• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
lek :grinning:
Jak to,že jsi jela sama?To jen potají nebo ses už vrátila??

Andy děkuji,ale spíš to tam sluší tatíkovi a Krykrýskovi.Chválení teď docela jde,ale to víš,že se bojím toho,že ho přechválím :confused:
15. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz
Já měla také buřtíky a to 2 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
od pondělí držím dietku :slight_smile: Už jsem ji držela a zhubla jsem docela dost.Tak musím do dovči být alespoň o 4kg lehčí :pensive:
15. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
Holky jdu na kuŤÁNKY :pensive: :pensive:

brou brou
15. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz
vikul, vypadáš tam prostě hezky :slight_smile: A jakou dietku, prosím Tě? Já teď nějak ulítávám na saldkým a už mám 2kg nahoře :angry: Hlavně spousty hadrů, který mi jsou k ničemu :frowning2: Už se Vám ta dovolenka blíží, že? Se máte.. Já jela domů sama. Chybělo mi tady to proostředí :wink:
15. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz
hojte holky - dneska slavime pul rok :grinning: Jsem si rikala ze by jsme mohli nekam na vylet ale kdyz Vas ted ctu tak me napadlo zoo ale to asi neklapne - ti dva hrdinove jeste chrni a buhvi jak dlouho budou :sweat_smile: Pujdem jen na prochajdu a navic to vypada ze tam bude desne vedro.

Vikulko mas doma zlaticko. A neboj s tim chvalenim je to u nas stejne. Taky kdyz Mel chvalim tak zacne zlobit :grinning:

Andy hlavne ze uz jsi spokojena a Kikinka taky. Ale kdyby me muj spehoval na konikovi tak by to pekne schytal - kdyby se optal tak to jo at si to precte ale za zadama by me to teda vadilo - by me to prislo ze me neveri. :unamused:

Holky k te vaze - ja teda jim jak urvana ale nejak podezrele hubnu :confused: Jako na postave to videt moc nejde ale pred tehu jsem mela 62 a ted mam 56 - asi mame pokazenou vahu :grinning: Je spekacky bych si dala taky - mam v mrazaku tak je asi vytahnu a budeme opekat - jezisi vy me delate takove chute :slight_smile:

Vikulko kdy mate tu dovcu - hned bych jela taky - hlavne si tam odpocinte - berete i Vikulku ze?

Karco super nausnicky - mala je sikulka - teda vlastne obe jste sikulky. :wink:

Jo nejak jsem vcera cetla ze Anitka jela na dovcu? Nebo si to pletu? :zipper_mouth:
16. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahoj holky!
Andy, tak drzim palecky, at to doma dobre dopadne. Fakt ze sebe ale nedelej pitomce a neslevuj :wink:

Jaani, gratulujeme Melince k pul rocku. Toto utika, co? Ja bych taky potrebovala neco zhubnout :sweat_smile: , to mas asi z toho koja, ne? Anittka jela myslim na tyden na chaloupku, tak tady nebude.

Nas dneska s Honzikem pozval tatka na obidek, tak nemusim varit :grinning: Poslednich par dni se docela snazi, tak nevim, jestli si taky neprecetl neco na konikovi :grinning: Ale to asi u nej nehrozi :wink:

Hezkou nedeli!
16. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
Jinak ja uz mam navareno - delala jsem bolonske spagety - vstavala jsem o pul 8 a letela se psem ven a pak varit - jeste trochu poklidim.Muj me nejak neveri ze se zvladnu starat o domacnost,Melinku,Kikinu,chodit do prace a jeste si vzit stenatko - no asi ma pravdu ze nejsem nesmrtelna :confounded: A ja myslela ze jo.

To je nase snad jedinna vymena nazoru.Ja se pretahuji a on me vycita ze neodpocivam ze zas skoncim v nemocnici :frowning2: - ale ja hrdinka mu nedam za pravdu :sweat_smile:
16. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
Hrusti ahoj - to je fajn ze manzel je takovy vzornak - ale toje dobre. Tak si nechte chutnat. :slight_smile: Ja jdu poklidit at to stihnu nez se ti dva probudi. :grinning: Pak asi pujdu neco delat na domecek - se me nechce ale aspon to bude z krku a odpo je vytahnu nekam na turu.

Vcera jsem sla s mamkou na prochazku a sjeli jsme pres louku kde byly doury od krav a jak ten kocar hazel tak Melinka skakala nahoru a dolu - a usnula :sweat_smile: Jo vcera jsme poprve na zkousky vytahli sportovni sedacku - opice tam nechtela lezet - jen sedet :angry: Tak ho asi zase schovam nez bude sedet sama :grinning:
16. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
Jani, manza neni zadny vzornak, ale poslednich par dni se snazi. Mozna ze k tomu prispelo i to, ze skoro cely ctvrtek hlidal, protoze jsem byla u kadernice a pak na tom koncertu, navic ze ctvrtka na patek spal s prckem sam, protoze jsem prisla v noci, tak jsem si lehla do vedlejsiho pokoje, abych je nebudila. Tak asi trosku poznal, ze to doma s prckem neni zadne leharo:grinning: :wink:

Jsem ted zkousela parkrat manducu a prckovi se v ni (doufam) zacalo libil. Hrozne se porad smal, koukal a pak skoro i usnul :sweat_smile:
16. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
Dneska rano jsme vazili Honzika a 7,2 kg :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
Dobré ránko, Andy presne jak pises, nemen se. Drzim palce.
Bemo, zuzik urcite je to jen krize a vyresi se to, ale je fakt ze se musi zmenit vetsinou chlap. Oni si snad mysli, ze to bude po narozeni prcka uplne stejne :frowning2:
Vikul tak to si uzivate. Stufek je zlaticko.
My vcera meli veselo. Jeli jsme k tomu kamaradovi na Valachy, malej byl hodnej, ale nemeli jsme hlubokou korbu tak spal vecer v autosedajde a to se casto budil. Chudak se tam nemohl protahnout :slight_smile: Zpatky jsem musela ridit, protoze muj si chtel dat pivo. No jeli sme az v noci a bylo to pro me strasne narocny. Nerada jezdim v noci a ty Vizovicke vrchy jsou sama zatacka (pry se tam jezdi rally). No pak nam malej zacal rvat ve Zline. Nevim co mu bylo, sileny hysterak, manza ho i choval jak sme zastavili, dali jsme ho zpatka zas rev. Tak jsme holt jeli a on cely Zlin prorval a na konci zas usnul a spal az do Olomouce. Prijeli jsme az po pulnoci. Ja byla vyšťavená a utahana, malej se pak v noci zas budil casto na krmeni, takze jsem uplne ko. Manza jeste spi. Odpo ho vyslu ven a pujdu si lehnout.
Hrusti ty jo to mate vic nez my :grinning:
16. srp 2009 v 10:25  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, no prckum asi vadi byt v tom teple v autosedajde :frowning2: Pokud manza pohlida, tak si odpolko dachni.
Gratulace Elimu k 5-mesicum :slight_smile:
16. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoj sluníčka! Předem blahopřejem Melince k větším narozeninkám a Eliáškovi k pětiměsícům, a abych nezapomněla na ajicka a Hugíska, ty maj taky dnes 5měsíců, ona si tady někdy čte, to vím :grinning:
Jsem naštvaná, jsem si zapomněla včera odpol vzít prášek a dnes už mám mrchu, to jsou hrozný ty nízkohormonální, stačí fakt pár hodin zpoždění, tak jsem si hned vzala a snad se to zastaví nebo mě trefí :angry: Mám ji mít až za 8dní :astonished:
Jinak Beruna dnes 20:30 - 0:15, 0:30 - 9:00, hurá a doknce spala ve své postýlce těch 8 a půl hodin a jen jednou se začla rozčilovat, to když se nemohla otočit na záda, tak jsem ji jen dala pryč ten polštář a pak spinkala hezky dál :slight_smile:
hrusti, jaani, na jednu stranu by to ti chlapi si potřebovli někdy přečíst, aby pochopili, co mi žny po nich vlastně chcem :grinning:
Mně teď malá usnula a to jsem chtěla jet nakoupit, takže čekám než se vzbudí, chtěla jsem i vysávat, to taky nemůžu, tak odepíšu na mailiky a napíšu si lístek do krámu ať tam dlouho netrdluju.
jaani, to víš, že to máš kojením, jak Tě Melča neustále vysává... Ale už byste měli přikrmovat od teď, ne? Kdy začnete s mrkvičkou? A pak taky furt někde lítáš, tak se nediv. Kolik vůbec měříš?
16. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
Ahoj holky, tak my máme zase nový režim. Malá usne v devět, okolo páté se probere a usne třeba až v osm :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže jsem úplnej mimoň, naštěstí pak spinkala od osmi do desíti, tak se to trošku vyrovnalo :unamused: Jsem si zvykla na její jedenácti hodinový spánek a teď to mám :grinning: Zítra brzy ráno jedeme na Ípák na tu kalmetizaci, tak jsem zvědavá, v kolik vstaneme :slight_smile:
Andy, přeju hodně síly, aby se partner probral. Hlavně se neponižuj a nedej se. Ono by se mu nic nestalo, kdyby ti pomohl :confused:
Misi, tak to je super, že jste si to užili. Teda až na tu cestu :stuck_out_tongue_closed_eyes: To by malá byla přetažená a řvala by taky :rolling_eyes: Já se snažím být max. do desíti doma. Mimochodem, všechno nejlepší Elimu k narozeninkám :grinning:
Jani, přeji Melince všechno nejlepší k narozeninkám - už je velká slečna :slight_smile: S tou prací to fakt nepřeháněj, jsi hrozný aktivec, ale všeho s mírou :grinning:
Hrusti, tak to je krásná váha - Honzík je chlapák :slight_smile: Jsem zvědavá, kolik budeme mít my. Dlouhá je teda hrozně, už jí koukaj nohy z přebalováku (ten má 65cm) :stuck_out_tongue_closed_eyes: Minule jsme ji měřili doma a měla 67cm.... :confused:
16. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
Melince vse nej k pul roku :dizzy_face:
16. srp 2009 v 11:26  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzik to vis ze me to poucilo. Ale on tam malej celkem chrnel tak sem si myslela, ze bude v pohode. Jen jak se probiral dostal dudla a on zas usnul, ale asi ho to vycerpalo cely :frowning2:
Manza ted vstal. Ja uz byla i se psem. Ale je tam pekny vedro. Malej byl pulku cesty v korbicce v pohode, ale druhou pulku prorval, no nevim jak dlouho jeste budu odolovat tomu sportaku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2009 v 11:29  •  1 dítě  • Odpověz
my jsme dneska měli naplánovanou zoo, ale je tam na padnutí, tak za chvíli vyrážíme na obídek, pak do Tesca pro hadříčky a pak jedeme ke švagrovcům grilovat :slight_smile:
16. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
misi, já bych se toho sporťáku tak nebála... Pokud ho nebudeš dávat do sedu, tak si nemyslím, že by to nějak vadilo, vyvýšeně trochu být může, většina maminek má i vyvýšenou postýlku, tak co.. Nebo tip, co dělám já.. Dám malý dolů boudu, kdyžmoc nesvítí sluníčko, ona čučí na nebe a na stromy, ale nejvíc ji to baví v obchodákách... Třeba v Nise už zná všechny světýlka :grinning: To miluje :grinning:
16. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
slunicka ahoj

Misi do zitra ti dam vedet. Ono hodne zalezi na nasich jestli by to dopoledne hlidali ale zas at po nich nechci moc kdyz budou hlidat malou. Muj to mysli dobre ale ja proste tak moc touzim po dalsim pejskovi ze si nejak nedovedu priznat ze to ze zacatku bude zahul - kdyby nebyla ta prace tak nevaham a beru ale tohle me nabouralo plany. :frowning2:

Jinak Eliaskovi vse nej k ti mesicum

Hrusti Honzicek uz je velky kluk. :slight_smile: Gratuluji ke krasnemu pribrani.

Zuzik dobre nakupte.

Jo Misi vy jste nespali u tech znamych? Ja myslela ze tam mate prespat. :slight_smile:

Andy pozdravuj Ajicka. Jo ja merim neco pres 172. Je fakt ze kojim a uz davam trosku mrkvicky. Vcera dostala brokolici ale pak se stejne dokrmi mlekem. No pomalu ji zvykam protoze jak nastoupim do prace tak bude muset dostavat jednu davku zeleniny misto mlecka - odstrikavat v praci asi nebudu :grinning:
16. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
Jaani, já si říkala, že si moc hubená... Já, kdžy tohle měla, tak se všichni bály o mé zdraví :grinning: Ale je fakt, že já mám trochu jinak postavenou kostru, takže jsem už dachaunka při 60kg :astonished: Musíš se šetřit nebo manžel má pravdu v tomhle :wink: To je dobře, že Meluš už má mrkvičku, já taky přikrmuju a dokrmuju stále mlíčkem, ale až tak po půl hoďce bo jinak mi zvrací :unamused:
16. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
hrusti, ten teda rychle přibírá. No je fakt, že my jsme te´d za 12dní taky přibraly půl kila. Teď bude přibírat, ne? Ze začátku, kdy má přibírat hodně, tak skoro nic a teď to bude dohánět, tak za 10dní má 6kg jestl isi dál pobaští tu svoji :grinning:
16. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
Andy jj to delam taky ze mu sundavam korbu :slight_smile: Ale ted jak sviti slunicko to nejde. A asi se na to vyprdnu a dam ho do sportaku, on si tam sedat urcite nebude jak Melca, tak akcni zase neni. :grinning:
Jani v pohode. Uvidis jak se rozhodnete. Ja se na ty stenda strasne tesim, nasi si jedno berou tak to se tam snad nastehuju :slight_smile: Budu jim ho muset trochu pak vycvicit. Scottymu vycvik prospel :slight_smile:
Holky vy to nevite ale stenatka maji byt tak do tydne a ma jich byt tak sedm :dizzy_face: Skoda ze je to tak daleko.
JJ meli sme u toho kamarada spat, ale me se nechteli tahat veci a plus mame na reklamaci cestovni postylku.
Sem si pak nadavala.
Jani ty si hubenour. Ja mam 60 ale merim 165 :angry: Ty kila dolu bych taky uvitala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jak Meli mrkvicka chutna?
Zuzi uzijte si grilovacku :wink:
16. srp 2009 ve 12:33  •  1 dítě  • Odpověz
To moje zvíře pořád spí, už přes dvě hodiny :astonished: T u ní neznám přes den, to je tak max.hoďka.. Jo Misi, pokud se T nijak nezvedá, tak ho tam klidně dej. Tady sousedka měla kluka taky od 5měs.na spor´táku :frowning2:
16. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
No to nase sousedka dala malyho do sportaku ve ctyrech mesich. Teda ty se mas. Malej ted spal pu hodky, ale je cas krmeni drave zvere tak uz se krouti a probira se. Jo a jak sem ho dneska vezla v te korbicce tak tam uz mel jen tak pet caku volno. A ja je naklonenej tak mi furt sjizdel a nohy mu trceli ven :grinning:
16. srp 2009 ve 12:52  •  1 dítě  • Odpověz
Uz sem videla par tech novejch x-landeru a nevypadaji spatne :slight_smile:
16. srp 2009 ve 12:55  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsme byli v obi a konecne mame spravnou venkovni kliku do domecku - jsem koupila spatnou roztec tak se sla kupovat nova :grinning: No hold pani me blbe poradila kdyz jsem ji rekla ze mame roztec 15cm - pry to nezna tak mam vzit 72 a to bylo malo :angry:

Misi no nasi jsou proti ale ja je jeste zkusim zpracovat. Muj me rekl ze souhlasi pokud budu vsechno stihat a zaroven odpocivat - coz nemam sanci :confused: Jo Misi od kdy se chodi na cvicak - od pul roku - ja bych s budoucim pejskem chtela taky. Ta nase opice byla taky vycvicena ale pak jsem sla na intr, starali se o ni nasi a ona si ¨zvykla ze nema zadny rezim a delala si co chtela. Ted me poslechne ale neni vycvicena :frowning2: Jenze ona uz je na to proste lina a stara se nechat znovu prevychovat :grinning:

Holky s tou postavou to nebude zas tak super. Me pripada ze jsem porad stejna. Tam kde by ti kilca mely jit dole tak tam zustavaji - no asi mame fakt pokazenou vahu :grinning:

Melinka usnula u Peti na kline v houpacim kresle - jsme u nasich ale chystame se k bazenu a pak na prochazku - je tu nechutne vedro :unamused:

Andy mrkvicka ji chutna - je jak urvana ze retazu. Zkousela jsem i maso se zeleninou - to ji moc nejelo a brokolici - ta ji docela chutnala. Ale mrkvicka ji chuti - kupuji od hipp protoze od hami je prvni lzicka vzdy vyprodana :angry: No dneska mozna ani davat nebudeme - nejak vypada ze ji mlecko staci a v tom vedru ani nema hlad a ja mam total nalite prsa :confounded:
16. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
Ahojte holky,
jdu vás pozdravit, mám tu na několik dní ségru, tak se na net moc nedostanu a užíváme si venku. Naty už spinká, dnes jsme byli většinu dne na koupáku a tak byla pěkně zmožená a usnula během chvilky u táty.

Jinka Natálka se už plazí, zatím jen tak 20-30 cm, ale už se pěkně snaží, no, jestli jsem do teď nic nestíhala, tak teď to bude horší :grinning:

Milý Eliášku, přejeme Ti s Natálkou všechno nej nej k tvým dnešním pěti měsícům :wink:
hlavně ať jsi zdravý a děláš rodičům radost.

Pěkný večer.
16. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jé, Jani, omlouvám se i Melince přejeme všechno nejlepší a také to zdravíčko a ať pěkně rostete :wink:
I od Natálky :slight_smile:
16. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jani urcite uz si predstavuji jak maji vse rozkousane :slight_smile: No vsak uvidis.
Malej byl dneska fakt jedlej. No jo vedro. Odpoledne konecne zabral, muj hlidal a ja si sla lehnout.
A vecer rev. Ach jo.
16. srp 2009 ve 20:57  •  1 dítě  • Odpověz
Dekujeme vsem za pranicka.:slight_smile: Eliasek si to fakt dneska uzil. :rolling_eyes:
Jani ja chodila na cvicak uz od 4 mesicu, ale da se i od pul roku.
Bemo tak si to uzij a odpocin si. A prejeme Natalce vse nej ke 4 mesicum. :dizzy_face:
16. srp 2009 ve 21:00  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.