• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahoj hollky,
nene, byly chlastat -náš svědek se žení o víkendu 29. tak mu udělali potají rozlučku a přišel tak jsem ho odvelela do dětského pokoje at nečucháme ty jeho alkoholické výpary s Davídkem v ložnici, no tak sem ho dala do dětského pokoje a on poblil koberec na kterým je flek ani vanish nezabral-taky si to pucoval :angry: zed ohodil postel a deky nemluvím !!!!!
Opravdu tohle nechápu, když rozlučka beru to dám si pár pivek, ale neopiju se do němoty , nehledě na to že tam měli striptérku , opravdu tohle nechápu připadají mi jak zastydlý pubertáci .
Až uvidim na svatbě toho kdo jí objednal tak si chlapec vyslechne já tohle moc nemusím.
No opravdu mě naštval a nemluvíme doted :angry:
Jinak jsme byly u dr. má nějakou virozu ale do 2-3 dnů by to mělo odeznít zatím je to jen rýma, tak jsem stáhla tátu domů at se taky stará protože já sem kaput :frowning2:
24. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
:grinning: až na to, že koktejly se nevaří :grinning: sem se trošku přepsala :grinning:
24. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
Teda to je síla mareka! To by mě taky vytočilo! NO nedovedu si to představit, mě by to snad složilo.
S tou striptérko si to tak neber, taky to nemusim, ale jsou to chlapi, oni to berou, že to k tomu patří. Ten můj sice řek, že na rozlučce žadnou neměl a ani by o ní nestál, ale já vim že to řek jen pro můj klid a nepídila sem se po pravdě.. Když si vzpomenu, co sme dělaly my :grinning: :grinning: Vyrazily sme tenkrát s holkama na jednu pidi disco, kde sme tančily celou noc s mlaďounkýma cizíma fotbalistama, kteří byli v Písku na nějakým turnaji. Byla to fakt sranda! :grinning:
24. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
24. srp 2009 ve 12:47  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky holky,

tak nám rostou zuby!!!Noc hrůzy a je pořád nevrlej a do toho má už prujmík.Myslím,že zoubek tu bude coby dup.Chudinka malej.To bude dovolená :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mareko to se stává :slight_smile: Naštve to,ale co se dá dělat...... :grinning: Už si tu připadám jako vetřelec....Ale už je to opravdu mazec.Malej chvilku nepoleží.Tak vždy jen nakouknu
24. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
Vikulko to je smula, zrovna na dovcu. Kupte gelik, snad zabere. Drzim palecky at to Stufka moc dlouho netrapi.
Co blaznis jakej vetrelec :slight_smile: To je jasny ze to bude cim dal narocnejsi :sweat_smile:
Mareka to je expert. Ja bych to tak tragicky nebrala, pokud si to po sobe uklidil. Pokud je to jednou za cas. A stou stripterkou no, my s holkama taky radili v Praze v jednom stryptizovym baru (svlikali se chlapi) :grinning: .Tak ho zaukoluj at koupi novy koberec :grinning:
24. srp 2009 ve 13:07  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem udělala Natálce fotečky v novém oblečku a nechám si je vyvolat na velikost plakátu a vyzdobím jí tím pokojíček, na to já jsem ujetá :grinning:

Jani, kafíčko přišlo a hned jsem si dala a je moc dobré. Díky, díky, díky :slight_smile: jsi zlatíčko

No, mám obavy, že jsem opravdu poslala peníze a pampersky nikdy nepřijdou, no co, i takoví lidi jsou.
24. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahoj holky, já od rána lítám jak hadr na holi, tak jsem se sem dostala až teď. Malá je hodná, tak jsem toho využila - dokonce spala půl hodinky v kočárku na zahradě :grinning: Se nějak spletla, vždycká hází desetiminutovky :slight_smile:) Ještě musím utřít prach a uvařit brambory a je to všechno :slight_smile:
Marek, tak to naštve :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ta striptérka k tomu loučení u chlapů prostě patří, to jim vyčítat nemůžeš! :slight_smile: Tak z toho nebuď špatná! Horší by bylo, kdyby šli do nevěstince :grinning:
Vikulko, tak hlavně, ať Štůfkovi zoubek co nejdříve vyraší, ať ho moc netrápí :wink: Bude už velkej chlap :grinning:
Zuzi, koktejlek vypadá zajímavě, že bych do něj taky šla? :wink:
24. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
Misi, krásné fotky, fakt jste si užívali, jen tiše závidím, taky jsem se snažila manžela někam vytáhnout, dřív jsme každý víkend byli po výletech a teď nic.

Manžel má hezký baťůžek :wink:
24. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
HOLKY, PROSÍM:

Dala jsem do albíčka 3 fotky, které jsem před chvílí udělala a chtěla bych vědět váš názor, kterou fotku si mám nechat vyvolat ve velkém.
Díky moc všem.
24. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
Holky děkuji snad to nebude už dlouho trvat :unamused: Chudinka malej

Jinak Kryštůfek umí dělat pá pá pá :grinning: Je to šikulka.Už to pár lidem ukázal

Misi krásné fotečky...Také pořád někde jezdíte :wink: Jinak mám po opalovačce a budu pořád někde jezdit.V kočáru je hodnej teda pokud se jezdí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
Já jsem pro 2 :grinning: Jsou krásné všechny :wink:
24. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
bemo, krásná fota - já jsem pro foto č. dvě - krásně se tam řehní :slight_smile:
24. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
taky jsem pro dvojku :grinning:
24. srp 2009 ve 13:47  •  1 dítě  • Odpověz
Ja manzu nemusim na vyletovani moc premlouvat, kdyz jedou nejaci kamaradi. Kdyz jsme sami tak moc jezdit nechce :slight_smile: Vikul tak u nas je malej hodnej v kocare jak kdy, ale nejhodnejsi je v manduce. To se opalis i kdyz budes jezdit :slight_smile:
24. srp 2009 ve 13:54  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, krásnej výlet a hezký fotky, je vtipný, jak je z malýho v manduce vidět na fotkách vždy jen nožka, hehehe.

Jo, my taky byly s holkama před lety na pánským striptýzu, ale bylo to nůďo. No a když doma někdo bleje kvůli chlastu, tak to jsem většinou já, manža je ten rozumnější.

Vikulko, to je pech s těma zubíkama na tu dovču, no…, držim palce, ať se to nezhoršuje aspoň.

Teda Bemo, malý to tak sluší na těch fotkách, nedokážu hlasovat, to se FAKT nedá, vyvolej všechny. Je nádherná.
24. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
Andy drzim palecky na kyclich.
24. srp 2009 ve 14:52  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, díky moc jste hodné a děkujeme za pochvaly.

Misi, dívala jsem se na vaše fotky - dovolená Štramberk, prosím Tě, to je vaše chata, nebo jste to měli pronajaté?
Vypadá to tam nádherně.
24. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
Bemo je to chalupa, meli jsme to pronajate. www.nachaloupce.cz
24. srp 2009 v 15:12  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky,
vikulko třeba pujde rychle ven,kldyž ma prujem tak to bude už ono :wink:
chtela jsem se zeptat kolik Štufek sní přikrmu??

marek to se fakt nekdy stane,ale naštve to,to veřim..at si uklidi a vymaluje a jak mu bylo blbe si bude pamatovat určite,to mi veř :wink:

jsem zvedava jestli to zboži dojde :astonished: už jste ti platili? me došel večer potvrzujici mailik ale nic vic???tak nevim,ja neplatila nic
24. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
Petrach, mě nedošlo nic ani ten potvrzující meil a stornovala jsem kvůli tomu objednávku z firmy, kde beru pleny pořád a paní už mi psala, že mi poslala zpět peníze za stornovanou objednávku. Jsem potřebovala co nejdříve plenky abych nemusela kupovat v obchodu a stejně je tam budu muset jet koupit :frowning2:
24. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
to je pech,večer ješte stranky šli,kdovi proč to nejede,asi by jsme to chteli moc levne :astonished:
kde objednavaš normalne??
24. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
No mě to pěkně štve :angry: si teď připadám jak blbec když jsem paní psala že si ty plenky a kapesníčky nakonec stejně koupím od nich. Objednávám je na MMB tady: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=24465
24. srp 2009 v 17:52  • Odpověz
ahojky tak očkování máme za sebou ufff zatím je klid tak doufám že to tak zůstane, Davídek byl statečnej na svoje pidinarozky rovnou dve injekce chudinka a příšte to bude přesně v peti měsících znovu :confounded: jinak váží 6910g a měří 65cm :grinning:

dr se koukala na zoubky a překvapeně koukala že ty spodní dva budou co nevidet venku :wink: takže vikul vím o čem mluvíš :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bemo dvojka nebo trojka ale všude vypadá krásně pusina :slight_smile:

holky a proč jste to neobjednaly na dobírku to nešlo?

jinak s příkrmem až od pátého mesíce tak budu mít na horach aspon jeste klid.
24. srp 2009 v 17:57  • Odpověz
Bemo taky nevím pro kterou se rozhodnout. Buď 2 nebo trojka,a le na všech vypadá krásně :wink:
24. srp 2009 v 18:10  • Odpověz
Teď jsem koukala na ten server E-Schop. Tyhle stránky si tam může založit kdokoliv zdarma a nahrát si tam fotky věcí co prodává. Tak snad jste někomu nenalítly :frowning2: Je divné, že na to že to měl být výprodej velkoskladu, že tam není ani IČO, kontakt je tam takovej všelijakej, no nevím
24. srp 2009 v 18:23  • Odpověz
ahojte milacci jak se mate?

Misi nadherna dovolena. Ju a velka gratulace ke stenatkum - bude fotecka? :wink:

Mareka na tvem miste bych byla taky nastvana ale vyrikala si to jen s manzou - rozhodne bych nedavala sodu kamaradum. Budes jim jen k smichu - musis byt trochu nad veci :wink:

Bemo fotky nadhera - me se taky nejvic libi 2 - ale i ty ostatni jsou zuzo - vyvolej vsechny a mas vybrano :sweat_smile:

My resime projekt baracku - ach jo - chceme uz si ho nechat delat ale nemuzeme se rozhodnout jak velky bude. 9x9 m nam prijde male - chceme 5+1 + special mistnost na aquarko - mame totiz morske a to ma velkou filtraci :unamused: Tak me holky poradte :grinning:

O vikendu jsme malovali chodbu - teda ja :grinning: - manza opravoval rohy... a polozili kus lina - az bude hotovo hodim fotos :sweat_smile: No a ja uvarila manzovi kafe - zdrave - supla ho na zem a Kikina mu ho vypila :grinning:

Na ten webik jsem koukala ale otevrel se bez zbozi - tak jestli bude fungovat a neco Vam prijde tak si taky neco objednam :sweat_smile:

Vikulko ty jsi skoro jak cernoch tak uz moc bronzi chytat nemusis, ale neboj - v Chorvatsku se opalis raz dva. Jinak nechci te strasit ale tak pred mesicem a pul Melince zacaly zoubky, mela i prujem a doted nic - trvalo to dva dny kdy mela otekle dasne, prujem, nevrlost a po dlouhe dobe zase vcera ale naznak zubu ani boha :frowning2:

Jinak zdravim vsechny ostatni maminecky a jejich milacky
24. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jo myslim ze nekdo tu psal ze je dobre nejake mydlo na skvrny - to ty Peti ze? Prosim te pousti to i mrknvicku - ja prala dnes pradlo na 50 lovelou a jeste tam jde obcas videt mrkvicka na tricku a teplaccich - Melinka totiz hodila savlu takze to bylo vsude - cim to holky perete? Na 90 by se to urco opralo ale tam muzu hodit max pleny. :unamused:
24. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
Brý večer zlatíčka!
Kuk, koukám, že hrustinka stále nikde, tak snad to dopadne u nich co nejlíp, jsem dnes na ni nějak myslela..
Jinak kyčle oki, ale jadýrko nedorostlý, ale už je náznak, takže jdem zase za tři měsíce. Asi to je proto, že je menší, protže holčina, co byla se mnou v porodce má taky menší mimi, její malá má prý jen 5kilo teď a to při narození ve stejný den měla o 300g víc než Kikina :astonished: , a taky ho nemá ještě dorostlý. Jo a zvážila jsem tu malou berunu dnes a vona má skoro 6kilo :astonished: , jako za 19dní 800g, to je teda fičák. jak říkala Péťa, až budou příkrmy, tak to pojede..
zuzanko, malá je fakt drobec. Vám dr. nedoporučila dávat příkrmy, kdyžtak pomalinku přibírá? I když Vy jste vlastně kojený, že? To je pak asi jiná..
Holky, no, já nechci být generál po bitvě, ale mně se ten obchůdek nezdál hned, ale třebas se mýlím a ještě se to nějak obnoví :wink: Hlavně kvůli bemě, když už jim poslala penízky :unamused: To bych je, ale pak zažalovala :angry:
ambret, a jsou ty plínky dobrý?
marek, no chlap no. Můj teda ať je jakej je, tak nepije skoro vůbec, ale při událostech si dá... malou taky zapíjel ve velkým stylu, až pak tancoval na stole :grinning: Já bych mu to přála, pokud to dá po sobě do pořádku a není to každý týden nebo měsíc :wink: A striptérka? Beru to tak, že pokud jen tančila, tak co. Chlapi koukaj po ženskejch a ženský po chlapech, no co, tak se kouknul víc :slight_smile: Určitě to není jejich běžná zábava, ne?
bemo, já jsem pro foto č.2... miluju ty čepičky od Leničky :slight_smile: Ale ne, kvlůli tomu ne, prostě se mi tam jen nejvíc líbí :wink:
jaani, Vy jste akční.. Já bych taky volila veliký baráček, už teď ve 3+1 jsme zjistili, že nám chybí další 2místnosti :grinning: Jinak kafíčka už dnes dorazila i to další od Tebe, ale to je ještě na poště, tam zítra skočím :slight_smile:
24. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz
jaani, mně to bohužel nevypralo ani na 90 a lovela už vůbec :unamused: Někdo psal žlučové mýdlo, já mám zase jelena, ale taky žádná sláva a nebo neumím prát :unamused:
24. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.