• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
tak jsem zpet z uradu a cesta byla zbytecna - nikdo nevi ci ten kousek pozemku je, tak musim do Zlina na katastr - me jebne. Uz to resime pres pul roku a na katastru zatim nevyresili nic - ze je to blbe zamerene...

Andy ja si vita delam celou - ja totiz kafco sladim takze pro me je to akorat. Tak si priste objednej klasika - to mas jen kafi s reishi a nebo zkus jine. Nejvi energie by melo dat to eu kafe ale jsou tam jen zenseny bez reishi.

Mareka je me lito ze je to takove spatne mezi Vami - ted uz je to jen na vas jestli to slepite nebo ne. Zkus byt aspon trosku nad veci ale chapu ze jestli se to tahne uz delsi dobu tak te stve u nej uz vsechno - at to dopadne jakkoliv tak hlavne ze budes s Davidkem v klidku :wink:

Zuzi taky hruba konbinace :sweat_smile: My jdeme na hexu zitra - jestli teda bude vakcina. :confounded: Jinak ja pres den snim i minimalne 2 oplatky takze bud v klidu - ja mam rada i sladky i slany :grinning:

Melca na urade vsem vynadala - vylozene brblala a sli jsme domu - aspon nekdo je zpucoval :grinning: Ne - jsou tam moc ochotne pani akorat dnes nebylo v jejich silach nam pomoct :frowning2:
26. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
Jo zuzi neboj drogy tam nejsou - ma to certifikat GMP coz znamena ze tam je to co pisou a navic je to nejaky certifikat nejvetsi kvality vyrobku :sweat_smile:
26. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:

Zuzik vidis tak budete naockovani driv nez my a tos mela strachu :slight_smile: Teda 11 hodin v kuse to ziram. U nas noc nic moc, malej se na noc prezral a pak se mu asi blbe spalo a porad se budil a desne prdel.
To s tvojim manzou je super, jsem moc rada, ze se to srovnalo a ze sel do sebe. Holt nekterym chlapum to dyl trva.
Mareka souhlasim se Zuzkou, kdybys videla ty emaily co kolikrat chodi mojemu, jsou to fakt pubertaci. Ale kdyz se jen divaji tak mi to neva. Uvidis ze to uklizeni si zapamatuje na hodne dlouho.
Jani bramburky ja moc nemusim, za to dam na posezeni cokoladu. Ty si zdechla, ty muzes klidne bastit vanocku dal. Ja moc na diety neverim, spis ten pohyb. Proste vydej energie musi byt vetsi nez prijem.
U nas se snida jogurt, musly, nebo bebe dobre rano a jogurt. Maso nejim, takze na obed vetsinou testoviny, ryze se zeleninou nebo s tofu a tak. Jen o vikendu kdyz vari manza tak mame treba lososa nebo pangase a nebo kureci prsa (ty jeste jednou za cas snim). Omacky se u nas vubec nedelaji, knedliky, zeli apd. veci taky ne. No nejhorsi je to sladky :grinning: Ale to mam po tatkovi, kdyz prijedu k nasim tak u nej vzdycky nejakou cokoladu najdu :slight_smile:.
Anitt Davidek to krasne zvladl, je to sikulka. Hrusti teda vy si uzivate, myslim ze to muze byt i zmenou prostredi. U nas malej taky zacal stavkovat, kdyz jsme tenkrat byli u nasich.
26. srp 2009 v 11:11  •  1 dítě  • Odpověz
Jani to by me mrsklo. Te fakt obdivuju. To vyrizovani po uradech nesnasim, kdyz jsem vyrizovala hypoteku tak jsem z toho byla na prasky.

Dneska mame mit ty fotky, ja se taaaak tesim. Jo a konecne opraveny auto s klimou. Nakonec manza sehnal ten dil asi za 6500 takze nas ta oprava nebude stat tolik, ale i tak je to pecka.
26. srp 2009 v 11:15  •  1 dítě  • Odpověz
Je Misa ma novy profil - hezkyyyyy :grinning:

No tak mamka pohlida prcka (chrni) a povalim do toho pitomeho Zlina - me jebne. :sweat_smile:

Misi ja uz jsem zvykla vse vyrizovat. Ja vyrizovala vsechny hypoteky..... muj na to nema cas. Dokonce jsem sefovi vyrizovala vse ke stavbe baraku a malo toho nebylo takze ja se nenecham. Hubu mam dobrou a drtim je dokud me nedaji aspon nejake info - clovek se nesmi nechat odbyt. :grinning:
26. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
ahojky

misi máme skoro stejný jídelníček :slight_smile: akorát se snažím už pár dní vynechávat sladké nahrazuji to musli vitalisky jsou užasné

jinak ze srazíku sešlo Davídek chytil hysterák tak jsem to v půlcce cesty otočila protože už se uplně dusil jsou to ty zuby no pořád si strká ruku do pusy a pláče u toho a chce se porád chovat to si zase užiju no nic zítra nutne musím na poštu tak to bude muset vydržet :rolling_eyes:
26. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
jé anit u nás to taky vypadá na zuby :grinning:
už je to tak 2 týdny furt si cpe ruce do pusy a pláče z ničehio nic tak lítostivě a do toho měl horečky no taky jsem si užila :wink:
26. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
marek on už je má skoro venku ale ješte proříznout a snad bude chvilku klid :sweat_smile:

janinko nedej se jsi dobrá takhle válči
napsala jsem ti ip.
:slight_smile:
26. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
Jani jj no to ja se taky nedam, jen me to nebavi. Dokazu si predstavit lepsi program :slight_smile: Kdyby jsme nekdy chteli stavet tak si te najmu :grinning:
Anitt at uz je mate venku, je to trapeni. Ty tycinky jsou vyborny a jeste ted Corny fruit kde je to ovoce fakt citit. Asi si musim nakoupit zasobu :grinning:
26. srp 2009 v 11:49  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem snedla dva talire zapecenych testovin a nemuzu se hybat, ale byly vyborneeee. Prcek se probudil, tak ji jdu nakrmit, udelat si kafco at mam na ty uredniky vic energie a povalim.

Anitko chudacek Davidek, ale neboj - jak budou venku tak bude lip. Vsichni me rikaji ze az budeme mit po zoubcich tak budeme mit teprve materskou dovolenou - porad nechapu o cem mluvi - ja ji mam celou dobu. No opupinkuj Davidka a posilame mu jednu uklidnujici pusinku aby ho ty zoubky uz neboleli.

Misi ja urady taky nemusim, ale kdybych tam nechodila tak nemame ani pozemky. :grinning: Muj by to proste casove nezvladl vyridit a platit za to, kdyz si to muzu vyridit sama nehodlam :sweat_smile:
26. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
anitt, to je mi líto s tím srazíkem :frowning2: Tak hlavně, ať se zoubky vyklubou co nejdřív, ať máte klid. :wink:
misi, krásná fotka v profilu :slight_smile:. S těma mailama to má Peťan to samý. Kolikrát fakt valím bulvy, co mu posílají :sweat_smile: Ale přesně, pokud se jen dívá, tak je mi to buřtík :slight_smile:
jani, tak hodně síly na úřadech :slight_smile: Je fajn, že jsi narazila alespoň na hodné a milé úřednice. Někde se chovají k člověku jako k naprostýmu idiotovi :angry:
26. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
njn musí se to vydržet snad to do dovči vyleze to bych se picla - mám ten calgel ale je až od 5 měsíce tak se bojím mu to ted dávat
:unamused:

no já mám na pošte práve papíry k té materské tak to potrebuju vyzvednout a podat at pak nečekám sto let na prachy :rolling_eyes:

jinak už jste měly všechny vítání občánků??? nám jeste nedorazila pozvánka :angry:

jinak co ta bobas nevíte?
26. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ahojte holky, dnes vás ani nestíhám dočíst jsem KO.
Natálka se budila po dvou hodinách a vstávali jsme před šestou, takže jdu dát rychle kávičku ať jsem fit.
Dopoledne jsme se byli projít i s taťkou a udělali jsme krásný fotky v trávě :wink:

Jinak malá nechce vůbec spinkat, teď jsem ji uložila, tak snad vydrží aspoň hoďku.

Jani, díky za kafíčko, fakt je to suprový a já jsem nabytá jak něco :wink:
jen tak pro zajímavost jsem včera do noci uklízela a žehlila :slight_smile:
přesně to jsem potřebovala.
26. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
No u nás jsou dásničky nateklý tak taky čekáme kdy se proříznou :wink:
Takže pořád knouráme atd...
Ach jo už aby tohle bylo za námi je to na nervíky jak dělaný ale kdybych věděla jak mu pomoci tak radši nechám trpět sebe než jeho ale to každá mamina :slight_smile:
26. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
Jé holky, to je dobrá zpráva, že s koncem kojení přijde příliv energie, tak to se těšim, budu hyperaktivec, todíž šťastlivec. Ale nebojim se, že po kojení začnu přibírat, věřím v opak, teď se bojim nějak omezovat, abych neuškodila mlíčku a tedy i Anče. Jakmile nebudu z hlediska jídla zodpovídat za Ančí, tak se začnu mučit, hehehe.

Ježiš, Bemo, měsíc bez čokoládičky??? To bych byla mrtvolka.

Holky, manža se taky s Ančí nijak extra nemazlí, ale miluje jí, to jo a moc, on prostě není mazlivej, no, se musim vždycky vtírnout.

Marek vydrž, třeba je s manžou jen krize, důležitý je, jestli se mate radi, ostatní se určo časem vyřeší, ono je všude něco.
26. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
hojte holky,takze jsem zpatky ze slavnych uradu. No zbytecne jsem lezla na katastr - na pozemkovem fondu se divali do spatne mapy, takze diky nim jsem dnes poletala po dvou uradech zbytecne ale ted uz to snad bude ok. Jinak me z nich doopravdy jebne :grinning:

Bemo jsem rada ze je ti po kafi lip. Ale extra to s praci neprehanej - neni zdrave se nejak moc pretahovat ale na unavu zabira teda dobre - teda ja mam s tim dobrou zkusenost - co ho piju tak se da rict ze toho zvladam jeste vic. :grinning:

No ja si pripadam jak kdybych mela tyden ridicak. Mam ted nejaky spatny ridicsky tyden. Jsem parkovala v kopecku a za mnou nalepene auto a nezabraly pedaly tak jsem jela dozadu - jsem musela poprosit znameho co sel okolo aby me vyjel pres rucku - jsem se bala to zkusit sama. Jsem mela pujcene auto nasich a ta slavna spojka jim zabira hrozne dole - tak ze to skoro chcipa, a ja jsem zvykla ze nam zabira vysoko takze auto nasich uz si teda nepujcim. Trapas jak vrata. Jo a dva dny zpatky jsem nacouvala nasim autem do betonoveho kvetinace. Jsem ho nejak prehlidla i kdyz byl natren na zluto, ale couvak ho taky nevidel tak nejsem jedina vadna. :sweat_smile:. Nastesti je jen trosku naraznik prohly, ale manza rikal ze to nejde ani videt, ale supa to byla dobra - Melca si spokojene vzadu spinkala :sweat_smile: Toz nevim - asi bych mela zacit nosit ty bryle co mam predepsane :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 15:46  • Odpověz
ahoj holky, dneska jsme meli oddychovy den, jen obidek a nakupy ve vimperku, zadne tury:wink:
no, o hubnuti pomlcim, po dovce budu mit o tunu vic, davame si do nosu, teple vecere, zakusky, ledova kavicka:stuck_out_tongue_closed_eyes: musim se po navratu trosku krotit.

anitt, at zoubky davidka moc netrapi a jsou brzy venku. u nas zatim klid po pesine, tak snad to jeste chvili vydrzi. pristi tyden jdeme na
2.hexu, tak se musim s dr domluvit na prikrmy, kdyz zlobi s tim papanim:rolling_eyes:
26. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
jo, o rodicovskou jsem si sla zadat pred dovcou a vratili mi to, pry mam prijit v zari. holky, jake jste tam uvedli datum naroku na rodicak? na socialce mi rekli, ze v zari uz nic nedostanu, protoze materskou dostanu vic nez minimum, ale nevim jake datum tam uvest, kdyz mam nevybranou dovolenou:confused:
26. srp 2009 v 18:20  • Odpověz
holky, potřebuju radu. jsem u mamky a ujel mi vlak v 18:20, další mi jede až v 19:40, přijde mi to pozdě, tak jsem tu chtěla přespat, ale T.není moc nadšenej. Jely byste s prckem i tak pozdě domů?
26. srp 2009 v 19:12  • Odpověz
tak my jsme zpátky ze sociálky. Ztvrdly jsme tam hodinu, protože paní před náma tam byla snad 50min :stuck_out_tongue_closed_eyes: Úřednice jí snad třikrát šla pro nějaký žádosti, jsem byla na mrtvici. A když jsem tam přišla (jela jsem sama s malou busem), tak mi řekli, že potřebují ještě OP Petra na ověření údajů, takže jsme čekaly venku další hodinu a půl než přijel z práce - byl v Plzni :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt super. A k dovršení všeho, když jsme přijeli k dr. (má mít do šesti), tak tam nebyla ani třeba lístek, že má dovolenou nebo něco takového. Takže jsem byla vytočená na maximum :rolling_eyes:
Andy a jak dlouho trvá než dojedeš domů? Jestli dlouho, tak bych tam přespala nebo bych přítele přemluvila, ať pro mě přijede, když se mu to nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 19:21  • Odpověz
Zuzik to je radost. Je divny jak to je vsude jinak, ja zadny OP nepotrebovala, stacilo ze mi to manza podepsal. A u nas maji dny kdy prijimaji jen nove zadosti, tak jsem tam byla uplne sama.
Andy pokud bych prijela po devate tak uz bych nikam nejela a prespala bych.
Jani ty si teda ridicka :grinning: my uz mame auto spraveny a mame ty fotky jak to nahraju, hodim vam sem odkaz.
Hrusti me koncila materska koncem cervence.
26. srp 2009 v 19:52  •  1 dítě  • Odpověz
andy, ja bych prespala, protoze prcek je vecer protivny a brzy usina.

misi, a pocitala jsi do toho datumu naroku na rodicak nejak nevybranou dovcu?
26. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
hrusti, já jsem byla na mateřský od 3.3.2009 a končí mi teď 14.9. Z dovolené mi zbylo 15dní. Do práce jsem jen napsala žádost o výběr zůstatku dovolené. Takže od 15.9. budu čerpat dovolenou a zároveň rodičovský příspěvek. S tím, že paní dneska počítala nějaký vzorec - denní výše peněžité pomoci v mateřství krát 14 (to jsou dny v tom září), vyšlo jí nějaké číslo a protože jsem nezapadla do nějaké tabulky (brala jsem docela malý příjem), tak mi v říjnu ještě za RODIČOVSKÝ příspěvek pošlou nějakou poměrnou část :wink: Teda, doufám, že jsem to napsala srozumitelně :slight_smile: Zkrátka v říjnu dostanu zaplacenou, jak nějaké dny mateřské, tak dovču od zaměstnavatele a ještě k tomu tu poměrnou část rodičáku.... :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
aha, zuziku, to se musim jeste optat. mam jeste 35 dni nnevybrane dovci, zadost uz jsem v praci odevzdala, akurat jsem nevedela kvuli rodicaku
26. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
Hrusti jj taky to mam jak zuzik skoncila mi materska a hned cerpam rodicovskou a zaroven dovolenou.

Tak kuky kuk na ty nase profi fotky :slight_smile: :

http://scotty78.rajce.idnes.cz/Profi_fotky/
26. srp 2009 ve 20:35  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to tak typuju, že Andy jela domů, když tu není. No, já bych jela domů, i kdyby byla půlnoc, nerada někde přespávám, doma je doma...

Po mně taky chtěli OP manžela, poprvé jsem jí měla, podruhé jsem jí zapomněla, ale paní přihmouřila oko.
26. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
Téééda, Misi, krásný fotky, fakt že jo, to jsem se pokochala, strašně super je ta andělíčková fotka :slight_smile:
26. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
Holky, nakonec jsem zůstala, páč malá chtěla jíst ještě a než si odříhla, tak už bych to stíhala zase tak tak a domů bych dorazila touhle dobou a malá už je vykoupaná a chrní jak spravedlivá :astonished: Autem bych, ale klíďo jela..
26. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
Misi moc hezke fotos - me se nejvic libi jak je maly v tem hedvabi ci co a ty se scotym :grinning: A fota stenatek jeste nejsou?Jinak ja jsem podle vsech dobry ridic - sice jezdim rychle ale pry dobre. Jsem chtela jet i Valasku ale nejak jsem pak otehotnela :sweat_smile: No mela jsem asi spatne dva dny za volantem. Ale radeji na me holky bacha jo kdyby jste me nekde potkali :grinning:

No ja byt na miste Andy tak pro me stopro nekdo prijede - i kdyby manza nemohl. Ja teda s malou jinak jak autem nejezdim takze ani nejsem zvykla, ale kdyby to byla dlouha cesta tak tam radeji prespim - uz kvuli koupani...

Je tak pri vyrizovani rodicovaku si uz ani nepamatuji co chteli ale ja si to vyplnila vse predem tak pak jsem to jen odeevzdala a bylo :slight_smile: Takze vlastne jeho obcanku jsem stopro nepotrebovala :slight_smile:

Hrusti na to proplaceni se optej - od toho tam ti urednici prece jsou ne? Aby poradili - teda ja to tak aspon beru :dizzy_face:

Zuzi teda ty jsi dneska mela nejaky den blbec jak tak koukam - zitra uz bude super uvidis :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jo, on pro m+ nemohl přijet, protože do našeho auta nedáme kočár, jen když se vyndá muzika :angry:

Jinak, misi, fotky nááááádhera. Mně se líbí Elík se Scotym :wink:
26. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.