• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Dobré ráno holky,

Hrusti super, že si měla dobrou noc. Včera už jsem myslela, jestli nám nezmizneš do porodnice, jak Ti bylo. Já se dneska taky dobře vyspala. Bouřky myslim zatím nebyly, venku je sucho, ale docela se na bouřku těšim, je to hezký být doma v teple a koukat, jak je venku čina.

Tak co Marek a Zuzík, jak jste na tom dneska? Já sázím, že první půjde Zuzík, Mareka mi slíbila čekačku až do konce :grinning:

K.
17. dub 2009 v 07:58  • Odpověz
Karca, neboj, my drzime. Nejhorsi byla ta noc na vcera, to uz jsem taky myslela, ze mame namale, ale ted se to zase uklidnilo :slight_smile:
Tady uz zacalo prset a ochladilo se, tak musim vykoumat, co si vezmu na sebe a co si obuju, abych se do toho vesla :grinning:
17. dub 2009 v 08:59  • Odpověz
Podle me by dneska meli poustet Bobase s Mareckem. A Anittka by mela mit nejake dalsi info ohledne cr. Tak jsem zvedava, az se holky ozvou.

Co dneska varite? Nejak ztracim inspiraci. Mam v mrazaku jeste jednu pizzu, tak to tipuju, ze si ji asi udelam k obidku :slight_smile:
Razim do lekarny, dochazi mi kremik na pupik :slight_smile:
17. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
Jsem si řikala, na co potřebuješ oblečení na ven, kam asi razíš... a ona je to lékarna. Na Bobase se těšim, ale myslim, že dostala chudáček děsně zabrat, podle toho, co psal její manža.

Taky jsem zvědavá, na kdy Anit naplánujou toho císaře, typla bych do tak do týdne.

Já dneska budu vařit bramborovou kaši a pak mám na zkoušku koupený v mrazáku nějaký File s nějakým koření, jak se to prodává v těch mrazících boxech už připravený a jen to člověk šoupne do trouby na dozapečení. Jsem na to zvědavá, protože jsem ještě takové "hotové" jídlo nikdy nekoupila, značka Findus, takže by to mělo být dobrý, no pak dám vědět.

U nás už taky prší a je tam docela tma.
17. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my jsme stále 2v 1
Karca neboj držím s vámi budu uzavírat :grinning:
Jinak 16. se zaplat pánbůh nic nekonalo, jen ty šílené bolesti kříáky je to šílený, už nemůžu ani ven, protože ty lidi by se mi smály jak chodím
Jinak já udělala včera br. kašičku s kladenskou pečení mnam a na dnešek mi zbyla jen kaše ale dala bych si ještě tu kladenku :grinning:
Takže ode dneška je mi jedno už kdybudu rodit hlavně že ne na Irenu :grinning:
17. dub 2009 v 09:26  • Odpověz
Koukám, zatím stále žádná změna, všichni 2v1. Jéjej, to bude miminkovská smršť, až se do toho dáte :grinning: Chtělo by to úplněk :slight_smile: my když rodili, tak byl a co prej se narodilo mimineček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
misi, četla jsem, že se chystáš na kosmetiku a ke kadeřnici, no já už taky silně začínám uvažovat, ať si alespoň připadám jako člověk :sweat_smile:
Teda, taky je u vás tak hnusně? To bude malej otravnej, protože nebudeme moct odpo na procházku, to bude na celý den na doma, fouká šílenej vítr a prší. Když ho šoupnu do kočárku, chrupčí i tři hoďky, doma vyžaduje pozornost :slight_smile:
17. dub 2009 v 09:35  • Odpověz
Map, to mas pravdu, pak budeme rodit skoro vsechny najednou :grinning:
To bys musela prcka na prochajdu obleknout a hodit pres kocik plastenku a vyrazit ven. Ale je pravda, ze venku je faaaakt hnusne a lip je doma v teple za oknem :wink:

Koukám, že dneska vede bramborová kašička. Já si asi udělám tu pizzu a zítra mám chut na špagety, tak je asi udělám mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak já razím, at jsem brzo doma z toho hnusneho pocasi.
17. dub 2009 v 09:43  • Odpověz
Map, pridej nam do albicka nejake fotecky Pavlika, at se pokochame :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dub 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahoj Marek, tak naštěstí toho 16. nevyšlo, to by Tě asi kleplo :grinning: :grinning:
Hmmm, kladenskou pečeni s kaší taky můžu, to je dobrota, měli jsme jí taky nedávno.
Misi dělá dobře, že jde na kosmetiku a pedikůru, člověk potřebuje taky trochu opečovat.
Map, u nás prší a je temno, ale nijak extra nefučí. Se Pavlíkovi nedivim, že se mu venku líp chrupčí, na čerstvým vzduchu, to by se mi taky chrupčilo.
17. dub 2009 v 09:48  • Odpověz
Kdyby nefoukal ten vítr, tak alespon na půl hodky ven vyrazíme, ale je tu šílenej fujavec. Kde je to včerejší sluníčko? :grinning: No třeba to bude odpolko lepší.
17. dub 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahojky tak na Morave zatim bez deste, ale straasne fuci. Ale ven asi vyrazime. Pujdeme k jednomu rybniku aby si pesan mohl zaplavat. Jeste letos ve vode nebyl. Vidis Map chtela jsem se te zeptat jak to zvlada ten vas pesan? Nezarli?
Tak plastenku na kocar jdeme kupovat dneska. Zitra razime zese s kamarady, tentokrat do zoo, tak at jsme vybavení :grinning:
Holky vy si davate na cas s tim rozenim :slight_smile: Jsem napnuta jak ksandy kdo bude prvni.
Andy chude moje, spat jen 4 hodiny by me slehlo. Co pritel pomaha?
17. dub 2009 v 10:55  •  1 dítě  • Odpověz
hrusti, něco málo jsem přidala. Já jsem na to focení fakt hrozná, než to vždycky stáhnu do PC...ted se mi chuděrka osypal po celým obličejíku, vypadá šíleně chuděrka. Myslela jsem, jestli jsem nesnědla něco špatnýho, ale dávám si fakt bacha, šíleně to omezuje. Kde je moje oblíbená zeleninka? :grinning: brokolice, květák a zelíčko? No nějaký čásek si ještě budu muset počkat než si něco takového dámPrý jsou to potničky, tak hledám co s tím...asi nic, ale on fakt chuděrka vypadá :frowning2:
17. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
Map, prej má být takový počasí až do konce dubna :unamused: , takže máme po létě minimálně na 14 dní.
Koukla jsem na fotky Pavlíka, je boží, líbí se mi, jak se koupe, ani nemá moc miminkovský faldíčky, že?
Misi, tak to ZOO Vám vyšlo blbě, teď bylo furt hezky a vy vyrážíte, když se zkazí počasí, ale aspoň bude svěží vzduch.
17. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahoj holky,
tak u nás žádná změna - až na to hnusnýýý počasí. Je tu vítr, déšť a tma :frowning2: . Vůbec se mi nechtělo z postele. Já si teď rozpekla rohlíčky k snídani, protože jsem včera zapomněla koupit čerstvé pečivo. Já budu k obídku dělat španělské ptáčky s rýží. Dostala jsem na ně hroznou chuť :slight_smile: Jinak jsem dneska spala jako miminko, jen mě v noci vzala křeč do nohy :frowning2: Si opravdu přijdu jako invalida, když se hrabu z postele na WC. Dnes to bylo pouze 3x :grinning: Jinak u mě žádné příznaky porodu nejsou, takže jsem v klidu. Bylo by fajn, kdyby to přišlo o víkendu, kdy je Petr doma :slight_smile:
Map, Pavlík je kouzelný, ta poslední fotka je kouzelná, jak kouká :slight_smile: Po čem může mít ty potničky, brouček? Úplněk byl minulý čtvrtek, takže ten nám teď nehrozí :slight_smile: Uvidíme, kdy to na nás přijde :slight_smile:
17. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahojky holky,

tak se hlásím zde :slight_smile: Malej usnul a já mám chviličku čas :wink: Dnes poprvé rámo zlobil od 4hod.Ale měl zase prdíky a dostala jsem to ven až v 10,30hod. do té doby byl mrzutej a kroutil se :confounded:
Já už nevím co :frowning2: Snad to brzo přejde,nebo budeme muset být někde na návštěvě :slight_smile: Tam je vždy tak hodnej,že nechápu :grinning: A doma přijdou prdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tady leje jsko prase :frowning2:
17. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
Map, diky moc za fotecky. No, mala miminka trpi na potnicky, asi to bylo z toho vedra, co ted bylo.
Holky, sice se ochladilo, ale zase si rikam, ze je to na porod lepsi nez se parit v tom vedru :grinning:

Ja jsem to s tim nakupem nevychytala. Kdyz jsem odchazela, tak neprselo, jak jsem vysla, zacalo lejt jako blazen a ja mela ty paskove boty, takze jsem si pekne umyla nohy i s ponozkama :grinning: No, musel na me byt asi super pohled :grinning:
Normálně prcek se mi v bříšku asi nějak otočil, ted kope na druhé straně než jsem zvyklá. Tak já nevím, co tam zase dělá :astonished:
17. dub 2009 v 11:42  • Odpověz
Jo, psala jsem Anittce a termin jeste nema, ale melo by to byt nekdy pristi tyden. Moc na vas mysli, pozdravuje a uz se tesi, az bude mit Davidka u sebe :dizzy_face: A samozrejme se tesi na nejaky srazik s miminkama :slight_smile:
17. dub 2009 v 11:43  • Odpověz
Vikulko, ty to máš s tim malym fakt vtipný, když jsme byly v restauraci, tak byl ukázkovej, jestli on není po tobě a nechce chodit furt někam na výlety a mezi lidi, co doma... :grinning: :grinning: Ale je mi ho chudáčka líto, ty prdíky asi máte fakt nejhorší tady ze všech, protože nikdo se tim tolik netrápí a to skoro nic nejíš.

Zuzíku, mě taky často chytaj křeče a to je bolest, mám fígl, jak se ihned zbavit křeči v lýtku, bohužel poslední dobou, jakmile ten fígl aplikuju, tak chytnu ihned křeč do stehna, no tak si vyber... Invalidi jsme všechny :grinning:

No jo, Hrusti, to já bych dopadla s deštěm stejně, chodím už jen v crocskách, ani by mě nenapadlo se cpát do normální botky, takže lepší čvachtat, než se škrtit :slight_smile:.
17. dub 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahoj holky, tak Natálka spinká, tak mám chvilku čas na vás. Je to naše malá milovaná beruška a moc ji zbožňujeme, ale holky jsem hotová, jen kojím, chovám, přebaluji. Jsem fakt KO, už se těším až najedeme na nějaký režim.

Absolutně nestíhám číst, ale vidím, že zatím beze změn.
17. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
Tak to jsem zvědavá kdy to teda bude :grinning: Malej dnes není v dobré náladě a pořád se vzteká a nemůže zabrat :unamused: Musím ven už neprší tak pá
17. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
Bemo, tady zatim beze zmen, ale uz se to vsem blizi :grinning:
Andy taky psala, ze je jako po flamu. Tak at se brzo aklimatizujete. Pohlad za nas vasi princeznu :slight_smile:
17. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
Holky, udělala jsem nové album Natálky, tak na nás můžete kouknout :slight_smile:
17. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
Bemo, Natalka je roztomiloucka, kocicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Rikala jsem si, ze jste s barvou kociku trefili a to jste myslim puvodne chteli jinou barvu, ze?
A co manza? Je s tebou doma? Pomaha ti? Jak to zvlada?
17. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
Jo, kočárek jsme trefili.
Manžel je doma a moc pomáhá, mě hodně bolí to šiti, protože mě šmikli hodně ke konečníku, tak nemůžu moc chodit a sednout jsem si ještě netroufla. Manžel je z Natálky na větvi a pořád si s ní hraje, i když o to teď ještě zájem nejeví, spíš ji zajímá prsíčko a postýlka :grinning:
17. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
Bemo, ta je krásná a vypadá děsně spokojeně a klidně. Taky má velice mladou babičku :wink:
Snad to šití přestane bolet, nám na kurzu řikali, že si to můžeme postřikovat tamtum rosa, jestli znáš, že to ulevuje a hojí.
17. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj bemo:
tak ta je nádherná a spokojená :dizzy_face: moc gratuluji a hlavně že jste doma brzy se to zahojí uvidíš.
Jo jinak karci si zamlouvám místo s rozením až po tobě, bříško padá dole a tlačí mě to tam dole ale kontrkce nic no ale hlavně že se nenarodil prcek na tu Irenu , to bych se asi zbláznila poslouchat kecy že si počkal na tetu :angry:
Takže ted už je mi jedno kdy tak uvidíme , jsem zvědavá zítra na ten monitor co se mi tam ukáže :grinning:
17. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
Mareka, neblbni, kdyz budes rodit po Karce koncem dubna, tak budete mit petikilove slunatko :grinning:
17. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ahoj holky! Tak jen na chvilku juknu a jdu budit tu naši Růženku na papání. S kojením je to furt na štýru :unamused: Tak odstříkávám a podle rad sestřičky ji to dávám ze savičky. Tak snad mi aspoň, co nejdřív vydrží mlíčko. Je to víc práce, ale ji prostě snad nic nedonutí :frowning2: Jinak je hodná. Večer se sice dost kroutí než usne, má prdíky, tak ji máznu Pupíkem a do půl hoďky ji je pak lépe :slight_smile:
misi, přítel moc nepomáhá. Zatím nebylo jak, jeho ségra se vybourala ve 140 na dálnici je v nemocnii, bylo to někdeu Plzně, tak musel obstarat auto a tak je furt pryč. Já si z toho moc nedělám. Bordel tu nemám, ale pořádek taky ne, ale to se nedá nc dělat. Dnes jsem spala 5 a půl hodiny a už jsem fakt mimo. Nakrmím a snad berunka hned usne a já půjdu taky s ní. Večer musím žehlit.
Holky, pak mrknu na všechny fotečky. Teď už musím zmizet, přetahuju.
17. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz
tak holky, dneska mám den DEBIL!!!! Ty ptáčci mi dali pěkně zabrat!!! Řízla jsem se do prstu až do nehtu, spálila jsem se o hrnec, vůbec mi nešla nakrájet cibule, takže byla po celé kuchyni a ptáčci mi nešli vůbec zamotat... Takže jsem byla tak nas...., že jsem si teď otevřela nealko pivo. Dala bych si panáka, dneska toho mám fakt plný brejle!
Bemo: Natálka je kouzelná, má rtíky po tobě :slight_smile: Šití se brzy zahojí a bude dobře :slight_smile: Tatínek je moc hodný, že Ti takhle hezky pomáhá :slight_smile:
Marek: třeba si tě tam zítra rovnou nechají :slight_smile:
17. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz
Zuzíku, musim říct, že jsem se tu nad tvým dnem DEBIL nachechtala. To teda byla akce. Nejvtipnější je to nealko pivo :slight_smile:), jo včera jsem četla, že jedna z cest, jak se vyvolává porod je, že si dá člověk sklenku červeného vína, tak si si jí měla dát místo toho piva a třeba by si v této ráži za chvilku jela rodit a malá by byla venku jedna dvě :grinning: :grinning:. No, každopádně, jsou ti ptáci aspoň dobrý? Já je ještě neumim, na ty český omáčky jsem se nějak za těch 29 let ještě nedostala :pensive:

Já byla lenoch, tak jsem si dala vanu, oholila se, namazala, načančala a jsem za krásnou a teď půjdu něco dělat, moje pracovní morálka klesá a pak mám z toho blbou náladu. Začnu asi vařením pudingu, piškůtky a mandarinky a pak vlítnu na vytírání.

Andy dostává pěkně zabrat koukám, tak se hezky vyspinkej, doufám, že švagrová je v pořádku, to jsou horory, to je fakt děs.

Hrusti, to nevadí, že bude mít Marek slůňátko, ona zvládne cokoliv :slight_smile:).
17. dub 2009 v 15:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.