• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Holky, zitra rano vyrazime a nevim, jestli bude cas vas pozdravit :wink: Mejte se tu krasne!
21. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ahoj holky,
hrusti, to je mi líto s tou kamarádkou i s dědou, kéž by to dobře dopadlo, držím pěstičky.
My dnes byli zase na koupáku, malá tu teď drtí hrazdičku a pěkně u toho nadává, už jdu koupat a jde se spinkat. Dneska bylo jablíčko a to nám docela jelo :slight_smile:
peto, a co Vy? Pořád mrkvička? Budeš dávat kašičku? Já se musím ničit, páč já toho strašně moc sním :unamused:
Tak já jdu už knourá.
jo, karco, já Ti to pak pošlu do ip až ho dodělám :wink:
21. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
Holky tak já jdu na svoje PC a jdu zpracovávat Natálčiny fotečky, to tam zase strávím celou noc.

Jinak jsme dnes koupili Nutrilon, tak uvidím, jak bude Naty šmakovat, ale ona sní podle mě všechno.
Dnes jsme dali jen cvičně mrkvičku a culila se u toho jak křemílek a hrozná sranda u toho :grinning:

Dobrou noc holčiny. V albíčku mám svoje dvě miminka :wink:
21. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
Hrusti, fusak vypadá teda fakt krásně. Já ještě net neprojížděla, ale taky ten fusak budu muset nějak řešit, ale tenhle by byl asi malej, má jen 90 cm na dýlku, to bude mít Anča v zimě tip ťop bych to viděla, už teď má cca 70 cm.

Ty jo a Zuzíkův fusak taky vypadá dost dobře a velice šik. Koukala jsem na google na rozměry a ten má cca 106 cm. To už by bylo pro Ančí lepší, ale zase nejde úplně ke krku…

Holky, tak vy jste na facebooku, ale já furt nevim, jak si Vás najít, tak když někdy budete chtít, tak tam jsem pod Karina Brymova Vondrackova.

Bemo, hezký fotečky, manža vypadá velice vysmátě, na to, že má ruku celou ovázanou a bolavou.

Jinak Anča dneska byla nějaká ubrečená a večer jsem poprvé neměla dost mlíka, takže jsme rozmrazovali z mrazáku, tak možná měla málo celej den a proto byla taková nevrlá, no uvidim, jestli začíná nějakej úbytek mlíka, nebo jestli to byla dneska jen nějaká vyjímka.
21. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz
Ahojík sluníčka,

tak jsem tu dlouho nebyla a moc se mi stýskalo,ale nejde to už skloubit :unamused: Musím se už hodně věnovat prckovi a něco udělat doma.Vždy jsem si řekla jen kouknu na holky a pak jsem tu skejsla :slight_smile: A neudělala nic.....

Male jzase dobře spinká tak dobrý.Bála jsem se,že to bude jako dřív.Dnes jsem k obídku udělala řízečky+br.kaši a rajčátkový salátek a ještě jsem obalila cuketu.Mám celkem poklizeno tak mohu zavítat za moji druhou rodinkou :grinning:

Dnes je teda počasí :angry: Malej už se dost nudil tak doufám,že bude spát dlouho,protože tady stále leje
22. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
Tak se právě vzbudil :angry: :confounded:
22. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
jsem to zakřikla :confused:
22. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
ahoj holky,
taky jen nakukuju od učení a práce.
Vikul: co pořád vymýšlíš Štůfkovi k obědu? Nějak mi došla inspirace. A pořád mi nechce jíst žádné ovoce ani pít šťávičky ani vodu. Jen moje mlíko. Tak nevím, co s ní.
22. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
ahojky holčiny jsem zpět z chaloupky a čeká mě nekonečné praní a žehlení špínya uklid .

malej mi teda špatně spinká v noci budí se v půl jedné pak v půl páte a pak v osm takže jako když byl novorozenec uffff. ale asi je to zoubkama tak se to snad zase dá do kupy.

pomalu vás dočtu .
22. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
Anitt to spinkání je skoro stejné jen malej většinou vstává kolem druhé pak v pět a vstáváme tak v 6.45.Ale dnes mě nechal do půl osmé a hrál si.Je to moje sluníčko.

Kremco dávám mu co mu chutná a to nejvíc od hamánku....Přesnídávky už mu přicházejí pomalu k chuti :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď testujeme meruňkovou.A strašně mu chutná od hipp s kukuřicí+bramborem a kuřetem...Je masovej jako já v těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera jsem mu uvařila a dnes to nechtěl,ale normálně to papká.Brambor+brokolici+cuketu+mrkev.Jinak mu ještě moc nevařím,protože nikdy nevím zda to bude chtít,ale začnu.
22. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj holky, vidím, že jak je víkend, tak je tu pusto.

Tatínek byl dnes kočárkovat s Natálkou a já připravila oběd a poklidila jsem, ale stále mám doma co na práci.
Kremco, obdivuju Tě a nechápu, jak se zvládáš ještě učit u toho všeho.

Anitt, my jsme měli taky takové budící období, ale po týdnu to přešlo.

Včera jsem konečně poslala fotky na vyvolání a krotila jsem se a mám jich jen 230 :sweat_smile:

Užijte si sobotu :wink:
22. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
pridala jsem fotečky :wink:

bemo doufám že se to zase uklidní s tím spinkáním.

hrusti s dedečkem je mi to líto :frowning2:

kremco jsi fakt neuveritelná jak vše stíháš :wink:

jinak fotečky všech jsou supeeer :slight_smile:
22. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
Holky, v Tescu mají slevu na Cherokee 30%, asi tam brzy vyrazim a nakoupim nějaký bodýčka, přeci jenom je to levnotka.
22. srp 2009 v 19:01  • Odpověz
ahojky, anitt krasne fotecky. karca my uz jsme nakoupili. :grinning: a v rock pointu maji taky slevy. Tak jsem si udelala radost a koupila jsem si kalhoty. Byli slevnene o tri stovky.
22. srp 2009 v 19:52  •  1 dítě  • Odpověz
No krása, Rock point je super, tak se tam půjdu taky juknout, normálka je to dost drahotka, ale třeba tam bude něco hezky zlevněnýho.
22. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
Holky, mám dotaz, sháním novou teflonovou pánev a pamatuju si, že tady někdo na jarňáčcích si kdysi nějakou dražší kupoval a mě se moc líbila a posílal sem i odkaz na tu pánvičku.
Prosím kdo to byl ?? Díky
22. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
tak my do tesca jedeme zítra tesim se že v cherokee nakoupíme ve slevách :wink:
22. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
holky, nebojte, já tu dnes jsem, neprdím na Vás, jen dodělávám ten facebook, to je normálně věda :grinning:
22. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
anitt, na fotky jsem mrkla, fakt hezký :slight_smile:
22. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Ahoj holky,

bemo tak už taky mrkvičku? chutnalo? budete už davat přikrmy?

andy zatim pořad mrkev,zitra jdem na brambor,přemyšlim,jestli jen brambor a mliko na kaši,nebo s mrkví..
chutna mu pořad,dneska teda prskal a plival,takže bodyčko bylo cele od mrkve,ale naštestí mame žlučove mydlo na skvrny :grinning: holky to je suprova vec jde dolu skoro všechno
vy už tak baštite ovoce? kolik ti toho tak sní?
mali mi po obede pak dlouho vydrží bez jidla,před tim po 3 hodkach řval a ted i 5 a to mu toho nedavam moc a mlika uberu
:wink:
22. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
vikul ja te chapu,ja už přes den taky moc nechodim,spiš po nocich :grinning:
pořad cvičime,krmime.odsavam mliko a snažim se s nim si i hrat když je hore,venovat se mu :wink:

hrusti užij si to :slight_smile:
kremčo ty jsi taky nezmar :grinning: kolik ti ješte mala vypije s přikrmama? stihaš odsavat?

dneska jsme byli u znamich na kolaudaci,všichni byli hotovi jak to naše kilove miminko vyrostlo..
nikdo by to nehadal,jak byl maličky :wink:
škoda že nemužu dat fotky,naš pc je pořad v oprave :angry:ale už jsem se ozvala,že to dame jinam,když to tak trvá
22. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj holky, tak my dnes byli celý den v zoo - paráda. Bylo krásně (19stupňů, žádný slunce, nepršelo - pro mě ideál :grinning: ) a fakt jsme si to užili. Naštěstí malá nechytala moc velký hysteráčky, sice si zavzteklila a dělala na mě škatuli, ale když jsme nastoupili do vláčku, tak hned usnula. Hodím nějaké fota, až bude chvilka, teď si jdu dát něco k snědku :slight_smile:
Bemo, já myslím, že to byla karca, ale nejsem si tím jistá. Ale někdo tu dával tip na keramickou pánev, myslím právě, že Karca :slight_smile:
22. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
tak my jsme dnes vážili Davídka a měl 6900g :slight_smile: je ho už fakt kousek a pěkně se pronese ted když ho bolej ty dásničky tak se chce pořád chovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mají moje záda dost.

dnes je to rok co byl transfer Davídka v Pronatalu do bříška :grinning:

já jsem dala Davídkovi mrkvičku ale jen ten nápoj pár lžiček a docela mu to chutnalo tak to snad půjde. v po jdeme na to očkování mám trochu strach ale snad reakce nebude nebo jen trochu teplotka.

zuzík dnes byl super den na zoo taky se tam těším .

peti máš doma šikulku :slight_smile:
já už denně odsaju max stovku a prikládám tak neco vythane ale je to fakt jen panáček :slight_smile:
22. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz
jo, bylo to moc moc fajn, jen jsme tam chytli dětský den, takže tam bylo strašná spousta lidí - na slony jsme se poprvé nedostali, stála se na ně fronta :slight_smile: Tak jsem tam šli cestou zpátky. Ale je to krásná zoo, tam ty prachy za vstupný klidně dám, protože tam je vidět, že jdou do správných věcí :wink: Na to, jak to tam vypadalo po povodních, je to úplně krásně zrekonstruované :slight_smile:
Anitt, krásné fotečky :slight_smile:
A už jsem vložila pár foteček :slight_smile:
22. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz
Dobré ránko,
tak ta moje krasavice se rozhodla, že bude v noci vstávat po 2,5 hodinách a pak si pokaždý udělá rodeo. Takže jsem znavená jak cosi. Nevím, co to na ni zas vlezlo. Vyžaduje jídlo a ječí. Že by zuby? Ale žádný zatím nevylez.

petrach: odsávám po cca 5 hodinách a mlíka pořád víc než spotřebuje, ale aspoň nemusím kupovat UM. Dokud bude co, tak budu odsávat. :slight_smile: Malá pije po cca 3,5 hodinách i v noci tak tu 120. Někdy víc, někdy míň. A jak vy? Ještě odsáváš? Já mám akorát problém, že mi prostě nechce nic krom mateřiny pít a jí jen zeleninu

holky: hezké fotky.

anitt: není ještě na příkrmy brzy? A neboj, očkování zvládnete. :slight_smile:
23. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
ahojky, koukám že řešíte zimu,Zuzi ten tvůj je krásnej !
já už koupila fusak kvůli té dovče - je teplej, teď v něm malé bylo horko a to nebyla moc nabalená, takže už se těšíme na zimu, jsem mooooc spokojená.
je to ten kombi v pravo v odkazu od Zuzky. Je v černo-zelené..
23. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my dnes spinkali krásně.
Jinak jsme dali zase mrkvičku a Naty se olizovala až za ušima, jak říkám, ona bude všežravec :grinning:
Peti, zatím ji dáváme jen cvičně a občas, přece jen už přikrmuji, zatím jen na noc. Dnes budeme poprvé dávat Nutrilon, tak uvidím jak nám bude šmakovat.

Holky, krásně fotečky, Davídek tam na dece vypadá jak šmoulík :slight_smile:
Zuzi, taky nádherné fotečky, je vidět, že jste se měly na dovči krásně. Prosím Tě, kde jste koupili to nafukovací sedátko?

No vidíš Anitt, jak to utíká a za chvíli bude mít Davídek 4 měsíce :wink:

Karco, prosím Tě, mohla by jsi poslat odkaz na tu pánev, díky moc.
23. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
Bemo, tak já jsem psala o pánvi, ale není teflonová (teflon se mi furt po roce odíral), ale keramická, funguje to ale úplně stejně jako ten teflon z hlediska vlastností u vaření.
http://www.tescomaeshop.cz/smazeni/panve/potten-pannen-panve/green-pan/stockholm/panev-green-pan-24-cm-stockholm-potten-pannen.html
Vim že je měli teď hodně levně v Makru, ale nevim, jestli ta akce furt trvá.

Holky, tak já mám fakt nějak úbytek mlíka, včera jsem zkusila dát Anče Hippa, ale měla nějakej rozhozenej sandál, tak pak ještě brečela snad hodinu, než vytuhl. Ale mlíko razantně ubylo, manža si myslí, že je to jen výkyv, ale já mám dojem, že tělo prostě už víc produkovat nezvládá, nebo fakt nevim, no depku nemám, ještě mám něco namraženo a pak půjde na sunárek holčinka moje, přeci jenom už jí budou 4 měsíce, takže kojení vyšlo krásně.
23. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
Bemo já už ani nevím, máme ho asi dva roky.Mám ale takový dojem, že sem ho kupovala v nějakém výprodeji v Hypernově za pakatel..
23. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
ahojky holčiny
tak jsme nakoupili v cherokee fora v albu fakt super vecičky už na zimu bundičku :slight_smile:

karci já mu dala jen pár lžiček mrkvové štávy na zkoušku zítra má 4 mesíce tak se dohodnu d dr co dál jelikož mlíčka mám fakt jen trocu :unamused:
23. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.