• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Andy, jojo plínky jsou dobré. Pořád je někomu doporučuji a oni doporučují dál. Jsem s nimi opravdu spokojená
24. srp 2009 ve 23:06  • Odpověz
tak já dožehlila a zjistila jsem, že ve skříni mám x oblečků, které malá ani neměla na sobě a už jí to bude malé :frowning2: Jsem to pořád odkládala s tím, že je na to ještě malá a teď to asi někomu dám :frowning2: Bych si nafackovala, fakt. Njn, ale zase má spooooustu nového, tak si to musím dát na oči a průběžně zkoušet, aby to nedopadlo jako teď :frowning2:
Jinak, holky, jestli jste to neplatily, tak to bude v pohodě, ne? Mě to teda přišlo taky divný, tak laciný, ale třeba vyprodávali zásoby a teď už ta akce neplatí, tak to stáhli :unamused: Ale každopádně, pokud jste nic neplatiily, tak buďte v klidu :grinning:
Já teda koupila Tix sensitive a pere skvěle i na 40. Lovela mi nevyprala vůůůbec nic :frowning2: Ale na to žlučový mejdlo jsem slyšela jen samou chválu, tak ho budu s příkrmama taky pořídit :grinning:
24. srp 2009 ve 23:29  • Odpověz
Holky, kde je Bobas??? Už tu snad týden nebyla a to u ní není obvyklý :unamused: Jsou na dovče???
24. srp 2009 ve 23:31  • Odpověz
Dobré ráno

tak po očkovánínaprosto klidná noc tak doufám že žádná reakce jeste nedorazi jeste dnesek je prý kritickej pak už je tp ok :slight_smile:

bobas dlouho nebyla snad jsou ok :confused:
25. srp 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahoj holčiny,

tak jak se máte?
Jo, Bobásek tu dlouho nebyla, mají asi nabytý program.
Holky, přesvědčily jste mě, ve velkým udělám dvojku.

Jani, kafíčko je výborné a včera, jak jsem si ho dala, tak jsem fakt byla hezky čilá a nějak jsem se z toho přívalu energie nemohla vzpamatovat :grinning:

My pereme v lovele a občas mi taky někde zanechá fleky, ale od půl roku začnu prát v normálním prášku.
Navíc teď, když dáme občas mrkvičku, tak to je zašvihaný fakt všechno a vůbec to nejde dolů.

Dívala jsem se na odkaz od Ambert a konečně jsem našla koupací plenky, díky Ambert :wink:
25. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahojík,

tak dnešní noc zase hrůza a děs :frowning2: Už malému dám panadol a nanechám ho trápit...Teď spí,ale pořád se mi spíná chůvička jak se pořád mele chuděrka moje :cry:

Dnes jedeme na zadradu tak uvidím,ale jsem také otrávená....byl tak hodnej a teď se pomalu ani neusměje a pořád kňourá.

Jani my dásně nateklé nemáme,ale to nic neznamená.Tak doufám,že se brzy uleví

Pétí příkrm mi teď moc nechce jen obídek a to sní tak 3/4 té malé sklenky.Dnes mu uvařím jen brambor a šunku tak uvidíme.
Ovoce dávám na sváču a také je to o kapičku lepší....Teď to nemá cenu je špatně naložený tak ho nebudu nutit :wink:

Já jsem psala o tom mýdle a koupila jsem ho k eko plenkám,ale jak se jmenuje nevím.Je čistě na přírodní bázi.Večer se na to juknu a napíšu(teda pokud mě malej pustí)protože potom hled usnu :pensive:
25. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
Ještě jsem si našla odkaz kde půjčují nosítka.Tak snad nebude pozdě si manducu půjčit.Myslím,že ji budeme na dovče mooc potřebovat :unamused:

Volala jsem tam a zatím mi to nikdo nebere :frowning2:

Tak se tu děvčátka mějte krásně já zase nakouknu :slight_smile:
25. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
Dobrá ránko holky!
Tak já šla spát o půlnoci a jsem vzhůru a malá šla v půl devátý a ještě spí, to je spáč :grinning: Samo, že proběhla u ní 2x bašta :slight_smile:
vikul, to je mi líto s těma zoubkama...Máte ten chladivý gel?
já peru už v normálním prášku, malá zvládá v poho, en aviváž mám lovelu a tide sensitive je taky výborný.
zuzi, no já minulej týden taky třídila věcičky a samo, že jich spousty našla nenošených :pensive:
Holky a není bobásek u rodičů? Jestli má její manža dovču, tak třeba jeli. Snad by písla někomu, kdyby něco :wink:
anitt, to je dobře. Jo a vše nej k Vašim včerejším pidi narozkám, já to chtěla napsat včera, ale pak mi to nějak z toho románu vypadlo :frowning2:
25. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
ahoj holky, zdravim z dovci! je to tu fajn, penzion ma kazdy den nejaky program pro deti. honzik se aklimatizoval dobre, jen jeden den zlobil. akorat zlobi s jidlem:confounded: byli jsme na kasperku, u prasilskeho jezirka a dnes vyrazime k pramenu vltavy. mejte se krasne, doctu cas az doma, nejak moc jste toho nakecali:wink:
25. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
Hrusti, vy jste na tý dovče vlastně taky. Tak jsem to nějak přehodila, ale tak užívejte sluníčka :wink:
25. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak já mám rekord, usnula jsem až v půl pátý :angry: Fakt masakr, jsem byla tak naštvaná :frowning2: Malá se v půl druhý probudila, tak jsem ji rovnou nakojila a spinkaly jsme do půl jedenáctý. Já fakt nechápu, proč usínám takhle pozdě. Dřív prostě nezaberu, i když přes den padám na ústa :frowning2:
Hrusti, to je dobře, že si užíváte dovču. Máte krásné počastí :slight_smile:
Anitt, Davídkovi všechno nejlepší k jeho včerejším mininarozeninkám :grinning:
Vikul, tak snad už to bude lepší a zoubek se vyklube :frowning2:
25. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
-.
'.l ů-é ¨
> >¨ůíž fmnb ,kýmhjgj
25. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahoj holky, zuzik a co mleko s medem, me se po nem dobre spi, nebo nejaky bylinkovy caj na spani? My chodime spat tak mezi desatou a jedenactou. No a vcera jsme vstavali v deset a dneska o pul desate :grinning:
Malej se jeste v noci budi na kojeni, ale uz to neni tak casto. Vetsinou papa kolem osme pak az ve dve a pak kolem pul osme. Konecne se vyspim :grinning:

Hrusti uzivejte dovcu. :slight_smile:

Jani jakou dovolenou? To byli fotky z nedele. He he to je videt jak nas ctes :grinning:

Andy gratuluju ke kyclim. Vikul to je trapeni, at to prcka brzo prejde. Kdy jedete na tu dovcu? Treba to bude ok do te doby. Ja manducu v tom hicu nepouzivam, jsem totiz pak i s malym mokra jak mys. Jak se navzajem hrejeme.

My jdeme na ockovani a kontrolu dneska odpoledne. Tak snad to malej zvladne.
Ja uz taky peru v normalnim prasku a v pohode- Lovela mi nic nevyprala :unamused: Pouzivam Persil sensitiv.
25. srp 2009 v 11:37  •  1 dítě  • Odpověz
já jsem ráda, že malá aspoň spí od těch půl devátý většinou. Teď se teda začala jednou budit v noci na kojo, ale to je v pohodě :slight_smile:
Misi, nevím, jestli to bude pokračovat i dneska, tak si ho udělám. Já nesnáším teplé mléko :frowning2: O bylinkách jsem už taky uvažovala, asi vyrazím do lékárny :frowning2:
25. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
Misi ale prd ctu vas jen jsem myslela vylet ale napsala jsem dovolenou - chybicka se vloudila :grinning:
25. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
jani tak to jo :grinning: zuzik ja mliko rada :grinning:
25. srp 2009 ve 13:11  •  1 dítě  • Odpověz
zuzík tak to mě teda taky dojalo uf ale zvládl to skvěle :slight_smile:

http://www.orea.cz/cs/hotely/seznam-vsech-hotelu/orea-vital-hotel-sklar.html
to je hotel kam jedeme my na deset dní taky se moc těším a bez manducy asi bych nedala ani ránu jelikož Davídek už ted odmítá hluboký kočár protože nic nevidí :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
Zuzík to je šikula ten chlap :slight_smile:

Jiank musíme se pochlubit, dnes máme konečně viditelné 2 spodní řezáky, tak už patříme mezi zubatce :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak jsme tu teď měli nemilou návštěvu. Naše zlatíčka rozbily sousedům skleník, takže tu byla policie a musíme zaplatit škodu. MAnža jel akorát do sklenářství pro sklo :angry: Mě picne :angry: :angry: :angry:
25. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz
jéje, ambret, tak to nakaká :frowning2: Co holky dělaly?
anitt, krááásný hotýlek, tam si to užijete :grinning:
25. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
Házely se sousedojc dětma po sobě kameny. No nas** jsem totálně. Konečně jsme koupili auto, trošku ho dáváme dohromady a teď tohle. Holky jak viděly policajty, tak nechtěly ani ke dveřím, Eliška ta bulela jak želva. V prosinci asi místo čerta a mikuláše budou od této doby chodit policajti :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz
Ahojky holky :wink:
Jani žlučove mydlo,studená voda a nechat namydlene přes noc :wink:
jinak už taky peru v našem prašku,jen používam sensitivku a i detskou aviváž a dobry,Lovela nevypere nic :unamused:

Vikulko teda ten se trapí :frowning2: klido dej paralen,ja ho davala Elin taky a gelík na rust zubu
Hrusti užívate cooo :wink: :wink:
Bobasek fakt nic,nemate nekdo čislo napsat sms?
Ambret deti jsou zlatíčka,co? akorat to teda budou zvlaštní sousedi,když volali policii,to jde vyřešit i jinak ne? to moc nechapu o co jim šlo :frowning2:

Anitko gratulace Davidkovi k pidi narozkám..a snad bude v pohode po očkovaní
25. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
ambret teda ti sousedi jsou nejaci divni kdyz hned volali policajty. Se divim ze nejdriv neprisli osobne to vyresit. Vzdyt jsou to deti a obcas se proste stane ze se stane neco takoveho - urcite to chudinky neudelaly schvalne :frowning2: U nas po ulici jezdi male deti na kole a nekolikrat to nevybraly a vpalily nam do auta - jako riditkama a tak - mame ho taky hrube poskrabane, ale nikdy jsme to ani nesli rict rodicum - jen jsme detem rikali at jezdi opatrne a radeji dal od aut :grinning: No od te doby zadny mega skrabanec tak to mozna pomohlo

Peti diky to mydlo si koupim. Me lovela prala hezky ale mrkvicku nezvladla. Dokonce si troufam rict ze me pere lip nez persil :sweat_smile:

Anitko krasny hotilek :wink:

Holky to video super - super typek - to zvladl s prehledem - taky jsem si u toho pobulela. Hruba byla reakce jeho pritelkyne - ze no dobry ze tam aspon zustal - ja bych mojemu pomalu libala i nohy kdyby to takhle na jednicku sam zvladl :grinning:
25. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
Jinak ambret gratulace Nelince k zoubkum :wink:
25. srp 2009 v 15:27  • Odpověz
no my používáme to mýdlo lanza a je taky dobré jinak peru v lovele :wink:

ta reakce té paní mě taky zarazila místo toho aby ho pochválila :rolling_eyes:

my už máme spodní dva skoro venku :sweat_smile: dr. všera čučela :grinning:

jinak reakce na očkování zatím žádná tak snad už ani nebude ufff
25. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
k bvh fr . bn fg mů.,gflj l -oů. uj tgt mlyc fbd vs dyx

pozdrav od Kikiny :grinning:
25. srp 2009 v 16:24  • Odpověz
Taky nechápu o co jim šlo. Oni u nás byli osobně, ale proto, aby nám oznámili, že volaj na policajty. No co, přijeli, vyřešili a řekli, že jim to připadá, jako by se jim to jen hodilo. kdo ví, jestli už to neměli prasklé před tíma holky to jen nedodělaly. Chtěli před nima od nás 1500Kč na jedno to sklo, tak manžel řekl žádné takové. Zajel do sklenářství a sehnal sklo na skleník a dal 393Kč. Nevím proč oni chtěli tolik, asi jim chybělo na chlast :angry:
25. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
JAni děkuji, taky to trvalo než vylezly. Vlastně už od srazíku se klubaly a ještě asi 3 dny před tím :slight_smile:
25. srp 2009 v 16:28  • Odpověz
ambret,no to je hustýýýý, jsou to blbci :angry:
jsme teď přijely ze 4hodinový procházky :astonished:
25. srp 2009 v 16:28  • Odpověz
Anitt krasnej hotylek.
Ambret taky nechapu. Co ja se jako decko nakradla tresni a kdyz me chytli tak sli za nasima. Zadny policajti. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky gratuluju k zoubkum :slight_smile:
Andy jak jste se nakonec rozhodli s tim druhym jmenem? Ted me to tak napadlo.
Jinak jsem se vratila od dr. Malej je v pohode, meri 74cm, vazi 7340g. Akorad zas nejsme naockovani. Nemeli vakcinu :angry: Tak tam musime zas za 14 dni. Ach jo.
Jo a pry uz muzeme zacit davat zeleninku. No uplne mi to prislo lito. Ze uz to neni to maly mimi :sweat_smile:
25. srp 2009 v 16:56  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.