• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Jo a Peto,stalo se ti že ti malej někdy nechtěl pít odstříkaný mlíčko z mražáku?Kačka to nechtěla,když jí manžel dával,když jsem byla u kadeřnice tak musel dát UM,protože ho plivala a řvala jak tur :frowning2: Kdyžtak písni do IP díky
14. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz
Buni ja už jsem se taky zařekla,že pokud to nepujde tak se nebudu nervačit,jsem z odsavaní hotová,proto furt jím,v noci stavam i když prcek chrní,jen aby mi vyšlo mliko,ale jsem unavená a začínam byt nerv,řvu po Elin a to me štve nejvíc :unamused: snažím se ale občas vyteču..
me to mražene taky moc nechce,nevím proč..pry se meni každym dnem složení MM,tak jim asi nechutná to stare,ja pořad vozim to starši do porodnice na jipku a když by pochybelo dam UM
ja myslím že jsme vydrželi hodne,tak se nenervuj..budete davat za chvilku příkrmy a kaše
14. srp 2009 ve 23:10  • Odpověz
buni, tak to mám úplně stejnej problém :pensive: Malá pije po hodině a půl a dneska jsem přes den kojila jen třikrát a jinak UM :frowning2: Co se dá dělat, prsa vysátý a já ji nenechám trápit hlady. I když mě to mrzí, protože se vždycky těší na prso a rve mi tričko a já ji dám flašku :rolling_eyes: Ale vydrželi jsme skoro čtyři měsíce, možná MM zase bude, když ne, bude Nutráč :frowning2: Za chvíli budeme dávat příkrmy, tak snad jí to bude šmakovat :slight_smile:
14. srp 2009 ve 23:27  • Odpověz
jo a Petr mě překvapil. Odjel do Globusu pro kojovodu a malé koupil overal a dupajdy. Moc krásné, fakt čučím, co se s ním děje :slight_smile:
14. srp 2009 ve 23:29  • Odpověz
holky, tak já jsem to dnes nevydržela a psala mýmu, tak je nějakej nad věcí no, že prej takhle se to neřeší :confounded: A když chci něco řesšit, ta prej, že to nebudem rozebírat :angry: Chápete to? Už se tu u mamky docela nudím, není co na práci, doma jsem byla v jednom kole..
Holky a nesmutněte s mlíčkem, já chápu, že to mrzí, mě to taky moc moc mrzelo, ale nedá se nic dělat... Daly jste miminkům, co jste mohly :wink:
zuzik, Tvůj si asi čte koníkovskou diskuzi, tak se začal snažit :wink: škodam, že u nás to nehrozí :cry:
U nás se dnes moc nepapalo moc po včerejšku, ale za to snědla hodně příkrmu, přes 50g, to už je třetina skleničky, je to šikula, měla brambůrky s mrkvičkou, ale začnu ji dávat na noc kaši, už nespinká svých 8hodin. v kuse po půlnoci. Jinak za těch 10dní mi dost ztěžkla, má už tak 5,5kg princeznička malá :slight_smile:
14. srp 2009 ve 23:43  • Odpověz
Andy, teda místo toho, aby byl rád, že ses ozvala, tak ti řekne tohle :angry: To bych asi nevydejchala, nedovedu si představit, že bych ho měla doma :frowning2: My, když se pohádáme, tak hned následujou omluvné SMS nebo telefonáty. Ach jo, je teda pěkně tvrdohlavej, to ti řeknu... Kristýnka pěkně baští příkrmy, to je moooc dobře :wink:
15. srp 2009 v 00:19  • Odpověz
Ahoj maminky,

Tak v noci jen jedno vstávání až 3:30 :wink: trochu mlíčka se utvořilo,ale nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jak čtu,tak už to asi nerozkojím :frowning2: Ale máte pravdu holčinky,za chvíli jsou příkrmy a my dnes máme 4 měsíce a 2 týdny,tak už se blíží mrkvička :slight_smile:

Jinak moc děkuji za reakce :slight_smile:

Andy-ach jo,to jsou ale nervy :frowning2: Já bych taky s tvým přítelem asi nevydržela s takovýma názorama,ale myslím že tam hraje roli věk a rozvod a proto s tebou mává a je nad věcí :unamused: Blbý je,že se ani neomluví a nepřizná alespon z poloviny svou chybu :frowning2: Ani si o tom nechce promluvit,tak jak to chce vyřešit????Myslím na tebe,at se to nějak vyřeší :wink:
15. srp 2009 v 07:40  • Odpověz
Ahoj holky!
Buni, bud rada, ze jsi kojila tak dlouho. Honzik je na UM od zacatku, tak fakt bud rada!!!
Zuziku, me taky napadlo jako Andy, ze si cte Konika :grinning: Nebo to mas jako darek k svatku :grinning:
Anitt, uzijte si chaloupku!
Peti, chapu, ze jsi na nervy, ale Simunek je spokojeny a fakt jsi udelala maximum!
Andy, tedy ten tvuj by potreboval asi trosku proplesknout, aby se probral. To fakt nechapu, ze se ozve a napise tohle :angry: Pevne nerviky a snad mu to konecne dojde! :angry:

Jinak Honzikovi se poslednich par dni trosku srovnalo spinkani, uz spinka dyl, ale je to tim, ze vecer vypije vic mlicka, asi mel pred tim hladik :sweat_smile:
Hezkou sobotu!
15. srp 2009 v 08:01  • Odpověz
:wink: ahojky holčiny

peti on přibírá tak pořád průběžně :grinning: je hrozne i dlouhej :grinning:

buni s mlíčkem se nenervuj já to takhle měla po třech měsících a zkusila jsem naprosto vše ted už odsaju max stovku denne a příkládám ale bzteká se jak to neteče no- co se dá delat aspon něco a ty jsi kojila dlouho :slight_smile:

loučím se s vámi mějte se krásně pa pa
15. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
Dobré ránko maminky,

Buni, nesmutni nad mlíčkem, dělala jsi co si mohla a kojila jsi poměrně dlouho :wink:

Holky, tak já asi budu následovat příkladu Andykov. Manžel už je zase pryč, odjel ke tchánovcům. Byly jsme na tom domluveni už delší dobu, ale jedna neteř onemocněla a tak jsem nechtěla riskovat, že něco chytneme, ale včera volali, že byli u Dr. a prý v pohodě. Tak jsme se dohodli, že pojedeme, ale ráno jsme se tak pohádali. Sotva jsem vstala z postele, tak už mě popoháněl ať už jedeme (bylo 7 hod) a já, že se musím nasnídat a on na to, že s koupíme něco v obchodě a nasnídáme se po cestě v autě, no chápete to :astonished:
tak jsme se chytli a odjel sám.
Jsem strašně nasraná a poprvé jsem pomyslela na rozvod. Od narození Natálky se hádáme furt :frowning2:

Holky, hezkou sobotu s rodinou :wink:
15. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
bemo klid.játo znám nase hádky vzniknou vždy když se nekam jede hlavně ke tchánovcům. určite to brzy srovnáte, ale je fakt že chlapi nechápou co všechno na nás stojí a myslí si že se celej den jen flákáme a oni tvrde drou :angry:

držim palce :wink:

já doufám že mi ten týden spolu přežijeme a nebude rozvid :grinning:
15. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dneska noc děs běs, malá se vzbudila ve tři a do půl sedmý čumákovala a chtěla si hrát. Já šla spát v jednu, protože jsem poklízela a tak. Do toho Petr chrápal jako motorovka, takže kdykoliv malá zabrala, tak ji vzbudil, takže jsme se chytli v noci a v devět, když jsem vstávala, tak znova. Prý nechrápe a mám halucinace, z toho, že nejdu spát brzo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem mu řekla, že bych šla spát brzo, ale za prvé se mi nechce a za druhý ty dvě hodinky potom, co malá usne, jsou jedinej čas k úklidu, vysprchování se atd... Před hodinou odjel na chatu, tak snad tam bude spát, abychom se s malou taky trošku vyspaly :frowning2:
15. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Achjo holky,

to je trápeníčko s těma mužíkama. Vy jste si ale Bemo vždycky tak užívali sexík, to si pamatuju, jak si byla těhule :slight_smile: , ani to Vás teď nespojuje?

Andy, tak já bych s tím tvým pro změnu vydržela :grinning: :grinning: , každej je holt nějakej patron. Asi kdyby mi tohle řekl, tak mi je do breku, bude mi líto, že je tak nad věcí, ale holt..., každej má na ty věci svůj názor, takže zabít ho nemůžeš. Je to teda zabejčilec šílenej. Místo toho, aby podal pomocnou ruku u usmiřování, tak je ješita, CHJO, ty chlapi.... Tak já nevim, jste spolu už dlouho, tak nevíš, jak na něj, jak ho obměkčit, aby sekal latinu?

K.
15. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
Manža od poslední výměny názorů je ok, venčí Anču, hraje si s ní, takže všechno v pohodě, dneska po obědě jdou ven s kočíkem, potřebuju vyluxovat.
15. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahoj Karco,
no řeknu to takhle, všechno stojí za prd.
Ale určitě máme jen krizovku, to přejde a bude líp.
Ale vím stoprocentně, že se musí změnit manžel a ne já. Taky jsem se změnila od porodu a dítě hodně věcí změní, ale to je normální.
Já jsem čekala, že mi bude manžel pomáhat a bude se malé věnovat a ne, že ji vyveze jednou za měsíc, to mi přijde dost chabé.
Ale věřím, že to spraví rozumná domluva, snad :wink:

Jinak mám obavy, abychom taky za chvíli nebyli na UM, Naty má pořád málo a kaká 1-2x za den, není to málo?
A dnes měla úplně zelené kakání.
No, uvidíme v úterý, jdeme k doktorce na 2. hexu.
15. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz
Hm, tak snad pomůže ta domluva, jako u nás, i když oni ti chlapíci mají tendence ty dohody držet jen pár týdnů, max. měsíců a pak to sklouzne zpět...

Anča kaká 1x za 2 dny a přijde mi to ok, nevypadá, že by jí to vadilo, takže myslim, že Naty je úplně v pořádku s tím kakáním, líp než my.
15. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
Aha, tak to jsme ok, díky.
Spíš mě zarazila ta zelená barva.

Ty jo, já jsem dnes zase uhoněná. Přešívala jsem povlečení, pekla bábovku, peru a vysávám, no fakt jako hadr na holi a mnažel se pak diví, když se naštvu při jeho otázce "co jsi dělala celý den" :angry:
to bych fakt vybuchla i když vím, že to myslí ze srandy, ale malá pochvala by neuškodila.

Dnes mi přijede ségra a bude tu do úterka, hrozně se na ni těším.

No uvidím, jak moc pomůže rozmluva, i když manžel má tendence vše krásně otočit a ve finále se pak omlouvám já jemu.
15. srp 2009 v 15:34  • Odpověz
teda holky, malá je dneska zase libová :frowning2: Furt řve, prostě furt, už mi z ní jde hlava kolem :frowning2: Přitom je najedená a všechno, tak jestli je to zase z hicu :frowning2: Nic neudělám a to jsem si říkala, jak se budu mít fajn, když Petr nebude doma. A prdlačky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
Zuziku, Honzik byl dneska pri zpatecni ceste do Prahy taky libovej. Celou cestu rval, protoze v tom vedru nemohl odpoledne spinkat a v autosedacce se potil, tak rval jako blazen :frowning2:
15. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ty jo, to by mě asi kleplo z dlouhého řvaní, mně stačí 2 minuty a jdu sežrat čokoládu, natož celé odpolko.
15. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
Karca, ja uz jsem obcas tak utahana a otupela, ze se snazim ze zacatku ho nejak rozptylit a kdyz to nejde, tak ho proste necham rvat. V aute ho ze sedacky za jizdy vyndat nemuzu, tak proste s tim nic neudelam. On pak po nejake dobe prestane a vetsinou se tim placem tak utaha, ze usne :frowning2:
15. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahojky sluníčka,

tak se hlásím zde tu na koníku :grinning: Dnes jsme celý den byli na zahradě a mamčou a bylo to fajn.Uvařila jsem obídek a naobědvali se pěkně venku a pak malej spal skoro dvě hodky a já se opalovala :slight_smile: koupala v bazénu a fakt den na 1*
Malej si hrál pak na dece a byl strašně hodnej.A vlastně pořád je...

četla jsem to,že Bemo má také trápení :frowning2: Je mi to moc líto a snad to bude brzo ok.Je to fakt strašný,že ty chlapi si nedokáží vážit ženy...A to jim vychováváme děti a staráme se o ně :confused: Nechápu to,ale já mám doma stejně zlatíčko i když mě také občas štve :slight_smile:

Jdu se podívat co jste tu psaly
15. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
Hrusti, no jo, úplně Tě chápu, člověk není robot.

Já letim do sprchy, oholit se a spát. Čusky - fusky.
15. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
tak holky, malá byla pak v pohodě, spala dvě hodinky, musela jsem ale použít rourku, protože měla chuděrka trápeníčko s kakáním :frowning2: V klidu jsem umyla koupelnu a nádobí a super. Petr přijel a zítra pojedeme do zoo :slight_smile: Už se mooc těším, Petr chce jet parníkem, ale nevíme, jestli tam můžeme jet s kočárkem, nevíte náhodou?
Vikulko, tak to jste měla super den :wink: To je dobře, že je Štůfeček takové zlatíčko, malá si taky začíná hrát na hrací dece a moooc se jí líbí na bříšku :grinning:
Hrusti, tak ona naštěstí v autě spinká i na delších trasách, takže je to v pohodě... Nedovedu si představit, že by brečela v autě, je naprd, že to mimčo nemůžeš uklidnit - leda zastavit, což ne vždy jde, že?
15. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
Karco krásná naušnička :grinning: Moc jí to sluší...A tobě samo takééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Antt já to jen povařím a rozmixuji a zavařím.Dělala jsem to poprvé :unamused: TAk snad to bude papkat...Ovoce nám vůbec,ale vůbec nechutná.Jen banán papá.

Holky děkujeme za pochvaly.....A v zoo se mu líbilo,ale Vikula je Vikula :grinning:

Misi ty puzzle na podlaze jsou dobré,ale to je focené u kamarády...Ale pořídím je také :wink:
15. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
Zuzí je opravdu ukázkové mimi.Papá,spinká a hraje si a je moc spokojené mimi.A hlavně se pořád směje.
Píšu to tady a na srazíku zlobil :wink: Ale to on dělá pokud se stojí a nic nedělá :confused:
Zuzí určito to jde...To by si nedovolili :astonished: Tak ji ji užijte je nádherná,ale má být strašné vedro :unamused:
15. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
vikul, já se právě toho vedra docela děsím - no, když tak vyrazíme někam jinam. Musím využít toho, že to navrhl tatínek :slight_smile:
15. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
jj to je jasný :slight_smile: Ono to třeba nebude tak hrozný...Já už vařím obídek na zítra a vyrazíme opět na zahrádku
15. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz
já mám vyřené rizoto, ale pokud pojedeme ven, tak si dáme obídek někde v restauraci :grinning:
15. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
Baff, holky, tak jsem doma, ale jela jsem sama... Si představte, že si mě tu čtou, jsem to normálně poznala, protože byla vymazaná moje historie koníka, ale vše ostatní tam bylo, mimibazar, email a tak, jen koník zmizel :astonished:
To si teda početl, jak jsme tu drbaly a nevěřím tomu, že mě tu špehuje jen on, mám podezření ještě na jednu osobu, co mi taky chodí na profil. To ,ale neřeším, jsem zvědavá jestli se mi k tomu nějakým způsobem přizná.
Jinak moc všem děkuji za podporu, nechám vše plynout, ale z nějakých věcí prostě neslevím :confounded:
vikulko, máš zlatíčko, ale víš jak je to s tím chválením :grinning: Moc Vám to vté zoo sluší..
anitt, užijte si dovči.
zuzik, bemo, jsou prostě nějaký erupce na slunci. bemo, neboj se, ono bývá takový období, kdy je hezky v tom vztahu a pak kdy je to na prd. Já už, ale nebudu chovat se tak jak by to ode mě očekávali ostatní, budu svá a pokud se to někomu nebude líbit, tak smůla. Já jsem já a chyby má každý. Proto buď i ty svá, někdy je fakt lepší nechat věci plynout :wink:
hrusti, u nás se taky kolikrát v autě brečí, proto raději cestuji busem, bambajkou nebo vlakem. V autě se prostě nedá mimčo jinak než dudlem utišit. Sedíš u něj?
bemo, ještě teď čtu... Ty máš fakt kopii mýho, taky vše krásně otáčí a pak si přijdu jako já ta nejhorší..Hold jsou starší a uměj to, má to tak dost holek se staršíma partnerama, ale neříkám, že všchny :wink:
Jinak jsem byla u tety na zahrádce dnes, snědla asi tunu sladkýho a opekla si buřtíka, malá byla trošku nevrlá, to je vždycky, když jsme tam, ale docela to ušlo a dokonce si ji choval i strejda a to miminka nikdy moc nemusel a slušelo mu to :slight_smile:
15. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.