• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
taky sem trošku nakupovala, tak sem hned oblékla modelku, nafotila a dala do alba :slight_smile:
23. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
ahoj holky!
máte krásné úlovky.. já v cherooke koupila dvoje body, tepláčky a svetříček :slight_smile:
s těma příkrmama, mně řekla dr., že oki to je po 16.týdnu, ale anitt, když ti přibírá krásně i po mlíčku. to jen u nás to byla pořád tak 150g týdně, tak proto už přirmujem :frowning2:
jinak se nás vstávalo v 10:30 :slight_smile:
karci, já si taky myslím, že to budepřechodný a mlíčka zase přibude :wink:
jinak malá se naučila broukat a už 10min. mi tu jede eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning:
23. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
andy Julinka už se učí výskat, je to srandovní ji poslouchat :grinning: :grinning: Jinak si brouká při krmení, když už je najedená :grinning: Prso ještě v pusince a povídá a povídá .. :grinning: :grinning:
23. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
Ahojky zlatínka,

tak koukám,že se tu nakupuje :slight_smile: Já byla také,ale já jezdím do jednoho super bazárku .Ale boda a pižámka tam na nás už nemají,páč je to hned pryč.Kupuji 6-9 a to je opravdu mazec.TAké zajedeme to tesca.Musíme už pomaličku balit na tu dovču :wink: To bude mazes,ale jak to vidím tak si dovču moc neužiju,protože počítám,že do týdne malej bude lést a to bude průšvih :grinning: Bude utíkat...... :angry: Tak teď dělám vše proto,aby nelezl :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Anitt já bych rozhodně nepospíchala s příkrmama....Je to brzo!!!Ale poraď se s dr.Já bych to nedávala.Ale to je můj názor.

Jdu juknout na fotečky a myslím,že malej bude spát zase půl hodky :confused:
23. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
zuzi, jj, to je. Ona kecá už dýl i nahlas se směje, ale právě, že ještě moc nebroukla až teď a strašně ráda se směje nahlas, když má láhev v puse :grinning: :angry:
vikul, hlavně, aby bylo hezký počásko.. my tam byli taky takhle na konci a dost fučelo :unamused: teda a jak bráníš štůfkovi lézt? :astonished:
23. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
zuzko, Jůlinka je taková droboučká... Kolik teď váží?
23. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
No, dávám mu hračky pod ruce :grinning: :grinning: Aby ho to nenutilo lést a napínat se :wink:

Počasí má být dobré,tak uvidíme,ale těším se....Jedeme až dolu tak zima tam určo nebude
23. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
To jsou praktiky :grinning: Jj, my jsme tenkrát byli taky na Makarsky a hezky bylo, ale ten studenej vítr teda děs :confounded: Tak snad budete mít jen krásně bez větříčku. Jedete autem?
23. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
Malá mi tu jede zase to svoje eeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning:
23. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
ahojky jak říkám zatím pár lžiček mrkve nápoje ale s příkrmem jako takovým začneme až za měsíc takže kliiid :wink:

Davídek diskutuje už dlouho grrr a erl a pořád když mu zpívám tak se přidává herečka jedna :grinning:

my jedeme na ty hory asi za dva týdny tak se možná setkáme s andy :wink:
taky se tam moc tesim ale k moři až bude vetší letadlem by to byl asi mazec s prdolou
:unamused:
23. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ahojky holky,
anitt mě taky pořád říká gr... :grinning:
Až na to že ted není ve formě chytil ode mne chcípavku mě bolí v krku a mám rýnu jak blázen a jelikož si tatínek šel zase užívat místo aby byl s námi tak jsem mu dávala já jídlo a dýchala na něj takto chytil brouček, zítra asi pojedem k dr. :frowning2:
A tatínek nám zničil celý dětský pokoj po tom mejdanu jsem tak vytočená si nedokážete představit :angry:
23. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
marek já nosila rousku a nechytil to tak si je porid do foroty :wink:
23. srp 2009 v 17:03  • Odpověz
Holky, já si myslím, že ta rouška moc neochrání... Spíš ho, anittko, ochránilo to, že měl Tvoje mlíčko, tam jsou krásně protilátky. Já tehdá, když měla malá tu šílenou rýmu, měla rýmu už taky, ale ona byla celou dobu oki, dokud nepřijela se šílenou rýmou moje mamka, šup a za dva dny ji měla taky :frowning2: Tenkrát taky měla ještě moje mlíčko.
Jinak mi byli teď na pizze a na kafíčku u známých...
marek, nemáš ho nechávat dělat doma mejdany :unamused:
23. srp 2009 v 18:51  • Odpověz
koukám, marek, že už pěkně dlouho přenášíš :grinning:

jinak, anitt, jestli to vyjde, ráda Vás uvidím :slight_smile:
23. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
Ahoj holky, my dnes byli celý den na chatě a kdyby tam nebyli tchánovci, tak je to krásnej den :stuck_out_tongue_closed_eyes: No nic, pokecala jsem se švagrovkou, tak jsem se jim vyhla a když jsem se s nimi potkala, tak jsem je ignorovala....
Marek a proč si dělal manža mejdan v dětským pokoji? :confused: Jinak já jsem taky měla rýmu jako trám a malá nic nechytla. Ta rouška, nevím no, myslím si, že ho moc neochrání. Jako něco zachytí, ale všechno rozhodně nééé :unamused:
Anitt, krásné úlovky - my Tesco vydrancovali minulý týden - nakoupili jsme šest bodýček, overal, dupajdy a džínečky. Ještě tam mám spadeno na zimní bundičku, ale ona jak mooooc roste, tak fakt neodhadnu velikost na zimu.
Zuzi, krásné fotečky - malá vypadá jako modelka :slight_smile:
Malá už "mluví" dlouho, teď se naučila ječet a vřeštět, to je něco na moje pochroumaný nervy :grinning: :grinning: Je nááádhera to sledovat, miluje, když jí "prdím" na pupíčka nebo na nožičky :slight_smile: To se vždycky rozjede a není k zastavení :slight_smile: Slova grr, hau, eu, erl a tak už moc nepoužívá, teď vejská a to je prča. Jo a začala se nahlas řehtat a to vždycky učůrávám smíchy. Ježíš, to je tak krásný vidět ty pokroky :slight_smile:
23. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
:slight_smile: ahoj holky :wink:

anitko ja si nemyslim že je to tak brzo,pokud davate UM tak se přikrmy davaji od 4 mesice..my korigovane ani 4 nemame a všechny holky z nedonošencu se hroutí,že už přikrmujem :grinning: zeptej se dr,ale myslim že ti řekne to co ja :wink:
marek jak zničil?? ti chlapi by občas zasloužili :angry:
doufam že to prcek nechytne :wink:

u nas se taky vyklada,po ranu je řečí z postylky,kouká po nas a vyklada,dokud ho nevezmem,kolikrat se smichy až zaliká :slight_smile:

kremčo odsavam furt,jsem jako ty,odsavam co zhruba 4 hodky a pak ješte v noci když chrní,aby nam vyšlo..ted beru i senohnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
anitko doufam že se netrapiš,ja vim co te to stalo to odsavaní a když to nejde tak s tim nic neudeláš

na fotky nemužu kukat,mam zdechle pc,ach jooo :frowning2:
23. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ahojky, my meli vcera a dneska krasnej den. Vcera tu byl celej den bracha a byla jsem s nim na vystave Saudka a jeho dcery. Pak na kaficku, proste pohodicka.
Dneska jsme byli na hrade Sovinec, krasny program spoustu sermiru, jarmark. Malej se nosil v manduce :slight_smile: Cely den byl hodny, ale vecet ne a ne zabrat pak se celej pokadil. Asi ho chudacka bolelo brisko. Ted uz chrni.
Karci uvidis, treba to jeste rozkojis.
Marek nejak nechapu, mejdan v destskem pokoji? :confused:
Vikul krasne si to uzijte. Anitt hezke vecicky, my tady mame uplne jine, to je dobre ze? :slight_smile:
Jo a mame krasnych osm stenatek :dizzy_face:
23. srp 2009 ve 21:57  •  1 dítě  • Odpověz
misi, gratuluji ke štěňátkům :slight_smile: Udělej fotečky, prosím prosím!!! Miluji štěňátka :slight_smile: Škoda, že si jednoho nemůžeme pořídit :frowning2: Ale jednou snad. Už víte, kolik je chlapečků a holčiček nebo je ještě brzy? Jsem hrozně zvědavá :slight_smile:
23. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
http://www.kojeneckezbozi.eshop-zdarma.cz/index.php?s=

Ahojte holky, tohle mi poslala kámoška, jsou tam neuvěřitelné slevy, až se mi to zdá podezřelé. Ale jukněte, jestli chcete.

Jinak, Karco, díky za odkaz, no mám o čem přemýšlet a jak se Ti na té pánvi vaří?

Já chci taky do tesca, béééééé :unamused:
No, snad přemluvím manžu, potřebuju už pomalu nakupovat na zimu.
23. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz
bemo teda ceny suprove,už tam kamoška neco objednavala???
miši gratulace k psím potomkum :slight_smile:
vikulko krasnou dovolenou,odpočin si a naber sily,Štufek je pašak,že už chce lozit :confused: šikulka
23. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz
bemo, já tam taky koukala, ale jsou tam nějaký starší zásoby. Ten Hipp je úplně jinej, jednou jsem ten starší taky měla a to teda proti tomu novýmu úplně jiný byl :unamused: Ale ubrousky a tak se vždycky levný hodí :slight_smile:
misi, scotty je pašák :grinning:
Holky, mně malá taky vykládala do teď, ale teď prostě přišla na eeeeeee a to jede třeba hodinu v kuse a nejlepší je, že to tak divně zní, protže má u toho zavřenou pusu a má ji jako by chtěla říct o :grinning: A ještě u toho mění tóny :grinning:
Zítra musím na dopravák, konečně se prodalo moje clio a bude nový autíčko a pak k babičce a na kyčličky a alou domu, přijede ppl s kafíčkama :slight_smile:
23. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz
já musím tenhle týden na odběry na krev na štítnou žlázu, na sociálku zažádat o rodičovský příspěvek, s Veru k dr., pak kámošce předat dárek pro dcerku k 1. narozeninám, ve čtvrtek s druhou kamarádkou na kafíčko a to je vše. To zase bude nabitý :frowning2:
jj, andy, to malá dělá taky, že mění tóny - je to hrozná sranda :slight_smile: Nejlepší je, když si chce vykládat ráno - to jsem k nepoužití a ona mi tu začne dělat blbinky :grinning: Je to pusinka :slight_smile:
23. srp 2009 ve 23:18  • Odpověz
tak jsem skusila objednat a uvydíme,jestli to dojdempro začatek za asi 200kč,kdyby neco at me to nebolí :wink:
my to budem mit taky nabité,rhb,kardio,detská kvuli očkovaní se domluvit,, :unamused: pořad neco nooo :wink:

holky jsou to pusinky ty naše deti,fakt že jo :slight_smile: jake delaji pokroky
23. srp 2009 ve 23:40  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Tady dnes nikdo není, kde jste kdo?

Koukala jsem na ten odkaz od Bemo a objednala jsem tam spoustu věcí a ještě chci objednat plenky a kapesníčky.
24. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
Teď znovu koukám do toho schopu a ono tam vůbec nic není, co to???
24. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Bemo, pánev je fakt úžasná, ručim za ní, perfektní vlastnosti a ještě k tomu je to šperk do kuchyně.
Misi, moc gratuluju ke štěňátkům.
Já taky včera pokoupila v Tescu (bundičku zimní a asi 9 bodýček), ale teď mi nefunguje čtečka fotek, tak nemůžu udělat fotky.
Tak mně ta stránka toho e-shopu nefunguje, je to úplně prázdné.
24. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Karco mě už taky nefunguje. Je to asi nějaký srandista. Mi bylo hned divný že to tam bylo tak levný a po odeslání objednávky mi nepřišel ani potvrzující i- meil
24. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahoj holky,

tak já jsem taky objednala pampersky za 600, tak uvidíme, jestli něco přijde. Od kámošky známá tam už objednávala a v pořádku to všechno přišlo, tak jsem zvědavá.

Karco, taky jsem se tam dívala a taky jsem to měla prázdné, no, nevim, nevim.
Mě přišel potvrzující email, ale je to divné. No, kdyžtak jsem někomu věnovala 600,-

Pánvička se mi líbí, jen bych ji chtěla vidět v reálu. Zajedu někam do tescomy.
24. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
Dobré ránko, taky mám ten eschop prazdnej. Zuzik jeste nevim, manza dneska bude mluvit s majitelem od fenky. Bohuzel fotecky jsme zavisli co nám posle, mame to troch daleko. Ale az budou starsi tak se za nima vypravíme.
Ja jdu dnes na pedikuru, zitra s malym na prohlidku a konecne na ockovani, ve stredu jsme meli jit s kamoskama do zoo, ale jedna nemuze tak asi ne. Skoda ze jeste nemame spravenou postylku, jela bych k nasim.
24. srp 2009 v 11:35  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky,
Andy je to prcek no, před týdnem měla 4900g a 57cm
Mareka taky by mě zajímalo, jak tatínek zničil pokoj.. ?

Teď vařili na nově koktejly a jeden mě obzvlášť láká - je prý navíc dobrý na tvorbu mléka.
dvě hrsti loupaných mandlí a 100ml vody rozmixovat až to vypadá jako mléko, pak přidat jahody nebo jákekoliv ovoce a banán na oslazení. Už se těšim, až to zkusim. Ještě si dám do toho vanilk. zmrzku, to bude ňamka!
24. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.