• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Jinak zitra jsme objednani na kozni, tak jsem zvedava, co nam rekne :confused:
11. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
Jo, Bobásku, Marečkovi taky vše nej nej, hlavně to zdravíčko :slight_smile:
11. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
Bobasku, vcera jsem namazala prckovi na noc tvaricku tim Holt. kremem a ma to mnohem lepsi :slight_smile:
11. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
Hrusti to jsem moc rada on sice fakt desne smrdi ale pomaha.
Pridala jsem par fotecek :wink:
Bemo mooc diky
11. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
)k[]&@[&[m l.>ppů§b 0 lil u i u
11. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Bobas, ta fotka, jak je zakližený mezi těma špriclema je fakt dobry :grinning: Mate ohradku? Ja premyslim, jestli ji poridit :confused:

Ha, pozdrav od Natalky? :grinning:
11. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
tak to byla ta naše spisovatelka :grinning:
11. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
tak Naty mi tu natvrdo začala vypalovat, sama si spustila Nero :grinning:
11. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
hrusti jo mam ohradku hlavne kvuli psovi takhle je muzu nechat v jedne mistnosti samotne chvilinku . ona si nedovoli k ohradce priblizit a hlavne takhle nekrade malemu hracky :grinning:
teda beno to uz natalka takhle spisuje. Jeste bychom potrebovali s mareckem preklad :slight_smile:
11. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
Bemo super jak Natalka datluje :grinning: Ja si delala zalohu disku a me ho Mel na tvrdo vytahla ze zasuvky - jsem myslela ze ji kopnu - celodenni zaloha v haji :sweat_smile:
11. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
Peti super ze uz se to Honzickovi lepsi - treba vam ten krem co doporucil bobasek pomuze :wink:
11. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
Jani, uz je to lepsi, aspon na tom obliceji, ale radsi zitra zajdeme k te kozni dr., abych neexperimentovala porad s nejakyma mastickama :unamused:
11. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jani me bys klidne stacila :grinning: a manzu bych poslala do lesa :grinning: ale jedeme tam az v sobotu odpoledne a prespime a pak dopoledne domu. S tim kafcem strach nemam, urcite mi bude chutnat :grinning:
Angi by mela jit na utz tento tyden tak pak hned dam vedet :slight_smile: Tak se budeme muset domluvit na to zari. Ma byt hice az do pulky zari Hr :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak reknu manzovi o grilovacce tak treba zabere, je desne nenazranej :grinning: Hrusti drzim palce at to fakt zabere. Bobas to je dobry ta ohradka :grinning:
11. srp 2009 ve 12:25  •  1 dítě  • Odpověz
Misi super tak dej vedet kdy se vam to zhruba bude hodit - at si vas bloknu :grinning: No leda ze by jste se zastavili v nedeli dopoledne - ale museli by jste nas vzbudit - to spime skoro do obeda - teda Melca s tatinkem :sweat_smile:

Hrusti jj k dr radsi zajdi - treba Vam pomuze :wink:
11. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
Tak Naty už zase spinká.
Normálně tady už 15 min slyším pípání, jak při couvání náklaďáku a říkám si co je to za amatéra, že mu to tak trvá a to chudák naše lednička na mě řvala, že je otevřená :grinning:

Ty jo do půlky září, to snad ne, já už se pomalu těšila na podzimní počasí.
11. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
w q
11. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
holky, já nemusím nic dělat, Naty si sama odeslala i odpověď :grinning:
11. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
pk yx
11. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
JAK ŘÍKÁM :grinning: A JEŠTĚ ZAPNULA CAPS LOCK :grinning:
11. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
jani tak mi pisni do IP mobil a ja ti pisnu sms jak pojedeme domu a bud budete vzhuru nebo ne :grinning:
Bemo teda naty je uplna pocitacova piratka :grinning:
11. srp 2009 ve 13:53  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,

Já dneska smutním,umřel nám pejsek(tchánovcům),ještě nevím na co,to se dozvím až dojede manžel domů :cry: :cry:

všem mini narozkám a Zuzíkovi k svátku vše nej nej:slight_smile:

Hrusti,nám Holtův krém nezabral,kožařka nám předepsala Fungicidin a za 2 dny to bylo skoro pryč,na kožní si určitě s Honzíčkem zajdi :wink:

Bemo-ty máš doma ale spisovatelku :slight_smile:

U nás se včera Kačka sama otočila z bříška na záda,ale byla to náhoda,protože ztratila rovnováhu :grinning: :sweat_smile: Jinak zuby se zatím nekonají :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 17:04  • Odpověz
ahojky buni to je mi moooc líto s pejskem ach jooo znám to bohužel :frowning2:

davídek se dnes přetočil taky z břška na záda sranda :slight_smile:
11. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
Ahoj holky!
Přeju vše nej Zuzce k svátku a Marečkovi a Natálce k narozkám :slight_smile:
Já jsem u mamky, nějak se s mým nemůžem v poslední době na ničem domluvit. Mně se nelíbí, že je pasivní, tak jsem začala být taky pasivní, ale on se na to hlasitě ozývá :frowning2:
Buni, to je mi líto s tím pejskem :unamused:
11. srp 2009 v 18:16  • Odpověz
Jé Zuzi, vše nej nej k svátečku :slight_smile:

My jsme se teď vrátili z procházky.

Anitt, gratulujeme k překulení, jste šikulky :wink:
11. srp 2009 v 18:17  • Odpověz
Buni, to je hrůza.

Andy, tak třeba to odloučení pomůže a trochu se to doma pročistí.
Mě sice štve, že manžel hodně cestuje a jsme často samy, ale někdy jsem za to i ráda. Jinak manžel je taky pasivní a je to OK, ale když já nic nedělám, tak má taky řeči.

Nejvíc mě štve, že mi vytýká, že se moc věnuju Natálce a pak to doma podle toho vypadá a já mu na to vždycky řeknu " špína v bytě, šťastné dítě" :grinning:

Jinak samozřejmě taky poslouchám, že jeho matka zvládala vše, jak domácnost, tak perfektní péči o děti, no ale ona má taky jinou představu o úklidu než já, to u nich vidím.
11. srp 2009 v 18:21  • Odpověz
buni, to je mi moc líto s pejskem :pensive: Vím, jak to bolí :cry:
anitt, gratuluji k přetočení, Davídek je šikulka :wink:
andy, teda to je u vás pořád něco, viď? Ach jo, s těma chlapama je to fakt někdy na hlavu, ale bez nich by bylo smutno. Tak hlavně, ať je brzo líp! :wink:
bemo, teda to by mě pěkně naštval, kdyby mě srovnával se svou matkou :unamused: Myslím, že žádná čerstvá máma nemá doma pořád uklizeno a navařeno. Nebo jsem výjimka a špatná matka a hospodyňka jen já :grinning:
Petr byl teď s malou dvě hodinky venku s kamarádem a já mezitím vyžehlila, uvařila, umyla nádobí a zametla :slight_smile: Tohle bych potřebovala každý den, člověk si trošku odpočine, i když pracuje :grinning:
11. srp 2009 v 18:43  • Odpověz
Andy, to me mrzi. Snad se to brzy urovna. No, ale na druhou stranu te fakt obdivuju, ze s takovymhle chlapem vydrzis :sweat_smile:

Buni, to je mi lito s pejskem. Ke kozni dr jdeme zitra, tak pak dam vedet.

Zuziku, Petr jde do sebe, ju :wink:
11. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
jj, jde do sebe, doufám, že to nebyla výjimka. Zítra jdeme opět do Motola, včera jsme tam nebyly, protože jsem tam nejdřív volala a potřebujeme žádanku!!! :angry: Že by nám to třeba někdo řekl hned v sobotu? Takže Petr jel dneska k naší dr., aby nám tu žádanku napsala... Tak snad zítra už to budeme mít za sebou. Ale taky, mám s ní přijít v devět hodin na lačno, nakojím ji tam a oni jí při kojení budou dělat sono bříška. Tak jsem zvědavá, jak to ráno zlvládne bez jídla :frowning2: Asi jí nakojím aspoň třeba v šest, aby nebyla od večera o hladu...
Tak hlavně, ať vám to zítra na kožním dopadne dobře a není to ten atopák :frowning2:
11. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
tak zuzik, přesně tohle, 2hodiny denně, aby si mamči v klidu uklidili, on s mimčem se špatně uklízí, i když spinká
11. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
Buni to je mi moc lito. Jinak gratuluju Kacence a Davidkovi k pretoceni. Jste sikulky. My teda se jeste nepretacime :frowning2:
Zuzik to je skvely ze manza se tak polepsil :slight_smile: Malej dneska vyjimecne hodinu a pul dopoledne spal tak jsem vse vyzehlila, ale boli me tak ruka, ze ji normalne nezvednu :sweat_smile: A zitra drzime palce na sonu.
11. srp 2009 ve 20:04  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.