• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahoj holky,
jaani, to víš, že tu blb s pplky včera byl, ale pan chytrej neumí číst, že prej nemáme označenej zvonek hahaha a můj ho viděl a říkal, co tam vyvádí, já jsem mu neřekla, že mu něco jde a teď mi přišel mail, že se mám s nima domluvit, tož ale něco jim tam řeknu, ať učí číst řidiče a pak je zaměsatnají :angry: :angry: Jsem fakt naštvaná..
misi, já si chci taky nechat udělat profi fotky, teď mají akci, nechám udělat na zkoušku v ateliéru a pak možná i venku.
M ně to ztvíře malý se celou noc kroutilo a naříkalo a od doby, co jsem vstala, tak v klisu spí. Asi mě tam nechtěla :grinning:
20. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
uz jsem ostrihala psa at na fotkach trosku vypada, potrebuju si jeste umyt vlasy ale malej spal tak 15 minut :angry:
20. srp 2009 ve 12:07  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

S těma babičkama to je síla. My se s babičkama moc nevidíme, takže takové problémy nemáme.

Buni, Tiramisu bych si taky dala, dělala jsem ho Kristýnce jako dort k 7 narozeninám. Hodím ho do albíčka, můžeš kouknout :wink:
20. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
misi, už se těším, až nám sem nějaké profi fotky hodíš :slight_smile: Já chci jít příští rok, až bude malá slavit první narozeniny :slight_smile:
ambret, moc hezký dor jsi udělala. Jsi šikulka.
Holky, bobásek je na dovče? Už tu dlouho nebyla. :confused:
20. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ahoj holky, tak doma válčíme s tím naším jedorukým pacientem a je to super :wink:
fakt všechno zlé je pro něco dobré :slight_smile:

Jinak Zuzi, v tomhle buď opravdu tvrdá a já si myslím že Tě k tomu i Verunka donutí, protože když se jedná o vlastní dítě, tak se člověk nezná, alespoň já ne.
A když jsme u tchánovců a malá je třeba vedle a začne kňourat a já se zvednu a všichni na mě ať ji nechám, aby si nezvykla, že máma hned přijde, tak jim řeknu, že si ke svýmu dítěti budu chodit kdy se mi zachce a ne, že oni mi to budou zakazovat a je klid a tchyně mlčí :slight_smile:
A tak to já přesně chci.

Já chci taky profi fotky, ale manžel je proti, že si je můžem udělat sami.

Holky, prosím co to vaše zdravé kafíčko, dejte mi někdo o tom info, prosím prosím :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
VERUNKO, přejem Ti vše nej nej k Tvým dnešním čtyřem měsícům, hlavně zdravíčko ať krásně přibíráš a rodičům děláš jen a jen radost :wink:
20. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
Bemo jj dobre to delas, jinak si zvyknou, ze nas muzou okrikovat a usmernovat :unamused: Tvuj manza se zabyva focenim? Mymu se to zda sice taky drahy ale ja sem rozhodla. Doma si to nikdy tak nenafotime.A zvlast nas tri dohromady. Jak budu foto mit tak ho hned hodim
:slight_smile: na net. Ambret dort je perfektni :slight_smile: Si dobra ja bych nic takoveho neupekla.
20. srp 2009 ve 13:00  •  1 dítě  • Odpověz
bemo, prosím: http://www.kavalasky.cz/
hodně by Ti asi řekla jaaninka, škoda, že její info mám vymazané, každopádně káva obsahuje houbu reishi, ženšen, dodává zdravě energii a zároveň působí proti rakovině. Já si ho nemůžu vynachválit, fakt dokážu jet celý den bez únavy, nemusím 20kafí, tzn., že i líp usnu, protže nemám v soběš tolika kofeinu, teď ho pár dní nemám a je to znát. Můžeš se buď zaregistrovat a objednávat sama a nebo přes někoho :wink:
Verunce samozřejmě vše nej :wink:
20. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ambret, tedy ten dortik vypada fakt luxusne :slight_smile:

Zuziku, Verunce gratulace k 4-mesicninam :slight_smile:

My za chvilku razime na kyclicky, tak se pak ozvu, jak jsme dopadli.
20. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
Hrusti myslime na vas. :wink: Nevim jestli jsem to uz psala, ale Eliasek se zacal na brisku posunovat, ale dozadu :grinning: Mame doma raka misto ryby.
20. srp 2009 ve 13:34  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, prcek to taky jednu dobu delal, ze lezel na zadech a soupal se pozadu :grinning: Ted momentalne se zase toci dokolecka a odpichuje se jednou nohou :grinning: Ty miminka jsou fakt srandovni. Tak jdu vzbudit prcka a vyrazime, zatim packo :slight_smile:
20. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
Holky, kdybyste shaneli hracky od Lamaze nebo Fischer Price tak mrknete na www.uberusky.cz Je to e-shop a je to tam levnejsi nez v obchode... aspon tedy v Praze :wink:
20. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
Misi, to není upečenej dortík, to je Tiramisu, kterej jsem udělala den předem a v den oslavy jsem ho akorát nazdobyla :wink: Není to nic těžkého, fakt šíleně jednoduchý a sklízel velikánské úspěchy :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
Bemo zlato info mas v ip. Takove zakladni - ale Monca ti vesmes napsala skoro to same jak tak koukam :grinning:

Hrusti drzim palce at dobre dopadnou kycle. Na ty hracky kouknu - chci zas nejakou koupit ale vim ze levne jsou i na www.radi.cz - jen jsem to neprirovnavala. :sweat_smile:

misi my mame taky profi fotky jak mela Melinka mesic. Chci ji zas nafotit jak bude mit rok. Ten znamy fotograf me volal at si necham i ted v lete ale to si udelam pekne fotecky i podle sebe. No ale na profika nemam - to je jasny :grinning:
20. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
ambret soupni me do ip receptik na ten tiramisu dort. Vypada uzasne a ja se po tiramisu muzu uzrat. :grinning:
20. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
JAni máš IP :wink:
20. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
ahojik holky,
Verunce přejeme vše nej nej
:slight_smile:

andy me se ten bobik taky zda hodne brzo,ale nechtela jsem marek naštvat :wink:
jani to kafe se mi začina taky libit,kolik toho je v baleni a kolik stoji en zazrak???aky potřebuju dobit energii
bemo ty jo,ta te musela vydesit,ješte že se nic nestalo,diky bohu
hrusti tak jak jste dopadli???
zuzí holt ti přibuznííí :angry:

me dneska vytočila švagrovka..shanela jsem malemu lžičku na ty přikrmy a pry proč mu nedam kovovou,tak jsme se chytli,že ja kovovou nedam a ona že furt utracim a že ona a jeji decka meli kovove..kačena!!!!taky me pekne vytočila,co ji je po tom..furt se nam do všeho montuje a radi,keca do vychovy Elišky jak kdybych byla nesvepravná :angry: :angry:
20. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
anittko uživejte si to,jsem rada že vam to vyšlo a jste sami :wink:
miši at se fotečky vydaří :slight_smile:
ämbret hod recept i sem..jsi moooc šikovná :wink:

my sdnes meli prvne mrkvičku a teda řeknu vam že bude žrout po mamince :grinning:
nejdřív řval hrozne hlady,ješte první dve lžičky a pak se zatvařil stylem..konečne vas to napadlo...a jen otviral pusu.snedl vše co jsem ohřala,aspon 10 lžiček a ješte by si dal :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
Peti Simula je sikula ze tak basti. To ani Melca nesnedla poprve tolik lzicek a to je fakt zrava :grinning: Jinak te svagrovce bych rekla ze je to moje vychova a ze ja se do jeji taky nepletu tak at to nekomentuje. No ja dnes budu mit urcite zase vymlouvani toho abych nesla do prace. Ta tchyne to strasne resi ze toho budu litovat atd atd. No tak jestli dnes zase zacne tak se zase ozvu - to ja nemlcim a hubu otevru - at se ji to libi nebo ne :confused:

jo Peti tech kaficek je vic druhu - tak treba klasik stoji 250,- - je jich 20 v krabicce ale je hodne silne, tak z toho jednoho sacku udelas 2 kavy urcite. Nekdo si dela i 3. Ta cena je s registraci - ta stoji 335,- - bez registrace je to + 25%. Jinak ty kavy s kokosovym mlekem a trtinovym cukrem + reishi + zensen + cordyceps se pohybuji okolo 300,- po registraci. Je to plus minus 5-20 kc podle toho jakou si clovek objedna. :slight_smile:
20. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
ambret diky za recept - to nekdy zkusim - no mozna uz o vikendu - jsi me udelala chute :grinning:
20. srp 2009 v 15:37  • Odpověz
Jani, díky moc. Vypadá to hodně zajímavě.
Tak Naty bucá a já zase lítám, ale jen díky už třetímu šálku kávy. Takže něco zdravého bych fakt potřebovala.
20. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
Janinko, tak kafíčka dorazily hned ráno, takže jsem posnídala vzorkové kakao. Původně jsem si chtěla dát kávu, ale jak jsem to rozbalovala, tak jsem omylem našmikla pytlík s kakaem a začalo se to na mě sypat, takže bylo po ránu kakaíčko, velice dobré. Jinak tu s kávou experimentuju už od rána a furt to nějak míchám manžovi, aby konečně řekl, že mu to chutná víc jak ten Mr. Brown, hehehe, ale zatím se nezadařilo, mám pro něj další 2 vzorky v lednici, hehehe, tak uvidíme.

Zuzíku, no jo, s těma prarodičema bude asi problém furt. Člověk se musí obrnit. Moje máma zase nechce nikdy trávit čas s Ančou u nás, vždycky když se vidíme, tak trvá na tom, že sní půjde v kočáru ven a sama, nechce nikoho s sebou, zmizí na 2 hoďky a pak se vrátí, tak si vždycky řikam, co s ní dělá, že s ní chce být jen ona sama. A když jí třebas chci ukázat, kde je čaj, nebo čepka, nebo jak se nastavuje slunečník, tak mě nevnímá a tváří se uraženě, že si přeci umí poradit sama…, no koment…

Bemo, uf, ještě že se nic nestalo, člověk nesmí pak myslet, kdyby - co by, to by se udepkoval. Já mám zase poslední dobou furt zlý sny a nevim z čeho, musim tomu přijít na kloub.

Misi, to bude sranda to profi focení a bude tam i pes, huráá, těšim se na fotky.

Já byla dneska oočkovat kočku, furt s těma dětma někde lítám po doktorech, hehehe.

Hrusti, držim palečky s kyčličkama.

Já jinak dneska natírala zase různý věci na zahradě, trochu se koupala v bazénku a teď tam asi zase půjdu Anču vrznout do kočáru, protože je ochrápanec.
v
20. srp 2009 v 16:38  • Odpověz
Ahoj holky,
jsme zpatky, kyclicky jsou v pořádku, jadýrka máme, tak už tam nemusíme :slight_smile:

Peti, bych se na svagrovku vyprdla. Ty lźicky nejsou nijak drahy a clovek ty penize utrati za jine blbosti, tak proc davat Simovi kovove, ze? Simunek je pekny jedlik, hlavne, ze mu smakuje :slight_smile:
20. srp 2009 v 17:26  • Odpověz
Peti super ze kycle jsou ok. :slight_smile: Ja to tusila :wink:
20. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
Peti, super kyčličky.

Já jsem dneska teda úplně vyšťavená, asi z toho vedra, jdu si lehnout, snad nebudu mít zase zlý sny :unamused:

Zítra už je zase pátek, to tak letí.
20. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
hrusti ja to taky tušila :wink: super super
karčo ty už jdeš spát??? :grinning: to ja ted mužu,mali už chrní a stejne nejdu a rano jsem jako vyoraná myš :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andy co jste už skoušeli ze zeleniny??
jo a ješte mi švagrovka řekla,at mu davam jen mliko,že je ho dost a bude tlusty :angry:
to mam švagrovou co??je z manžovi strany a bydli až moc blizko,bohužel :frowning2:
ona dr nam řekla že lepší zeleninu,když už muže,než ješte davat i UM,pry je to zbytečne když už muže kaše a přikrmy..aby nam vyšlo mliko
20. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
holky, Verunka děkuje za přáníčka :slight_smile: Jste moc hodné. Dneska tady byla mamka, tak se mi omlouvala a malé přinesla hračku. Tak hlavně, ať to vydrží. Pak si jí vzala na prochajdu, tak si jí trošku užila. Malou jsme pak vrzli do bazénku, hrozně se jí tam líbilo.
hrusti, super, že máte kyčle v pořádku, jinak to dopadnout nemohlo :slight_smile:.
peti, teda švagrovka je taky hustá. Ať se stará o svoje, co ti má co mluvit do výchovy? Za nás jiný než kovový lžíčky nebyly, ale dneska, když je ta možnost, tak proč to nevyužít? Myslím si, že jsou mnohem lepší...
20. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jejda ja zapomela pogratulovat Verunce - jsem ostuda. :frowning2: Moooooc gratuluji k vyroci 4 mesicu :grinning:
20. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ahojky foceni bylo super, fotky jsou uzasny, budou za tyden.
Petrach svagrovka je nejaka chytra ne, nechapu co ti do toho keca. At se stara nejdriv o sebe. S tema pribuznejma je to kriz :frowning2:
Hrusti velka gratulace ke kyclickam :slight_smile:
20. srp 2009 ve 21:45  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem tu zas, to se divíte co? :grinning:
Tak kontrola u dr. dnes máme 62cm ale já ho měřila doma a měl 66cm no a 7,07kg je to náš bucláček, ale sestra říkala že bude dlouhánek po tatínkovi a po mě bude mít prý ty kilča :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Ale kyčličky by měl mít v pořádku a máme dávat už zeleninku rozmixovanou tu už ale baští normálně , a když jsem jí řekla že i bobíka tak říkala že to je fakt pašák.
Pak mi hodně ublinkává tak mi poradila koupit k nutrilonu nutridon že to jakoby víc zahustí a jelikož nemají vyvynutou záklopku tak se tohle stává tak to prý pomáhá na to.
No a pak dostal tu 1. trojkombinaci a 2. dávku synflorixu a holky mohu říct že jsem si dnes užila.
Bylo mi ho tak moc líto to si nedokážete představit, byl po injekci v pohodě ale pak mu to přišlo odpoledne k sobě asi a dostal horečku 38.9 a v kuse mi fakt lítostivě plakal tak jsem mu dala pralenový čípek dětský a spinká, ale měla sem co dělat abych neřvala taky jak sem mu chtěla pomoct a nešlo to.
Verunce gratulujeme k malému výročí :wink:
Tak se mějte hezky a užívejte tepla prý tu už moc dlouho nebude .
Pa
20. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.