• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Jani, donesla jsem domu katalog od Fischera, tam se mi libil jeden hotel, ale zatim jsem to nejak detailne nestudovala. Az neco vyberu, tak pisnu...
18. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak malá byla plná dojmů natolik, že spala zase jedenáct a půl hodiny :sweat_smile: Fakt ten dnešek byl snad první, co jsme si ho všichni takhle užili :dizzy_face: Mohlo bych jich být víc. Jen já mám zase nějaký problémy se spaním, včera jsem zabrala až v půl pátý a dneska v jednu :angry: Malá si ještě před chvílí dáchla, tak jsem šla s ní a spaly jsme hodinku a půl. Takže jsem jakž takž k použití, za chvíli vyrazíme na prochajdu, tak se snad proberu úplně :slight_smile:
Bemo, ségra je hodná, že ti takhle pomůže. Hlavně, aby byl manža co nejdříve v pořádku. :wink: A ty se drž!!!
Karco, někde jsem slyšela, že miminko dělá to, na co má. Kdyby nemělo sílu, tak to nedělá. Podle mýho se to dneska všechno tak mooooc prožívá a řeší, že se divím, že jsem vůbec přežila svoje dětství :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Neměli jsme bio potraviny, váleli jsme se v hlíně, jedli jsme úplně všechno a jak jsme zdraví :grinning: Jen mi dělá starost ta páteř, aby se jí nezničila. Pro klid duše se zeptám dr., ale kdyby jí to nějak vadilo, tak to přeci nedělá nebo jo? Já jí v tom nijak nepomáhám. Ze začátku jsem ji teda přitahovala za ručičky, ale to už teď ani dělat nemusím, stačí jí hrazdička na lehátku nebo nějaký jiný pevný bod.
My bychom taky chtěli jet příští rok k moři, ale pojedeme autem - lítání bojím bojím - takže to vidím buď na Itálii nebo Chorvatsko. Bemo, Caorle je kde?
18. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahojky pisu z telefpnu manzi.dovca super jen vcera silena bourka.vse nej petruskam .jinak ohledne dovcina pristi rok ja byla naprosto spokojena na zakynthosu hoté tsilivi beach super bazenek i pro deti a hned u more s pisecnou plazi a super jidlo a blizko centra.my rozhodne poletime tam
18. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
Anitt, super, ze si uzivate dovcu. O tom hotelu, co pises, uz jsem slysela, samou chvalu, tak to bude urcite super dovca :slight_smile:
18. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
Ahoj holky, zuzik to jste si uzili nadherny den, drzim palce at to manzovi vydrzi. Bemo at se manza brzo uzdravi. Ale popravde ti nezavidim, nemocnej chlap je druhy dite :sweat_smile: U nas je to v klidu malej nejak akcni neni. Ted si zacal davat nohu do pusy :grinning: a obcas kdyz ho dam na kojici polstar tak se trosku zveda. :grinning: a pokud jde o plazeni tak malej neni ryba ale rak :grinning: plazi se trosku ale zpatky. :grinning:

My chceme jet do Spanelska. Mame to pres vojenskou cestovku tak je to o dost levnejsi, ale my budeme krkavci rodice a pojedeme sami :sweat_smile:
18. srp 2009 v 18:12  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem ve volnější chvíli přidala dlouho slibované fotečky, můžete kouknout. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 v 18:23  • Odpověz
Kremca krasny fotecky a album dablice Verunky je taky super :slight_smile:
18. srp 2009 v 19:29  •  1 dítě  • Odpověz
Kremčo, pěkný fotečky, nejvtipnější je ta, jak je Kristýnka v tom dětském kočárku a ty bačkůrky vypadají, jak kdyby měla nohu v obvaze, nebo sádře, jsem to musela zkoumat, jestli to není panenka původně, úplně mě to zmátlo :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
karca: to byl můj nápad. Jen jsem chtěla vyzkoušet, jak tam bude vypadat a pak jsem se tomu děsně chechtala. :slight_smile:
18. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
Ahoj holky,
konečne se hlasím,křtiny za nama,teda byl to zažitek,mali je zapity až moooc :grinning:
bemo chudaček tvuj manža,tak se ted užijete,on pozna jak je ten den s ditetem kratky,tak hlavne at se to hojí
andy jsi ted teda doma??? pokud si nas čte,tak neustoupí,z principu :angry:
18. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
holky, tak dneska mě zase nakakala máma... Dneska jsem malé neudělala čaj, nepřišlo mi takový teplo, oni přijeli a já šla malou přebalit a nakrmit. A napila jsem se vody a máma hned: "Vidíš, Verunko, máma sama pije, ale tebe nechá umřít žízní". Tak jsem jí něco odvětila, ale furt jsem se držela. Pak byla malá v kočárku a byla mrzutá, tak jsem jí strkala dudlíka, ona si ho vzala, vyplivla. Máma po celou dobu, co jsem se jí snažila udrncat (přes den moc nespala, tak byla přetažená) na mě koukala a pak šla za babičkou a já jsen slyším, jak jí říká: "Teda ta holka má žízeň, toho dudlíka dudá o stošest a ona jí nedá napít". Tak jsem vyletěla jak čertík na pérku, řekla jsem, že jsem asi debilní matka a vypadla jsem ven. Za pět minut byla malá ťuhík. Já myslela, že dudlík je od toho, že se DUDLÁ a ne, že je to ukazatel žízně!!! Takže odjeli, ani se nerozloučili a já si pěkně zvedla hladinu adrenalinu... Navíc, nevím proč, ale Verunka pláče, kdykoliv se na ní podívá nebo si jí vezme do náruče, takže je máma naštvaná!!! Co s tím ale já mám dělat??? Minule kvůli tomu i brečela, ale já fakt nevím, proč to dělá. U nikoho jinýho takhle nebrečí...
Kremco, krásné fotečky, Kristýnka je nějak veliká :confused: Nikče to moc sluší s těma mečíkama - jsou to kočky :slight_smile:
Peti, gratulace ke křtinám, je dobře, že je Šimůnek zapitý :slight_smile:To je potřeba - u nás se ani Verunka nezapila - Petr nepije a nějak nebyla nálada, jak nám umřela babička :cry: Snad bude ještě příležitost.
My dnes vyzkoušeli nový terč na šipky - blbli jsme u toho s Petrem snad dvě hodiny a malá spinkala v kočárku :slight_smile:
18. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
zuzí nebude dablik po mamince??? :grinning: bud rada je šikulka
Melince přejeme vše nej k pul roku :wink:
Petce opoždene vše nej k svatku..at se ti splni vše co chceš :wink:
Anitce přejem at si užije dovolenou se svyma chlapakama :wink:
Andy,Vikul a všechny co davate zeleninu,jen kupujete,nebo vařite?

dnes jsme litali po doktorech,,takže vaha 5800g :wink: mužem zeleninku,což me překvapilo hodne,že už to povolila,jednou denne,ovoce ješte ne,pry tak mesic jen zeleninu..
očkovani povoleno neuroložkou,ale naše dr řikala že až za mesic,ješte chce počkat
a ted to hlavní......neuroložka nam řekla že Šimonek bude v pořadku,jen pry nemužem chtit všechno hned,že to chce čas :slight_smile: tak jsem strašne štastna,sice pochyby pořad mam,a asi budu srtrachovat než začne chodit,ale byla dnes hrozne hodnááá
18. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
Petrach gratulujeme Simonkovi k pul roku. :dizzy_face: Pak musis napsat jak to malymu smakuje.
Zuzi to je mazec. S tim cajem je to klasika, me tak minule sprdla tchyne. Ale ja ji usadila, ze kojenym detem staci mleko. Ale ty taky kojis, ne? To je blby ze na mamu takhle reaguje, ale za to ty prece nemuzes.
18. srp 2009 ve 21:19  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojík prdelky,

Pétí za chviličku nás Šíma dože¨ne :grinning: Já vařím a kupuji :wink: Měli by jíst oboje,aby byli zvyklí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Huhí krásné fotečky,pobavila jsem se :grinning:

Kremco také suprové :grinning:

Máme krásné miminka.....
18. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
Jj gratulace ŠIMÍKOVI k narozeninám :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

Zuzí nic si z toho nedělej :unamused:
18. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
Zuzi to ona mala ví,že te mamka drtí a nechce u ni byt,deti vycití hodne..hlavne se nenervuj

dekujeme za přaníčko :wink:
holky jsem ostuda,vim že mi nekdo unikl :angry: s pidi narozkama,tak se omlouvam ,moc moc moc
Melinku si pamatuju z porodnice :wink:
18. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
Zuzí, tvoje mamka je pěkně jedovatá, jak tak čtu, babízna a malá to asi vycítí, tak proto řve. Hoď to za hlavu, nestojí Ti za trápení se po večerech.

Petrach, to jsou krásné zprávy, strašně ráda slyším, že Šimonek je v nejlepším pořádku.
18. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
hojte andilci,

toz ja povalim chrnet - nejaky narocny dnik dnes byl. :unamused: Navic manza ma toho moc v praci a neco se mu nedarilo spravit tak je protivny tak ho asi ve spanku uskrtim - si rypknul tak jsem mu dala sodu a zacali jsme se smat - jak pubertaci - to je hrozne ale my se neumime ani poradne pohadat az me to dneska stve - a ja bych se do nej tak rada pustila :grinning:

Zuzi teda tvoje mamka ale je osobnost - hod ji za hlavu. Venujes se Verunce jak nejlip muzes a rypave kecy mamky neres - chce byt dulezita a mysli si ze pobrala rozumu pres pulku sveta ale ty nejlip vis co je pro malou nejlepsi. Jinak fotos male super.

Kremco taky super fotecky.

Karco - zitra ti posilam davku kafiiiii :grinning: Snad te zas nakopne :wink:

Peti super zpravy - Simula je sikulka. Pak se dohodnem na sraziku. Adelka me psala po dovci ze nas chcou videt ale nejak jeste nebyl cas se sejit. :unamused:

Vikul ahoj - jak se ma zenich? Melca vytuhla s flaskou u pusy a zdaji se ji krasne sny o Simunkovi - teda si myslim - se totiz ve spanku usmiva - kdovi jake prasarnicky se ji tam zobrazuji :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak koho jsem zapomela pozdravit tak dobrou noc a krasne sny vsem
18. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz
Jee oprava - misto Simunka ma byt samozrejme Stufek - sakris - rozhazuji site po vsech a pak se v tom pletu :sweat_smile: :confused:
18. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz
ahoj kočenky!
peto, jsem moc za Vás ráda, že je vše v pořádku a Šimon bude zdravý klučina :slight_smile: Náhodou Beruna ho zase dohání, už má 5600g, tak se snažte. Zeleninku kupuju, páč na těch pár prvních lžiček nebudu vyvářet. Jen bramb.kašičku vždy uvařím. Ovoce jsem zatím dala 2x. Zítra bude květák, ale až dýl, protože jak přes noc neříhá, tak tam má bubliny a pak mi to blinkne, takže budu dávat až na jídlo ve 14.hod., když už bude pořádně odříhlá.
zuzi, já to mám to samý s čajem, nechce ho nechce, nebudu ji ho nutit. Do půl roku nejsou vůbec třeba a všude to slyším jak jsem krkavčí matka, že ji nedávám čak :angry:
Jinak všem krásn fotečky...
Jsem byla dnes utrácet, ale účtenky jsi schovala a doma ukázala a vše v poho, já zbytečně moc nenakupuju. Koupila jsem si jen krém na celulitidu a podprdu :grinning:
18. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
andy prave mi přijde zbytečne na tech par vlžiček otvirat sklinku..
nevim no :unamused: jsem si řikala,že toho uvařim na vickrat a budu mrazit,u Elin jsem to tak delala,i mrazila i kupovala..
same potřebne veci sis koupila :wink: musiš se libit ne?
18. srp 2009 ve 23:18  • Odpověz
no, holky, já jsem s mámou vždycky vycházela na výbornou, jen mi prostě přijde líto, že mě všechno kritizuje. Nám v porodce říkali, že pokud kojím, čaj dávat nemáme. Já jí ho dávám jen v těch šílenejch vedrech a ty dneska nebyly :frowning2: Mě je líto, že k ní malá nechce jít a když, tak do pěti minut spolehlivě řve, jenže s tím opravdu nemůžu nic udělat :frowning2: To, že si občas máma rýpne, to vím, ale vlastně od narození Verunky mám pocit, že mi rýpe úplně do všeho :frowning2:
Peti, mám ohromnou radost, že Šimůnek je a BUDE v pořádku :dizzy_face: Má krásnou váhu, chlapák jeden :wink:
Andy, je to potřeba si koupit také něco pro sebe :slight_smile: Budeš krásná :wink: :grinning:
Já jsem před chvílí dožehlila a připravila Petrovi sváču na zítra. A taky jsem probrala berušce věcičky ve skříni a zlikvidovala malé oblečky a stejně je ta skříň plná :grinning: Jí budu muset převlíkat snad pětkrát za den. Včera jsem v Cherokee viděla nááádhernou zimní bundičku, jenže, když nevím, jak moc mi vyroste, tak jsem ji nekoupila. Byla žůžová :slight_smile:
18. srp 2009 ve 23:49  • Odpověz
teda holky, já si asi budu brát něco na spaní nebo já nevím. Už čtvrtou noc prostě nemůžu zabrat :angry: Přes den jsem utahaná, ale to spát nemůžu a večer prostě nezaberu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to na palici :frowning2:
Zapomněla jsem popřát Honzíkovi vše nej k jeho včerejším pidinarozeninkám, tímto to napravuji.
A samozřejmě k dnešním narozeninkám přeji všechno nej také Davídkovi od Mareky :slight_smile:
Já jdu zkusit usnout, Petr za deset minut vstává, tak ať si nemyslí, že tu sedím od večera :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 02:54  • Odpověz
Ahoj holky!
U nas dneska hrozna noc. Prcek vcera delala odpoledne Sipkovou Ruzenu, pak v pul 8 vytuhnul, ale od pulnoci se porad mlel v postylce a kvikal, ve 2 hod. jsem uz nevydrzela a vzala si ho do postele, ale porad to samy, ve 4 hod rev, ze ma hlad a pak uz jsem ho dala zpatky do postylky, dala si polstar pres hlavu a snazila se spat, protoze si chtel povidat. Ach jooo :unamused:

Zuzi, ja to nechapu, proc se do tebe tvoje mamca porad montuje, kdyz to bylo za nas vsechno jinak. Moje mamca se me vzdycky zepta, jestli mu davam cajik, ze za nich se to delalo, ale nijak se nevnucuje. Jen minule trosku koukala, ze mu davam jen kojo vodu a nedelam mu cajik, ale nijak to nekomentovala. Za nich se varila ve 3 mesicich uz krupicka a mamca taky koukala, ze ted se kase jako prvni nedava. No, holt je to vsechno jinak :slight_smile:

Peti, tak to jsou super zpravicky. Simunek je sikula.

Vsem dekujeme za pranicka a prejeme hezky den!
19. srp 2009 v 07:35  • Odpověz
Ahoj holky,

jo, s těma rodičema je to fakt potíž. Děláme to tak, jak nám doporučí odborníci a rodiče si myslí, že jsme neschopní. Kdyby lékaři řekli, dávejte čaj, tak ho dáváme, ale když výslovně řikají, že kojené děti čaj nepotřebují, tak proč jim ho cpát. No, je to prostě všechno jinak, mně zase máma furt řiká, že nám ve 3 měsících dávala svíčkovou, tak se mi jí moc nechce Anču půjčovat, protože mi je jasný, že jí hned dá ochutnat kakao, nebo guláš a včera manžova mamka mi přinesla už peníze k Vánocům, že mám koupit takovej ten mixér s parním vařičem v jednom, úžasná věcička, člověk tam hodí mrkev, ona se uvaří, naseká, připraví a člověk jen krmí :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no ale tak jí řikám, že to koupim kvůli záruce až v 6 měsících Aničky a ona na mě taky koukala divně, že příkrmy jsou od 4 měsíců..., ale nic neříkala, naštěstí se do toho nemontuje, ale to víte, určitě mají všichni pocit, že my mladý jsme nemehla a oni že jsou borci :grinning: :grinning: :grinning:

To mně se zase stává, že nějak chytnu Ančí, nesu, nebo něco a prarodiče zase hejkaj, ježiš, aby Ti neupadla, ježiš, není to nebezpečný, prostě jsou vystreslý a přijde mi to k smíchu, já jsem s ní furt, celý dny jí nosim, tak to asi mám v ruce, ne?

Janinko, těšim se na balíček, potřebuju pozitivní doping jak sůl.

Teď se tu cpu čajovým pečivem a asi mi bude blbě, protože neznám mezí :confounded:

Kdy zase uděláme srazík holky?

K.
19. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
karča: srazík určitě, ale já až po státnicích. :slight_smile: No, stejně nic neumím, ale pijedu tam, aby se neřeklo.
19. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Karca, no moje mamka mi taky rikala, ze davala brachovi vyvary a piskoty se sunarem ve 3 mesicich :astonished:

Srazik asi nekdy v zari, protoze ted je na dovce Anittka, pristi tyden jedeme my a pak jede Vikula se Stufkem do Chorvatska.
19. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
Dobré ránko, se musím smat Karco s tema prarodiceme :grinning: Ale je to vsude stejny. Moje kamosky, ktery maji kolem 40ti a uz maji velke deti tak se smali, kdyz sem malyho nesla na tygrika, ze ho nesu jak pecen chleba :grinning:
Jinak s cajem u nas otravuje hlavne tchyne a mama ma zas tema polivecky. A uz mu varis? A na hrnec by se mel davat hned jak se udrzi v sedu, no ale ja si nenecham do niceho kecat. Proste ji reknu, ze dneska je to jinak nez pred 30 lety :grinning:
19. srp 2009 v 09:53  •  1 dítě  • Odpověz
Honzikovi vse nej ke 4 mesicum :wink: My dneska jdeme do parku s kamaradkou a odpoledne musim prat. Uz se nam to nevleze do kose :grinning: Jani presne vim co myslis, my se teda pohadat umime, ale posledni dobou jsou taky situace kdy vcera manzel remcal kvuli sexu a zacal ryt ve srande a ja mu taky neco rekla, az sme se chlamali, no pak mi rekl, ze pry me stejne miluje i kdyz ted chudacek strada, no to uz sem se rechtala jak kun.
19. srp 2009 v 09:58  •  1 dítě  • Odpověz
Jo, to s tim vývarem mi taky tchýně řikala :astonished:

No jo, oni jsou ty dovolený, tak to jo, to až v září srazík.

Misi, co je to dát na hrnec?
19. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.