicku :slight_smile:
Hlavne, at je ti lip.
9. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
Ty jo Bemo, ta už je veliká a spí teda fakt krásně.

Andy, asi tvojí mamče pošlu Anču na víkend, aby viděla, kdo se přecpává.

Dneska jsem byla taky v Tescu, dostali nové zboží pro prcky. Mají krásné tepláčky, tak asi Ančí pořídim trochu větší velikost na zimu.

Na příštím srazu budou všichni prckové v cherokee, hehehe a pak si je popleteme a já přijdu domů s někym jinym.
9. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
Karci, haha, to by manza doma koukal, kdyz bych si domu prinesla holcicku :grinning: Myslim, ze Honzika bys za chvili vratila, jen jak by spustil ten jeho hysterak :unamused:
Teplacky jsem tedy nevidela, tak jeste mrknu :wink:
9. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
Holky, tak už to je s mamkou dobrý. Ještě, že jsme obě takový chladnější hlavy, že nedokážem být dlouho na někoho naštvaný... Mi pak volala a dělala jako, že nic a já taky :grinning:
anitt, krásná čepka a hrusti, krásné nové věci :wink: Díky za tipy na dovču. Snad někam odjedem :slight_smile:
karci, jj, to by koukala :sweat_smile:
Já v tescu moc nenakupuju, i když něco taky máme, jak nám to předěli na My teď, tak žádný velký výběr a když už tak drahý :unamused:
Jo, jsi představte, že Hugíčkovi leze už druhý zub :grinning:
9. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
A dneska se T. naštval a šel omýt a uklidit balkon, když prý já nejsem schopná... Jsem říkala, ale že já ho neudělám, že tam nechodím, on tam chodí kouřit s návštěvama a fakt jsem to nechala snad měsíc a byla tu máma jeho a říká mu, že je to hrozný, že já nejsem schopná, že bych to měla udělat já. Nene, já všechno dělat nebudu! ať si myslí o mně, co chce. Když není pomoc, tak já se prostě honit nebudu.
9. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
Andy a ten tvůj má mašinu, že jste minule jeli 200km/za hod. Nebojíš se o něj a taky o sebe?

Jo, jo, jen ať si ten balkónek vydrhne, mně nevadí cokoliv udělat, ale nesnášim, když mi někdo řiká, co :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
Hrusti, vždyť na srazíku ani nemuknul, byl hodnej. Bych ho brala hned. Pěkně bych Ti ho vykrmila :grinning: :grinning:
9. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
karca, tak já Ti dám Berunu jestli chceš vykrmovat, ale jen na měsíc :grinning: Mašinu má jeho brácha, ale ten šel včera hrát fotbal, tak mu ji zabavil :slight_smile: Jsem mu říkala, že musí jet opatrně, aby malá nebyla double sirotek :frowning2: A on těch 200 jel jen na rovný, přehledný dálnici. Jinak bych se samo bála. Už hodně zkušených motorkářů skončilo špatně :cry:
Bydlíme v přízemí a strašně mě štve, umýt balkón, když druhý den to vypadá jako by se skoro nemyl :angry:
9. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
:grinning: Andy supeeeer :grinning: Tak se na ty chlapy musí. :wink:
Hrusti krásny, musim to jak prijdou penizky omrknout :slight_smile: Honzik je krasavec a kdo je to druhe miminko? To jsou super fotky jak jsou tam spolu.
9. srp 2009 ve 20:43  •  1 dítě  • Odpověz
misi, jj, dobře jsem udělala :slight_smile: Teda, ale teď jistě naštveš vikuli, protože to druhý mimčo je přece Štůfek :grinning:
9. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Andy, tleskám :grinning: tak to má být.
Taky se někdy takhle zapřu, ale málokdy a taky na to manžel spoléhá.

Holčinky, dobrou noc a krásné sny a hodná miminka. Já sama jsem zvědavá, kdy se zase Naty vzbudí, teď mi dává fakt zápřah :unamused:
9. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jezis vikulko strasne se omlouvam ze sem Stufka nepoznala :sweat_smile: Sem si rikala co je to za krasne mimi :grinning:
9. srp 2009 ve 21:29  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.