• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Já to říkám taky, jen pro zajímavost, když jsme doma samy, tak máme krásně uklizeno a režim, ve kterém jedeme každý den podle počasí, ale jak je doma manža (což nebývá často) tak bordel, kam se podívám a Naty ani n ení třeba za celý víkend venku :angry:

Koruna všeho je, že to není, že by měl moc práce. Manžel prodává a uvádí do provozu zemědělskou techniku, ale dělá jen kombajny a tak mu volám a on, že tam sprchlo, tak se pochopitelně jet nemůže, ale mají tam traktor, tak dělá na něm, což není jeho kvalifikace a samozřejmě to dělá zadarmo, že. Takže dnes se nevyjede a tudíž bude muset jet do Plzně jindy, ale dnes neví, jestli to stihne. Tak jsem mu řekla, že to je smutné, že po dvou letech manželství a jednom dítěti už ani nespěchá domů :frowning2:
No, jestli na mě zkusí něco, jako že by tam jel o víkendu, tak mu přibalím spacák a stan a ať tam někde zůstane, do doby, než se uklidním :angry:
12. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
Zuzik to te uplne chapu ja bych na tom byla stejne, radila bych jak cerna ruka a bemo ty to mas taky veseli. Teda asi by to chtelo na ty chlapy nastoupit my vsechny, to by si vyslechli.
Jinak manducu muzu jen doporocit. Viz nase foto z dovolene :grinning: Nedam na ni dopustit, ze Anitt a Karco :wink:
12. srp 2009 ve 12:46  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojík pusinky,

Zuzí tak to já bych asi vyletěla z kůže,ale Petr by neodjel kdyby jsme měli jet k dr. :unamused:

Andy ty jsi odešla od přítele?????A co se stalo?

Anitt-HROZNÝ SEN :angry:

Jinak co se týče těch chlapů tak já jsem se snažila si ho naučit mi pomáhat,ale ono to nějak nešlo :frowning2: Tak jsem říkala,že si má po sobě alespoň uklízet a to také nezabralo :unamused: Také už jsem na pokraji sil,ale ono mu to nedochází.......A asi nedojde.Občas by mi bylo také lépe bez chlapa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Bemo ty si dneska v razi :grinning:
12. srp 2009 ve 12:49  •  1 dítě  • Odpověz
No popravdě řečeno já poslední dobou také :grinning: A je to tím,že malej už vyžaduje zase mou pozornost a když mě nevidí tak vříská :unamused:
12. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
Holky, to já mám takový pocit taky a taky jsem si to tak zkusila, minulej rok jsem s ním nebyla půl roku a ať na něj nadávám jak chci, tak stejně byl nejlepší z těch, co jsem poznala a když už jsem nějakýho fajn poznala, tak ten chtěl jen takové to chození a oba u rodičů, no na to jsem moc nebyla... Já už chtěla něco víc.
12. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
ale jinas s tebou bemo souhlasim, ja kdyz jsem doma sama tak mam taky poradek a nejak vic casu a jak je muj doma tak vsude nechava veci, ja to po nem uklizim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
myslim ze by si to meli nasi chlapy precist tady tu diskusi. Treba by se chytili za nos. Jedini temer dokonaly jsou manzove od bobas a janinky.
12. srp 2009 ve 12:53  •  1 dítě  • Odpověz
Už mi ani tolik nespí jako před týdnem :angry: Ráno půl hodky a odpoledne....to dnes uvidím,ale spí pul hodky a mele se tam :cry: Prosím boha,aby spal alespoň odpoledne 1,5hod. :confused:
12. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
bemo, teda dneska máš hlášky (spacák a stan), jsem se rozchechtala a malá se lekla, že se jí asi matka zbláznila :grinning: Pak se začala chechta a říkala hau :grinning: Asi mi rozumí :grinning: A s tím režimem máš úplnou pravdu, já ji třeba večer uspávám na sobě (bohužel mi v postýlce sama neusne) a když mi to nejde, tak si ji Petr vezme k sobě, já se jdu vysprchovat a přijdu a slyším malou už od koupelny a když přijdu do ložnice, tak malá vedle leží VEDLE Petra, řve jak tur a on si s ní hraje s chrastítkem. :angry: Tak mu vždycky poděkuju, že takhle teda fakt neusne, vezmu si ji opět na sebe a uspávám nanovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
viku, já to ani nevěděla, že odjel a když jsem mu v těch šest volala, tak byl už v Karlových Varech :stuck_out_tongue_closed_eyes: K vyletění z kůže jsem neměla daleko, řvala jsem na něj do telefonu, i když jsem věděla, že za to vlastně nemůže :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
Teda Andy a kde na ty chlapy chodis? Je teda fakt, ze ja pred manzou chodila s takovym maminym mazankem, pak zacal zarlit a to byl konec. Ale nebydleli jsme spolu to by ten konec byl mnohem rychlejsi :grinning:
12. srp 2009 ve 12:57  •  1 dítě  • Odpověz
bemo docela souhlasim, s tím že je nám doma samotným fajn, přesně jak řikáš, klid a hlavně uklizeno!
A jak řiká Zuza, večer přijede, já uspávám a on začne jak pak sme se měly a ťu ťu ňu ňu, malá se tlemí jako blázen a je po spaní.. Chápu že ji celý den neviděl a těší se na ni, ale takhle nabourávat režim a později autoritu, to neni nic moc..
Ale na druhou stranu, máme i krásný chvilky, určitě vy všechny, nikde pořád slunce nesvítí..
12. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
Misi, tak to jsme na tom byly stejně, taky jsem před manžou měla maminčinýho mazánečka, ale teda opravdu. Byl to právník a jeho matka notářka a když jsme se pohádali, tak mi jeho matka volala a dávala nás dohromady :astonished:
on se jí se vším svěřoval. A taky příšerně žárlil a kvůli tomu jsme se taky rozešli.
V tomhle je manžel naštěstí úplně jinej.
Sice mě taky pěkně štve, ale jinýho bych ani za nic nechtěla. Protože by to bylo stejné všude a je to o tom, jak si to člověk zařídí.

Zuzi, jsem ráda, že jsem tě rozesmála a Verunku taky :grinning:

Já si taky někdy připadám, že melu z posledního.
12. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
Tak jsem tam přišla a mladý pán si tam hrál z dudlíkem :angry: Tak jsem ho dala na bok a je tam klid tak se jdu juknout co tam zase vyvádí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
To znám, uspávám a přijde manžel a "ahoj holky" a Naty je v tu chvíli vzhůru a culí se jak křemílek, ale uspat ji musím pak zase já.
I když to raději dělám já, protože manžel ji praskne do postýlky a hrozně se diví, že řve. Tak mu podám knížku, ale ne, on číst nebude. A ještě mi řekne, proč řve? A já na to, že je ospalá a on, tak ať spí, tak to se mi jen protočí panenky a pošlu ho k televizi, nebo noťasu :slight_smile:
12. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
Já uspávat nemusím...Prdnu ho tam a většinou usne,pokud není přetaženej :confused:

Jinak spí :grinning: Vařím polévku a ve 14hod mi přijede kamarádka a Vojtíšek :slight_smile: TAk doufám,že nebude pršet a pujdeme ven
12. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
Bemo také se bavím jaké máš hlášky :grinning:
12. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
Holky teda ti Vasi muzicci by si to fakt meli precist - treba by je to trklo - ja se tu rezu. :grinning: Vykaslete se na ne - prece se kvuli nim stresovat nebudete - skoda vrasek na cele :sweat_smile: Jako pripad zuzika by me pekne vytocil, ale to by si Petr nedovolil odjet do prace - by hold prijel az po vysetreni. Ja teda na kontroly a vysetreni jezdim sama ale pri takove vaznejsi by jet musel. No ja si fakt stezovat na manzela nemuzu. Pred nim jsem mela jednou vaznejsi vztah a to byl vylozene hajzlik. No namachrovany blbecek a babar jak cert tak ted si vazim toho co mam. Vim ze lepsiho chlapa bych asi nenasla a i kdyz neumi varit (narozdil od misineho manzela :slight_smile: ) tak se vsim ostatnim pomaha, malou hlida. Ja vecir sedim u pc a on se sam stara - aniz bych mu rekla. No a obcas me udela i snidani a pomaha v kuchyni, ale tak jak ho ma nauceneho anitka tak to nemam, ale staci me to a jsem spokojena. Ja myslim ze kazdy ma sve mouchy ale prece je mame rady i takhle ne?

Jo me se stala jedna vec. Jsem zavirala Petovu skrin plnou ruznych dratku...co je na chodbe a jak jsem to zavrela tak se sesypaly 3 policky no a samo ze vse se rozletelo po koberci. Tak jsem to shrnula na hromadku a at si to uklidi - no uklizi to uz 2 dny ale pomalu se ta kupicka mensi :grinning: Takze ani ten muj neni dokonaly :confused:
12. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
mně malá taky většinou spí hned sama, po krmení ji položim do postýlky a za chvilku spinká, pokud nepřijde někdo, kdo ji začně rozptylovat, to chce pak pozornost a k tomu spát a moc věcí najednou a je řev.. Ale aspoň že se pak ujme uspávání - moc rád chová, někdy se bojim, že se na to naučí.
12. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
Vikulko me melinka taky spinka. Jsem ji supla do postylky a je klid tak jsem zvedava jak dlouho ji to vydrzi ale ona spi skoro porad takze to vidim ze do dvou vydrzi urecite - pul hodky uz spi. :slight_smile: No ale porad to taky nebude tak jsem zvedava kdy se to zmeni :grinning:
12. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
Já taky většinou neuspávám, dám dudlu a usne sama, jen když je ubrečená jako včera, tak musím pomoct.
bemo, taky mám nejradši otázku a proč brečí? :angry:
A s tím pořádkem, když jsem sama doma, tak to je taky jiná :grinning: Však my se vždycky pohádáme o víkendu nebo teď když má dovču, to je zajímavý :unamused:
vikul, neodešla jsem. Jen mi v poslední době děsně štve a fakt si potřebuju od něj odpočinout na dýl než dva dny :confounded:
misi, já ani nevím, nějakej ctitel se vždy našel, ale jak říkám vše na houby :unamused: A taky v TC dělá přes 500lidí :grinning:
vikul, s příkrmama...dávala jsem 6dní mrkvičku a včera prvně bramboru, ale asi jsem ji nerozmixovala úplně do kašičky nebo ji nesedla, protože včera bylo bolení :cry: Dnes bude mrkvička s bramborou, čekám až se vzbudí. Docela i baští, ale zatím sní tak 30-40g, ale dokrmuji mlíčkem, stejně ho pak vyžaduje a teď za týden přibrala přes 200g, to je na ní docela dost, už je i víc baculatějščí od doby, co jste ji viděly :wink:
12. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
Vikul s tim spanim to znam, malej predevcirem spal pul hodky dopo a pul hodky odpo. Nastesti vcera dal hodku a pul v kuse, tak sem to hned vyuzila na zehleni :grinning: Dneska pul hodky dopoledne a ted usnul pred chvilkou tak sem zvedava jak dlouho bude spat. Ja teda uspavat musim, kdyz ho jen tak vrznu do postylky tak teda zarucene neusne, spis zacne rvat. Takze jezdim s kosem.
Jani tak to si dobra s tou skrini :grinning: Ale u nas by to dopadlo tak, ze bych to musela uklizet ja, kdyz jsem to rozsypala, ze. :sweat_smile: Ja si teda taky nekdy postezuju, ma svoje mouchy, ale oproti priteli od Andy a nekterych konikovek (prominte holky) je zlatej.
12. srp 2009 ve 13:29  •  1 dítě  • Odpověz
Taky je ten můj jinak zlatej. Málokterej není bordelář a když ho potřebujeme, je tu vždy..
Konečně sem přidala fotky, ale koukám, že nemám žádnou s malou ve fusaku, tak to ještě naprávíme.. Už se vzbudila beruška malá, tak jdem papkat.
12. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
Vikul ja to zakrikla - mala tam mrci :angry: Nema dojite zloutko - jdu supnout dudel
12. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
Tak madam si lezkala na konikovi a nemohla se pretocit - opice jedna :sweat_smile:

Misi njn - ja to rozsypala ale jsou to jeho kramy :grinning: Ja mu tam nechodim - max kdyz nekde vidim delsi dobu neco odlozene a neuklizene tak mu to tam pridam - tak ted polovinu veci vyhazel a ma to krasne urovnano - lip uklizeno jak ja v ostatnich skrinich :grinning: Jsem zvedava jak dlouho mu to vydrzi :slight_smile: Ale on sam rikal ze si to uklidi - ja bych mu to tam zas naprala tak jak to bylo predtim a to uz by ta skrin nevydrzela :grinning:
12. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj holky!
Ja tu chvilku nejsem a vy se takhle rozjedete :grinning: No, chlapi, to je nekonecna kapitola. U nas je taky bordel, kdyz je doma a kdyz je na sluzebce, tak tady mam tak pekne poklizeno. Byla u me mamca, kdyz byl manza pryc a rika, pry ze mam nejak uklizeno. Tak jsem rikala, ze uklizim porad, akorat kdyz je doma manza to neni videt :angry:

Jinak jsme byli u kozni dr., prcek ma nejspis ekzemek, ale nastesti to neni nijak dramaticke. Musime omezit koupani, dostali jsme nejaky olejicek na koupani a pak telove mlicko na mazani. Manza si delal srandu, ze bude Honzik chodit spat na cunika :grinning:
12. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
Zuziku, tedy to by me slehlo, kdyby manzu odvolali do prace. Ale je pravda, ze on je zase takovy, ze by se proste nedal a trval by na tom, ze ma dovolenou. On je taky takova drzticka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
dnes je to téma století :grinning:
uděláme sraz s chlapama a sejmeme je na hromadu co???? :grinning: :sunglasses:

všude je to stejný no :unamused:
12. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
Holky tak ja si teda stezovat nemuzu obcas si rikam ze jsem vetsi curbesak jak manza :grinning: . A krom vareni me pomaha se vsim. Vytre, vysaje , utre nadoby. Hlida prcka a i ho chodi uspavat kdyz je treba. Fakt mam doma zlaticko. Obcas me teda taky vytoci ale to jsou fakt blbosti. Ja bych ho teda nemenila ani jako. A fakt nemuzu rict nic jineho nez ze je fakt super. Kdyz si vzpomenu na bejvaleho partnera tak nechapu jak sem snim vubec kdy mohla mit neco spolecneho. Jak rika moje mama to byl pravy opak manzela. :grinning:
12. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
jinak já uspávám a pak se s manžou vystřídáme a já mám klídek večer.

Davídek ve dne taky skoro nespí jen tak max hodku a pak zase auf takže rychle něco uvařím nebo udělám a zase chce být u mě jak mu rostou zuby je zase klíště :wink: ted začalo bouřít u nás tak asi nikam nejdeme no včera jsme courali půl dne tak to neva :wink:
12. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
jo a manducu mám čím dal radši misi díky za objevení fakt mi hodně pomohla :slight_smile: a pomůže, prcek v ní vždy vytuhne a chrní :wink:

dlouho tady nebyla map že?
12. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.