• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahoj holky, já jsem se teď vrátila z ko :slight_smile: Poprvé jsem byla v porodce. Na monitoru jsem byla 40min, prý je v pořádku, žádné kontrakce - malá si tam na chvíli dáchla, tak ji sestra vzbudila a pak mi v bříšku dělala kotrmelce :grinning: Pak jsem se konečně dočkala i vyšetření od dr. Je to hrozný sympaťák a odpověděl mi na všechno, co jsem chtěla. Takže zjstil, že mám CS3, měřil mi břicho a říká, že to nebude žádný drobeček, ale takové normální mimi. Jinak jsem uzavřená, ale říkal, že se začínám trošku otvírat, tak možná prý o víkendu při změně počasí pojedeme :slight_smile: No, uvidíme, jestli bude mít pravdu :slight_smile: Pokud neporodím, tak v úterý mě čeká další monitor a měření tlaku.
16. dub 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahojky Zuzik gratulace k uspesne KO. :slight_smile: Uz se tesim na holky az prijedou z porodnice, snad tu bude vic zivo :slight_smile: No jo kdyz je hezky vsichni jsou venku. My taky :slight_smile: Dneska jdu konecne na kosmetiku a pristi tyden ke kadernici a na pedikuru. Uz se tesim :grinning:
16. dub 2009 v 10:23  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj maminky a tehulky,
diky za podporu,hodne mi to pomahalo to vydržet :wink:
na tu hruzu co mame za sebou to dopadlo dobře,holt musime čekat,že do 2 let budem budem pozadu,ale tohle už zvladnem a nakonec nas možna překvapí jak to pujde :slight_smile: jsem hrozne štastna že už jsme všichni spolu doma a mala je z neho uplne hotová,pořad mu neco vyklada a spívá :grinning:

pospatku jsem nedočitala ale ješte jednou všem novym maminkam gratuluju a tehulkam přeji lehučky porod :wink:
mareka me dostala že je pořad 2v1 :grinning: že vydržela
a jak anittka to zvladá????
16. dub 2009 v 10:24  • Odpověz
Petrach jste bojovnici. Je to tak super, ze to vsechno dobre dopadlo. Co je to ta Vojtovka?
16. dub 2009 v 10:32  •  1 dítě  • Odpověz
Zuziku, gratulace k uspesne kontrole. To je super, ze tam je ochotny dr. a vsechno ti vysvetli. Ja si u dr. prijdu vzdycky jako blbec :confounded:

Peti, to je super, verim, ze Eliska je z prcka hotova :slight_smile: Jinak Anittka by se mela v patek dozvedet termin CR, ted lezi v porodnici na pozorovani.

Misi, teeedy kosmtika a pedikura. To zni dobre :grinning:
16. dub 2009 v 10:44  • Odpověz
Zuzi: gratuluju ke KO , to je dobře že ti dr. konečně odpověděl na vše a že byl sympaták :wink:
Aspon budeš klidnější
JInak Pét jsme stále 2v1 , na to jak mi furt vyhrožovali tak budu ještě nakonec přenášet :grinning:
Ted mi volal kamarád že budu jak ty zvířátka že ty to nosí snad rok nebo co, tak jsem se zasmála :grinning:
Misi já bych potřebovala taky na pedikůru ale do porodu už ji nestihnu, úplně se tam stydim pak vystrčit nohy na tom sále, mám ztvrdlé ty paty a vůbec se mi to nelíbí a sama si je dělat už fakt nemůžu :frowning2:
16. dub 2009 v 11:11  • Odpověz
holky, já jsem hrozně ráda, že jsem tam tohohle dr. chytla. Sice je hrozně mladej (alespoň na pohled), ale fakt suprovej. Rodil kamarádku a ta si ho nemohla vynachválit :slight_smile: Já jsem ráda, že ho moje otázky neobtěžovaly...
Jinak já měla dneska noc snů. Snad každou půlhodinu jsem chodila na záchod. Pořádně jsem zabrala až někdy v jednu a od 5.15. jsem zase byla vzhůru. Takže jsem totálně hotová a to mám jít za hodinku s kamarádkou na kafe :slight_smile: Včera jsem byla hodinu ve sprše - a opravdu naposledy (doufám) jsem si holila nohy a jiné partie. To byl masakr - se divím, že jsem se neřízla :frowning2: Když jsem vylezla, tak jsem byla zpocená jako kdybych vylezla na nějakou osmitisícovku :frowning2: Takže do porodu na to kašlu - pedikúru jsem si včera udělala taky, kdyby mě náhodou dneska v té porodce nechali :slight_smile:
16. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím Vás už z domova. Já vůbec nestíhám. Než jsem tu včera uklidila ten čurbajs, to bylo :unamused: Tom je totiž dost nastydlej, ale už je to lepší než v neděli. Ani za náma pak radši nechodil a s malou spinkáme v ložnici samy, tak snad to nechytí beruška naše krásná.
Je to pěkná mrška, mlíka mám už, že bych rozdávat mohla a ona nechce sát. Včera už jsem se radovala, že se to zlepší. 2x si vzala míň a dvakrát hodně, ale od rána zase zlobí. Tak jsem ji musela dokrmit ze stříkačky zase. Koupila jsem si odsávačku. Jinak pořád spinká, ale zrovna v noci ji trápily prdíky, tak jsem spala asi 4hodiny už druhý den za sebou. Vypadám jak po těžkým flámu. Půjdu si zdřímnout. Ještě dám fotky.
A co tu nového?
16. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
zuzi: tak držím palečky .-)))
16. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
misi Vojtovova metoda..rehabilitační cvičení,4x denne před jidlem snim cvičim,stlačim mu určity bod na tele a on zapojuje určité svaly,ted mame 1 cvik a musi pokrčit nohy,je to za 5 minut hotove když se mu chce,cvíčí to vetšina nedonošenych detí a nejen ty,mame to preventivne aby dohnal dřív to o co se narodil dřív..asi tak

andykov na tom flamu jsme byli asi spolu,jsem taky hotová..v nemocnici byl veškery servis,starala jsem se jen o Šimulku a naraz tvrda realita,nahodou už mam uklizeno,sice nevím na jak dlouho :grinning: ted vařím,ale to žehlení nevím,nevím :grinning:
chceme jit ven do kočarku a malá na kolo

zuziku už se tešíš co? s tim dr je dobře že se ti libil,aspon se nebudeš tak bát,stojí to za to,že jo maminy??? :wink:
hrusti a u vas jak to vypada? co ti řikali u dr?
16. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz
Andy, vitej zpatky s beruskou z porodnice. Jeste jednou velka gratulace. To je super, ze jste se rozkojily :slight_smile: Koukala jsem na fotecky, mala je fakt rozkosna!!! :slight_smile:

Ja uz chci takyyyyyyyyyyyyyy!!!! :grinning:
16. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz
Peti, ja byla v utery na ko, ale dr. mi nic moc nerekla. Ale kazdy den me ted boli podbrisek, dneska noc byla silena, bolelo me pod zebrama a zada, ze jsem skoro celou noc nespala a jsem jak prejeta. A rano ze me vypadl jakysi kus hlenu, tak mozna zatka. Doufam, ze uz se to blizi, sice mam strach, ale uz toho mam plne kecky :frowning2: a moc se tesim na miminko :dizzy_face: dalsi ko v pondeli, ale manza mi porad rika, ze pry o vikendu jedeme :grinning:
16. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz
Andy, vítej doma. Kiki je kouzelná. Řekla bych, že je to celý tatínek - podle toho, jak vypadáš ty :slight_smile: To je hrozný, že je přítel marod zrovna teď. Tak hlavně, ať to malá nechytí :slight_smile:
Petrach, těším. Já jsem furt hlásila, že nevím, jestli se na příchod miminka těším, ale poslední týden se už opravdu nemůžu dočkat, až budu mít malou u sebe :slight_smile: Peti, proč vlastně Šimůnka nenechali "dopéct" déle v bříšku? Hrozilo nějaké nebezpečí?
Hrusti, to s tím podbřiškem mě trápí taky. Hlavně, když dlouho sedím nebo ležím, tak pak je to mazec. Nemůžu se nikdy narovnat, protože mám pocit, že by mi snad prasklo břicho :slight_smile: No a když si představím, jak bude bolet porod :stuck_out_tongue_closed_eyes:, tak se obávám, že na sále takovou hysterku ještě neměli :slight_smile:
16. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
Zuziku, tak to jsme dve. Kdyz mam ted boleni, tak si rikam, ze to je fakt mazec. Vcera jsem fakt bolesti brecela, protoze me boli ty zada, ale ne bedra, spis to vypada, ze ma skripnuty nejaky nerv pod lopatkou. Taky si rikam, co budu pak predvadet pri porodu, kdyz uz ted me to boli :slight_smile:
16. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem zpátky z pochůzek. Zuzík, super tvoje KO. Není nad to, když má člověk příjemného doktora. Jsem na tom podobně jako ty, zavřená, ale asi se ani neotvírám. CS už mi na Bulovce nepíšou, ale zase mi tam píšou rozměr hrdla, možná to bude to samé, protože tam mám 2 (což by odpovídalo CS2).

Doktor mi řekl, že se porodní cesty nepřipravujou a že už se nemám šetřit a že prej 2x denně sex. Hm, tak ve stavu, kdy se cítím jak mašina, nateklý nohy atd. opravdu na toto nemám náladu, achjo, doufám, že to to tělo zařídí samo i bez toho sexu.

Hrusti, takže ty si nakonec do porodnice nevolala? Vypadá to ale, že se fakt k tomu porodu připravuješ, možná už ani nemáš zátku, ty snad ještě předběhneš Zuzíka :fearful:

Andy, vítej doma, malinká je rozkošná, jen aby začala pít to mlíčko, když se Ti tak hezky tvoří.

Marek, jak ty to máš na kontrolách, řiká Ti doktor, jestli si uzavřená, nebo jestli se otevíráš?

K.
16. dub 2009 v 15:52  • Odpověz
Karca, gratulace ke kontrole.
Neboj, Zuzika nepredbehnu. Pokud to byla zatka, tak toho zatim nebylo tolik, vsude pisou, ze z tebe pak vypadne hrouda hlenu a tohle zatim hrouda fakt nebyla :wink: Do porodky jsem nakonec nevolala, protoze se maly zacal v brisku hybat, tak jsem se uklidnila. Uvidime, jaka bude dnesni noc. Pokud by se opakoval vcerejsek, tak bysme asi preci jen do nemocnice sjeli. Ale je pravda, ze jsem utahana, tak si rikam, ze se telo asi pripravuje na porod :slight_smile:

Odpoledne jsem mela na navsteve Vikulu se Stufkem. Stufek je uzasne miminko, akorat ho trapi brisko. Vikula rikala, ze pry ho na konikovi pomlouva :wink: , tak jsem Stufkovi slibila, ze ja ho budu zase jako hodna tetka chvalit :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 17:54  • Odpověz
Tak jsem se vrátila z kafíčka s kamarádkou. Bylo to super, jen ta cesta MHD už mi fakt nedělá dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snažila jsem se nevidět ty pohledy důchodců, když jsem si sedla a nepustila jsem je....
Karca, kdyby bylo vypuzení miminka závislé na sexu, tak ho mám v bříšku už napořád :grinning: Nedovedu si představit v tomhle stadiu rozkladu ještě sexíkovat :slight_smile:
Jinak holky, na dnešní noc prý hlásí bouřky, tak jsem zvědavá, jestli přijdou :slight_smile: A pokud ano, tak jestli přibude nějaké miminko :slight_smile:
16. dub 2009 v 18:34  • Odpověz
Zuziku, tak to uz si zabal tasku, jsi prvni na rade :grinning:
16. dub 2009 v 19:29  • Odpověz
Ahoj holky,
tak nevim nevim, ale začínám mít bolesti, ale pěkně nemohu se zvednout z postele ze židle a píchá mě v podbřišku a přímo tam :sweat_smile: a furt mě to nutí jakoby na velkou ale nechce se mi.
Tak si myslím že už se nám to blíží a nevim nevim zda stihnu fakt ten monitor v sobotu :grinning: jestli jo tak to bude zázrak protože ted mám fakt bolesti ale nevím kdy přijdou ty pravé abych si to počítala ty kontrkace nebo tak :sweat_smile:
Jinak mě říkala naposled že se už připravuje na svět ale na kolik otevřená to neříkala :wink:
Tak uvidíme ale držím se jak můžu aby to nebylo ještě dnes :grinning: když tak toho 17. :grinning:
Všiichni se mi tu řechtaj a manžel je hotovej protože má jet brzo ráno ve 3hod doo Liberce tak neví jestli to neodvolat, ale já taky nevím protože jsem nikdy nerodila :grinning:
Zatím jsem ok, vše zvládám až na ty křížové bolesti :wink:
16. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
marek, tak přesně tyhle bolesti mám taky. Trvá to už pár dní a furt se to k porodu nemá, tak možná ten monitor ještě stihneš. Já mám jít na další monitor v úterý a to fakt nevím, jestli budu ještě vcelku :grinning: Ale třeba s námi zacvičí ty bouřky a změna počasí :slight_smile:
16. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
zuzi: to doufám :slight_smile:)
Protože už jinak nevím co budu dělat na tom sále, já budu hrozně uknouraná ještě to jde ale nevim nevim jak dlouho vydržím :grinning:
Zkusim sprchu uvidím tobě držim palečky jsem zvědavá kdo z nás dvou bude mít rychlý výjezd :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz
jo a jde ti ta bolest i do konečníku jako píchání a td? blbý otázky ale já prostě fakt nevim jak to poznat :sweat_smile: :pensive:
16. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
Teda holky tady se mozna bude rodit :grinning: Drzim palce. Musim jit kojit. Ale mrknu se jak to tu vypada :grinning:
16. dub 2009 ve 20:29  •  1 dítě  • Odpověz
Koukam, ze Mareka se Zuzikem se budou predhanet kdo bude driv :grinning:
16. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz
U nás dneska ticho po pěšině, jen mi šíleně cvičí v bříšku, ale po včerejší noci se asi na chvíli vyčerpal. No, první termín dle utz máme v sobotu, tak jsem zvědavá. Ale spíš to vidím na ten příští týden :grinning:
16. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz
po sprše zatim dobrý budte v klidu :slight_smile:
:grinning:
16. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
marek, já nevím - mě to vždycky chytne podbřišek a jde to až do kříže. Tak se vždycky pokusím zvednout a to mě píchá podbřišek, kříž a taky ta stydká kost :frowning2: Ta je snad nejhorší - takže mě bolí celý spodek a vždycky to chvíli trvá, než to rozchodím. Ale zatím se to dá, určo to bude horší :grinning: A nic si z toho nedělej, já taky asi nepoznám kontrakce :frowning2:
Hrusti, já osobně to tipuju na Mareku, můžeme uzavírat sázky :slight_smile:
Misi, já se rodit nechystám :slight_smile: Otázkou je, jestli naše malá vetřelkyně v bříšku má stejný názor :grinning:
16. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
holky tak jsem zvedava kdo bude další :grinning:

zuziku oni se snažili to zastavit 14 dní,ale mela jsem infekci a zanet delohy ktery muj dr přehlidl :angry:
a praskla mi voda,takže už nešlo dyl čekat,i tak me nechali ležet 12 hodin na sale,než to dořešili,
nepřala bych tyhle zažitky nikomu
zitra snad bude čas dodat fotky,chci se i dospat,když bude spat maloch,jsem fakt k.o.
16. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
peti, to mě mrzí!!! Hlavně, že to dopadlo tak, jak to dopadlo. Moc nechápu, jak se dá přehlédnout zánět dělohy :unamused: Teď už bude jen dobře, Šimůnek to zvládnul opravdu krásně a ty jsi hrozně statečná! Běž se hezky vyspat a ať se ti zdají hezké sny.
16. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz
Dobré ranko holky!
Tak koukám, že zatím nikdo nerodí. No, dneska hlásí bouřky, tak uvidíme :grinning:
Já jsem si taky nebyla jistá, jestli poznám kontra, ale prý jsou to takové jako menstruační bolesti, které začnou chodit v pravidelných intervalech. Tak snad to pak poznáme :sweat_smile:
Jinak já jsem se dneska vyspinkala moc dobře, miláček po včerejší noci taky v bříšku spinkal, takže jsem odpočatá :slight_smile:
Hezký den!
17. dub 2009 v 07:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.