• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
misi, malá se přetočila dvakrát ze zad na bříško a to na konci července a od té dob ani ťuk - na bok se teda přetáčí hodně, ale jen na jednu stranu :frowning2:
11. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
Buni to s pejskem je me moc lito :cry: .
Zuziku tobe drzim pesticky a pak dej vedet.
Hrusti tobe taky at kozni dobre dopadne.
Andy je skoda ze te tak trapi. No ale alespon si u mamky odpocnes. Ja bych jela k nasim hned klido na 14 dnu ale to by manza neprezil.
Musim rict ze dneska me ho bylo vazne lito prijel uplne hotovej z prace. Uz dva dny se snama poradne nevyspal a on to jako clovek tezce pracujici rukama potrebuje. Jinak holky asi taky nejsem dokonala. Je teda fakt ze varim kazdej den teple jidlo. To proste musim uz kvuli sobe. A manzela obtezuju s vecma vetsinou az o vikendu. Ale teda na uklid uz moc energie neni takze to dost flakam. Az me to samotnou stve. Ale to si radej budu hrat s malym nez tu met porat uklizeno. A ono se to nezblazni vysavat a vytirat dvakrat do tydne :wink:
11. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
Bunicko taky me to s pejskem moc mrzi - je to jako clen rodiny a kdyz uz to neni tak to boli stejne jako by umrel clovek :pensive:

Zuzik neboj - urcite berusce nic nenajdou a bude to dobry.

Andy abych rekla pravdu tak te taky moc obdivuji - ja bych s tvym pritelem asi taky nevydrzela - ja bych se totiz ozvala uz davno - jsem huba a hned tak neco neprejdu. Musis mit fakt pevne nervy ze to s klidem davas :slight_smile:

Bobas muj toho ma v praci taky moc. Mel dnesk koncit o pul pate - ze driv a prijel po sedme. :grinning: Ale ja uz jsem na to zvykla a dopuji ho prirodnima povzbuzovakama tak je ok. :slight_smile: Jinak ja teda denne stiham uklizet a varim na dva dny ale to je tim ze mala dopoledne spi a nebo si sama hraje takze spoustu veci diky tomu udelam. Jinak spime denne tak do deviti spolu minimalne. Takze jestli zacnu chodit do prace tak to bude utrpeni vstavat brzy :sweat_smile:

Jo a Davidkovi a Kacce taky gratuluji k pretoceni - jsou to sikulove. Melca ted chce spat skoro porad na brise tak ji porad pretacim.

Jo holky a zda se mi ze mala zhubla - uz nema takovou michelinku na brise i mamka rikala ze je nejaka stihlejsi - tak asi tim pretacenim a plavanim.
11. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
Díky holky,
tak už vím co se stalo,prý začal špatně dýchat,tak s ním jel tchán na veterinu a tam ho zkoušeli a zjistili,že mu vynechává už srdíčko,tak ho uspali :cry: Manžel přijel úplně vyřízenej,kopali na chalupě hrobeček,tak jsou všichni smutní :cry: Ale dožil se požehnaného věku 13let (91 psích)

Miši-A k tomu přetáčení my se taky ještě nepřetáčíme,jen na bok a ted jednou náhodou na ty záda.Musíme pořádně trénovat,aby jsme nedostaly vylágoš na rehabce :sweat_smile:

Hrusti pak dej vědět :wink:

Zuzi-ty taky s tím sonem,držím pěstičky :wink:
11. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
Bunicko tak to je me lito. My meli pejska ktery umrel a ja nato otehotnela tak rikame ze Melinka ma nejake geny po Misovi. Ten nas pejsek se dozil 21 let a posledni dva mesice mel uz i epilepsii ale myslim ze umrel na srdicko - ta epilepsie ho zatezovala a jednou jsem ho nasla spinkat a nemohla ho vzbudit. A tak jsem si zavzpominala na naseho mrkotacka a ted uz same dobre zpravy. Takze holky co jdete zitra k dr prijdte se samyma dobryma zpravickama ju?
11. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jani-děkuju,je to smutné,ale naši pejsci měli krásný život a zůstanou ve vzpomínkách a ted jsou spolu v nebíčku :pensive:
Já měla zase andulku,která krásně mluvila a byl to můj miláček a když mi umřel,tak to bylo hrozný,byl člen rodiny :cry:

A ted už fakt jen veselé zprávičky :slight_smile:

dobrou kočenky :wink:
11. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
Ahoj zlatíčka :wink:
u nas byl dnes pruchodák,samá navtěva,takže nestíhám psat,jen vás čtu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
andy,bemo,bobas vše nej prckum :wink: k pidi narozkám
zuzí všechno nej k svátku ,at mate zítra dobre zpravy,akorat teda nechapu u takoveho prcka termín nalačno :astonished:

andy ono se to zklidní,neboj :wink: bude mu smutno :wink:

ja teda taky poklízím a vařím dopoledne,když spí,nebo si hraje a zbytek až večer,žehlení atd.
manža chodí z prace ted pozde,včera ve 23hod :angry: a rano nanovo..takže po nem nechci nic,pry zitra skončí normalne a nakoupí v kaufu,tak jsem zvedavá..vím že za to nmuže
včera nam koupil probio kapky,bez nich je to desne,tak už at zaberou
11. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Buni, s pejskem mi je to líto, taky to znám :cry:

Jinak Nelinka se začala přetáčet o víkendu a to už nám je tolik, takže Buni nezoufej :wink:
11. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
buni dobrou :pensive:
s tím uklidem..ja jsem magor na pořadek a taky polevuju :grinning: přece ho nenechám plakat a stejne to není poznat :grinning:jestli se vytře prach 2x nebo 5x,je všem jedno

zitra budu delat broskvovou přesnídavku na zimu pro prcka,a má bio
jani my tak taky chrníme dlouho,je to parada :wink:akorat jak začne školka ta2 budu mit utrum,budu rano vypravovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
Holky, nejhorší je, že mám teď z toho depku :frowning2: Teď mi máma říkala, že když já jsem byla miminko, že taky musela vařit, žehlit, uklízet, nakupovat, starat se o mě a navíc k tomu prát plínky a zvládala to sama, že táta ji taky nepomáhal ani mě si nebral. Jenže mě se to nelíbí... Když jsme byli sami, tak mi to nevadilo, ale teď když máme malou tak je to o to horší. Ne, že by to zvládat nešlo, ale fakt bych byla v jednom kole. Navíc, jak jsem psala, je strašně vybíravej v jídle. Takže já ani nemůžu jít a něco uvařit bez toho, abych se s ním poradila, páč se to pak vyhazuje :confounded: Ach jo, teď mi přijde, že moc dimenzuju :frowning2:
buni, pejsek měl hezký psí věk a už mu je dobře.
jaani, malá se třeba jen vytáhla :wink:
11. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
A nebo jsem prostě divná, prostě se mi to podvědomně jen nechce :frowning2:
peto, já mám jedny nenačatý probio v lednici, kdybyste bydeli blíž, tak bych Vám je darovala, snad co nejdřív zaberou :wink:
11. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
Ahojky sluníčka,

tak jsme zde :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uf to byl ale náročný den.Od 13hod do 18hod v zoo, pak domu a jsem docela dost vyřízená :pensive:

Jinak prsek docela zlobyl a mám podezření na zoubky :unamused: Začal dost slintat a pořád kňoural.Ale možná,že to bylo i prostředím,že u mámy to až tak nezná.No uvidíme a doufám,že zítřek bude zase o kapičku lepší....

Buni s pejskem je mi to strašně líto,ale myslím si,že měl krásný psí věk.Pokud si dobře pamatuji...

Gratulace Daví a Neli k přetočení :slight_smile:

Melinka už drží dietku???Chuděrka :grinning: Jani vyřiď jí,že se Štůfíkovi líbí i tak.... :grinning: Dnes ji chtěl s Petrem psát dopis :wink:
11. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz
andy, já si myslím, že když dva miminko udělali, tak by se o něj taky dva měli starat... Petr mi aspoň pomůže s úklidem nebo nákupem, ale s malou řádí jen o víkendu a to mě taky dost štve... Teď je to teda lepší, protože už si jí bere, když přijde z práce a mluví spolu, ale jakmile začne brečet, tak šup ke mně :unamused:
buni, pejsek se dožil krásného věku a už je mu dobře. Takhle by se jen trápil :pensive: Ale vím, jak je to těžké :cry:
11. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz
Zuzí tobě vše nej nej k dnešnímu svátečku a zítra přeji hodně štěstí při ko.....Budeme na Vás moooc myslet.Chudinka malinká :frowning2: Snad nebude mít hládeček :cry:

Andy co příkrmy????My už papáme masíčko a ovoce,ale co pozoruji tak o něj moc nestojí...Sní malou přesnídávku frutapurky,ale to ho musím opravdu nutit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Divím se,protože jsem si myslela,že se po tom utloukne :confused:
Banán má rád....
11. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz
Zuzí oni ty chlapi jsou všechny stejné.....Mě Petr také vůbec nepomáhá :frowning2: Ale malého si bere a řádí spolu :slight_smile:

Já si očas říkám,že to nevidí kolik toho musím stihnout nebo,že už ráno v 8hod stojím u žehličky,když malej usnul a mohla bych si sednout a v klidu třeba posnídat :unamused:
Opravdu já tu lítám a on si vstane v 9hod a pak ještě v 10,30 mu musím říkat ať jde s Vikou ven :frowning2: A není mu to trapný........ :angry:
11. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz
viku, já doufám, že to zvládneme. Ráno malou holt vzbudím v šest, ať se napapá. Ona prospí celou noc a jako do devíti ji nenechám o hladu. Takže ji prostě v šest nakojím a pak až v devět. Po minulý zkušenosti, kdy jsme čekaly v čekárně dvě hodiny, to fakt riskovat nebudu. Sice jsme objednané na devátou, ale já se obávám, že přijdeme na řadu tak v deset... Uvidíme...
11. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz
No nic pujdu do hajánek.TAk krásné sny a zítra budu čekat až písneš co a jak :wink: Papa :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
11. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz
jo viku, to znám moc dobře. Tuhle mi zase říkal, že on chodí do práce a já jsem doma, tak si odpočinu. Tak jsem mu vyjmenovala všechno, co dělám a co nestíhám a on mi řekl, ať mu ještě povím tu pohádku o červené Karkulce!!! :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mi vůbec nevěřil. Bych mu přála, aby si to zkusil všechno zvládat, když malá řve.... A i když neřve, tak prostě třeba něco rozdělám a ona začne brečet a je to v háji, že... Oni vůbec nevědí, která bije, jsou jinde, vidí jen to, že jsme doma a tím pádem máme hafo času... Hahaha
11. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz
Hrusti, to jsme na tom podobně, já taky vždycky někam vyjedu a přijedu s taškou oblečení a to víš že to Anča neunosí, ale jinak jí převlíkám minimálně 2x denně, spíš 3x, jak si ublinkne, tak jí převlíknu, aby byla čisťounká.

Bobásku, tak to má Mareček a Anče úplně stejně váhy i cm. Jinak se Ti teda umí pěkně zašprajcovat o ty šprucle, hehehe.

Zuzíku, všechno nejlepší ke svátečku.

Andy, tak hlavně ať z toho tvýho nesmutníš a moc se netrápíš, to je děs s těma chlapíkama. Jenomže někdo se holt předělat, či vychovat nedá. Já se sice někdy na manžu naštvu, ale radši si stejně všechno zvládám sama, ale je fakt, že když jsem byla těhu a bylo mi strašně zle, tak jsem měsíc nemákla vůbec na nic a manža luxoval, vytíral, vařil, pral, prostě všechno, takže když je zle, tak je zlatej, jinak se to snažim všechno zvládat sama, on má holt spoustu jiné práce, ale je fakt, že Ančí je zlatá, stíhám to v klídku a ještě i spoustu věcí navíc.

Zuzíku, to jsou starosti, to si neumim představit nechat Anču bez jídla, to by byl řev šílenej.

Holky, to je smutné čtení o těch pejscích.
11. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz
Dobre ranko holky.
Tak ja jsem zase po dalsi noci kdy me malej budil co hodinu a navic aby to nestacilo tak jsem nemohla usnout takze jsem spala max 4hodiny. No ated rano jsem mu merila teplotku a ma ji drobek zvisenou takze dostal cipek a je zababusenej v me postylce. Je me ho desne lito a snad mu brzo zabere :frowning2:
12. srp 2009 v 07:38  • Odpověz
Ahoj holky!
U nas dneska dost silena noc, jsem fakt nevyspala :pensive:
V pul 2 v noci me probudil sileny rev... prcek si v noci nejak zasunul nozicku mezi sprucle u postylky a kdyz se chtel pak hybnout jinak, tak ho to bolelo, tak se vzbudil a hrozne rval. A pak nemohl porad nejak zabrat a tocil se z jedne strany na druhou. Mne navic vcera dorazila mrcha a bolelo me bricho a hrozne me braly zada, tak jsem nemohla poradne spat. Takze jsem dneska docela vyrizena a to jedeme dopolko k tomu dr.

Zuziku, drzim palecky a dej vedet!!!

Se trosku ochladilo, tak snad se bude prckum lip vegetovat :slight_smile:
12. srp 2009 v 07:41  • Odpověz
Hrusti koukam ze jsi taky mela krasne sny :angry: Ja nemuzu ted ani poradne vetrat aby se tady ochladilo kvuli malemu. :frowning2:
12. srp 2009 v 07:46  • Odpověz
dobre ranko,

tak zuzik uz je nejspis na ceste k dr tak drzime pesticky at to dobre dopadne.

Vikulko a budou foto ze zoo? jo Melinka si vzala k srdci tvou prezdivku sumik tak se rozhodla s tim neco delat :grinning: No asi se vytahla - ja ji nemerila tak nevim ale kazdopadne bricho uz se ji dela normalni :sweat_smile:

Bobasku to je me lito ze Marecek stune - neboj urcite to hned prejde - nebo nerostou uz zoubky? :confused:

Hrusti tak si bez jeste zalehnout at se vyspis - teda pokud prcek jeste chrni. Dneska jdete k te kozni?

Karco neboj - budes nakupovat min. Ja byla taky blazen - Melinka toho mela kotel ale ted uz pomalu jdeme na velikost 74 a mam tak polovinu a stejne nestiha unosit. :unamused: Vcera me zrovna Peta rikal jestli ty veci co jsem protridila mela aspon jednou na sobe kdyz je ji to uz male a abych rekla pravdu tak nektere ani na sobe nemela :grinning: Samozrejme ze jsem rekla ze vetsinou jo - ale ze spis jen tak jednou - tak se smal ze jsem nakupovaci maniak. :grinning:
12. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahoj holky,

Hrusti, Bobásku, je mi Vás líto, nejhorší je se nevyspat, to pak člověk nemá na nic sílu, tak přeju, ať rychle přijde chvilka, kdy si můžete schrupnout.

Jani, taky doufám, že mě nakupovací mánie přejde, snad až tak rychle Anča neporoste. Jinak manža mi naštěstí tyto otázky neklade, ale on ví, že jsem maniak :slight_smile:, prej dokud neutrácim jeho peníze, tak mu je to šumák :grinning:

K.
12. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
ahojky holčiny ach ti chlapi. já si to teda vyřvu takže u nás když vidím že po sobě zase neuklízí tak je čoro moro. a zase je to ok. vytírá a zametá a stará se o kočičí toaletu manža a ráno už ví že má uvařit vodu vysterilizovat lahve ppklidit kuchyn a udělat mi snídani, já pak pokračuju žehlení praní věšení prádla a starost o prcka menší nákup, léíkarna , a vařim oběd či večeři a docela to funguje :wink: díky bohu ale někdy je to boj ale já neustoupím nehodlám být otrok :angry:

zuzík myslíme na vás na ko
12. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
jo a jinak BRUTÁÁÁÁLNÍ SEEEEEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:

ZDÁLO SE MI ŽE MÁME OBR SRAZ MY Z KONÍKA VE VELKÉ BUDOVĚ KDE JSOU I TERASY A ŽE SE TAM I SPÍ A BYLO UŽ POZDĚ VEČER A MY POŘÁD POVÍDALY A RŮZNĚ SE POHYBOVALY PO BUDOVĚ A JÁ SI ODSKOČILA NA ZÁCHOD A NĚKTERÁ Z VÁS SI VZALA DAVÍDKA POCHOVAT A JÁ SE LEKLA ŽE SE ZTRATIL TAK JSEM ŘEKLA MUSÍTE MI ŘÍCT KDYŽ HO NĚKAM NESETE ABYCH SE NEBÁLA , ALE PO DRUHÉ JSEM ŠLA ČŮRAT A NAJEDNOU ZMIZEL I KOČÁREK A ANI JEDNA Z VÁS NEVĚDELA KDE DAVÍ JE PROSTĚ HO NĚKDO UNESL. TEN POCIT BYL DĚSNÉÉÉÉÉJ FUUUUJ MĚLA JSEM TAKOVEJ STRACH A BYLA TAK ŠTASTNÁ KDYŽ JSEM SE PROBUDILA ŽE JSEM SI DAVÍDKA VZALA DO POSTELE A POŘÁD PUSINKOVALA FAKT MAZEC MUSÍME DAVAT NA BROUČKY POZOR TAKOVEJCH MAMIN JE CO JIM UNESLI DÍTĚ UF NEDOVEDU SI TO PŘEDSTAVIT :pensive:
12. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahojte holky,

tak my jsme se celkem dobře vyspali, první koj bylo ve 3 hod a budíček po 6 hod.

Andy, dost mi to připomíná mě. Manžel mi taky skoro vůbec nepomáhá a někdy už fakt vyletím a vyčtu vše od A do Z, ale může si za to sám. Kdžy jsem byla těhotná, tak jsme se domlouvali, jak bude pomáhat a teď .... jsem ráda, když vezme Natálka jednou za měsíc ven v kočárku a to si pochopitelně nejdu lehnout, ale jdu uklízet, uklízet a uklízet.
Nejvíc mě naštvalo, když jsem byla těch 14 dní u našich a manžel byl doma a my jsme zrovna měli službu v bytovce a samozřejmě se na to vyprdl s tím, že to nebude dělat v osm večer a tak to nechal být a službu nám přehodil na další týden s tím, že jsem to dělala v osm večer v sobotu já :angry: :angry: :angry:
A ještě po něm chci, aby koupil novou popelnici, ta naše už drží jen na dobrý slovo a víte co mi řekl, že si mám zajít s Natálkou pěšky (4 km) do města a koupit ji a vzít ji zpátky pěšky :astonished: :astonished: :astonished:
Tak pán si vozí zadek v autě a já se tam mám kodrcat pěšky, navíc to po něm chci už dva měsíce a pořád není čas. Řekla jsem mu, až se to těm popelářům utrhne, ten spodek a vysypou se tam ty naše hov.. tak mu zavolám a půjde si to posbírat sám!!!!!!!
A zase jsem se rozjela.
No, už se těším na ségry, alespoň odreagování :slight_smile:
12. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
Anitt, strašná představa, ale je fakt, že v dnešním světě je to hrůza. Já bych Naty nikde samotnou nenechala. Jo, kde jsou ty doby, kdy nás maminky zaparkovaly v kočárku před domem a za 3 hodiny si pro nás přišly, to bych si dnes netroufla.

Holky, dotaz, máte někdo spací pytel? Já zvažuju, že ho koupím, Naty se šíleně odkopává a pak pokašlává.
12. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
bemo představa hrozná fuj

spací pytel mám je to super ale v parnu ho nedávám to spí jen v bodíčku ale začnu v noci už je chladněji a taky mi pendluje po postýlce takže deku má uplne mimo :unamused:
12. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
bemo to s tou popelnicí mě pobavilo už vidím jak vezeš kočárek a tahneš popelnici :grinning: :grinning: ježíši chlapi jsoiu fakt z jiné planety
12. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.