• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahojky,
tak sme zpátky z dovči pod stanem, bylo to super, kdo by o tom uvažoval, můžu jen doporučit!
12. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
Bemo tak super historka s tou popelnici - taky jsem se pobavila. Predstava silena :grinning:

Ja mela spaci pytel ale byl jen do pul roku a Melinka v nem parkrat spala,ale chci koupit nejaky na zimu, jelikoz se taky odkopava a pak je vylozene ledova. :frowning2: Nastesti nekasle ale me by byla teda zima. :sweat_smile:

Anitko teda ty mas ale nocni mury. Ja bych si taky nelajzla nechat malou nekde pred obchodem. Mame naprd postu - je to do schodu ale to uz mam vymyslene tak ze beru na kocar sedajdu a necham dole jen podvozek - nebo prcka na ruky ale to me zas vsechno pada jak nemam jednu ruku volnou :slight_smile:

Zuzi vy jste byli stanovat i s malou? Ty jo tak to bych si nelajzla - nemela jsi strach ze se nastydne? Prece jen od zeme takove teplo neni :confused:
12. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
Jaani byli sme vybavení. Normální molitan. matrace, deka a pak Julinka v korbičce kočárku na další dece a ve fusaku. Já ji chudinku nabalila, že jí bylo horko a zas sem ji svlíkala :slight_smile: Ten fusak byl fakt teplej. Stačilo jí do něj body s dlouhým rukávem, dupajdy a slabá mikina.V noci bylo kolem 14 stupňů. Měli sme místo ve stínu celý den, takže vedro nám nevadilo..Bála sem se, to víš že jo, ale po první noci, kdy spala skoro líp jak doma, mě obavy opustily a byli sme tam od soboty až do pátku. A nebyli sme jediní s mini miminkem :slight_smile: Já sama jezdím od jednoho roku stanovat každý rok, tak sem to zkusila s Jůlinkou trošku dřív.A moc sme si to užili. Jediná nepříemnost byli komáři, takže byla malá pořád pod síťkou, ale nijak jí to nevadilo. A ubránili sme ji :grinning:
12. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
Holky tak u nas jsou to na 98 procent zuby protoze malej jeci furt. Jedina doba kdy prestane je kdyz sem mu ted dala drobek nurofen sirupu od bolesti. Tak jak mu zabral tak usnul. Horecku uz nema a slinta hur nez doted. A to jsem rikala ze slina uz predtim jak bernardyn. Je to fakt na maslu. Odpoledne jedem do lekarny koupit nejakej ten gel na ty zouby ja na nej zapomela a ted to mam :angry: . No doufam ze u vas to bude bez tehle legrace.
12. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
bobas tak to ti nezávidím. Malá taky děsně slintá,tak ji taky pořád prohlížim, už pár týdnů. Známá má holčičku stejně starou a už maj dva zoubky!
Na dovču sem kupovala Panadol baby sirup a on je taky na zoubky, jestli ho máš, zkus to
12. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se pořád od mamky, ještě, že už jí tu funguje net, jinak bych měla šílenej absťák po Vás. Kdo ví do kdy tu budu.. Nejdřív jsem přemýšlela, že pojedu domů, jestli jsem to já trochu nepřepískla, ale když si vše proberu, tak si myslím, že to tak není.
bemo, s tou popelnicí je manža na hlavu, stejně tak jako, když mi můj tvrdí, že můžu nakupovat s malou v kočáře, asi jo, potáhnu tři tašky těžký a ještě kočár. On ji totiž v neděli nechtěl pohlídat, že co kdyby se vzbudila, že jeho bolí hlava. Je fakt, že trpí na šílený migrény, ale by to s ní těch 30min.vydržel a pak se diví, že dochází cukr, kafe, čaj, máslo :angry: S malou jezdti nemůžu, páč stále žádná slává s ní v té sedačce :frowning2:
anitt, Ty to máš dobře zařízený. To je poučení, že chlap se má od začátku cepovat a ne pak po 7letech převychovávat. Mně to dřív nějak nevadilo to dělat, to až postupem času a teď už mi to fakt dost vadí, když je malá.
bobas, jj, kup emulgel, je to něco jako rybilka a pupík, akorát na zoubky. Snad to, co nejdřív přejde, chuděrka mareček.
zuzko, to jste odvážní. My jsme chtěli jet taky do Doks, ale do chatky, já bych se teda pod stanem fakt bála :unamused:
12. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Zuzi tak hlavne ze jste si to uzili a koukam ses i na to poradne pripravila. Tak to musela bejt pohoda. No uvidme poradim se v lekarne co na to koupit. uz jsem psala manzovi. Takze ten prijede po treti hodine a pak pojedeme do lekarny a nakoupit a malemu jsem neco chtela koupit. Hlavne me ted potesila sousedka. Rikala ze ona stim bojovala 14dnu. No to se asi picnu. A zacinam vazne uvazovat ze se prestehuju s malym do obejvaku aby se manza vyspal do prace.
12. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Bobasku tak jsem to tipla dobre na ty zoubky :wink: Neboj to prejde. My to meli jen dva dny a bez teplot a uz je to asi 14 dnu a je klid, ale porad cpe prstiky do pusy, slinta a prejizdi jazykem po dasnech - asi si na tu bolest zvykla. My ten gel mame taky - calgel ale pouzili jsme ho jen 1x.

Zuzik tak to jo - to koukam ze jste byli pripraveni. To nebyla ani zima, tak je fajn ze jste si to uzili. Jaze jste jeli jen s karimatkou a spacakem :grinning: Tak jsme jezdivali my :sweat_smile:
12. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
bobas to jsme na tom stejne, přes den nic neudelám to bečí a večer nastestí spinká
12. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
Jani my už jezdíme i s peřinou :sweat_smile: :grinning: sme s manžou zvyklí z domova, spát pod jednou, a ve spacáku se k sobě špatně tulí :frowning2: a rozčiluje mě, že sem v něm jak housenka, takže sme ho vždy rozepli na deku

Jak píšetečo zoubkách, malá teď pořád šmejdí jazíčkem po dásních, i jinak brečí, že by to byla taky známka k tomu slintání? já měla zuby ve čtyřech a půl měsících, tak už se tomu blížíme..
12. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
No anitt alespon ze v noci ti spinka to u nas uz se treti noc neda rict nic o spanku :frowning2:
Jsem hotovo uz aby tohle preslo a vratilo se me moje zlate detatko.
12. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
Holky, tak ty zoubky vám nezávidím, no, ale čeká nás to všechny.

Jo Andy, Anitt, to má fakt dobře zařízené. Mě manžel taky cepuje abych nakupovala a nemusel se mnou jezdit do nákupáku. Ale já jsem mu řekla, že by mu ruce neupadly, kdyby jednou ten obchod navštívil sám.
Já si za to trochu můžu sama, dřív jsem mu vyvařovala a chystala snídaně a svačinky a teď se hrozně diví, že to tak už není a naopak je to on, kdo by se měl starat.

Holky, Naty je dnes taky nějaká protivka, kouknu do pusy, pro jistotu. Ale slintá už dobrá dva týdny a to fest, jí musím i převlékat, jak je celá mokrá a teď jsem jí navlíkla bryndák
12. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vas konecne docetla, pekne jste se rozkecali :slight_smile: Bobas chudak Marecek, tak at je brzo lip. Ja mela zubi az v roce tak doufam, ze to malej bude mit po me.
Anitt jj mas to dobre zarizeny ja to mela taky tak ale jak sem doma zacinam polevovat.
Andy at te nenapadne, ze to prehanis. Ja bych s tim tvym taky nevydrzela. Se ti divim, ze mu vyvarujes. Ja bych mu proste rekla, ze pokud to neji ma smulu a at si uvari neco sam a hotovo. Ne ze budes porad premyslet co milostpan ji a co ne.
Jinak si holky proti vam pripadam jako uplna smudla :slight_smile: My uklizeme jen jednou tydne celkove a pak kazdy den vysavam a smitec. On by mi manza s tim uklidem i pomahal, ale kdyz malej knoura nebo vyzaduje pozornost tak sem radsi, kdyz si ho veme ven a ja v klidu vse uklidim. Taky to mam mnohem rychleji nez on. Je priserne peclivej a pak mu to trva. :grinning:
Dneska jdu s kamoskou na kafe, tak uz se tesim. U nas je nakupovani v pohode, jedu autem, kosik ani neberu, veci dam dolu do kosiku pod kocarem a pak je dam zas do auta. Dokonce jezdim rada se carat po obchodech, protoze malej je cestovatel po me a porad z te autosedajdy cuci a je hodnej.
Co ale zacina byt krize tak normalni kocarek. Jak ho tam dame okamzite sileny rev, protoze nevidi. Jirka s nim byl na prochajde a zpatky ho musel kus cesty nest, protoze malej uplne hystercil. Porad se tomu sportaku ale branim.
12. srp 2009 v 11:04  •  1 dítě  • Odpověz
bemo, tohle jsem přesně dělala já :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď nedokážou pobrat, že j eto už jinak :confounded:
12. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Zuzi to je dobre ze jste si to uzili. Ja jezdila od mala pod stan s nasima a od te doby to fakt nemusim. Ja sem zhyckana, musim mit poradnou postel a koupelnu, bez toho nikam nejedu :grinning: Vidis jak jste tam malou umyvali?
12. srp 2009 v 11:08  •  1 dítě  • Odpověz
Holky pekne jste si chlapi rozmazlili. Ja nevarim od zacatku, muj vari a s tim si mel bral, ze mu varit nebudu, to plati porad. Pak jsme meli rozdeleny uklid, ja sem utirala prach a on delal zbytek a ja prala a zehlila. Fungovalo to tak nez se narodil prcek. Ted jak sem doma tak toho stihnu vic, ale vidim jak si na to zvyka takze tomu udelam pritrz abych na tom pak nebyla jako vy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 v 11:10  •  1 dítě  • Odpověz
Misi jsou tam normálně sprchy, tam sme se myli mi a malou ve stanu v mini vaničce, líbilo se jí to jako doma. Jeden den bylo chladnějc, tak sme nalili víc horký vody, aby se to ve stanu vyhřálo a pak sme doředili a koupali. Zapojila sem i manžu a jindy babičku, protože museli malou držet, když byla vanička malá, byla to sranda :grinning:
12. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
DŠŘBŘGV VBihnnýžljíiujwwgbfbvgggoi00000000000000000000
j
12. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
misi přesne hluboký kočár už nechce tak včera jak jsem měla srazík jsem ho měla hodku v manduce a supeeer :slight_smile:

andy nepolevuj nemůžeš se sedrít z kůže musí se zklidnit nebud otrok :angry:

zuzik hod nejaké fotečky :slight_smile:
12. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahoj holky, v Motole jsme NEBYLY :angry: :angry: :angry: V šest jsem se probrala, abych malou nakojila a Petr nikde. Tak mu volám a on, že ho zavolali do práce :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Tak jsme se hned po ránu pohádali, proč ten telefon bral, proč netrval na volnu a tak. Jako naschvál, táta i děda jsou v práci a já bych mohla jet MHD, ale s nenajedeným dítětem si to neumím představit. Vzbudila se v osm a po přebalení šílenej řev, že chce papat. Nedovedu si představit s takovým hladovým mimčem jet MHD. :angry: Tak jsem mu řekla, ať tam laskavě zavolá a přeobjedná nás. Fakt jsem nasraná (pardon, ale slovo nakakaná vůůůbec neodpovídá mému stavu), protože on jim tam dělá normálního blbce a když potřebuje jít s malou k dr., tak mu to neumožní. Mám sto chutí jeho šéfovi napsat mail, ale vím, že bych mu akorát udělala ostudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: malá spala do desíti, tak jsem tu trošku poklidila a uvařila si oběd...
Bemo, teda ten tvůj manža je dobrej řízek :slight_smile: Jak bys jako tu popelnici s kočárkem táhla? Bych mu řekla, ať si to zkusí, oni fakt vůbec nevědí, co děláme.
Andy, já jsem si ho taky pěkně rozmazlila, ale naštěstí teď chápe, že nejsou pořád teplé večeře a že je prostě to, co si kdo urve. Ne vždycky, ale většinou ano. A když už konečně uvařím, tak druhej den už o to nemá zájem, tak si pak najde něco jinýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na nákupy jezdíme buď spolu nebo on sám, protože já krámy nesnáším a on se v tom vyžívá - vždycky brejlí do letáků, co kde mají - mě je to úplně buřt :grinning: Já jdu max do pekárny a do zeleniny asi tři km od nás, protože to dám dolů do košíku a jedu :slight_smile: Velký nákupy v rukách fakt tahat nebudu :slight_smile:
anitt, to je hroznej sen. Asi byla nějaká divná noc, protože mě se zase zdálo, že se malá zase dáví :pensive: Fakt hrůza, ale když jsem se vzbudila, tak bylo vše v pořádku....
zuzi, tak to je super, že jste si to užili. Kde jste vlastně byli?
12. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
Zuzi tak to fakt nas... chápu tě. V tomhle sem ráda, že manža dělá u známého a není problém kdykoliv když je to nutný vzít si volno..
Byli sme u Staňkovského rybníku na Třeboňsku. Na fotkách pracuji, nějaké sem dám..
12. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
jé, Zuzi, tam je krásně - tam jsme taky jezdili nebo do Chlumu :slight_smile:
12. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
Ty jo Zuzi, tak to bych taky nebyla nakakaná, ale pěkně nasraná. To je teda moc. V práci jsou asi samí bezdětní, nebo to jinak nechápu.
Já manželovi naše pochůzky píšu do noťasu, do diáře a do mobilu a ještě mu to týden dopředu připomínám, ale stejně na mě kouká, jako že jsem si to právě vymyslela.
Já jsem mu řekla, že dokud nebudu mít auto, tak nás bude vozit on, že se MHD kodrcat nehodlám, už kvůli Natálce.
Možná jsem pohodlná, ale on jel autobusem naposledy, když chodil do školy.

Zuzi, asi bych si tu popelnici naložila na záda :grinning: tak to přeci taky jde.

Ty jo holky, ti chlapi fakt nejdřív mluví a pak přemýšlí, a nebo nepřemýšlí vůbec.
Asi zavedu doma přísný režim. A pak mi odpojí internet, abych sem nechodila :grinning:

Mě nejvíc vytočí, když mě Ivoš ještě ke všemu poučuje co a jak mám dělat, když on přitom nedělá nic, to vždycky vyletím jak čertík z krabičky.
12. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
bemo, já to taky nechápu :angry: Řikal jim to od pondělí a měl to slíbené a nakonec mu ve 4 ráno volají, aťpřijde!!!! :angry: Jsou to normální hovada!!! jinak ś tou popelnicí bych mu řekla, ať mi to názorně pčedvede, jako to je v pohádce o perníkové chaloupce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když je tak chytrej a vynalézavej :grinning:
12. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
no vidíš, to mu řeknu, když já jsem tak neschopná.

Holky, dnes jsem lenoch a udělala jsem si k obědu jen krupicovou kaši :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Natálka už spinká, tak snad vydrží dýl, protože ráno tomu moc nedala a protivka.
Holky, furt zvažuju tu manducu, když pojedeme někam na výšlap, tak s kočárkem to asi nepůjde, máte s ní dobré zkušenosti?
12. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
Fakt Zuzi? V Chlumu je taky krásně, tam sme stanovali loni, ale u Staňkova je víc soukromí a přírody, tak sme byli letos zas tam. A už tam nejezdíte? :frowning2: Bylo by super se tam někdy sejít
12. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
zuzi, no my tam byli naposledy před pěti lety, ale od té doby jezdíme k Veselí nad Lužnicí do statku :slight_smile: Tam je krásný soukromí a pohodička. V tom Chlumu je to v sezóně hlava na hlavě :grinning:
12. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
bemo, nemáš doma toho samýho chlapa? Dělá přesně to samý...Jen poučuje, ale je teda fakt, že někdy mi to i názorně předvede :grinning: Tam je problém, že jsou o dost starší, tak si myslí, že sežrali moudrost světa :grinning:
zuzik, já bych byla taky úplně vytočená, ale maximálně.
12. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ti chlapi se dnes asi domluvili. Dnes k nám v sedm má přijít farář, jsme domluvení už 3 týdny a včera jsem se ptala manži, zda to stihne a prý v pohodě, protože malou koupe a uspává on, ten jeden večer v měsíci !!!!
A teď se ho ptám a prý uvidí, že se bude snažit, ale neví. Tak jsem mu řekla, že bych mu radila přijet včas, že jsem dnes v takové ráži, že bych to jen tak nerozchodila a prý, že tam malou uspím já. Jasně, farář je to tak do půl deváté i později a Naty by mi asi pukla vzteky, už kolem sedmé je protivka, že chce spinkat.

Nic, jdu si dát tu kaši a seru na to, ale jestli nepřijede, tak uvidí ...
:angry: :angry: :angry:
12. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
bemo, s tou poslední větou jsi mě úplně rozsekala :grinning: :grinning: :grinning: Já mám někdy pocit, že kdybych byla bez chlapa, tak je to i lepší - skoro všechno si stejně dělám sama, tulení mi nechybí a aspoň bych se nemusela nikoho doprošovat o pomoc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.