• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Teda, holky, člověk si schrupne a Vy už se stěhujete :grinning:
Já se taky těším na grilovačku nějakou. My jsme byli teď v sobotu u toho známýho, ale já byla přepapaná z véči, tak jsem si nic nakonec nedala :unamused:
jaani, my cestovní postýlku máme i s přebalovákem houpačkou a vsuvkou pro mimi, koupila jsem na mimibazaru, tak tam mrkni a uvidíš.
anitt, tak snad tam nebude taď takový teplo. My naštěstí máme ložnici na sever, tudíž to je úplná pohodička :slight_smile:
Jo s tou masáží, prej je to dobrý, když se to kombinuje s epi-no, to má prý nejlepší účinky. To znám dokonce víc mamiček a nemaj ani nástřih, ale zase, kdo by chtěla dát za en balón 2tis.Kč., když výsledek neni zaručen :frowning2:
Jdu si udělat obídek, pak musím ještě trochu poklidit a vyzvedne mě Tom a skočíme na tu matriku. Ježíš, už zbývá jen 6dní :confused: Nějak to letí. Za týden už Kristinka nebude kopat v bříšku :dizzy_face:
8. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
Karca, holt budeme muset nacvicit americky usmev a zinku si maximalne placneme pred pusu, abysme to rvani ztlumili. PA jsou asi zvykle, ale podle toho co rikaly kamosky, tak te stejne rvat nenechaji, protoze ti to ubira sily. Lepsi je radsi se soustredit na dychani a nervat u toho. No, ono se to rekne a hur dela, ze :grinning:
Co ti dneska delali za vysetreni na Bulovce? Delali ti monitor?

Andy, to je super vid, ze za tyden bude Kristynka s tebou :dizzy_face: :dizzy_face: To ja si na Honzulku jeste pockam :frowning2:
8. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz
Jak jsem byla v nemocnici, tak jsem měla pokoj kousek od porodních sálů a řev byl slyšet jen strašně málo a nebo to mají odhlučněný. Spíš byla slyšet miminka :dizzy_face:
Nemáme jméno pro kluka, to budem teď vymýšlet v autě, jsme aktéři, že? Do toho papíru to snad budou chtít :confused:
hrusti, ale taky už se dlouho nenačekáš, fakt je to za pár :slight_smile:
8. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
Jj, v tom papiru pro matriku chteji jmeno pro chlapce i pro holcicku. Nam rekli, ze i kdyz vime, ze to bude chlapecek, tak mame radsi napsat jmeno i pro holcicku, kdyby nahodou... :slight_smile:
8. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
Hrusti, na Bulovce mě doktorka zkontrolovala uvnitř prstem (celkem hluboko), pak mi ošahala břicho, tak nějak mi přišlo, že měří velikost Anatomíka a šla jsem. Takže rychlovka. Monitor nedělali, jen vlastně přiložila takovej přenosnej k břichu, ozvalo se bum, bum, bum, bum, bum a řekla, miminku se daří dobře a to bylo z hlediska vyšetření vše, takže asi podobný jako u tebe. Já tim, že mi dělá monitor můj gynekolog, tak po tom moc neprahnu, je to nuda, poprvé zábavný, ale pak už je to 20-30 minut kdy se nesmíš moc hýbat a jen čekáš, co to vyplivne za graf.
8. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj Holky,
tak už jsem se konečně zbavila těch teplot, bylo to fakt hnusný, nikomu bych to nepřála, zlatej porod oproti tomuhle. Jsem pak už ani z postele vstát nemohla. Teď už jen musím dobrat antibiotika a snad to bude dobrý. Hugíska to naštěstí nijak nepoznamenalo, tak jsem moc šťastná!

S těmi jmény je to nahlavu, taky jsme museli mít oboje, i když jsem 100% věděli co to bude, ale to mají asi pro pořádek. My měli obě jmena vybraný ještě před těhu, tak jsme jim to tam napsali :slight_smile: !

A s tím řvaním, tak já ještě před porodem, když už jsme byli na porodním boxu, tak jsme tam hrozně slyšeli řvát jednu maminu, tak jsem na sebe tak koukali, že já určitě takhle řvát nebudu. No a pak když šlo do tuhého tak jsem řvala jak snad ještě nikdy v životě :slight_smile: ! PA jsou zvyklé a normálně mě řvát nechaly, tak jsem řvala a asi se mi tím i ulevovalo :grinning:
8. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz
Hmn, me prave moje dr. prohmatavala, aby zjistila, jestli se zkracuje cipek a delozni hrdlo a poslechla srdicko a v te porodce mi zase delal jen ultrazvuk. Uvidime pristi tyden :wink:
Tak jsem dodelala svoji prvni svickovou v zivote a jsem zvedava, jak bude manzovi chutnat. Vypada docela dobre, ale urcite jako od maminky nebude :grinning:
8. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ajicku, to je super, ze je ti lip.
Tak to jsem zvedava, jestli me nechaji v porodce rvat. Cloveku je to pak asi jedno co tam predvadi, hlavne aby to mel brzo za sebou :wink:
8. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ajíčku, tak to je super informace, člověku je hned líp, když ví, že někdo jinej křičel, JUPÍÍÍ. I když Ti samozřejmě tu bolest nepřeju, jen že pak třeba není jedinej, kdo to neudržel na uzdě, tak se necítí tak blbě.

Hrusti, tak ty si se fakt dala do svíčkovky, tak to Tě obdivuju, čí recept si použila, mamky nebo tchýně? :sweat_smile:

Já teď metelim na výrobu té loutky, až přijdu (což bude večer), tak jí vyfotim, abych se pochlubila, doufám, že to nebude zrůdička. Dneska pojedu poprvé hromadnou dopravou s viditelným břichem, jinak jsem furt jezdila autem, tak jsem na to zvědavá.
8. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz
Karca, mrkla jsem na net a nejak jsem to ukuchtila. Tak jsem zvedava, jak bude smakovat.

Jee, tak pak hracku vyfot. Jsem zvedava :dizzy_face:

Ja si jdu umyt hlavu, vecer mam spicha se znamou, tak at nevypadam jako strasidylko Emilek :grinning:
8. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz
Aji to je super ze uz je ti dobre, ja si davam desnyho bacha abych nikde neprochladla a i kdyz je takovy vedro tak radsi nosim jeste vestu kdyz jsem venku. Slysela jsem ze ty zanety jsou dost hrozny. Co malinkej? Je hodnej?
Ja nervala, ale desne sem skucela. Takovy to narikani. Ale PA me nenechala. Ubira to fakt silu i kdyz se ti ulevi. Porad na me mluvila, ze nemam narikat, ze musim myslet na malyho, ze dycham i za nej a kdyz budu blbe dychat tak ani on nebude mit vzduch. To na me zabralo.
Ja si udelala spagety, ale vzdycky si jich udelam moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja od rana litam kolem prcka, ted jsem skoro tri hodiny zehlila. Jeste musim vysat a umyt zem. Pak s prckem a psem na prochajdu.
8. dub 2009 ve 13:42  •  1 dítě  • Odpověz
Hojte holky tak jsem doma :grinning:
Takze KO probehla tak ze pokud do uterka neporodim tak mam uz jit do porodnice, tam me pichnou nejakou provokacku a pokud uznaji ze je to k porodu tak me ho vyvolaji :grinning: No a pokud ne tak me pusti domu a reknou kdy tam mam jit na dalsi KO. Takze je mozne ze budu mit mrnouse u sebe jako Andy :grinning:
Ajicku to je super ze uz ti je lip.
8. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz
Bobas, gratulace k uspesne ko. Treba Marecek kdyz slysel, ze ti chteji pichnout provokacku, tak půjde rychlejs ven. Nektera miminka na to slysi :slight_smile:

Misi, koukam, ze s tim skucenim u porodu asi zalezi na porodnici a PA. No, uvidime. Ja fakt mam strach co tam budu predvadet, jsem hrozny pose.a :frowning2:
8. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz
Hrusti no to by bylo naprosto super a k tomu dneska uplnek :slight_smile: Ale ja uz nicemu moc neverim.
8. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz
Já pořád čekám a on nikde :astonished: Už je nějak moc hodin, snad na mě nezapomněl.

ahoj aji, fajn, že už je Ti líp. Musela to být hrůza. A ví se proč se Ti ten zánět udělal?

misi, to já když si dělám těstoviny, tak si jich vždycky taky udělám mraky, ale všechno to zbouchám :grinning:

Tak jsem zvědavá na sebe... Vy jste naříkaly před miminkem a já budu asi po miminku. To bude pak bolet :frowning2:
8. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz
Hrusti fakt to neres, jsou zvykli :sweat_smile:
Bobas urco do te doby porodis, ja mela taky jit na vyvolani a jak jsem dopadla :slight_smile:
Holky co mate uz mimisy. Jak to resite v noci s prebalovanim? Ja vzdycky kojim pak prebalim a pak dokojim z druhyho prsu. Kamoska mi ale rikala, ze v noci vubec neprebaluje, ze koji v posteli a pak hned usina. Ja jdu z loznice, kojim pak v detskym prebalim, dokojim a vracim se do loznice. Nevim malej je v noci vzdycky pokadenej a nechce se mi ho nechavat v tom celou noc. Jak to resite vy?
8. dub 2009 ve 13:53  •  1 dítě  • Odpověz
bobas, když 14.4. je moc pěkný datum :dizzy_face:
8. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
bobas tak uvidíš vždy když tady někdo pohrozil vyvolvačkou tak mimčo za pár dní přišlo samo :wink:

toho řvaní bych se nebála určitě se to tím dýcháním dá malinko zjemnit. a nebolí to potom tak moc

andy bude to pak bolet asi dva dny dost ale pak to už jde , když jsem byla na té první obrovské operaci ze které mám tu obr jizvu tak jsem byla operovaná v po a ve čt mě hnali domů . což teda nebylo zrovna super ale Podolí se s tím moc nepáře nemá tam místo takže když nejsou komp=likace mažeš co nejdřív. a vím že už jsem byla celkem ok a to byl daleko větší zásah než císař takže se neboj. hlavně konečně to bude mít super výsledek a to ta bolest je pak zase mnohem menší. :wink:
8. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz
Misi, ja tedy mimi zatim nemam, ale asi by se mi taky nechtelo nechavat prcka celou noc v jedne plince. Obzvlast ted kdyz je docela teplo, aby se mu pak nerozjely opruzeniny.
8. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz
já mimise taky ještě nemám ale minimálně jednou za noc ho rozhodně přebalím zabráníš tím opruzeninám.nechci zbytečně riskovat že pak bude mít chudák bolesti
8. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz
anitt, jj, to určitě. Hlavně se budu, co nejdřív snažit hýbat, abych byla fit pro malou. Taky asi záleží na psychice. Někdo to moc prožívá a to je pak jasný, že to bolí. Prostě se budu muset obrnit a vydržat.
8. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz
No holky ja taky doufam ze na to malej uslysi a pujde ven sam a dobrovolne. Jsem se musela smat kdyz jsem volala manzelovi. Jeho rekace byla no kdyz to nejde po dobrem tak to pujde po zlem :grinning:
8. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz
andy já co si pamatuju tak mě zvedala sestra z postele za pár hodin po operaci a to fakt byla velká operace. a pomohlo mi že mě hecovala a pořád chválila byla fajn a já byla hrozně ráda že jsem to zvládla po druhé už to bylo o poznání lepší a pak už bylo líp a líp a už mě nebavilo moc ležet . fakt je že jsem asi dva dny skoro prospala ale tojsem byla 2 hodiny v uplné narkoze takže fakt hustý. tohle bude hračka neboj. já se té operace nebojím vůbec jen potom abych to ustala bez mimča. jinak budu mít i dren do jizvy ale jen pár hodin.

bobas určo to vyjde a mimis půjde po dobrém :grinning:
8. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz
jo holčiny hlídáte nějak teplotu v pokojíčku u prcka na kolik se vám to max vyšplhá . já tam mám ted 22 tak doufám že už to moc nevyleze ale ted už to bývá nejhorší tak si myslím že to bude max 24 a to se ještě dá zvládnout . myslím že idealní teplota pro mimi je od 20-25 stupnů
8. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz
anitt, ja jsem dala do pokojicku teplomer, abych videla kolik je tam stupnu. nekde jsem cetla, ze optimalni teplota na spani je kolem 20 stupnu. stejne pokud bude teplo, tak s tim nic nenadelam, max. rano vyvetrat a pak zatahnout zaluzie. nastesti nam sviti do detskeho pokojicku az k veceru, takze tam neprazi pres poledne to nejhorsi slunicko.
8. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz
budu ho muset méne oblékat ale na noc tam bude těch 21 to určitě maximálně a přes den se to asi trochu vyšplhá tak na těch 24 ale to se dá je tam krásně šero a fakt když sáhnu z venku na to okno tak je vařicí a zevnitř uplně studený takže to fakt zabírá. žaluzie nám pán rozmluvil alespon ty železné protože prý je to akorát dobré na udržení tepla tak je zatím davat nebudeme a uvidíme kdyžtak objednáme žaluzky ale dřevené nebo bambusové
8. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz
No ja zatim teplotu neresila. Ale u nas v loznici je kolem 22stupnu :wink:
8. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz
My mame loznici chladnejsi tak kolem 19,20 stupnu to je celkem ok, ale stejne malyho na noc oblikam do overalku a jeste mu dam tenky kabatek a zabalim do zavinovacky a dam mu deku. Pres den je se mnou v obyvaku ted sem se divala je tu 23,5 stupne. A mame otevreny dvere na terasu. Jinak vim ze v porodnici bylo porad 24 ale taky tam byl prcek jen v bodycku a zavinovacce.
8. dub 2009 ve 14:41  •  1 dítě  • Odpověz
takže do těch 24 to miminku nijak neublíží že ne? :confused: mám z toho trochu strach ale ty folie fakt pomáhají včera touhle dobou tam bylo už 30 a ted je tam necelých 23 takse snad vejdeme do 24
8. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz
Anitt urcite ne, kdyz to tak maji v porodnici. jen bych ho asi moc neoblikala.
8. dub 2009 ve 14:55  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.