• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Holky, tak jsem si vzala příklad z Misi a objednala se příští týden na kosmetiku, nebyla jsem asi 5 let a celkově jsem byla asi 2x v životě, tak si ještě před porodem trochu užiju.
17. dub 2009 v 15:22  • Odpověz
no karco, škoda, že tu červené víno nemám :frowning2: Jinak ptáčci se ještě vaří a jestli nebudou dobrý, tak je osobně vyleju na hnůj :grinning:
Andy, to mě moc mrzí, co se stalo švagrové - snad bude v pořádku. To je hrozný, že se to stalo zrovna teď :frowning2:
17. dub 2009 v 15:38  • Odpověz
Zuziku, hlavne, ze to odnesl jen nehet a jinak jsi cela :grinning: To je tim pocasim :grinning:

Karca, ja mam dneska totalni lenoru. Vubec nic se mi nechce delat, jen porad zeru a navic jsem zase po obede na hodku usnula. Ted me probudila nejaka otravna pani, co chodi po dome s nabidkou UPC. Jeste ze tak, protoze jdu honem udelat manzovi neco k jidlu. Dneska prijde z prace driv a chceme jet nakoupit.
17. dub 2009 v 15:42  • Odpověz
Andy, drz se!!! Hlavne, ze jste s Kristynkou v poradku a to kojeni se urco za chvili podda :wink: Chudak Tom :frowning2:
17. dub 2009 v 15:45  • Odpověz
Karca, pekne brisko :slight_smile:
Ja uz se radsi asi fotit nebudu, bych se do toho objektivu nevesla :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2009 v 15:47  • Odpověz
Ahoj kočky,

Tak nakukuju a žádné nové miminko :confused:

Dnes jsme byli s malou u dětské dr.a už měří 54 cm a váží 3780 g :slight_smile: Pěkně se jí tam pokakala :grinning: A máme bouličku na zádičkách-asi nějaký vystouplí obratel,tak pokud se to nezmenší,tak musíme příští týden k ortopedovi :frowning2:
Jinak v noci už Kačenka krásně spinká cca 9 hodin a jen 1x kojení mezi tím,ale přes den je to pořád stejné,pořád kouká a chce cucat a blinká. :cry:
Dnes hodila tak velkou šavličku,jak dospělej člověk,měla jsem to na triku,ona na celým obličeji a ještě hodně na zemi-ještě že jsem zrovna stála v kuchyni na kachlích :sweat_smile:
Ted konečně od 9.30 pořádně usnula :zipper_mouth:
17. dub 2009 v 15:57  • Odpověz
Hrusti, ty si detektiv, jak víš, že jsem jí tam dala? :sweat_smile: Ta lenora je děsná věc, fakt že jo, taky jsem měla tendenci vytuhnout, ale naštěstí jsem nevytuhla, ale líná jsem furt, teď jsem umyla koupelnu, tak jdu rychle na další, nebo tady zase budu sedět. S tim jídlem jsem na tom podobně, furt něco pojídám a pak nemám hlad k večeři.

Zuzíku, vylejvání jídla na hnůj znám, já to teda leju do záchodu, ale když mě chytne rapl a něco se úplně nepovede, tak to jde hned, pokud to manža nezachrání. Minule se mi nepovedl králík, v polovině jsem ochutnala zoft, fuj, to bylo hořký, tak jsem ho hned chtěla vyhodit, ale manža ho zachránil, vydrhl v lavoru a pekla jsem ho vydrhnutýho znovu a nakonec byl výbornej, jen jsem tim strávila celej den a měla jsem teda totálně rozhozenej sandál.
17. dub 2009 v 16:00  • Odpověz
Jo, dneska jsem zvážila kočku, přibírá se mnou, má o 0,5 kg víc než minulej rok, tak jsem manžovi zakázala jí dávat potají jídlo, protože to by z ní za chvilku byla koulička a nestihla by utéct třeba před psem, kterej by jí honil.

Buni, s těma malejma tvorečkama jsou furt nějaký starosti. Dej pak vědět, jak to dopadlo u ortopeda.
17. dub 2009 v 16:03  • Odpověz
Buni, neboj, snad se ta boulicka spravi. A to blinkaji je blby, ale zase na druhou stranu ti Kacenka spinka v noci uplne uzasne :slight_smile:

Karca, koukala jsem na albicka a zahlidla tam i tvoje. Ja jsem se tedy dneska vubec k nicemu neprinutila, jen k tomu nakupu. A vanu bych taky potrebovala vydrbat, ale radsi to necham na manzovi. Ja s tim pupkem, to by byl boj :frowning2:
17. dub 2009 v 16:06  • Odpověz
buni, ahoj, malá krásně prospívá :slight_smile: A je hrozně hodná, že dokáže vydržet devět hodin spinkat :slight_smile: Ona si to za chvíli upraví a bude papat i přes den dobře :slight_smile:
Karca, ptáčci jsou dodělaní a jen jsem moc zahustila omáčku :frowning2: Takže jsem ji zase musela ředit. A to jsem si říkala během vaření, že se mi krásně povedla. A nakonec ji já kráva zahustím moc :angry: Já jsem antitalent na pečení, takže loni, když jsme byli na chatě, tak jsem dělala štrůdl. A jedna ta šiška mi nešla zaboha zabalit - pořád se to trhalo a já byla na prášky. Tak jsem se hrozně naštvala a udělala z toho všeho megakouli a šla jsem to hodit do řeky - naštěstí mně Petr zastavil :slight_smile: Dopadlo to tak, že jsem místo šišky uplácela takový jako bochník a bylo to moc dobrý :grinning:
17. dub 2009 v 16:10  • Odpověz
Se mnou solidarne pribira manza :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2009 v 16:10  • Odpověz
Holky, ja mam obcas taky hysteraky ohledne jidla. Jednou jsem varila a myslela jsem si, jak se mi to povedlo, ale manzovi to moc nechutnalo. Me tak nastval, ze jsem vzala to jeho nedojedene jidlo a vyhodila jsem to do kose. Byla jsem tak rychla, ze ani nestacil nic udelat a od te doby si dava pozor na pusu :grinning: A kdyz nekdy remca, tak mu reknu, ze bude varit on a je klidek :grinning:
17. dub 2009 v 16:18  • Odpověz
hrusti, tak tohle si Petr nedovolí :slight_smile: Na Vánoce mi ale vytkl, že jsem mu moc ohřála polívku (on si jí předtím ohříval a já to neviděla :slight_smile: ), tak jsem mu jí od vánočního stolu odnesla na mráz :slight_smile: A byl klid :grinning: Hnes si pro ni běžel :slight_smile:
17. dub 2009 v 16:24  • Odpověz
Zuziku, muj manza je docela narocny, takze je potreba ho obcas trosku zpacifikovat. Podle me si ho trosku rozmazlila i tchyne. Manza je zlato, ale s tim jidlem me fakt obcas stve :angry:
17. dub 2009 v 16:33  • Odpověz
ahoj holky,
v rychlosti jsem kukla na fotečky miminek a jedno hezčí než druhé :slight_smile: :wink:
jsou to zlatíčka :wink:

andy s tim odstříkavanim jsme na tom stejne,je to prace navíc a ted mi mliko i ubylo,jsem zvedava jak dloho to bude stačit,celkem me to mrzí..
zuzik ja včera připalila opet polivku,jestli te to uklidní :grinning: holt všechno umet nemužem a hlavne stíhat :wink:
manža si dal z pytliku a jaká byla :grinning:
buni držím palečky,neboj nic to nebude

holky mate čislo na anittku? chtela bych ji pisnout,že na ni myslíme a držíme palce
a zdravím všechny!!!
17. dub 2009 v 16:35  • Odpověz
Peti, koukala jsem na fotecky Simunka a je to fakt koblizek :dizzy_face:
cislo na Anittku ti pisnu do IP.
17. dub 2009 v 16:37  • Odpověz
jo, hrusti - tak s tou tchýní je to u nás to samé. Proto vlastně umím omáčky, protože Petr na ně zvyklý z domova. Já o ně zase tak moc nestojím... Holt si ho tak maminka naučila, tak to očekává i ode mě. Je fakt, že jí všechno, ale omáčka je pro něj vrchol blaha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Peti, já až budu mít malou doma, tak se obávám, že nebudeme jíst nic - nebudu nic stíhat :slight_smile: Takže si myslím, že budu ráda i za připálenou polévku :grinning: A já je vařím jen z pytlíku :slight_smile:
17. dub 2009 v 16:39  • Odpověz
Holky, nevíte jak zvýšit tvorbu mléka? Mě přijde, že ho mám málo. Prsa ani nemám o tolik větší a v plínce není pokaždé kakání. A malá pak k večeru u kojení řve a rozčiluje se. Jsem z toho zoufalá.
17. dub 2009 v 17:24  • Odpověz
Tak koukám, že s tim vařenim či pečenim je to všude občas drama :grinning: . Zuziku, ty si taky pěknej ďábel, se štrůdlem do řeky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.

Já mám naštěstí muže nerozmazleného v jídle, minule mi dokonce řekl, že mu ode mě chutná víc než od jeho mamky, jupííí, to byla poklona, je zlatej, ale on je fakt hodně nenáročnej.

Tak Zuzíku, já jsem na tom ještě líp, já nedělám polívky vůbec, ani ty z pytlíku :grinning: :grinning:
17. dub 2009 v 17:32  • Odpověz
Bemo, já četla, že tvorba mlíka lze zvýšit častým kojením, či odstříkáváním, čím víc člověk krmí, nebo odstříkává, tím víc se tvoří mlíko. Taky existujou nějaký čaje a prášky na tvorbu mlíka, ale nevim, jestli to spíš není dané celé geneticky, kolik se mlíčka tvoří...
17. dub 2009 v 17:49  • Odpověz
Jo, Zuzíku, zahušťování omáčky a následné zřidčování taky znám, hlavně to člověk nesmí po.... víckrát po sobě, jinak je to šlichta a ztratí to chuť a pak to skončí na hnoji :astonished:
17. dub 2009 v 17:50  • Odpověz
karca, naštěstí ta omáčka dopadla dobře - aspoň podle vrchního ochutnávače :slight_smile: Jinak já jsem hroznej cholerik - občas vyletím jak čert na pérku :grinning:
17. dub 2009 v 18:07  • Odpověz
Holky, teď jsem si vzpomněla, že jsem minule na kontrole na Bulovce povídala s jednou těhotnou, která teda už jednou rodila (před 2 lety) a řikala, že měla manžela u porodu a že jí děsně štval a lezl na nervy, že mlčí, pak prej si s ní začal povídat a zase jí děsně štval, že na ní mluví a řikala, ať bude ten Váš dělat, co bude dělat, tak Vás bude štvát. Tak jsem ráda, že mi to řekla :slight_smile:), aspoň s tim budu počítat a kdyžtak budu jen příjemně překvapena, protože se toho trochu bojim, aby nebyl manža nějakej chytrej, nebo tak.
17. dub 2009 v 18:17  • Odpověz
Tak jsme zpátky z nákupu. Dneska to bylo fakt naposled, protože jsme chytli kolonu a já už jsem pak nevěděla, jak si sednout, bolel mě spodek jako blázen. A při vystupování jsem si asi nějak zmáčkla bříško, že jsem to pak asi minutu rozdýchávala opřená o auto :grinning:

Bemo, zkus pít meltu nebo homeopatika Ricinus communis 5CH (bere se 5 granulí 2xdenne pri nedostatecne tvorbe mleka).

Karca, s tim manzelem je to asi pravda, mne to taky znama rikala, at na to manzela pripravim, ze vsechno co udela bude spatne :grinning:
17. dub 2009 v 19:48  • Odpověz
Jo, a jestli si dobre pamatuji, ze nam rikala PA, ze rozkojit se muzes castym prikladanim, pry hlavne v noci je to dobre kojit casto.
17. dub 2009 v 19:52  • Odpověz
Tak holky ještě žádná nic co? un ás prší tak jsem vylezlá z okna a dýchám ten vzdoušek :grinning:
Hopsala jsem na míči a furt chodim na wc a fakt si myslím že už se to blíží tak nevim bříško furt padá dolu , tak čekám na tu bouřku , manžel ten se mi směje no síla :grinning:
Dnes v noci jsem spala 2 hodiny jen tak jsem kolem 13hod vytuhla a zbudil mě manžel ve 16hod a říkal tak jsem doma ženo můžeš rodit do pondělí tak mě pobavil :grinning:
Ale mohu říct že už mě šíleně bolí záda né záda ale v kříži.
Nemluvte o tom vaření a pečení to je hrozný :grinning: takový chutě já ted tu pusu nezavřu furt něco v ní melu :grinning: kdo to pak bude schazovatto nevím
Bemo : hodně hodně pít mlíčko a mléčné výrobky a husté polívky jako bramboračku atd. to prý pomáhá :wink:
17. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
Holky, Marek a Hrusti, vy mi fakt brzy porodíte, no jestli jo, tak aspoň pak poznam, kdy to na mě půjde, já zatím žádné obtíže necítím, je mi furt stejně, ale aspoň budu vědět, že jak se mi přitíží, tak je to tady..., vy se máte, určitě už to bude brzy a brzy poznáte, co je to porod, já jsem na to docela zvědavá.

Manža dneska taky řikal, že to bylo v Praze děsný, samá kolona, tak já nevim, kam se všichni v pátek za deště ženou...

Mě se furt drží lenora a v TV nic nedávaj, že bych se tam složila, spát je ještě brzy, úklidu je potřeba mraky, ale nechce se mi :frowning2:.
17. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz
karco no nevim , mám pocit že se mi to blíží ale zatím nic :grinning:
taky jsem zvědavá na porod hlavně aby jsem ho měla normal, do císaře se mi moc nechce :unamused:
Jinak jak nic nedávaj, slunce seno , to je můj žánr :grinning: sem se zas nařechtala s těmi hláškami jo hold jsem vesnická holka :wink: :grinning:
17. dub 2009 ve 22:38  • Odpověz
Ahoj holky, tak já zase nemůžu spát :frowning2: Malá v bříšku dělá kotrmelce a mě hrozně bolí ten podbřišek :slight_smile: Já asi opravdu nepoznám, kdy to bude ono. Menstruační bolesti jsem od puberty neměla, takže si fakt nepamatuju, jak bolely. Kruci :slight_smile: Každopádně to hrozně píchá a cítím takové tlaky zevnitř na stěnu podbřišku. To trvá pár vteřin - někdy déle - a pak je zase klid a znovu se to za pár chvil opakuje. Kontrakce to asi nejsou - ty asi bolí víc :slight_smile: Tak já nevím :slight_smile: Jsem z toho jelen. Každopádně to vždycky rozchodím :slight_smile: Tak holky, mějte dobrou noc a já se jdu pokusit usnout.
18. dub 2009 v 00:21  • Odpověz
Ahoj Zuzíku, tak toho se taky bojim, že nepoznám, kdy už je to ono, nicméně pokud se Ti nějaká bolest opakuje v intervalech, tak by to mohlo být ono. Ale zase všichni doktoři řikaj, "to poznáte, nebojte", tak to snad poznáme. Takže pokud si nejsi jistá, tak to asi ono nebude, protože to máme poznat.

Marek, Slunce, seno taky můžu, ale já už to viděla snad tisíckrát a krom toho to mám na DVD. No, nakonec jsem koukala na Uvolněte se prosím a to jsem se docela nasmála.

Hrusti, je víkendík, tak určitě zase s manžou něco podnikáte, ne? Vy jste totiž děsní aktivci. Jsem zvědavá, co budu dnes dělat k obědu, včera jsem dělala ten polotovar, jak bylo ve vaničce to zapečený file a bylo to moc dobrý, takže jsme s manžou řikali, že příště to zase koupíme, člověk to lupne do trouby a za 40 minut si přijde pro hotový jídelko, mňam.

Zjistila jsem, že jak bylo venku slunečno, tak jsem byla nějaká šťastnější a spokojenější, tohle je takový ponurý.
18. dub 2009 v 07:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.