• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahojky!
Zuzi ano, kousek od Písku. Proč? ty to tu znáš?

Karčo to víš že sme s sebou táhly půlku bytu :grinning: Oblečky od každého troje, hračky a ještě sme tam od hodný tety nějaké dostaly a i lehátko sem si vzala, ale kvůli těm komárům na něm malá moc nebyla, spíš v kočárku a v sedačce, tam se schovala :grinning: Je to právě o tom, na co je kdo zvyklý. Já jezdím s našima od malinka pod stan každé léto a abych pravdu řekla, užívám si to víc jak v holetu - není to takový luxus,ale sem ve svým :wink:
13. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
no, už je po něm :frowning2: Zalezl mezi plyšová zvířátka a najednou koukám na slona, že má divnou šošolku a on mu trůnil na hlavě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem se málem pozvracela, fakt byl obrovskej... Tak jsem přehodila přes postýlu peřinu a nastříkala na něj biolit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže jsme s malou byli venku, dokud to nevysmrádlo... Jen až přijde Petr, tak musí zkontrolovat, jestli je fakt chcíplej a vyhodit ho. Teď jsem se rozhodla, že pojedu malou ukázat do práce, tak se jdu pomalu chystat :slight_smile:
13. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
brrr, pavouky já taky nerada, kor ty veliký. Jediný který snesu jsou sekáči, protože jsou pomalí :grinning:
13. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
Fuj pavouk a velky ty ja taky nelubim :grinning: Sekace taky Zuzi muzu.Ja na ne vzdy dam sklenici ale velkou a klidne je necham prikryte cely den a Peta je vecer vyhazuje :grinning: Ale na stene by to slo asi tezko - my je mame nastesti jen obcas a na zemi :slight_smile:

Zuzi uzij si navstevu v praci. :slight_smile: Ja valim taky na navstevu - ke kamaradce co ma taky mimi o mesic mladsi tak jdeme plknout - za chvili vyrazim :grinning:
13. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
Holky, já taky pavouky nemusim, vždycky dělam, že je nevidim a oni pak někam zalezou, nebo zmiznou, naštěstí.

Já zase denně chodim do sámošky, místo do lékárny. Věci z lékárny objednávám na lekarna.cz, dovezou až do domu, je to levnější a nemusim to tahat a hlavně, pošlou, až mají vše, takže tam opravdu nemusím pak znovu a znovu a znovu :slight_smile:.

Janinko, já mám taky nějakou špatnou tu krční páteř, musí to být od těch dětí.

Anče teď konečně po 3 dnech přes den spí, tak bych měla jít rychle něco dělat, ale chce se mi tak spát :(.
13. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ahoj srdíčka,

tak hlásím,že Štůfík spinká.Obídek spapal a měl od hipp-brambor+kukuřici a kuřecí maso :slight_smile: Moc mu to chutííí.
Na sváču jsem mu udělala jablíčko,tak doufám že čerstvé mu dude chutit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Noc byla horší...Budil se od pul jedné po třech hodkách :unamused: opravdu čekám ten zoubek,a¨le jinak je ukázkové mimi a nádherně si hraje na dece.Štůfíkovi velkou pochvalu :grinning:
13. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
pavouk fůůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bojím bojím
13. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
Ahojky, fuj vy mate tema, velky pavouky a hlavne chlupaty taky nesnasim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jeste vic mury. Fuuj ty jejich chlapaty tela. Ble.
My byli dopoledne u kamaradky na statku, malej byl hodnej ale moc nespal. Po obede jsme radsi jeli, bylo videt ze by rad zabral ale nemohl, tolik novych veci :slight_smile:
Vzala jsem to zpatky pres tesco. No nechala jsem tam zas penez. Koupila jsem body s dlouhym rukavem pro malyho, takovou tu sovi cepici, ponozky (az doma jsem zjistila, ze jsou 12-24m, se mi zdali akorad :grinning: ), teplacky s bodyckem. Hrozne se mi jeste libil svetr a mikynka i zimni bunda ale to jeste neco ma a az bude zima tak bude mit jinou velikost. No uz se to vsechno pere. Tak zas mame na chvilku vystarany :grinning:
Vikul Stufek je zase hodnous. :slight_smile:
My meli noc prisernou. Asi jsem si to zavarila sama, ze jsem snedla vecer ten cerstvy croasant. Malej se budil co hodku az do tri, vzdycky jsem ho nakrmila, protoze sem si myslela ze ma hlad. Ve tri jsem mu pak dala jeste navic nutros, vypil stovku a za hodku se zase vzbudil, no tak dostal kapky a spal sve obvykle tri hodiny. A vstavali jsme o pul osme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 v 15:08  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzi pekny fotecky, Verunka ma paradni bryndak se jmenem :grinning: a tech hracek :grinning:
13. srp 2009 v 15:09  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky! Tak my měli taky suprovou noc... Malá chtěla spát na boku a jak se kulí zpátky, tak se vždy po půl ho´dce vzbudila na zádech a začle se kroutit, a tak to bylo někde od 3, v šest se u nás už neobvykle jedlo 160ml :astonished: A pak spánek až do půl jedenáctý a kroucení vždy po půl hodině zas byla na zádech, ale tím, že ji mám u sebe, tak nevstávám a vždy hned usnu, takže jsem docela vyspalá...
Fuuuj, havěť, posledně mi doma lezl nějakej propodivnej brouk, tak jsem ho chtěla zabít a zmizel a zachcílí vylezl beruně zpod peřiny a tak jsem na něj vzala časák a bušila a bušila do něj a on furt žil :astonished: No, nakonec jsem ho nějak umlátila, ale byl fakr hnusnej :confounded:
Jinak tohle je zajímavý, to člověk někdy čumí :astonished:

http://www.emimino.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=20700
13. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
Ty poslední dva příspěvky mě dostali :confused:
13. srp 2009 v 15:37  • Odpověz
No jako ja bych to teda nestridala ani nahodou. Ted jsem koupila malemu od Hami kasi na dobrou noc a zkusim mu ji dat jeste dneska a zitra a jestli to bude furt flusat tak na to kaslu. To siji pak budu moct asi zbastit sama. No ale chutove me to moc nejede :grinning: Jinak pavouky moc nemusim ale na krame se toho holky bali vic jak ja takze sem to krmila davala tomu vodu ja. Ale teda muzu rict ze to byl hnus a bala sem se jak blazen ze na me skoci. To by me asi odvazela rychla :grinning: . A doma to zasadne vysaju nebo sejmu manza z toho ma panickou hruzu. Ale jako fobie je holt fobie a muze ji mit kdokoli. a co vim tak prave na pavouky a na hady ji ma hodne lidi.
13. srp 2009 v 16:37  • Odpověz
ahojky já hroznou fobii na pavouky

vikul prosím jak dělas ty přesnídávky? :slight_smile:

jinak daví je taky zlatej a na zoubky jsem koupila emulgel tak uvidíme když to bude akut tak to máznu :wink:

jinak prdíky jsou fuč tuk tuk :wink:
13. srp 2009 v 17:20  • Odpověz
ahoj holky,

vikulko Melinka je takova porad. Ja ted neco porad doma sepisuji na pc- je to slozite vysvetlovat o co jde, ale uz me z toho hrabe - jen jsem dobra duse a vsem chci pomoct - az na to jednou doplatim. No a tim padem se male venuji mene - cely den je vedle me na dece a ona si cely den vydrzi hrat sama. Obcas si ji vezme mamka ale ja ji jen krmim a jinak si samotinka hraje - je to moje nejvetsi zlaticko.

Jo byla jsem u dr a pry nechape jaktoze mam tak krasny cipek :grinning: Ze nedavno uplne v haji cytologie.. a nyni to mam jak patnactka. :slight_smile:Ale ja vim v cem je ten zazrak - no zlata reishi. :wink:

Andy ta diskuze je teda takova zvlastni - ja bych to taky nemenila. Nevim - prijde me ze to p¨ro to miminko nebude nej, ale kazdy ma samozrejme svuj nazor.

Nic padime se proluftovat ven - na prochazku i s tatkou :grinning: Tak papa
13. srp 2009 v 18:47  • Odpověz
jaani, no, mě mamka taky říkala, že jsem byla strašně hodná, byla v jednom kole a já si dokázala hrát sama celý dny :slight_smile: malá to taky umí, ale jen tak do hoďky, pak stejně většinou spí. U nás se spí 12 v noci s 2přestávkama, ty odečítám a pak tak 3-4x rychlý spánky přes den, ale to je max.hoďka, kdžy nedělám moc rámus.
Vidíš jak je reishi dobrá, to je výborný, že se to takle zlepšilo. No, já se cítím taky dobře :slight_smile:
Ty mamky v dizkuzi mi přijdou divný, dávat pokaždý jinou um, to nechápu. když si vezmu sebe, že jsem hodně dlouho váhala jestli ji mám změnit... Ale zase tam souhlasím s tím, že ne vše reklamou vyzdvižené je to nej.
bobásku, mně třeba dr,řekla, když jsem se ji ptala na kašičku, že je lepší začít zeleninkou než kaší :wink:
13. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj holky,

tak já aktivec byla běhat a pak plavat a cítím se velice dobře. Snad budu mít pevnou vůli a nebudu na to prdět. I když... u mě je běh jen pro fyzičku, nikdy tím nezhubnu, protože to pak doženu v jídle dvojnásobně, ale teď budu mít Janinky kafíčka a pevně věřim tomu, že toho i tolik nesežeru. :grinning: :grinning:, protože když bude na něco chuť, tak si dám kafčo a bude pošušňáníčko.

Jani, Melinka je fakt zlatá a šikovná, že si umí takhle celej den vystačit. Vůbec neměj výčitky, to nejlepší, co těm dětem do života můžeme dát je, že budou samostatný a budou se umět zabavit samy. Když si Anče někdy hraje dlouho sama, tak z toho mám na jednu stranu radost a na druhou výčitky, že se jí nevěnuju, ty aspoň konáš dobro, ale já surfuju po netu a čtu blbosti :fearful:

Andy, co vůle neozvat se Tomovi, slábne? Strašně bych Ti přála, aby přišel on :slight_smile:

Ty jo, za chvilku už je zase víkend, ten čas tak letí. Zítra jdu s Ančí na naušničky, já to snad nepřežiju. Holky, bolí to jen když jí to píchaj, nebo bude nešťastná i několik hodin po???????
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
13. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
karca, to jsi dobrá :slight_smile: Já bych šla hned něco dělat, ale tady u mamky není co, leda si zacvičit doma, takže to budu muset asi provést. Bo já tady pořád jen jím :astonished: Máš pravdu, že nejradši už bych šla domů, ale to nejde, proto, že neumí říkat tohle se mi nelíbí, ale říká to úplně jinak :confounded:
13. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
jo, naušničky jen při propíchnutí a pak při prvním hýbnutí, pak už to brala dobře, týden jsem mazala framykoinem 2-3x denně a pročišťovala lihem a pak už jen 1xdenně jen líh sem tam framykoin, teď tak 10dní už nic a je to super. Na to jak ambret strašila :sweat_smile:
Neboj, pokud nemusíš do ordinace s ní, tak tam nechoď, já tam nebyla a šla jsem i ven z čekárny, jen jsem ji pak utěšovala, nešťastná nebyla pak.
13. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
Andy, děkuju moc za popis a jak si to mazala a čistila???
13. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz
holky, tak zítra mě do Motola veze děda :angry: Petr jde opět do práce... Fakt masakr, jsem se s ním zase chytla, že rodiče jsme oba a že on by tudíž měl být v té nemocnici taky a ne že si to zase vyžereme samy :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, už jsem vychladla, ale kaká mě to stejně - jako kdyby na něm stála celá firma :angry:
Karco, klobouk dolů, to já jen žeru a přitom už jsem od porodu zhubla 17kg (v těhu jsem přibrala 11kg) :sweat_smile: Ale minulý týden jsem plavala ve Vltavě, tak to se taky počítá :grinning: :grinning: Z náušniček mám taky strach, teď v pondělí jdeme na kalmetizaci, ale očkování je už zahojené, takže ve středu naklušeme k dr. na hexu a pak snad ty náušničky - taky se toho bojím jak čert kříže :pensive: Mě stačilo, jak plakala, když jsem jí mačkala to očkování :cry:
A jinak jsme se s Petrem domluvili, že od teď bude malou koupat večer on :slight_smile: Včera mi "vyčetl", že mu malou ani nepůjčím :confused: Tak jsem na něj koukala jak puk a řekla jsem mu, že si ji má brát sám od sebe :confused: Takže teď mám zase výčitky, že jsem hrozná, že mu ji ani "nepůjčím", ale on se teda nikdy netvářil, že by mu to vadilo. No, dneska koupal, sušil a uspával, tak snad to není jen přechodné období :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 23:07  • Odpověz
Ahoj holky!
Musim hlásit, že koncert byla fakt SUPEEEEEEEEEEEEEEEEER a MADONA JE TŘÍDA!!!!!
Lezu to pelechu, opatrujte sebe i prcky :grinning:
14. srp 2009 v 00:01  • Odpověz
anitt, krásné fotečky, doufám, že srazík se povedl :wink:
hrusti, tak to je skvělé, že se koncert vydařil a nepršelo vám :wink: Bylo tam hafoooo lidí :grinning:
Já jdu taky, ráno vstávám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doufám, že tam zase nebudeme půlku dne, to by mě asi kleplo :rolling_eyes: :angry:
14. srp 2009 v 00:03  • Odpověz
Zuziku, no ty lidi... fakt masakr :confounded: Ty vogo, jsem rikala, ze se nedivim, ze je Madonna tak hubena, cele dve hodky tam skakala a tancovala, musim mit perfektni kondicku :slight_smile:
14. srp 2009 v 00:08  • Odpověz
hojte holky
tak malej vecer zlobil no a aby se tata vyspal tak jsme se prestehovali do obejvaku na gauc. A rano jsem manzilkovi rekla, ze to uz udelam jen v krajni nouzi. Malej spal pak docela dobre ale ja sem rozlamana a zdali se me hrozne sny. Takze se dnes tesim zpet do pelechu :grinning:
Hrusti super ze sis to uzila. :slight_smile:
Zuzik drzim pesticky a pak dej vedet. :wink:
Andy tak snad brzo prijde k rozumu. moc bych ti to prala. :wink:
Karco to teda klobouk dolu. Ja si chodim jen zaplavat kdyz je na to pocasi. :grinning:
14. srp 2009 v 07:27  • Odpověz
Ahoj holky!
Bobasku, chudero, at brzy vyleze zoubek a konecne se trosku vyspis.

Me vzbudil manza v 6 hod :angry: , ze pry mi zacina sluzba, at si jdu prcka prevzit :grinning:
14. srp 2009 v 07:54  • Odpověz
Hrusti tak to mas taky dobre. :grinning:
No ja budu doufat ze dnes konecne prijde materska a budeme moct jet s manzelem poradne nakoupit.
Andy mame tu kasicku kvuli tomu ze prcek je v noci ted co dve az tri hodiny vzhuru. Mleko ho vubec nezasyti. No a kasi me fluse takze do nej dostanu vzdy tak 5 lzicek a stejne pak skoncime u flasky s mlekem :grinning:
14. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
Bobasku a nezkousela jsi mu dat tu kasi do flasky? Treba by se mu to jedlo lip? Nevim, jakou mas flasku, ale nektere firmy delaji k lahvim specialni savicky na kasi. Je mi jasny, ze lzici to je boj do prcka neco dostat, ale kdyz bys mu to udelala ridsi a dala do lahve???
14. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
Jo hrusti to jsme zkouseli a vybastil 60ml a konec a to je ochucena babanem a chutna me to teda vic jak to jeho mleko. Ale malej ma jinej nazor. No proste to budem zkouset dal. Treba se chytnem a budem bastit :slight_smile:
14. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahojky zatínka,

Hrusti jsem ráda,že sis užila Madonnu :wink:

Jani Melinka je zlatíčko(sumík :confused: )A ty jsi také zlato....Ráda také pomáhám lidem,ale jen těm co si to zaslouží :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Přidala jsem fotečky koupání 6 měsíců a ze zoo...
14. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
hrusti Madonna je super ale ty davy nic pro mě :unamused:

vikul super fotečky taky se do zoo tesim moc

já dnes řádim od rána peru žehlim uklízím protože zítra jedeme na týden na chalupu tak at se nevracíme do bordelu :wink:
pak nás čeká hexa a pneumokok a pak konečne zase musíme udela srazík alespon s pražandama
:slight_smile:

jinak daví má ke včerejšku 6700g a záda me bolej taky pěkně i kolena uf
14. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.