• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Tak malej spí dvě hodky ufff :grinning: Už jsem se lekla,že to bude zase pul hodka :slight_smile:

Jsem ráda....

Jak píše Janinka tak,že je Petr bordelář stím asi nic neuděláme,ale mohl by se víc snažit.Ale když ho potřebujeme tak je tu a postará se :slight_smile: Také by si nedovolil odjet :angry:

ALE PRAVDA JE,ŽE JSOU VŠICHNI JAKO PŘES KOPÍRÁK :grinning: :grinning: :grinning:

Andy to chce časík a musí si zvyknout :slight_smile: Malej nechce ovoce :angry: A bramboru ji dávej s něčím.....
12. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
No to teda a Mareka :wink:

Já jdu,protože dorazí každou chvilku kámojda :slight_smile: Pa večer
12. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
Andy, nekde jsem cetla,ze z te bramburky se muze udelat jako bramborova kase s UM nebo MM. Mnam, bramborovou kasi bych si zrovna dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Anitt, a nosis prcka jeste v te novorozenecke vlozce? Ja uz jsem zkousela i bez, ale mam strach, aby nemel moc roztahle ty nozicky :sweat_smile:
12. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
jj bram kaši miluju, mnam, jinak včera už bez te novorozenecké vložky a bylo to ok a spinkal hodku a půl jak zabitej :wink:
12. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
Hrusti ja myslim ze to ze ma roztahle nozky je jen dobre aspon bude mit v poradku kycle :grinning: Vidis my nosily a Eli ma kycle v poradku ani nemel siroky baleni. Malej tam taky vzdycky vytuhne :grinning:
JJ map tu dlouho nebyla. Mareka psala ze nema cas, ta asi jen nakukne. Malej taky porad spi ale uz sem ho dvakrat uhoupavala a davala mu dudel, nastesti se neprobudil.
U nas se nejak zatahuje, chtela sem jit s malym v manduce a se psem. Nebyl by to problem, jenze jsme velkej destnik nechali o dovolene pod stolem v restauraci a dalsi den uz tam nebyl a obsluha o nicem nevedela. :angry:
Zuzanka krasny fotky, vypada fakt spokojene. To asi byla skvela dovca.
12. srp 2009 ve 14:35  •  1 dítě  • Odpověz
verim že na dovče manducu využiju hodne tesim se :slight_smile: jen doufám že ty zuby bud vylezou nebo daj pokoj chce být pořád u mě , prý když prcky něco bolí mají úzkost a chtejí byt pořád s matkou :confused:
12. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
Jo, jinak spaci pytel mame, ale ted ho pres leto nedavam, protoze prcek v nem byl vareny. Ten 0-6m nam uz bude za chvili maly, tak uz jsem poridila 6-12m, na podzim a zimu, protoze prcek taky vyleza z periny ven a v zime mame v loznici docela chladno :unamused:
12. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
Díky Misi :slight_smile:
12. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
tak my jsme přišly z tříhodinové procházky - jednou jsme teda zmokly, ale jinak nám bylo fajn. Petr nás do Motola přeobjednal na pátek na osmou, tak snad už to klapne! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holky, já se ho nechci nijak zastávat, ale on jezdí a těch řidičů mají málo a proto je odvolávají i z dovolených :angry: :angry: Jen mě prostě štve, že odvolají člověka, který jde s miminkem k dr. Kdyby Petr do práce nejel, tak by mu strhli prémie :angry: Je to na prd... Jo a musím se pochlubit :slight_smile: Včera jsem od něj dostala nádherné hodinky - přesně takové bych si vybrala i já :slight_smile:
Zuzi, krásné fotečky :slight_smile: Ty bydlíš v Písku, viď?
Anitt, tak to zřejmě malou bolí pořád něco, protože nejlíp je jí u mě :slight_smile: I když musím zaklepat, že poslední týden je i sama v postýlce, hraje si se spirálkou nebo chrastítkem a je klid. Ale většinou to nevydrží dlouho :grinning:
12. srp 2009 v 17:12  • Odpověz
zuzik to jsou drsny podminky s tema premiema. Si dobra tri hodky :grinning: Ja byla ted pres hodku a malym a se psem. Malej zas v manduce chrapal. Ale byla sem nadsena tady je prijemne chladneji, pod mrakem, paradni prochajda. No tak sem zvedava jak bude spat vecer. Ale manza to nejak zvladne, ja mam spicha s tou kamoskou :grinning:
Ja taky planuju spaci pytel, mensi sem nemela, tak asi koupim ten vetsi.
12. srp 2009 v 17:22  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsme doma. Byli jsme na prochajde. Prcek uz nechce moc lezet v kocarku, chce jezdit v kocarku na konikach. Dneska i pani dr rikala, ze pry je zvedavy :astonished: Ma byt po kom :grinning:

Zitra a pozitri tady moc nebudu. Manza ma dovcu a hlida, ja jedu zitra ke kadernici, pak tu mam kamosku a vecer jdeme na koncert a v patek mame dopolko rehabku a pak jdeme objednat ten stul a zidle do kuchyne Mrknu na vas asi v patek vecer, tak tu moc nezlobte :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
Teda já jsem dneska hotová, bolí mě záda, ale objednala jsem se příští týden na masáž a taky k holiči, takže Anče bude s manžou a já si vyrazím se zregenerovat, už to potřebuju jak sůl.

Dneska se chystam ale ještě běhat, tak doufám, že nevyměknu.

No vidíte s tou popelnicí, to mně kdyby to manža řekl, tak hned klušu a nesu jí na zádech, v některých věcech jsem trdlo.

Já mám spací pytel a super, bez něho si to neumím představit, máme 3 (když jeden počůrá, nebo poblindí) a spí v něm i v těch vedrech.

Ty jo Zuzanko, tak na stanování s miminkem bych teda nervy neměla, přeci jenom jsem zhýčkaná, spíme jen doma, kde je přebalovák, super vanička, oblečky, pračka, sedátka, hračky, hehehe.

Andy, tak vy teda máte opravdu krizovku, jak tak čtu. Jo, až bude zase všechno dobré, tak já měla dřív šílený migrény a dlouho jsem zkoušela různé prášky a zabral až NALGESIN (stojí asi 55,- 10 tabletek).

Ježiš, tak poučování fakt nenávidim, to by pak lítaly talíře. Brrrrrrrr.

Bemo, manduca je dobrá, já si jí nemůžu vynachválit, ale na delší cestu bych volila kočár, ono se to pronese a i to dítě je z toho víc unavený. Jo a chtěla jsem se zeptat, často k Vám chodí farář, co u Vás dělá?

Holky, teda dneska tu je čteníčka, to se bavim, Bemo s hláškou o kaši a sraním na to, hehehe a Zuzík následně na to, že chlapa nepotřebuje, dneska to tu jede. Mně teda tulení taky nechybí, ale doufám, že začne.
12. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
Karca, mne taky boli zada jako čert, tak se chci objednat na masáž, ale musím to domluvit s manžou jak bude moct. Příští týden mají z prace teambuilding, takze zase dva dny nebude doma :angry:
12. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
Tak dnes byl malej hodnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem ráda,odpo spinkal dvě hodky a pak ještě venku.Spapal krásně obídek a ke sváče banán :slight_smile: A ve 20hod už krásně spinká :slight_smile: Je to zlatíčko

Zuzí nemá to jednoduché,já vím :frowning2: Tak v pátek to určo klapne :wink:
12. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ty záda máme asi z nošení těch prcků, nebo fakt nevim.

Anče teda dneska skoro nespala a včera taky ne, tak Ti Vikulko závidim Štůfka. Sice mi nevadí kolem ní lítat celej den, ale ona je pak nevrlá a přetažená a to je s ní složitý.
12. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
Holky ja mam dneska taky v haji zada. Ja blbka jsem zrusila masaz co jsem mela jit v utery a ted trpim - mam bloklou krcni pater :frowning2: Ach jo - mela bych cvicit - se me nechce. Jdu za malou - je nejaka nervni v postylce. Zitra jdu na gyndu na kontrolu - se me nechce :sweat_smile:
12. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
Teda Jani ty jsi expert, vis ze te ty zada trapi a kasles na to :grinning: Tak at je vám všem co trápí záda brzo lip.
Vikul Stufek je sikulka, ze tak hezky papa.
Ja se vratila ze srazu s kamoskou. Bylo to supeer. Byli jsme v cajovne a dobre splkly. Manza to s malym zvladl v pohode.
Karco kadernici potrebuji taky jako sul, musim se objednat. To je vzdycky nejhorsi. :grinning:
Hrusti ty jdes na tu Madonu, ze? Kdo hlida? Uzij si koncert.
12. srp 2009 ve 22:23  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,
tady se zas jede
u nas je ted samá navšteva,tak vas zanedbavam,ale dočítam poctive..

s tim cvičenim po večerech me teda neštvete :wink:nektere i po ranu..
zitra ma dojit opravař na satelit v 8,30 :astonished: manža se zblaznil,to stavame :grinning: ho tak brzo objednat :angry:
snad už bude volnejc a budu sem chodit častej,navic Šimulka je protivec,kroutí se,tak snad zaberou kapičky
12. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
tak koukám řešite chlapi :grinning: :grinning: no co dodat vic???? všude stejne,holt jsou to fakt chlapi :wink:
manža se po delším čase naučil,že než me poslouchat,tak lepší po sobe uklidit :wink: ale taky jak kdy a co..

vikulko u nas to spaní uplne stejne,jsem na palici,nic neudelám,furt si chce vykladat a hrat si..doufam že to po kapičkach bude zas jako dřív..prosííím :wink:

zuzí to je težko v dnešní dobe si zas nemuže moc diktovat v praci,ja ho chapu a tebe taky,on za to fakt nemuže..pokud nechce přit o praci tak musí jet,určite by jel radši s tebou,kvuli male....

bemo perlíš :grinning: a maš pravdu
12. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz
karco, upřímně závidím kadeřnici i masáž :slight_smile: Já už to mám taky přerostlý, musím k ní zajít taky :slight_smile:
Peti, jj, je to pravda a mám pocit, že toho také zaměstnavatelé pěkně zneužívají :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: V pátek jsem si pro jistotu zajistila náhradní odvoz... Uvidíme, jak to dopadne :frowning2:
Přidala jsem nějaké fotečky :slight_smile:
12. srp 2009 ve 23:14  • Odpověz
Jo, holky, u nás je to fakt na prd... Zatím se neozval, vinu máme sice oba, ale on byl pak už hnusnej a to se teda nedělá, tak čekám jestli se ozve :frowning2: Maximálně zůstanu svobodná maminka u maminky :frowning2: Protože pak z mateřský nic neutáhnu. Nesmím myslet hned na nejhorší, že?
vikul, štůfeček je zlatíčko... My dnes měly brambůrku s mrkvičkou a docela jí jela :slight_smile:
zuzik, tak snad v pátek to už vyjde :wink:
Tak jsem se nabaštila a můžu jít spinkat, mamka tu má jídla..jéjej, to budu vypadat :angry:
13. srp 2009 v 00:02  • Odpověz
andy, vůbec se ti nedivím, že jsi u mamky :frowning2: Tak snad se to dá brzy do pořádku. Je fakt, že jsi teď u mamky docela často, viď? Ach joo, ty vztahy jsou fakt složitý... Ale docela se divím, že se ještě neozval... :confused:
13. srp 2009 v 00:12  • Odpověz
Ahoj holky,
jen rychle mrknu a za chvili startuju ke kadernici....
Misi, jo, dneska jdeme na Madonnu. Akorat to pocasi je fakt hnus, tak tedy nevim, doufam, ze vecer nebude prset :unamused:
Andy, drzim palecky, at se ten vas vztah vyresi ke tve i jeho spokojenosti. Asi si potrebujete oba trosku zapremyslet nad vasim vztahem. Hlavne, ze mas kde s Kristynkou byt a muzes tam v klidu trucovat :wink:
Holky, hezky den!
13. srp 2009 v 07:26  • Odpověz
Hojte holky
Tak u nas dneska noc docela sla. vzbudil me asi trikrat. Jen me krkl kdyz se rozhodl ze ve 4 hodiny vstava no a ja abych nevzbudila manzilka tak sem se stehovala do obejvaku. Tady sem snim blbnula asi 1,5 hodiny no a pak ho dala zpet ke me do pelechu a sla lehnout k nemu. Tak jsme vstavali v sedum hodin :slight_smile: No ale ta hodinka jeste bodla. Ale po tech dvou nocich pred tim to furt nejak nemuzu dospat. :frowning2:. A dnes je i klid tak mozna dali zoubky zase chvili klid.
13. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
ahojky holčiny

hrusti pozdravuj M adonnu a užij si to at vám neprší

andy drž se je to určitě těžké ale snad si uvědomí co by mohl ztratit.

my dnes noc dobrá byl ve spacím pytli a ani se neto čil tolik tak to možná pomáhá . za hodku jdeme ven a do lékarny jinak dnes mě nic moc nečeká uklizeno je uvařeno od včera takže jen zametu když to vyjde a vydrhnu koupelnu a záchody :slight_smile:
13. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky, já tu teď akorát pozoruju snad deseticentimetrovýho pavouka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mi je z něho blbě a ještě je nad dětskou postýlkou, tak mám strach, aby do ní nespadl. Je tak hnuuuuuusnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zabíjet ho nechci, jsem pověrčivá, tak je vždycky vyhodím z okna, ale k tomuhle se nedostanu :unamused:
My noc super, spala od desíti do půl desáté, beruška moje. Tak jsem si ráno umyla vlasy a nádobí :grinning:
Bobas, tyhle noci znám taky. Už se nám to dlouho nestalo, ťuk ťuk, ale zezačátku byla třeba od dvou do půl pátý vzhůru a to jsem teda byla KO... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak hlavně, že už je to lepší a Mareček je hodnej :wink:
Hrusti užijte si Madonnu, hlavně ať vám neprší :wink:
13. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
m , mnnnnnnn gvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,bngnjmggngmnj ,jm k, k,k,mhu b bbb,mkpooooooooooooooooooooooooooooki aaaaaaaaaaaa muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzzu íloíubggjm j nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnhv h.ljjuýýýýýýýý
13. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
já z ní nemůžu :grinning: Teď mi vzala ukazováče, přitálhla si ruku k puse a sama začala do klávesnice mlátit a strašně se tomu řezala :grinning: A pavouk se pohnul a cestuje - já emigruju do kuchyně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahoj holky,
prdolka spinkaaaa :pensive: tak jdu hned sem,vařit budu až potom :grinning:
odpo musime do Zlina nakoupit par veci Šimulkovi na sebe,jsem toho hrozne vytřídila,už mame pomalu 68velikost

andy to se spraví,uvydíš,nech ho vydusit,asi čeká že se ozveš ty,bude asi tvrdohlaví jako ten muj chlap,neustoupí,i když vím že ho to mrzí..mamka si vas užije,ty si nekam vyraz pokud máš s kym a vykecej se z toho..bude zas dobře uvydíš..proste mate krizi,a zas přejde :wink:

zuzí at vam to vyjde zítra,určite to nic nebude,od te doby už to neudelala,že???
hrusti teda ty si uživaš :wink: tak at to večer klapne a poreferuj..

anittko nechodíte do te lekarny moc často? :grinning: nad tím pytlem přemyšlím taky,mam jen ten velky a tam plave
13. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
zuzík fuuuuuuuuuuuuuuj pavouku se bojim šííílene

peti no každý den skoro :grinning: vždy neco dojde nebo kupuji i sobe treba nejaké vitamíny pleny nutros atd takže často :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.