• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Jojo Misi utíká to a za chvilku nám budou běhat :slight_smile:

Hodila jsem fotečku Nelči pohodářky do alba :grinning:
25. srp 2009 v 17:10  • Odpověz
Nelča je silně za vodou, prostě spokojené miminko.

My jsme se teď vrátili z Brna, byli jsme utrácet za Natálku a tak máme zásoby na zimu.
To oblečení na miminka jsou fakt nádherný, kdybych nehleděla na peníze, tak se neznám. I tak jsme tam nechali 2 000,- a koupili jsme i plavací plínečky.

No, dala jsem si vita kávičku, tak jdu makat.

Naty je dnes nevrlá a pořádně nespinkala, to je zase těmi vedry.
25. srp 2009 v 17:25  • Odpověz
No Nelinka je uzasna - nejake bryle ji proste nerozhazi :grinning:

Andy jak se ma Kikinecka?Ochrapka - spi ti teda nadherne :wink:

Bemo a kam jezdite do Brna? My kdyz tak do Olympie - sfouknem to vzdy i s Ikeou :grinning: Jo jsem rada ze ti kafi chuti - jak rikam - nam ho pred ocima vypil i pes - se Peta smal ze bude jeste vic hyperaktivni ale zatim nic - no ona zas co neni dobre tak nechce :slight_smile:

Melinka ted chrni - byli jsme dnes na PMV a je pry mesic dopredu - vnimanim...je tak na 7mesicni mimco. Jo Melinka uz skoro leze. Ted dva dny dela to ze je na konikovi a houpe se a ta pani ji videla a rika ze do tydne bude lozit - tak nevim jestli mam byt stastna nebo ne :sweat_smile:

No domecek porad resime. Musime mit 5+1 (obyvak s kuchyni a jidelnou, pracovnu, koupelnu, mistnost pro aquarko, loznice, 2 pokoje, satnu a jeste jednu koupelnu) - navic to musime podsklepit a pod to dat velkou garaz takze to bude obr dum - nechci videt ty penize co do toho nasypem. No porad doufam ze se podari zacit stavit tak do dvou let - ale s tim jak to trva na uradech budu rada kdyz zasnem do peti :grinning: Navic jsme mysleli ze dum 9x9 bude stacit ale jak jsme vcera videli uvnitr jeden tohoto rozmeru tak je me jasne ze tam nenacpem tolik mistnosti kolik chcem - no uvidime.

Jo a jsem pekne nastvana - kleknul me jeden solo mrazak. Mela jsem ho od tchyne - nejak ho nepouzivala - takze ovoce je pomalu jako brecka - rychle jsem to nahazela k mamce do mrazaku a oznamila memu drahemu ze kupujem novy-ml chudak radost :sweat_smile: Ted zas jede ale asi jak mu to pasuje - smejd jeden stary - kdybych prisla o par hodin pozdej tak muzu vse vyhodit :angry:
25. srp 2009 v 17:50  • Odpověz
Misi my jdeme na pichanec ve ctvrtek tak jsem zvedava jestli bude vakcina - no nam to zatim vyslo ale kamosce to taky o 14 dnu posunula :unamused: Aspon budu vedet kolik prcek bude vazit :confused: Snad ji ta vaha unese - tipuji tak 9 kg :grinning: Jo a v patek se pujdu mrknout k jednomu dr co dela krecove zily - se me po porodu jeden krecak objevil tak se pujdu domluvit na pichanec at se ho zbavim :confounded:
25. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
Jani, my jezdíme do avionu, to je hned vedle olympie, tam je totiž tesco a tam nejvíc nakoupím na Natálku.
Je tam taky Chicco, tak tam to taky skouknem.
Do Olympie jsme jezdívali do kina, ale o jsou dávné čas :unamused: už mě to docela chybí.

Naty dnes nějak nespinká, ale aspoň je hodná, za to táta nám vytuhnul :grinning:

Kávička je fakt moc moc dobrá :wink:

Jani a já myslela, že jste v domě, nebo to je jen provizorní?

My chceme taky stavět, ale po r. 2012, to splatíme byt a pak se do toho snad pustíme :wink:
25. srp 2009 v 18:25  • Odpověz
Bemo mame takovou docela velkou 2+1 u nasich. Mame zvlast vchod a hned ze zadnich dveri jdeme na terasu - jako parada, kdyby jsme meli jeste jeden pokoj tak ani stavbu nejspis neresime. Nasi maji 3generacni dum (je fakt obrovsky) a porade rikaji ze se prestehuji misto nas a my muzeme jit misto nich nahoru ale vlastni je vlastni.V tom druhem patre bydli segra s rodinou. Navic jsme koupili pozemek hned naproti (muzeme na sebe volat) takze pohoda. Jeste mame jeden pozemek co jsme v loni kupovali a to je jeste lepsi misto - taky na nasi ulici ale ten chceme nechat Melince :grinning: Takze sotva jsem doresila tenhle pozemek (ruzne povoleni...) tak ted resim u druheho cestu - je to na palici :sweat_smile:

A jak velky domecek planujete? No taky bych se chtela zbavit aspon jedne splatky, ale pristi rok odpadne auto tak to bude hned lepsi. :slight_smile:
25. srp 2009 v 18:51  • Odpověz
Jo Bemo a pozemek mate? My teda kupovali oba stavebni - na tom jednom je i domecek a rozdil ceny nehorazny. Jeden byl totalne predrazeny a druhy byl oproti tomu moc levny :grinning: Jen u toho Melincineho musime dotahnout site ale je to vse kousek tak to nebude takova hruza. Jinak pozemek jsme u nas shaneli 2 roky, ale vyplatilo se pockat - nabizeli nam same hruzy :sweat_smile:
25. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
Holky jste odvazne, ja bych stavet nesla. Ale nechat si postavit to jo, jenze to je zas jina cena :grinning:
Jinak sem se prihlasila sem:

http://www.tk-mango.cz/nase_nabidka/#fitness

uz se tesim :grinning: Jinak jeste od zari zacinam chodit na power yogu v sobotu s kamoskou a ve stredu na franinu. hura konecne nejaka akce.

Nelca je kocka :slight_smile: Muj jel s malym do hospody kde grilujou posedet venku. Bych mela neco delat a ne tu cucet na netu. :grinning:
25. srp 2009 v 18:53  •  1 dítě  • Odpověz
Miso jsi dobra ze si troufnes na tanceni - ja chodila driv do brisnich tancu ale absolutne bych na to nemela uz cas a asi by me to uz ani neslo - nejak me starnou kosti :sweat_smile: Tak treba te jednou uvidime v telce jak paris na latinu :grinning: Muj byvaly jezdival i po soutezich :slight_smile: Manza bude chodit s tebou? Jo a ty francouzsky uz neco umis? Ja se nemuzu dokopat si zopaknout neminu - za chvili ji s takovou zapomenu a o angline ani nemluvim :grinning: To bude zas narocne jestli nastoupim do prace :slight_smile:
25. srp 2009 v 18:56  • Odpověz
Jani to asi ne, je to jen pro zensky :grinning: Manza se mnou nechce, neprekecala sem ho :unamused: No jo pokud budete stavet tak to je jasny, ze toho casu nebude. Kamoska staveli a byli tam porad. Anglicky se domluvim celkem v pohode a franinu jsem delala na skole ale uz si skoro nic nepamatuju. Takze se hlasim do falesnych zacatecniku.
25. srp 2009 ve 20:01  •  1 dítě  • Odpověz
To jsem obslehla z jedne diskuse:

http://www.porodnice.cz/node/39686
25. srp 2009 ve 20:11  •  1 dítě  • Odpověz
Jani, my ještě pozemek neřešili, ale kolem dokola je hromada nabídek, tak snad to vydrží a já navíc nejsem rozhodnutá, kde se chci usadit. Manželovi je to celkem jedno, jen aby to měl kousek do práce.
Ale na to papírování se fakt netěším, známá stavěla a vím jak vypadala :unamused:
My chceme aspoň 4+1 nebo taky 5+1.

Misi, jsi fakt odvaha, já bych si na to troufla a navíc by mi to určitě nešlo :sweat_smile:

Já si teď taky oprašuju anglinu, když manžel chodí na lekce a jsem docela překvapená, že si i něco pamatuju :wink:
25. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
oprava: netroufla :wink:
25. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
Ty jo Misi, to tančení vypadá úžasně, hned bych šla taky. Ty máš teda pozitivní energie, jóga, tanec v sestavičkách.
25. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
Prave ze mi prijde, ze jak min kojim tak se energie vraci silenym tempem. Jsem netusila ze me malej tak vysava :sweat_smile: No snad to s manzou skloubime, ten ma zas malou kopanou a hokej. :slight_smile:
Bemo je tam napsany ze to zvladne kazdy tak uvidime akorad me trochu desi ta hodina a pul. No musim neco shodit.
Teda malej mi usnul u krmeni, ale musela sem ho pak umyt, byl chudak ze dneska celej spocenej. No a samozrejme je ted cilej. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 ve 21:12  •  1 dítě  • Odpověz
Misi ty si fakt dobra. Ty jo ja chcipam kdyz mam s Melcou vyjit kopec :sweat_smile: Takze hodku a pul tancit bych asi neprezila. Bych chytla infarkt. :grinning: Nemam kondicku. :unamused: No teda to jsem zvedava kolik energie budu mit az prestanu kojit - protoze me prijde ze ted ji mam moc tak to pak se mnou nikdo nevydrzi a budu uz fungovat jak superman. :slight_smile:
25. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Tak zvířata mi spěj :grinning: Já si teď obarvila hlavu, zapomněla jsem si, ale kolem dát krém a teď teda nevím jestli to půjde dolů :confounded:
misi, jj, mně zase přijde dívat zbytečný dávat HA mlíčko, když nejsou dispozice k alergiím, ale taky jsem ho vlastně 2měsíce dávala, protože ten comfort je zároveň i HA a taky ji nechutnal :unamused:
Já už mám kondičku celkem slušnou... Tož zítra si to opět vyzkouším až budu muset vyjít ten kilometrovej kopec k mamce, jedu vlakem s kočárem, to bude :grinning: Jo, holky, moje kámoška, když přestala kojit, tak hodně nabrala, protže jedla dál stejně, tak to asi taky bacha. Já jak přestala mít mlíčko, tak jsem s tím taky chvíli bojovala :unamused:
Jinak tančt bych taky chtěla chodit, ale já jsem pohybovej, hudební a celkově zručnej antitalent. Na mně se příroda vyřádila, do vínku jsem nedostala nic :frowning2:
25. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
Jani vis jak to bylo v tehu ty a vikulka jste byli jak energiser :grinning: Andy urcite mas neco jineho :slight_smile: S tim jidlem doufam ze to tak nebude, ja jim stejne jak pred tehu. Nedovedu si predstavit jist min. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To radsi se budu vic hybat nez omezit cokoladicku :grinning:
25. srp 2009 ve 22:23  •  1 dítě  • Odpověz
Jo misi s tim jidlem te chapu. Ja ted sezrala balik bramburek - ale ten velky balik - kdyz uz tak se prezrat poradne. Ty jo az prestanu kojit tak neprojdu ani futrama :grinning:

Andy ty jsi nas nocni sportovec - na tebe nemame snad zadna chodit o pulnoci behat na stepprovi ci co to doma mas :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
Jé, čokoládičku jsem neměla snad měsíc a snažím se krotit v jídle, ale přijde mi, že to má opačný efekt.
Ale zařekla jsem se, že začnu s dietkou až bude Natálce půl roku, mě chybí hlavně pravidelnost v jídle.

No, jdu vzbudit manžu ať se přesune do ložnice a konečně jsem teď doprala koš prádla, ale zítra mě čeká to samé :unamused:

Jo a volala tchyně a přijedou k nám na víkend ...
aspoň tady položí koberec :slight_smile:

dobrou noc holky :wink:
25. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz
Teda tady se jeste chrni? Ach jo - jste jak ta moje Melinka. :grinning: Ja uz dala pul hodinovou prochajdu s kikinou, manza odjel do prace tak mam casik konikovat a on tu nejak nikdo neni :sweat_smile: Tak pujdu asi poklidit a delat fotecky. Jenze na to jsem zase zdechla :slight_smile:
26. srp 2009 v 07:37  • Odpověz
ahojky my už taky auf teda já Davídek se napapal a zase chrní a já se chystám na prochajdu s místníma koníkovkama :grinning: je zatím celkem příjemně tak nebude snad pařák :slight_smile:

musím se konečně dokopat na ty kafíčka jani které bylo na to hubnutí potřebuju hodně shodit a už jsem najela na dietu jen ryby zelenina ovoce hodně pít i zelený čaj žádné kafe jen to zdravé a meltu a hlavně niiiic sladkého to byl můj velký ulet při kojení :angry:
26. srp 2009 v 07:52  • Odpověz
ahoj anitko - uzij si prochazku s holkama. No ohledne te kavy - jako primo na hubnuti maji ananasovou stavu s cordycepsem - ta podporuje hubnuti. Kaficka urcena na hubnuti nejsou - je tam ale ta reishi a ta dava telo doporadku a po case jak je vse vycisteno clovek hubnout zacne, ale urcite to nebude hned. Myslim ze Karca psala ze po nem nema hlad. :slight_smile: Spis je to kafe lecive a zdrave jelikoz je tam ta reishi tak pusobi na vsechny nemoci, dodava energii a neni to synteticky vyrabene kafe jakou jsou ty rozpustne. Kdyztak jukni na stranky: www.kavalasky.cz a kdyby jsi chtela vice info tak v zalozce ke stazeni jsou - heslo bych ti supla do ip kdyby jsi chtela.
26. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
ahoj holky,
ja už taky bdím,jen prcek furt chrní,ten zas bude přes den spát :angry: v noci si naspí a přes den ani tuk,max 20 minut

holky ja už se na sebe nemužu ani podiovat,pry se kojenim hubne :grinning: ja teda přibíram a hrozne :stuck_out_tongue_closed_eyes: už jsem teda vyřadila čokoladu,ale pozde no :angry: už se teším až budu moct nasadit dietu,jsem fakt hrozná :frowning2: :frowning2:

anitko hezkou prochajdu,bude hezky
jani ty spíš nekdy? :grinning:
26. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
jani díky už jsem tam poslala email tak se snad konečne kafíčka dočkám :grinning: už bych to potřebovala jsem na to moc zvědavá a fakt jsem najela na zdravou výživu kupuju i celozrnné těstoviny a rýži ted když už mlíčko skoro není tak se nemusím tolik hlídat a davídek už zvládá vše a prdy naštěstí už vůbec nemá ale zasety zoubky no.

jinak očkování zlvádnl skvěle vůbec žádná reakce tak jsem ráda že to zlvádl a začíná se i lepšit ve spaní dnes v 3.30 a 6.30 tak to ujde :wink:
26. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
ahoj holky! zdravim od sumavouse!:wink: prcek zacal hrozne zlobit s papanim, nechce papat. vcera byl nejaky utahany z prochazky, ze spinkal od 19 hod do 6 hid s papanim ve 20 hod:astonished: ach jo... za chvili vyrazime na nakupy do vimperka. dneska mame relaxacni den:slight_smile:
26. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
hrusti ahoj - jejda co prcek stavkuje. Tak snad si necha domluvit - jinak dovolena super ze? :grinning:

Anitko pisla jsem ti do ip - tak jukni a kdyztak se ozvi. :slight_smile:

Peti ale jo spim - jen me to staci. :sweat_smile: Ja bych se mozna mela pomalu taky omezovat. Jsem snidala 5 platku vanocky s maslem a dojedla se bramburkama - jsem fakt prasatko.

No ted musim na urad - ach jo - nejake komplikace s cestou - urednici zjsitili ze nakonec ten pozemek kde me meli dat souhlas s cestou neni jejich :confused: No comment :grinning:
26. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahoj holky,

jaani, Ty jsi zvíře :grinning:
Já teda šla spát před 1, v 6 byl budíček, v 7 už se spalo, ale v půl desát malá potřebovala kadit a teď tam snad zase usla, ani ji nevadí, že je pokakaná :grinning: Já snídám buď emco lupínky se sušeným ovocem a nebo fitnnes, ale na dietu to teda rozhodně není, když 400g pytel mám tak na 3x :grinning: Jinak kafčo jsem si dnes poprvé dala celá a už to neudělám, ono je slazený a takhle celý je to jak cecek :astonished: Ale souhlasím s Tebou, že něco na tom čištění bude. Taky mi přijde, že najednou toho můžu sníst víc :sweat_smile:
anitt, to je dobře, že to tak zvládl Dája :slight_smile:
hrusti, mně malá taky stávkovala u mamky s jídlem :unamused: snad se to zlepší.
26. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem mu dala pěknou sodu, musel si to všechno sám vyprat, vydrbat a o dovolené bude malovat !!! :angry:
Docela jsem se bavila, jak mu bylo blbě a tom musel drbat koberec :grinning:
Mě by ani tolik nevadilo že tam měl budoucí ženich striptérku ale to že si to ten můj chlap nahrával na mobil , to mi vadilo hrozně !!!!
Chová se jak mílius ted , ale zase mě vytočil tím, že mám doma spoustu starostí, malej Dádik, svatební doplnky , výroba atd.. a do toho se mám starat ještě jeho neteře, to už toho budu mít až moc.
Docela mě tím naštval že se semnou ani neporadil a přišwl s hotovou věcí :angry: :angry:
Poslední dobou je to u nás na ostří nože, přijde ani nějak nemá zájem se mazlit s Davídkem nebo tak nějak , po mě chce jen co je k jídlu a hotovo.
Víte holky delší dobu nám to neklape a bojim se toho že to dobře neskončí a že to je jen otázka času :cry: :frowning2:
26. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoj holky, tak malá po delší pauze zase spinkala těch svých 11hodin v kuse :grinning: A já usnula ve dvě :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsem šla do postele před půlnocí :angry: Bezva... Jsem se pak naštvala a šla si dát pochoutkový salát :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zapila jsem to mlékem :frowning2: Strašná kombinace, já vím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Vstávali jsme o deváté, tak to aspoň trošku šlo :slight_smile: Malá si teda od osmi povídala v postýlce, ale hrála si se spirálkou, tak jsem tak na jedno oko spala dál. Je to prdelka :dizzy_face:
Jani, ty jsi fakt nezmar :slight_smile: Bůhví, jestli je v tom kafíčku opravdu reishi :grinning: :grinning: :grinning: nebo jestli tam není nějaká droga, že jsi pořád tak čiloučká :grinning: S těma brambůrkama ti rozumím, já tohle mám s tatrankama :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dřív jsem sladká nejedla skroro vůbec, ale teď, jak nemám aspoň dvě tatranky denně, tak jsem k nepoužití :slight_smile:
Marek, kdybys viděla, co kámoši posílají Petrovi za fotky do tel. :sweat_smile: Teď už teda moc ne, ale dřív to bylo skoro pořád. Musíš být trošku nad věcí, tak si nahrával striptérku - asi to nikdy jindy neviděl, no :sweat_smile: Chlapi jsou v tomhle trošku jinde, tak to tak musíme brát :grinning: Jsou to puberťáci :slight_smile: Jinak u nás se Petr taky moc nemazlil s Verunkou, až když jsem mu to výslovně řekla. Od té doby přijde z práce, vezme si Verunku, já uvařím nebo poklidím a je to. Trvalo nám to čtyři měsíce než jsme se takhle dohodli :rolling_eyes: Ale co, hlavně, když to funguje. A u vás je problém jen s jeho přístupem k Dádovi nebo i s něčím jiným? S tím ohozením všeho by mě taky nakrknul, ale aspoň, že si to po sobě uklidil. :wink:
My jedeme odpo na sociálku - musím zažádat o rodičák - a pak vyrazíme k dr. Očkování má už zahojené (po čtyřech měsících fakt úspěch :sweat_smile: ), tak snad dá dr. tu hexu :slight_smile:
26. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.