• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Holky dik, jsem z nich fakt nadsena. Jani stenda jeste nejsou, zatim jsou to krysky, ale jak budou mit sest tydnu tak se jedeme mrknout a nafotim. To budes teprve litovat :grinning:
26. srp 2009 ve 20:50  •  1 dítě  • Odpověz
misi ja uz lituji od te doby co jsem to stornovala, ale je fakt ze by me trapilo ze se mu nemuzu venovat tolik kolik bych chtela :frowning2:
26. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
jani v poho ja to chapu, zvlast kdyz budes chodit jeste do prace. Andy ja bych taky nejela. jezis co v tom aute vozite za muziku?
26. srp 2009 ve 21:04  •  1 dítě  • Odpověz
andy já bych taky zůstala :wink:

misi fotky úžasné Eli je super jak to focení snášel?
26. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
holky, díky za ozvy... Já nevěděla jestli se rozhoduju správně, ale jde mi hlavně o malou :slight_smile:
misi, Tom tam prosím Tě má, buben jak blázen :astonished:
26. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
ty jo andy a jak vozite kocar kdyz potrebujete? To je fakt mazec - bych mojeho zabila kdyby kufr zrujnoval na basak.Chce taky jeden ale takovy vytahovaci takze by to melo byt ok. No vsak se nic nedeje - pojedes zitra - aspon mala bude mit stejny rezim a nemusis ji nic nabouravat :wink:
26. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
misi, fotky krááááááááááása :grinning: :grinning: Nádherná je ta se Scottym hned na začátku a pak ta, jak vykukuje z toho přehozu :slight_smile: No, prostě krása. Doufám, že příští rok na Verunčiny první narozky se do ateliéru taky dostaneme :slight_smile:
andy, pokud by pro mě nikdo nepřijel, tak bych taky přespala :slight_smile: A to Tom nemůže ten buben kvůli svý dceři a partnerce (kterou chce mít doma) z kufru vyndat??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nebo to vyndat nejde?
26. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
No jo, holky, ono to vyndat jde, když je to hodně nutný, tak to vyndá, ale je to pracný. Taky už mi schání kombíka, ať máme kam kočárek dávat.
zuzi, oni mu dnes řezali krk a navíc má v lokti zánět měkkých tkání :frowning2: Ale do práce teda chodí-a to je řidič referent, takže řídí :unamused:
26. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
jéje, to máte doma taky maroda :frowning2: Ach jo. Tak to je potom jiná :slight_smile: A je hodnej, že ti shání kombíka. My máme lagunu combi a vejde se do ní úúúplně všechno :slight_smile:
26. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
Jj, já bych chtěla Zafiru, nemusela bych ani skládat kočár...je taky veliká.
26. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
Teda buben jo? To si nedovedu ani predstavit :slight_smile: Chudak nemocnej Andy tak at se brzo uzdravi. JJ kombik je super, ja jsem spokojen s tou fabkou combi, vleze se nam tam vsechno.
Anitt snasel to celkem dobre, museli jsme ho rozesmivat hrackama a tak a taky to tam jednou pocural a scotty ukradl jednu hracku ale jinak v pohode :grinning:
Me se nejvic libi taky malej se Scottym a pak andelicek a s dekou pres hlavu.
26. srp 2009 ve 22:18  •  1 dítě  • Odpověz
Dobre ranko,

Jo misi ta s tou dekou je super - sem si myslela ze je to saten ale ten je az kdesi dal :grinning:

Andy mas teda maroda.Teda tvuj musi byt dobry blazen do muziky - bych chtela videt ten vas kufr. :slight_smile: Jinak z aut doporucuji seat alhambra, ford galaxy a nebo vw sharan - jsou to designove stejne auta a jsou super. Teda ja nekolikrat kocarek ani neskladam - jen si clovek na to musi zvyknout ze jede pomalu v kombajnu :grinning: ale zas je to auti dost bezpecny a ma pevnou konstrukci. na to ze jsem ted vletela do toho betonoveho kvetinace, supa jak blazen a na narazniku to nejde ani videt :sweat_smile: Mozna ze kdybych to doma zatajila tak si toho ani Peta nevsimne :confused:
27. srp 2009 v 07:39  • Odpověz
Dobré ránko,

tak Kryštůfek je už druhý den ok.¨Včera byl zase moc hodný.Tak jsem zvědavá kdy zoubek vyleze.

Misi nádherné fotečky.Scoty je nádhernej pes A MÁ KRÁSNEJ KUKUČ.Vám to tam také moc sluší......
27. srp 2009 v 07:53  • Odpověz
UŽ pomaličku,ale jistě začíná lést,ale neřeším to...Musím to brát jak to jde.Malej se už koupal v bazénu a byl úplně nadšený :grinning: Dám tam fotečky až usne.
27. srp 2009 v 07:57  • Odpověz
tak jsem tam přidala fotečky :slight_smile: A pádím se umýt a udělat ze sebe člověka :grinning:
27. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
Krásné ránko, holky,

malá tu drtí hrazdičku a já snídám :slight_smile: Prdelka zase spinkala jedenáct hodin, zlatíčko naše :dizzy_face: Dneska jsem volala dr. a ta mi řekla, že mají prázdninový provoz a že jsou tam každý den jen do jedné :angry: A že by to třeba měli někde vyvěšené nebo něco??? Ne, proč? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: Od 1. září už jedou normálně, tak tam zajdeme příští týden.

Vikulko, Kryštůfek je pašák, že už leze :slight_smile: Fotečky jsou super, malej je frajer a tobě to tam taky moc sluší. A Vikule, co kouká zpoza bazénu, taky :wink: Štůfkovi se koupání evidentně líbilo :slight_smile:

Anitt, tuším, že ty jsi psala, že jste ještě nebyli na vítání... My taky ne, u nás se chodí jednou ročně na den matek :angry: Takže tam jdeme příští rok :stuck_out_tongue_closed_eyes: To v té kolíbce asi bude sedět :sweat_smile: Nevím, proč to nedělají častěji, se tam ani všechny nevlezeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my měli docela v pohodě noc, jednou jsme se krmili a budíček byl před sedmou, ale jsem vyspaná :wink:

Misi, nádherné fotečky, ukazovala jsem je i manžovi, abych ho navnadila :slight_smile:
Mě se nejvíc líbí ta, kde se ti Eliášek zakousnul do ramene :slight_smile:

Vikul, jen tiše závidím bazének, Naty bude určitě vodní živel a tak by si tam užila a Kryštůfek už je kus chlapa, to je něco jako to letí. Prosím Tě, co to máte za tu jídelní židličku?

Holky, nás také vítání teprve čeká, u nás se to dělá jen 1x ročně (nechápu) a letos se na rodilo hrozně moc dětí, tak jsem zvědavá, jestli se tam vůbec vejdeme :grinning:
27. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Jo a včera jsme dali Natálce první lžičku brokolice, no, moc se na to netvářila a prskala to a dnes jsme to zkusili zase a jelo jí to o 106, tak jsem byla ráda :slight_smile:
27. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
jj je to vodní živel po mamince :grinning:

Bemo jídelní židličku ještě nemáme.Fotila jsem ho včera u kamarádky :slight_smile: Ale musíme pomaličku také hledat jakou pořídíme :wink:

Zuzí ještě úplně neleze,ale pomaličku ....
27. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
ahojky
bemo treba to zabere, ale chlapi na to moc nejsou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja musela taky manzu prekecavat a pak jeste brblal ze je to hodne penez :grinning: Ale prosadila sem si svou.
Vikul super, bazen zavidime. Malej je taky vodomil. Uz se tesim az bude mit pul roku a budeme ve vode radit.
Je to sikula ze lozi, to budou teprve fofry :slight_smile:
Bemo to je super ze mala tak krasne papa. My vcera byli nakupovat a zapomeli malymu ty prvni lzicky koupit tak asi zacneme o vikendu. A zkusim pak i tu kasi. Protoze malej se v noci opet zacal budil co dve tri hodky. Uz mu to mlicko moje v noci fakt nestaci.
Jani me by se libilo nejaky suv 4x4 velky, ale bohuzel mame hypo jak prase takze mame smulu, musi stacit fabka.
27. srp 2009 v 09:58  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky vikul super fota a ten bazen :slight_smile:

manža se focení teda nebojí tak jsem ráda že chce taky jen jeste tak mesíc počkáme :slight_smile:

jinak dne s noc super spal od 20.00-5.00 na to že rostou zuby úžas :slight_smile:

to vítání je fakt nedomyslené takhle málo ročně :confused:
27. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
ahoj holky! dneska opet vyrazime na kratkou turu, ted cekame, az se prcek vyspi.
hlasim, ze u nas se neleze, zuby si daly pauzu a vcera se honzik pretocil sam z boku na brisko, akorat musi jeste dopilovat toceni ze zadicek na brisko:wink:
27. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
ahojky hrusti tak si užívejte dovču co nejlépe hory jsu úžasný fakt je miluju víc než moře :wink: těsím se na fotečky :slight_smile: honzík je teda šikulka :slight_smile:
27. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
Vikulko, krásný fotečky a Vikulka je vtipná, jak nahlíží do bazénku, čuminka malá.
27. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
Tak Natálka spí už 2,5 hodiny, potvůrka dospává včerejšek :slight_smile:

Misi, taky jsem se dívala na tu kašičku, ta je taky od 4. měs.
Ty jo, suv a 4x4, ty jsi drak, to já chci pro sebe jen nějakou kabelku na nakupování - toyotu yaris :slight_smile:

My jsme vyštrachali židličku po švagrovce, takovou tu dřevěnou, jak se pak rozloží na stoleček a židlu, ale nevím, jak to budu dělat u našich, protože tam býváme i na dva týdny a krmit na klíně, nenenene.

Anitt, tak to spinká Davídek nádherně.
27. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
bemo to zase až dnes spinká pěkne předtím to bylo horší tak snad bude pokračovat

jo a tu židličku máme stejnou taky tu drevenou dostala jsem ji od sousedky je dobrá a dost stabilní ty plastové tem moc nevěřím
27. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
já se na ty plastové dívala a taky jsem raději pro to dřevo.
A budete kupovat chodítko? Manžel je nechce, prý je to na nic, tak nevím. Kámoška si teď koupila chodítko os chicca a dívala jsem se na ně a je hrozně široké, měla bych strach, že by se neměla Naty ani kde projít.

My taky spinkáme jednou krásně a pak zase hrůza. Jako ty poslední dva dny, fakt děs. A asi vím čím to, už hold Natálce nestačím a tak jí dám během dne pár lžiček výživy a v noci se vyspím dobře.
27. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
bemo chodítko nechci je to dost nebezpečné je z toho strasně moc úrazů takže my neeee
27. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
http://www.rajmiminek.cz/eshop-trikolka-prema-mtx-168-2517

tohle je super to davídkovi určitě pořídím :slight_smile:
27. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
Anitt, taky jsem se na to dívala a taky to Naty koupím. Známá to má a malýmu se v tom moc líbí.

Tak ta naše princezna už se vzbudila a spinkala bezmála 4 hodiny :astonished: to jsme nezažili ani když byla novorozeně :slight_smile:

Jani, ani nevím jak Ti mám za to kafíčko poděkovat, je úúúúúžasné, když si je dám, tak nedokážu sedět a musím hned něco dělat, tak Ti tímto děkuje i manža, protože jsem mu upekla bábovečku :grinning:
27. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.