• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahojky, Zuzik ve Vltave? A neni spinava? A co ty lode? Si to nejak neumim predstavit :grinning: Drzim palce aby jste v Motole dopadli dobre, dej pak urcite vedet. To je skvele ze se manza snazi.
Hrusti to je super, ze sis to uzila, s kym jsi tam byla?
Andy a tvuj ti ani nenapise sms? Ze se mu nestyska po male. Drzim palce at jde do sebe.
Malej ted usnul poprve v postylce. Dala jsem ho tam aby koukal na kolotoc. A dala mu dudel a on vytuhl. Jen jsem mu jednou musela dudel podat a ted spi. Asi pujdu rychle uklizet. Zitra jedeme na ty Valachy tak at mame pak poradek.
Anitt uzijte si chalupu, ma byt krasne. Jste tam samy nebo i rodina?
14. srp 2009 v 10:22  •  1 dítě  • Odpověz
Vikul pekne fotecky, jak se malymu v zoo libilo? Ta skladacka co ma na podlaze je super, taky ji asi poridime, jak se malej porad pretaci tak casto i mimo deku :slight_smile:
14. srp 2009 v 10:25  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holčiny :slight_smile:,
my už jsme zpět z Motola a sono bříška dopadlo na jedničku :slight_smile: V pondělí jdeme na kalmetizaci na Ípák (to bude cesta, ufff :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a v úterý jdeme na EKG opět do Motola. A nakonec ve středu k dr. na hexu - takový lékařský týden budeme mít :slight_smile: Petr přijede ve dvanáct, večer naběhneme do Tesca na hadříky, protože jsem zjistila, že malá nemá skoro žádná bodýčka - všechna jí jsou tip ťop :frowning2: Tak musíme udělat zásoby a já si musím koupit nějaká trička :grinning: Naštěstí už mi přišla mateřská, tak je to supéééééér :grinning:
Bobásku, teda to máte trápení s těma zoubkama, tak už ať se vyklube a dá malému pokoj :wink:
Vikul, krásné fotečky, sekne vám to tam :wink:
Anitt, teda ty jsi akčňák, to já od rána nešáhla na nic a to jsem od půl páté vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jj, srazík bychom mohly spáchat :slight_smile:
Tak já jdu zalézt do pelíšku, malá chrní, tak se jdu opičit :grinning:
14. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
misi, my máme chatu kousek od orlické přehrady a je tam taková zátoka, takže tam lodě nejezdí :wink: Špinavá, no někdy je to fakt mazec, ale tuhle jsem viděla až na dno. Myslím si, že to vyjde nastejno jako na rybníce či na koupališti :wink:
14. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahojte holky,
vůbec nestíhám. Lítám doma jak hadr na holi, to víte, manžel už je doma, tak mám stále co uklízet.
Jinak v tu středu přijel včas, pár minut před farářem, ale aspoň něco.

Ale v sobotu budeme zase samy doma, jede k rodičům a tam je nemocná neteř, tak jsem řekla, že my zůstaneme doma. Což se manželovi samozřejmě nelíbilo, ale on by doma Naty neposlouchal kdyby byla nemocná a umrčená.

Včera jsem tam na zkoušku dali výživu od uk. 4. měs. Banánek a broskev, jen 4 lžičky a Naty mlaskala a když jsem jí ukázala lžičku, tak úplně vyvalila očička a ručičky a úplně se natahovala.

Jinak už před dvěma týdny Naty přišla na to, jak se pouští hudba na tom fialovým zvířátku na hrazdičce ke křesílku a tak nám to hraje třeba 20x za sebou :astonished:

Zuzi, to je super, že je bříško v pořádku :wink:
14. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
ahojte milacci,

zkoukla jsem fotecky. Vikulko vy jste krasavci. No prijde me ze Stufecek je cely tatka ale asi se mylim ze? :grinning: No ja ti dam sumik - pockej za par roku :grinning: Ale aspon ji bude mit Stufek za co chytit a nebudou ji drncat kosti o sebe. :zipper_mouth:

Melca se zase kutali po zemi - uz neni na podlozce ale na plovoucce. :sweat_smile: a dela bac bac do podlahy. :confused:

Potfurka se naucila ze chce uspavat - vcera se krutila v postylce a nechtela spat, jsem ji supla do postele a byla ok a Petka ji skrabkal tak pak usnula - ji dam - hezky dneska bude trpet. :confused: Vlastne dneska ne - to jde Peta na kamosovu kalbu tak budeme samotinke tak bude chrnet se mnou.

Hrusti tak madona super? Ja byla na kylie kdyz byla melinka v brisku ale to jsem o ni jeste nevedela - tak si rikam pokom ma to hudebni nadani a porad zpiva :grinning:

Anitko to jsi mela sraz s holkama z jine diskuze?

Karci ohledne toho objednani ti to pak hodim do mailu ju? Musim zjistit prepravne. :slight_smile:

Zuzi super ze vysetreni je ok. No me by to taky nastvalo na tvem miste ale zas manzel je asi rad za praci a netroufa se ozvat. Bohuzel dnesni doba je takova ze clovek si moc vyskakovat nemuze :frowning2:

Andy kurna ten tvuj chlap fakt nic?To je takovy palicak - podle me ty se nemas za co omlouvat - jestli byl sprosty tak to bych ja teda nezkousla a pekne by si vyslechl ale je to Vas zivot a musite si to vyrikat mezi sebou. My jsme pri tobe neboj :wink: Melinka ti posila uklidnujici pusinku a pry se nemas trapit :wink:
14. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
misi budeme tam jen jeden den s nasima a pak sami bude to super po dlouhé dobe dovča jen nás tří těsím se :slight_smile:

zuzik super gratulace ke ko :slight_smile: uklid mám skoro hotov uffff :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nerada se vracím do čurbesu :wink:

jani Kylie je moje neoblíbenější a byla v hudbě i mým vzorem :slight_smile:

jinak jsou to holčiny z Boleslavi kde bydlím je to z jiné diskuze ale moc tam nediskutujeme spíš domlouváme prochajdy, diskutuju hlavně s vámi :wink: :slight_smile:
14. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
Ahoj holky, žádná změna... Přád u mamky, už si tu začínám zvykat, hlavně, že tu je net, i když pomalej jak ďas :confounded:
bemo, to musela Naty šmakovat, já ji ještě ovoce nedala, protože by pak nebaštila zeleninu, aleještě tak týden a začnu dávat. Jinak já mám teď času a to mamce toho dost dělám :wink:
hrusti, to je fajn, že jste si to tak užily..
Já přemýšlím, že si Manducu půjčím. Dá se na ni záloha 2500Kč a půjčovné na 10dní je 250Kč, to pak odečtou z té zálohy a pak bych si ji kdyžtak koupila, ale úplně novou od někad jinad, aby byla úplně nová.
Jinak Beruna dala včera rekord v jídle 690ml + 40g mrkvičky s brambůrkou, no to jsem čuměla :astonished: Za to dnesk prej zase drží hladovku. Jo a v noci se mi začala budit po 4-5hodinách :angry:
14. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
Andy co ja bych za to dala :slight_smile: Mala je sikulka. Manduca je super, uvidis jak se ti bude libit.
Anitt to bude parada, uzijte si to.
14. srp 2009 ve 13:43  •  1 dítě  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
14. srp 2009 ve 14:01 • ma12
Ty jo Zuzíku, to je nádhera, 17 kg, máš míň než před těhu, tak to já říct nemůžu.
Naušničky máme úspěšně za sebou, zase takové drámo to nebylo, dokonce jsem byla u toho, akorát jednu dirku jí píchala doktorka na dvakrát, tak to bylo docelo delší, ale dobrý, Anča už se zase směje. Až sundáme čepeček, tak udělám foto.
Jů, Hrusti je zpět z Madonny, tak to je super, že se to povedlo.
Vikulko, krásný fotečky.
Zuzíku, sice máte lékařský týden, ale budeš mít aspoň klídek v duši po těch všech vyšetřeních.
Pro srazík jsem taky, už se těšim.
14. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
karča si fakt dobra s tím behanim, mala je určitě kočka. :wink: zuzik to je super jak si zhubla, ja mam vahu co pred tehu, ale neskodilo by tak tri kila jeste dolu
14. srp 2009 v 15:22  •  1 dítě  • Odpověz
misi, no jo, jenže už mi spala 8-9hod. :pensive:
karaci, tak už to máte za sebou :wink: To je dobře, hezky to zvládla :slight_smile:
Já mám pořád 3kg nahoře z 22kg :astonished:
14. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
holky, dala jsem fotky do alba, Naty a její novou kamarádku :grinning:
14. srp 2009 v 15:59  • Odpověz
tak my nakonec spaly dvě hodiny, to je dobře. Teď tu madam zase chrní, jsem jí ráno nějak nabourala režim, když jsem jí vzbudila v půl osmý... Vstává tak v devět :grinning: Petr odjel s tátou na ryby a pak razíme do toho Tesca, snad budeme mít úspěch. Jinak hmyz na mě asi pořádá lov, dneska jsem si blbka stoupla do podzemního mraveniště :rolling_eyes: Včera pavouk, dneska mravenci, můra v kafi... Asi ze mě cítí to hafo sladkýho nebo nevím :grinning:
Karco, tak to to Anička snášela dobře :slight_smile: Už se těším na fota :slight_smile:
Bemo, to je kouzelná fotka - Natálka chce asi parťáka :grinning: :grinning:
Andy a on ti ani nenapsal SMS???
14. srp 2009 v 17:34  • Odpověz
karco, koukala jsem na fotky - paráda :grinning: Sice jsou asi starší, ale já je objevila až teď :grinning: Malá má v tom kočárku nááádhernou mikinku, můžu se zeptat, kde jsi jí sehnala?
14. srp 2009 v 17:36  • Odpověz
bemo super fotečky je sladká a Davídek říkal že je koča :grinning:

andy držím palce at se přítel vzpamatuje :pensive:

zuzík taky nám došla bodíčka takže v cherokee asi sadu koupíme maj pěkný :slight_smile:

karčí vase číča je super mně se moc stýská po té nasí divošce ale ty útoky byly hrozný a ted se má supr u tchána

jinak hmyzu máme v byte taky dost :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: nesnáším hmyz
14. srp 2009 v 18:34  • Odpověz
Ahoj holky!
Dneska to bylo docela narocny, rehabka, nakupy a prochajda a jsem ted ve stavu, ze bych spala i ve stoje :confused: Rychle jsem vas docetla....
Andy, drzim palecky, ale urcite se neponizuj, at se hezky priplazi on!
Misi, byla jsem s kamoskou, manza hlidal :slight_smile:
Zuziku, super zpravicky!
Vikul, pekne fotecky. Prijde mi, ze zacina byt Stufek podobny tobe :confused:
Karca, s tim behanim jsi fakt dobra!!!
14. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
Bemo, to je super nápad s tím zrcadlem, taky to vyzkouším.

Zuzíku, mikinka je od ségry z Ameriky, takže hodně zdaleka.

Anit a Kačenka už se s Davídkem pokámošila? Jmenuje se Kačenka, že jo?

Přidala jsem 2 fota naušniček, ale nejsou moc vidět, počkám, až se zahojí ouško a pak vezmu detail.

Holky, když mě tak chválíte s tím během, no tak to já musim zase, jen čekám, až se Anče trošku uklidní, furt vyvolává z postýlky a to by se mi dobře neběželo…
14. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
Karca, Anicce ty nausnicky moc slusi :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
Děkujem :slight_smile:, mám z nich radost a jsem ráda, že je to za náma, teď se zase těšim, až se to úplně zahojí, i když mi přijde, že jí to vůbec nebolí, tak z toho ale furt teče trošku krev.
14. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
karci s kačenkou jsou ok ale hlídám to po tom co jsem zažila :unamused:

jinak zítra ráno razíme tak snad bude hezky . vrátíme se asi až v pátek .
14. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
karco, tak to musím ještě trošku trénovat plavání ve Vltavě, abych mohla přeplavat Atlantik :grinning: :grinning: :grinning: To je fakt dálka, no, zajdu do Nextu a do Cherokee, snad něco ulovím - rostou jako z vody ti naši prckové, že? :grinning:
hrusti, tak to je super, že manža hlídal. Já jsem měla za to, že jdete spolu :wink:
Anittko, tak si užijte chatu, přeji vám hezké počasí :wink:
14. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ahoj holky,

Vás přečíst,to byl nad lidský výkon,ale už ani nevím na co jsem chtěla reagovat :sweat_smile:

Tak jen hodím dotaz:Asi 2 dny ted pozoruju úbytek mlíčka,přitom ted přikládám i v noci(Kačka se začala budit pravidelně v 1-2 hod.a pak ráno v 6h.a to už by si chtěla hrát a cca po 2 h.zase většinou usne na 1,5h)
Ale přes den papká tak po 2 hodkách a já mám prsa úpně vyždímaný :frowning2: Začala se i vztekat,že asi nic neteče,tak jí i přes den udělám Nutrilon 100ml a vypije to jak nic.

A ted k tomu dotazu...jak poznám že se ztrácí mlíko a proč? Když často přikládám a snažím se vše dělat,aby mlíčko bylo.

:unamused:
14. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
Ahoj Buni, presne popisujes moji situaci ale uz tak 14 dni az tri tydny zpet doted. Bohuzel i kdyz jsem pila kojici caje, malyho jsem prikladala, jedla i homeopatika mlicko se mi nevratilo. Ted s tim tak bojujeme. Na noc nakojim pak dam nutros, nekdy sni stovku nekdy min, pak spi tak pet hodin. V noci sem lina to chystat tak nakojim a malej se budi po trech hodkach, nekdy driv. Pres den kojim ale jsou dny jako dneska kdyz mi po kojeni rve tak musim namichat nutros a vyzahne vetsinou tak tu stovku. Celkem me to uz nebavi, protoze nikdy nevim kdyz ho jen nakojim jestli mi nezacne rvat uz po hodine a pul kdyz nekam jdu :angry: tak sebou taham vodu a nutros v davkovaci. Dneska jsme byli nakupovat v Globuse a uz jsme koupili to velky baleni, protoze to v te male krabici mel hned pryc. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bohuzel ti nedokazu na tvuj dotaz odpovedet, taky bych to rada vedela.

Jinak k tem bodyckum jsme to meli uplne to samy. Tak jsem vyrazila do Tesca a koupila jedno baleni po trech a pak na vesacku dve a pak jedny teplacky s bodyckem :slight_smile: at nema chudak nouzi :slight_smile: A neodolala jsem a koupila mu tu sovi cepicku.

Karca male to moc slusi. Uz se tesim na detail.
14. srp 2009 ve 22:19  •  1 dítě  • Odpověz
Jo,už vím ....k těm chlapům,já mám doma teda taky poklad :slight_smile: pomáhá kde může...vysává,myje nádobí aj.ted jak se Káta budí v 6,tak vstane jde pro ni přebalí ji a donese mi ji do postele na kojení a jde mi uvařit čaj a umýt nádobí a valí do práce :slight_smile: Ted i hlídal,byla jsem na masáži,akorát mu malá plakala,bolelo jí bříško :frowning2:

Nicméně příští týden jdu zas a pak i do whirpoolu s kámoškou :wink:

....a ted jsem šla zkusit odsát a koukám,že z 1 prsa už mám 60ml,tak tam ještě něco je,ale nekojila jsem už přes 4h. :unamused:
14. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
ahoj Miši-tak to je přesně ono,tak to máme úplně stejně :confused: Taky piju koj.čaje,meltu,vitamíny,snažím se hodně pít a jím polívky a nic :frowning2: ted odsávám 2 prso a tam nic moc...mám ted celkem 80ml a to malé nemůže stačit a to chce po 2 hodkách,to tam nemůže být teda vůbec nic :frowning2: ach jo,tak to už je asi konečná :cry:
14. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz
Ahoj holky,
karčo teda ty mi davaš s tím spoprtem :grinning: ješte k tomu večer,to ja už odpadavam
zuzí ja mela 162g dole a radši nepíšu kolik je zas nahoře,bych mohla jit rodit,vahu bych mela..jak se porad stresuju co bude,tak furt jím,přesnejc žeru :angry:

anittko vaše vaha me teda vzala,kdy to přibral??? teda vy rostete ,,užij si chaloupku :wink:
andy ty se drž,on se ozve,uvydíš :wink:
bunu u me to same s mlikem,pořad bojuju a už jsem z toho hotová,piju hodne meltu,odsavam a homeo..jinak jsou i leky,ty jsem neskoušela,když tak pisnu,kdybys chtela

ja ted nestíham,pořad se neco deje,včera nakupi,nakoupila jsem malemu oblečení a male botky do školky..
zitra jdem na grilovačku k brachovi,malí ma rok
v nedeli křtiny..pak mi odjede Elin na prazdniny a budu mit na vas čas :wink:
14. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz
jo jinak super fotečky na těch kolobrndách na dovči atd.... i fotky ostatních moc krásný :slight_smile:
14. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz
My zítra zas razíme na chajdu,ale bude tam smutek-tchánovci jsou z úmrtí Míťi dost hotový,takže dáme na hrobeček kytičku...

Peti,já už asi nic brát nebudu,jen co beru a když nebude,tak to pomalu skončím,jsem ráda že jsem to dotáhla až sem,protože už po 1 měsíci jsem byla vyřízená a myslela jsem že MM nebude :wink: Já mám ted ještě o 1 kg míň než před těhu tj.56 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.