• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
My jsme byli dnes u vody a malá byla docela hodná i tam spinkala, tak to jsem ráda, ale já tam chytla nějakou žravou. Jsem snědla pizzu, langoše, tatranku, nanuka a doma pak dva krémy danett a dva chleby :grinning: Zato malá mi nějak zlobí s mlíčkem zase, asi zjistila, že jsou lepší chutě, prostě dle mýho prostě nebude mlíková moc. Květáček dnes baštila krásně :slight_smile:
peto, to je fajn, že mu tak chutnalo. Na porvé moc dobře. Já už dala 6xmrkev, 1brambor, pak 3xbrambor s mrkví, 2xbrokolici, 2květák, 1xhrušku-vše první lžička od Hami. Zítra dám už asi kuř.maso, tak uvidíme, ale jen na zkoušku. Já se docela bojím riskovat třeba jak marek s bobíkem, mý dr.by asi stály vlasy, kdyby zjistila, že ji ho dávám. To je stejně zajímavý jak má každá jiný názor na to :grinning:
marek, jj, my taky dost blindíme, když jsou tepla, tak jsou to i šavle, hodně to je, když se místo kojo vody dává obyč. To jsem udělala párkrát, když došla a to teda bylo :astonished: Na nutrition pozor, hodně betonuje, já ho nezkoušela, ale hodně mamin, to říká a pak, že je taky hnusnej :frowning2: Davídek už je kus chlapa. S tím očkováním, já jsem taky neš´tastná, když malá pláče a nemůžu ji pomoct :cry:
20. srp 2009 ve 23:00  • Odpověz
hrusti, moc blahopřeji k dobré ko kyčliček :slight_smile:
20. srp 2009 ve 23:01  • Odpověz
tak holky, malá usnula v osm, byla přetažená jako blázen, teď mi tu ale ze spaní plakala, tak jsem se ji snažila uklidnit, ale nešlo to :frowning2: Asi nějakej hnusnej sen, tak tu spinká na mě a za chvilku ji šupnu zpátky :slight_smile:
Andy, tak s tou žravou to mám dneska taky tak. Jen bohužel tu nic moc nemám, tak jsem dojídala utopence, sušenky a zbytek halušek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
marek, tak to je Davídek statečnej, že to zvládnul. Je to kus chlapa. Já jsem zvědavá, kolik váží ta naše beruška. Příští týden jdeme na očkování, tak to snad už budeme mít za sebou?
Holky, kolik vlastně stojí ten Synflorix?
Misi, tak to už se moc těšíme na fotečky :slight_smile: Budeme s Veru závidět :grinning:
20. srp 2009 ve 23:06  • Odpověz
zuzik, mně malá taky ze spaná pláče a hodně se vrtí a já pak nemůžu tak klidně spát, takže to je hrůza, ještě, že mám postýlku u svý...
Já se ještě ani o to nepovinné očk.nezačala zajímat, ale oni právě ten synflorix mají dát jak povinný. Musím se zeptat na to dr., co doporučí. Já bych ještě něco zblajzla, ale ne ne.
Nic, jdu si dodělat ten facebook a pak cvičit :grinning:
20. srp 2009 ve 23:18  • Odpověz
andy, cvičit? :confused: Ježkovo voko, tak na to nemám co říct :grinning: Já padnu za vlast a všechny ty dobroty se mi uloží do pneumatiky :grinning:
Nám dr. doporučila dát ten synflorix až v sedmém měsíci, tak uvidím, musím se jí příští týden optat. Tak přeji dobrou noc vám i mimískům a Andy pěkné cvičení :sweat_smile: Já se jdu zakuklit do peřin :slight_smile:
20. srp 2009 ve 23:37  • Odpověz
Tak jdu na to, zuzi, ty kojíš, malá to vysaje, mně jedině orbitrek :grinning: Já jsem taky slyšela, že synlorix až dýl...
Teď jsem našla jednu profi fotku, co mám, do zítra ji dám do albíka, ale nesmějte se :grinning:
20. srp 2009 ve 23:57  • Odpověz
andy, pěkná fotečka, moc ti to tam sluší :grinning: Já nebyla pařit ani nepamatuju a vlastně mi to ani nechybí :slight_smile: Stal se ze mě povaleč domácí - nebezpečnej druh :grinning:
Holky, já jsem asi blázen, ale teď tu řeším, jak to budu dělat v zimě s kočárkem. Malá už bude asi ve sporťáku a já tu řeším fusak :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jaký budete pořizovat? Mě totiž mate, že kdyby náhodou byla malá ještě v hluboké korbičce, tak jak se mi tam ten fusak vejde... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 v 00:04  • Odpověz
zuzik, to právě, že už se dají dítka asi do sporťáčku, ne? Já plánuju po půl roce, Ty máš, ale větší korbičku, ne? Ale fusak budu řešit až podle toho, jak bude beruna velká...
Já taky nebyla dlouho, neboj, ale já bych chodila, ale teď je Berunka, tak už ne a Toma to stejně nebaví, tak je to vyřešený.. Fotil to jeden kolega, já ho moc neznám, ale kamarád jo... To byla taková nostalgie, mně přijde strašně zajímavá :slight_smile:
21. srp 2009 v 00:11  • Odpověz
Andy, si na facebooku? Jak se jmenuješ celým jménem? Ještě někdo z Vás je holky na facebooku?

Já jinak po paření neprahnu, napařila jsem se až až a teď se ze mě stává stejně nebezpečný druh jako ze Zuzíka, povaleč domácí :slight_smile:.

Právě tu požírám piškot za piškotem, ale musím jít to sprchy a trošku se zcivilizovat, Anče ještě chrní, manža samo taky :slight_smile:.
21. srp 2009 v 07:12  • Odpověz
Jo holky, je to hrzný s tím očkováním, já bych mu tak pomohla lae njde to.
Jinak kočárek budu mít sportovní verzi u nás 100% protože jsme velcí a pěkní takže já budu mít fusak na sporták, protože ted když vidím ty kočárky jaký prodávaj ty malé korby tak ty fusaky se tam na dítě vůbec nevejdou :slight_smile:
Já měla dnes noc, malýho to furt bolelo nebo spíš v tom tělíčku mu to dělalo neplechu tak od 1hod od noci furt poplakával ach jo brouček, už aby přijel tatínek abych si trochu odpočinula
Jo holky a v sobotu dělám kámošce rozlučku u nás doma a manžel jde kamarádovi a budou tam mít striptýz , jsem říkala že jsou jak zastydlý puberťáci , že je vidět že jsou nevybouřený .
Tak sem mu řečkla že sem jí ho objednala taky a už byl ohen na střeše , ale samozřejmě sem mu kecala ale aby si byly chlapci taky nejistí , moc se mu to nelíbí :grinning:
21. srp 2009 v 07:44  • Odpověz
Ahoj holky!
Holky, ja jsem tedy vcera nezrala, protoze jsem nemela co. A hlavne nejak nebyl cas. Vcera byl takovy divny den :unamused: Dopoledne hodinovy telefonat s kamoskou z Francie, ktera mi minuly tyden slavnostne oznamila, ze cekaji mimi a vcera volala, ze jde z nemocnice po kyretazi, prisli o mimi v 10tt :cry:
A pak jsem volala mamce, protoze se neozvala od vikendu, prislo mi to divny a vylezlo z ni, ze je deda v nemocnici na jipce, uz mu bylo delsi dobu spatne, ale porad nechtel do nemocnice, ted uz mu bylo asi hodne spatne, ze jel a ma slabe srdicko a plice, takze mu nedavaji moc sance :cry: Mamca mi to nechtela rikat, aby nam nekazila dovolenou :frowning2: No proste takovy divny a smutny den :frowning2:

Misi, jsem zvedava na fotecky :slight_smile:
Zuziku, neboj, nejsi prdla, ja uz zimu taky resila. Budu kupovat fusak, prcek se nam do korby urco nevejde, budeme ve sportaku.
Mareka, chudak Davidek, at je mu brzo lip. No, my budeme davat synflorix taky pozdeji, aby to pro prcka nebyla moc velka zatez najednou. Jo, ta jedna davka stoji kolem 2 tis.
21. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
Krásné ráno holky,
tak beruška se pak ještě dvakrát naoko probrala a plakala, asi ji straším i ve spaní či co :grinning: Pak už to bylo dobrý.
Hrusti, to je mi moooc líto s tím dědečkem i s tou kamarádkou :cry: Takhle mi umřela babička :pensive: Držím palce, aby to zvládl!
Marek, tak hlavně, aby Davídkovi bylo už dobře.
No, my jsme vybírali kočárek s velikou korbou právě kvůli zimě, ale beruška nám roste víc, než jsme čekali :grinning: :confused:, takže na zimu budeme mít taky už sporťák. Tak právě řeším, který fusak do ní máme pořídit.
21. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holky, Hrusti to je blbej den, chudak kamaradka a dedecek. Kez by byl v pohode.
My uz fusak na sportak mame, ja ho objednavala i s kocarkem. Objednala jsem tenkrat uplne vsechno co k tomu slo a ted se to hodi. Jen doufam, ze se mi do nej vleze :grinning:
Andy koupak teda zavidim. Dneska ma byt silenej hic, zase :frowning2: Ja chtela do mesta, do knihovny, ale asi se na to vybodnu. V tom vedru se mi nechce s malym se nekde carat.
Vcera jsem jeste po foceni sla na rozlucku z prace, jeden kolega odchazel. Byla tam skoro cela pobocka, tak to me moc nebralo. Clovek si moc nepokecal,protoze tam byla i sefova...
My jdeme pristi tyden v utery na kontrolu v peti mesicich, uz nas konecne naockuji na prvni hexu. Jak doockujeme vsechny tri tak dame prevenar.
21. srp 2009 v 09:53  •  1 dítě  • Odpověz
Hrusti, achjo, to byl teda smutnej den, snad bude všem brzy líp.
21. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
Holky, no dedovi nedavaji moc sance, hlavne on sam uz to asi vzdal, protoze ma porad takove reci, ze uz tady nechce byt a at se hlavne postarame o babi atd. :cry:

Misi, jaky fusak mate? Me se libi jeden, ale stoji kolem 2,5 tis., coz mi prijde docela dost, obzvlast kdyz ho budu mit max. na jednu zimu. Leda, ze by druhe mimi bylo na zimu :grinning:
http://obchod.teplodomova.cz/fusaky-detske
21. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
holky, mě se líbí tenhle fusak, ale nevím, jestli není moc slabý. Tam sice píšou, že je i do mrazů, ale mě to moc teplý nepřijde :unamused: Ale je fajn, že se může použít do tří let :slight_smile:
http://www.moje-miminko.cz/zimni-fusaky-do-kocarku/fusak-lodger174-bunker
21. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
no my mame x-lander
21. srp 2009 v 10:48  •  1 dítě  • Odpověz
Zuziku, ten fusak vypada dobre. Leda ho objednat a kdyz objednavas po netu, tak to muzes do 14 dnu bez udani duvodu vratit. Tak kdyby se ti nezdal dostatecne teply, tak to pak vratit. Akorat bys musela zaplatit postovne.
21. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
tak sem se divala a mam fusak do hluboke korby nevim jestli to bude i do sportaku a pak takovej nanoznik ale ten neni zateplenej
21. srp 2009 v 10:58  •  1 dítě  • Odpověz
zuzi ten je krasnej to asi taky neodolam
21. srp 2009 v 11:01  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, ja mam taky nanoznik, ale to bude spis na podzim, az bude foukat. V zime by ho to nezahralo :unamused: Znama mi slibila fusak do kocarku, ale neozvala se, tak ji nechci otravovat a vyhlizim na netu nejaky s tema otvorama do sportaku :wink:
21. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
hrusti s dedeckem a kamoskou me to moc mrzi - nejhorsi je kdyz deda uz nechce ani bojovat :frowning2:

Zuzi ten fusak je nadherny :slight_smile: Ja teda fusak mam - Melinka uz ho pouzivala jak se narodila. Je to original mutsy ale nemame nanoznik tak ten chceme koupit taky - i kdyz ta pani z obchodu rikala ze je to zbytecne :confounded:

Misi uz se tesim na foto az se pochlubis

Karco ja mam taky facebook ale moc tam nechodim - moc me nevyhovuje jak to maji neprehledne :confused:
21. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
no vidíš, karco, já jsem taky na facebooku, ale moc tam nejsem :slight_smile: Jsem úplně zapomněla reagovat :slight_smile:
21. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj holky,
Jani, omlouvám se, že píšu tak pozdě, ale byli jsme pryč.
Já bych Ti to chtěla zrovna zaplatit na účet, jen teď nevím, jestli jsi to už neposlala na dobírku.
Jen mi dej vědět, abych to mohla kdyžtak poslat.
Jinak Břeclav je celkem kus.

Jo a Natálka má novou čepičku - pirátku a nový klobouček - hrneček :grinning:

Jani, díky za info, jdu to skouknout.
21. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
ahoj holky

hrusti to je mi moc lito s dedou :frowning2: snad bude chtit bojovat,vždyt ma vas a babičku,jedete za ním??musite mu domluvit..jestli to pomuže
marek teda vy valíte :grinning: čim ho krmíš :wink:
doufam že dnes už bude lip a horečky a bolistky ustoupí..byla bych taky špatná :frowning2:

andy ty se nezdaš,huntovat se po nocích :grinning:jinak s tim kojením a hubnutím u me to teda neplatí,spíš naopak :angry:

a povaleč jsem taky,dnes jsme meli poprve za manželství jit na zabavu,začla hrat kapela našeho mladí,kamoška nas ukecava,at jdem,že bude sranda a už ted vím že nepujdem,jsem už vybouřená až moc,mela jsem hodne divoke mladí :grinning: a ted mi to nechybí
21. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
Holky jak je u vas, tady je vedro na padnuti. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja uz chci ten podzim. Malej mi dneska spal dopo pul hodiny a odpo taky a vic ani tuk :unamused:
Ja jdu malemu objednat tu hackovanou cepicku :slight_smile: Bemo dej fotecky at se pokochame :slight_smile:
21. srp 2009 v 15:08  •  1 dítě  • Odpověz
Peti, za dedou nepojedeme. Je na JIP a nechteji k nemu nikoho poustet. Pustili jen tatku na chvilku, protoze deda ho pri prijmu uvedl jako osobu, ktere mohou sdelovat info. Mne prijde, ze deda uz se proste rozhodl a nikdo to nezmeni. Tatka s mamkou mu domlouvali, ale na nic :frowning2:
21. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
Holky, tak jsem dala do alba fotečky našich nových pokrývek hlavy a taky našeho tatínka pacienta :wink:
21. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
hrusti, to je opravdu přesně jako u babičky :cry: Ona chtěla za dědou (je mrtvý už 17let a vlastně celou dobu jsme poslouchali, že za ním chce :frowning2: ), pak jsem oznámila, že jsem těhotná, babička byla ráda, ale pak se nám začala ztrácet před očima, začaly jí otékat nohy, k tomu rozedma plic a potíže se srdíčkem a 23.4., když nás propouštěli z nemocnice, odešla napořád :pensive: :cry: První dny jsem jen brečela, že ji neviděla a tak, i teď mě to mrzí :frowning2: Všichni jí domlouvali, ať to nevzdává, že bude mít první pravnučku, ale její touha jít za dědou byla větší :cry: Držím moc palce, ať to takhle nedopadne i u vás...
21. srp 2009 v 17:38  • Odpověz
Holky, ono je to hrozně těžké. Jedna moje babička umřela měsíc před naší svatbou na Alzheimera a druhá ho má teď taky, je úplně mimo, ani neví kdy má narozeniny.
A manžel má babičky obě, jedné je 86 a druhé bude 90 let. A to je ode mě o 12 let starší.
21. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.