• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Taky sem o tom gelu slysela, pry fakt pomaha. Tak my se vratili z venku, maleho sem mela v manduce na zadech. Pes se vylital ale na me je porad vedro :angry:
10. srp 2009 v 15:18  •  1 dítě  • Odpověz
my půjdeme až navečer, tady je na padnutí, už aby byla zima, vedro nemám v lásce :frowning2:
bobásku, tak to asi budou zoubky. Malá byla taky dva dny protivná, ukňouraná, nic na ní nezabíralo. Když jsem se jí koukla do pusinky, tak tam má dva takové nateklé hrbolky. Ale to byly jen dva dny a od té doby je zase pokoj. Zřejmě to přichází v intervalech:frowning2:
10. srp 2009 v 16:21  • Odpověz
hmmm tak koukám koníkovské hromadné růsty zoubků ufff

my byli venku ráno ted je dusno ale prijde buřina , už se snad dočkáme chladnejsího počasí misi :wink:
10. srp 2009 v 16:33  • Odpověz
holky nestraste, ja se malymu divala do pusy a nic, ale zakrikla jsem to a odpoledne je pekne protivnej. Spal totiz jen asi 2x pul hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ted chce porad chovat jinak rve :confounded: a volam manzovi kde je a on si jde z prace pesky ze se mu nechtelo busem, ho prastim jak prijde. Ma to totiz pres cele mesto. Misto ve ctyri bude doma v pet
10. srp 2009 v 16:42  •  1 dítě  • Odpověz
už vidím jak ho prastíš hned ve dverích to znáááám misi taky mám vždy sto chutí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

male ohlodává vše a kadí tak 4x denne takže fakt zubyyyyy :sweat_smile: :rolling_eyes: :confused:
10. srp 2009 v 16:59  • Odpověz
Misi, to mi povidej, kdyz manza prijde domu pozdeji nez obvykle a prcek zrovna zlobi, tak bych ho nejradsi zakousla hned ve dverich :wink:

Anitt, jeste me napadlo, jestli jsi nezkousela Davidkovi dat na ty prdiky jinou lahvicku. My pouzivame tu antikolikovou od MAMky a je fakt dobra. Ma ji i Vikula pro Stufka :slight_smile:
10. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
Ahoj holky,

tak dnes jsme osiřeli a tatínek se nám má vrátit ve středu, už teď nám chybí. Naty už bucá, ale jak není pohádka, tak neusne. Poslední měsíc bez pohádky nepinkáme a včera, jak uspával manžel, tak se čílil na co jsem si ji to naučila. No, já jsem ráda, že si na to zvykla a že jí můžu číst, ale tátovi se to nelíbí, asi budu navždy uspávat jen já.

Bobas, jejda zoubky, tak ať se rychle vyklube a nezlobí Marečka a Mareček Tebe.

Dala jsem zase příkrm, tak snad bude dobrá noc.

U nás to vypadá na déšť.

Dnes jsem piglovala byt po neteřích a nacházela jsem fakt zajímavý věci za pohovkou, kde spaly, nejdřív cukr a pak nehty, fůůůůj.

Andy, vše nej nej týnce ke čtyřem měsícům, hlavně zdravíčko :wink:
10. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
Bemo to je krasny, co ji ctes? Ja taky Elimu zkousela cist ale vubec ho to nezajimalo, porad delal blbosti :grinning: Ale libi se mu kdyz mu zpivam treba princeznu ze mlejna, ale neznam poradne slova tak to prokladam takovym tim na na na :grinning: Teda fuj takovy uklid.
Je Tynka ma 4 mesice to leti, tak taky vse nej. :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 20:41  •  1 dítě  • Odpověz
tynušce vše nej nej :slight_smile:
Davídek tam vážne má dva zuby už prosvítaj uf už aby byly venku
10. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Dovezla jsem si od našich knížky a teď čteme Duhové pohádky, je tam asi 15 pohádek a ta délka jedné pohádky zhruba odpovídá délce uspání :grinning:

Jo, princeznu ze mlejna taky zpívám, ale u té Naty bučí :grinning: nejradši má Večerníčka, to se na mě culí od ucha k uchu. A taky Šíleně smutnou princeznu, to zpívá se mnou :slight_smile:

No, úklid opravdu nebyl nic moc, ale Naty byla dnes hodná, tak jsem toho zvládla celkem dost.
10. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
Holky, vy tý Vikulce dáváte, nejdřív nepozná Misi Štůfka a potom Hrusti napráší, že si někdo myslel, že Štůfek je holka. :grinning: :grinning: :grinning:

Anit, mně Anča taky hodně cestovala v postýlce, takže taky houkal monitor, přestala cestovat přesně v okamžiku, kdy jsem jí dala polohu roštu narovno, předtím měla matraci malinko do kopečka.

Hrusti, snad se Honzíkovi ta pleť brzy zlepší, ony ty miminka jsou k tomu jako malý náchylnější. Když měla Anča problém, tak mi dětská řekla, že mám obličej mýt pouze borovou vodou z lékárny, vůbec ne obyčejnou z kohoutku, no a řikala, že v žádném případě olej, že pokožka musí dýchat, když není úplně ok, tak koukám, že každá říká něco jiného…

Zuzíku, ta Vaše holka je fakt extrémně šikovná, to čučim! Budu to muset ukázat Ančí, aby se poučila :slight_smile:
10. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
Holky ahojte,

tak my dnes meli vanicky a uz jsme polevali z kelimku. V zari letime na bazen - uz se tesim - mala to polevani zvladla na jednicku a porad se u toho divila. Jsem se rezala smichy. :grinning:

Vikulko ja Stufecka poznala hned s Honzikem. Jsem na ty fotky koukala a hned jak jak jsem ho zbystrila tak jsem byla v obraze.

Mala mrkota v postylce a Peta ji prave pustil kolotoc - si s ni pres hodku hral a uz ji ma asi plne zuby :sweat_smile:

Dneska to bylo narocne, ale aspon jsem posedela s kamoskama - ja uz potrebuji mezi lidi - neumim se vyjadrovat. Pred chvili jsem videla na chodbe pavouka a rikam at jde manza vyhodit toho s tema nohama tam za rohem. (Preklad - jdi vyhodit pavouka-je za dverama na chodbe) - ten uz si klepe na celo ze nejsem normalni :slight_smile:
10. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
Holky, děkujem za přáníčka :slight_smile: Jsi vždycky vzpomenu jak jsem bobasovi a bemě které nonstop poslíčkovaly říkala, že čekaj jejich mimísci až se narodí malá Kristýnka jen tak z legrace ono to fakt tak bylo...Moc to utíká, už jim jsou 4měsíce.
Já byla dnes bruslit, paráda. Teď to ve mně nějak začlo žbluňkat a pak jsem byla ráda, že jsem doletěla na záchod, doufám, že je to z jídla a ne něco virovýho :frowning2:
10. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
Monicko jejda ja si ani nevsimla ze mate vyroci :grinning: Tak gratuluji a vsechno nejlepsi :wink:
10. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
andy, Kristýnce přejeme všechno nejlepší. Hlavně zdravíčko a hezké papáníčko :slight_smile: Letí to tak strašně rychle. Já se vždycky smála mámě, když mi říkala, že až budu mít dítě, tak ten čas poletí dvakrát tolik.... Tenkrát jsem si říkala, že je to blbost, ale ona je to pravda :frowning2:
holky, můžu jít do bazénu s malou bez vaniček?
10. srp 2009 ve 22:57  • Odpověz
Dobre ranko
Andy a Bemo vse nej k 4 mesicum :slight_smile:
Zuzik ja pujdu taky bez vanicek. Tady je plavani pro deti az od 6 mesicu. :slight_smile:
Tak nas dneska ceka pani doktorka a pokud bude malej v poradku tak druha hexa. No a ja mela dnes rano pilno. vecer jsem vypnula lednici s mrazakem a tak jsem rano fofrovala od pul seste abych ji mohla umejt a zapnout. Ale mam hotovo ja jsem tak rada. Ted me ceka umejt si vlasky a pak se postarat o mladase a pojedem pred devatou k pani doktorce :grinning:
11. srp 2009 v 07:26  • Odpověz
Ahoj holky!
Andy, Bemo, Bobasku vse nej ke 4 mesicum!!!!
Zuziku, vsechno nejlepsi k svatku!!!

Zuzi, muzes do bazenku bez vanicek, ale bazen je az od 6 mesicu a vanicky od 3 do 6 mesicu.

No, u nas se zatim asi zoubky nekonaji, sice si tre dasnicku a vcera byl protivny, ale dneska zase dobry, tak snad zoubky jeste chvilku pockaji :wink:
11. srp 2009 v 07:46  • Odpověz
Dobré ránko, zdravím i s Elim na klíně. Dneska jsem mu dala dupacky 68 :confused: Musim jet po ''vyplate'' nakoupit nejaky body s dlouhym rukavem, protoze uz ma skoro vsechno maly.
Vse nej Naty a Mareckovi k 4 mesicum :dizzy_face:
Jani my uz taky polevali a trenujeme to ve vane :slight_smile: Malej se u toho taky rehni :grinning:
Budete doma ted o vikendu? Jedeme na Valachy grilovat.
Andy kdy vyrazite na tu dovcu?
11. srp 2009 v 09:34  •  1 dítě  • Odpověz
Hojte holky tak jsem doma. Malej dostal injekci a ted me po ni spinka. No a vazime 7,5 kg a merime 66cm :grinning: Ale pani doktorka nas pochvalila a prej zase za mesic. :slight_smile: Vysvetlila me to drobek stim srdickem a koukala na nej. Pry mam pocitat nejake zlepseni az fakt prestane takhle rychle rust. Do roka se nam to prej urcite zlepsi ne li uzavre a budeme mit klid.
Je Misi grilovat bych chtela taky mnam :slight_smile:
A dekujeme za pranicko jestli dnes konecne prijdou korunky tak malej dostane misticku na kasicku a nove penove lehatko do vany :slight_smile:
Zuziku vse nej k svatku
11. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
ahojky holčiny tak dnes konečne chladneji hurááá
já už taky dávám 68 cherokee to jistí ale mám ještě pytel oblečků od sestrenky manžela vše mother care nemám sanci nakupovat chjooo
11. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
Misi, my uz taky nosime 68 a uz nakupuju 74 a obcas i 80, protože fakt rosteme hrozne rychle. Ted se to snad trosku zastavi. Nekde jsem cetla, ze mimi rostou prvni 3 mesice nejrychleji a pak ty prirustky nejsou takove.

Ja jsem nakonec koupila vcera HOnzikovi v Mothercare hezke teplacky a tricka s dlouhym rukavem na podzim a zimu.
Anitt, bud rada, ze nemusis nakupovat. Ja kazdy mesic utratim takovych penez, protoze vzdycky nekam vyjedu a dovalim domu tasky s oblecenim. Fakt ho budu muset prevlikat tak 2x denne, aby to unosil :grinning: Manza si vcera delal srandu, kdyz jsem mu rekla, ze mi prisla materska, tak mi odpovedel, ze muzu zase jit nakupovat haha :grinning:
11. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
dobre ranko - dneska je teda pekne skarede :unamused: Nemusi byt vedro ale poprchava tak venku ani nic neudelam. :frowning2:

Misi do konce srpna mame vikendy bohuzel plne - muzeme az v zari - ale musim si te bloknout abych si tam nic neplanovala. :grinning: Tak kdy se ti to hodi? Manza ma o vikendu sluzbu a v sobotu odpoledne prijedou znami a v nedeli asi budeme muset do obi a pokoupit takze asi nic - no a mozna budeme taky grilovat - ale to zalezi na pocasi - v desti me to nebavi i kdyz to mame podstresene. :unamused:
11. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
Holky tak u nas uz se nosi prevazne 74velikost a neco malo jeste 68. No ale nektera 74 je nam velka takze legrace. Hrusti a zastavi no nevim nam mladej za ty 4 tydny udelal zase 3cm. Ve trech mesich mel 63cm. Ja uz menim obleceni jak na bezicim pase. Vcera me kamoska rikala ze jsem si asi moc to obleceni od ni neuzila a to mela rozhodne pravdu. U nas je velikost vzdy tak na max mesic nekdy mesic a pul :grinning:
11. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
zuzi vše nej k svátku :slight_smile:

bemo ,bobas blahopřeji ke 4 měsícům :wink:

hrusti mělo by se to zastavit ale nevim Daví mel včera 6600g :grinning:

dnes mám srazík s hplčinama ze St, Bol. z koníka tak se tesím na pokec mají skoro stejne strá mimča :slight_smile:
11. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahoj holky, já měla rozepsaný příspěvek, ale vypli tu proud :angry:
Holky, moc vám děkuji za přáníčka - jste zlatíčka :slight_smile:
Marečkovi a Natálce přejeme s Veru všechno nejlepší - hlavně zdravíčko a štěstíčko :slight_smile:
Já jsem včera malou měřila a měla 68cm. To se pak nemůžu divit, že je nám už vel. 68 někdy malá :sweat_smile: Jsem zvědavá, kolik váží. Dneska zase spinkala jedenáct a půl hodiny, musím se zeptat dr. jestli je to normální a jestli ji třeba nemám budit :confused: Je ale fakt, že přes den tím pádem vůůůbec nespí a když, tak deset minut a je vysmátá :slight_smile: Chtěla jsem s ní jít teď na prochajdu, ale vypadá to tu na déšť, tak asi nikam nevyrazíme :frowning2:
11. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
zuzik daví přes den skoro taky nespí asi i tma zubama a v noci nastestí spal od 20.00-4.00 a monitor ok nestehoval se tak moc :slight_smile:

ale klido se dr. pro klid zeptej já si myslím že je to normální píšou to i v knížkách 9-12hod v noci :wink:
11. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
Zuzanko vse nej k svatku, pekne to oslavte. :dizzy_face: No ja chci dneska vytridit zase obleceni, at manza vidi, ze uz tam fakt nic nema :slight_smile: Kalhot mame dost, ale ty bodycka :sweat_smile:
Teda ten spanek strasne zavidim, malej se zas v noci budil po trech hodkach, jednou po ctyrech :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska mu zkusim dam na noc jen nutros a v noci zas normalne kojit, treba bude spat dyl :confounded:
U nas prsi a je chladnej, je to super.
Jani ja ze bych si od tebe koupila tak tri ty zdrave kafe abych to taky vyzkousela. :wink: V zari ten nas kamarad jede na misi, takze nevim. Ale urcite se pojedeme podivat na stenatka.
11. srp 2009 v 11:00  •  1 dítě  • Odpověz
Misi tak to musis prijit na navstevu - ja ti dam to kafco nejdriv ochutnat - kdyby ti nechutilo tak at zbytecne nekupujes :grinning: Ale zatim vsem chutnalo. :slight_smile: No v sobotu muzu leda ja a to jen dopoledne, tak leda ze by Vam nevadilo ze tam nebude manza - on je v praci :unamused: Nebo pak nejak ten zacatek zari. To uz budou stenatka ne? Uz byla Angelina na UTZ? Uz se vi pocet stenatek? Moc rada bych se s tebou seznamila toz napis kdy by se ti to tak hodilo. Zas kdyz by jste dojeli v tom zari, tak muzeme taky neco ugrilovat. :grinning: Tak co zlomim te? :sweat_smile:
11. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
Anitt, my uz mame taky kolem 7 kg. Tenhle tyden jsem ho nevazila, tak to musim napravit.
Uzij si srazik :slight_smile:

Zuzi, bud rada, ze ti tak hezky spinka. No, my dneska papani ve 3.45 hod a v 6.30 hod budicek :unamused:
11. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahojte holky,
předně moc děkujeme za přáníčka :slight_smile:

Tak u nás celou noc pršelo a vypadalo to na bouřku a pak nic, ale hlavně co, tak Natálka se vzbudila na první kojení v půl čtvrté, jsem koukala, jako puk :astonished: ale pak už moc spinkat nechtěla a byl zase řev. Tak to doháněla teď dopoledne a já udělala spoustu věcí.

Dnes tu máme jen 18 st a venku je moc příjemně, tak se půjdeme projít.
Naty se vedle v obyváku vzteká na hračky jo a dala jsem jednu foto do albíčka.
11. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.