• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
ahojte kecalky :grinning:

tak jsme u dr cekali 2,5 hodky na hexu.Bylo tam tak 30 lidi - mazec. Dve maminy museli stat uz venku - se nevesly do cekarny. No jak jsme meli prijit na radu tak kamoska co byla pred nami rika ze uz jim dosly - no musela je zachranit jina setricka ktera dovezla dalsi varku. Jo a mame 9,2 kg :sweat_smile: No ale jsme i delsi.

holky ja choditko mam ale zacnu pouzivat az bude sama stat - driv ne. Zidlicku mame taky plastovou - u te drevene me vadi jen to ze muze mimco propadnout a navic ji stejne segra nekomu pujcila a ten uz ji nevratil :unamused:

Anitko to vozitko je super - taky mame v planu.

Vikulko super fotecky - no stufek je krasavec a mamca samozrejme taky. Nejlepsi je ale stejne vikula jak vas hlida aby jste se neutopili.

Bemo jsem rada ze jsi s kafickama spokojena - abych rekla pravdu tak jsem jeste neslysela negativni reakce. Ja to piju i hlavne proto ze je zdrave a na ruzne nemoci. A to ze me dodava energii - tak tim lip :wink:
27. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
ted zrovna zkousim eu kafe - je taky dobre ale zatim nejlepsi je 3v1 s cordycepsem.To je mnam mnam - lepci nez vita :grinning:
27. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
wwwwwwwwwwwwwww.......,wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
27. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
tak to vas pozdravuje Melinka
27. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
Bemo my choditko urcite ne. Necetla jsem o nem nic pozitivniho. Krmici zidlicku taky premyslime ale asi az bude malej sedet. Zatim ho budeme krmit v lehatku.
27. srp 2009 ve 14:11  •  1 dítě  • Odpověz
Janinko, koukám, že Meli je o krok dál než další mrňata, umí už poslat odkaz na www stránku ,hehehe. Jen ještě dopilovat tu adresu.

Já chodítko nikdy nechtěla, protože jsem to viděla u kámošky a malej jí v tom tak řádil a běhal, že tím neustále narážel do nábytku, do stěn a tak a měli to celé omlácené, ale zase se mi to líbí, že by měla Anče další zábavičku, je tam i pultík s blbůstkama, no myslim, že by byla velice happy, kdyby to měla, tak to možná ještě zvážim.
27. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
jani na kafí se taky těším já mám pořád nějaké gyn. problémy ted ten myom a další operace na dosah bohužel. tak mi to třeba trošku pomůže

ani jsem vám nepsala že primář psal o dovolené manžovi aby mě připravil na další operaci že ten myom musí co nejdřív ven včetně dělohy :frowning2: víc budu vědět po ko
27. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
karco jo brble me at ji nejakou zalozim ale nejak nemam cas tak musi holka vyrust a zalozit si ji sama :grinning:

No uvidim jak s tim choditkem - kdyz uz ho mame tak ho asi parkrat pouzijem ale porad ji tam cpat nebudu to je jasny. Nekdo to chvali, nekdo na to nadava tak si udelam vlastni nazor. Zakazuje se tolik veci tak kdybych mela podle toho jet tak Melca by se zblaznila. Ja to zas tak nehrotim. :wink:

Anitko tak hlavne aby jsi byla v poradku. Treba se s tim jeste bude dat neco delat. Drzim palce :wink:
27. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
Anit, tak uvidíš, ono to nějak dopadne a i kdyby musela děloha ven, tak je důležitý, že budeš zdravá.

Jani, taky to nehrotim, člověk prostě nesmí dítě nechávat dělat jednu činnost dlouho, ale různorodost podporuju, takže i chodítko bude fajn, proč by ne.

My jdeme tady s maminama dneska na šlapací motokáry, bereme i děti, ale Anča si zatím nezajezdí, takže bude jen čumákovat a já s ní. To zase bude průvod mamin vesnicí :slight_smile:), tady je to samá matka, co dům, to malé dítě. Člověk ale nemůže vystrčit čumák ven, aby se nezakecal.
27. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
karco jasan - radeji kecej s nami :grinning: Ja to ale taky znam a moc dobre s tim zakecanim. Ty jo to muze byt sranda takova akce :astonished:
27. srp 2009 v 16:14  • Odpověz
tak my byly na prochajdě, ale jen na hodinku, je tam vedro na padnutí :frowning2: Pak přijeli naši, tak si máma malou vzala ještě na prochajdu a já mezitím umyla a utřela nádobí, co tu na mě tak výhružně koukal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My chodítko asi ne, nevím, ale docela se mi líbí odstrkovadlo... No, uvidíme, je to ještě brzy :slight_smile: Na židličku jsem taky koukala, chtěla jsem dřevěnou, co byla po nás, ale máma ji někomu půjčila a ten ji nevrátil :unamused: Takže smolík. Koukala jsem na židličku Fábula, ale mě prostě přijdou ty plastový nestabilní a rachetický - nevím. Docela dobrý ohlas jsem slyšela na jídelní židličku IKEA, ale ta je taky z plastu a má docela nízký opěrátko.... To bude hlavolam zvolit tu nejlepší :frowning2:
Karco, já tu zase maminy nemám skoro žádné. Jen důchodce. Docela mi chybí pokec, jezdím teda za dvouma kámoškama, co mají mimča, ale kdybych je měla blíž, tak bych se vůůůbec nezlobila :slight_smile:
Holky, ten Bobásek mě celkem znervózňuje, nemáte na ni někdo číslo??? Přece někomu ho musela dávat než porodila nebo ne? MAP tu nebyla od května, to je mi taky divný - asi nemá čas :frowning2:
27. srp 2009 v 18:10  • Odpověz
Zuziku, ja myslim, ze Bobas jel s manzelem na dovcu k rodicum na Moravu. Asi se s nami nestacila rozloucit. Andy by mohla mit cislo, kdyz ji Bobasek vezl na busik ze sraziku :wink:

My choditko urcite kupovat nebudeme, docela se mi libilo odstrkovadlo od fisher price, ale porad nejsem rozhodnuta jestli ano nebo ne.
http://www.detskyraj.cz/zbozi/6149-fisher-price-choditko-odstrkovadlo-tygr
27. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
Anitt, to je mi moc lito s tou operaci. ale hlavne, at jsi zdrava a mate zdraveho kloucka, tak holt bude Davidek hyckany jedinacek :wink:

Karca, jake byly motokary?
27. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
jj, hrusti, tak přesně tohle odstrkovadlo jsem myslela :slight_smile: Má ho kamarádka a je fakt úchvatný a malá se s ním pěkně vyblbne :slight_smile:
Anitt, moc mě mrzí, že musíš na operaci :frowning2: Třeba to ale dopadne jinak, držíme s Veru pěstičky :slight_smile: Kdy jdeš na ko?
27. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
Anitt moc me to mrzi s tou operaci. Budeme na tebe s Eliaskem myslet. Davidek ti to urcite vynahradi i kdyby nemohlo byt druhe mimi. Hlavne at jsi ty v poradku.
Hrusti to odstrkovadlo je krasny. My jsme dostali takovou tu zelenou motorku, nic moc ja bych koupila jiny, ale darovanemu koni, ze....
Karca bezva akce :slight_smile: Jeste behas?
27. srp 2009 ve 21:45  •  1 dítě  • Odpověz
27. srp 2009 ve 21:47  •  1 dítě  • Odpověz
jj, misi, přesně tahle židlička se mi taky líbí, ale přijde mi dost rachetická a má docela nízký opěrátko nebo se mi to zdá? Protože ona je fakt krásná :slight_smile:
27. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
Ahoj holky! Já jsem doma už. Malý jsem dnes dala poprvé na noc kašičku rýžovou, ta jela :astonished: 160ml jí snědla a ještě u toho mlaskala :grinning: Akorát už tam asi hodinu a půl usíná, tak snad už bude spinkat. Zítra jedu do Jbc za sestřenkou, půjdem na přehradu, ona povozí a já se vykoupu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
anitt, to je mi taky líto, ale hlavně, aby si Ty byla zdravá pro Davídka :wink:
Bobas tady byla naposledy 14.srpna, to byl pátek, teď je to 14dní, takže já bych to viděla tak do pondělka, ale taky si myslím, že je u rodičů :slight_smile:
27. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz
Andy, teda to je jedlík :slight_smile: To je dobře, že jí chutná, berušce :dizzy_face: Koupání závidím, já jdu zítra na prochajdu s kámoškou, ale vidím to, že hodíme dřep k Mekovi nebo tak něco :slight_smile:
Hodila jsem do alba fotečky, tak když budete mít chuť, tak jukněte :slight_smile:
27. srp 2009 ve 23:10  • Odpověz
ahojky holčiny

dekuju moc za podporu určo to zvládneme atřeba se stane zázrak :slight_smile: na ko jdu 1.září jako do školy :unamused:

zuzik krásné fotky Verča je jak dospělá už mluví ????:grinning: :grinning: :grinning:

my dnes budeme asi doma v tom hicu Davídek venku řve kor když bolej zoubečky jinak noc blbá budíček v půl druhé a v půl páté pak dlouho nemoh usnout a pak v půl osmé uffff a ted chrní na mně :sweat_smile:
28. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
Ahoj holky,
ta dovolena nam tak utekla, dneska predposledni den, vecer zabalim a zitra po snidani vyrazime domu :unamused: Prcek tady sice moc nepapa, ale za to tu krasne spinka, tak do 5 nebo 6 hod rano a pak vetsinou jeste spinkame spolu v posteli tak do pul 8. jsem zvedava na aklimatizaci doma, mam z toho trochu hruzu, hlavne v nedeli jedeme ke tchyni na pout, tak aby nebyl moc protivny :unamused:

Andy, to je super, ze beruska takhle papa. A jakou kasicku jsi ji dala? ja jsem koupila ryzovou kasicku od nestle a pocitam, ze od pristiho nebo prespristiho tydne zacneme davat prikrmy, protoze prcek je jak loudivy pejsek, kdyz nekdo ji, tak porad kouka, co kdo ji a mlicko uz ho moc nebere :sweat_smile:
28. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
Zuziku, verunka je uplne jako dospelak :dizzy_face:
Mne prijde, ze Honzik hrozne vytahnul, jsem zvedava jake bude mit miry, az nas pristi tyden pani dr. zvazi a zmeri.
A dneska jsem zacala premlouvat manzu, ze bysme mohli vyrazit jeste nekam v zari na prodlouzeny vikend :wink: :wink:
28. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
Ahoj holky,
Anitt, tak se drž. Krásná fotečka s Davídkem, takové malé ohlédnutí :wink:
Já se doma často dívám na fotky z narození Natálky a vždycky, když si pustím video, jak ji tam mám pár vtěřin po porodu na bříšku, tak se u toho rozbrečím :slight_smile:

My jsme měli zase teda noc, 3x budíček a vstávali jsme chvilku po šesté hod. :astonished: ještě teď zívám, ale jdu si dát kávičku a budu FIT :slight_smile:

Zuzi, Verunka vypadá jako velká pohodářka :wink:
28. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
Dala jsem jednu fotečku do albíčka, tak můžete juknout :slight_smile:
28. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
hrusti a kde přesně jste? já už se hor nemůžu taky dočkat je tam supr vzdousek proto tak spinká :slight_smile: brali jste monitor dechu?

bemo to je foto z telefonu uplne mi vypadlo že ji mám taky se na video dívám a vždy dojatá chtela bych to zažít znovu :slight_smile:
28. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
Anitt, jsme na Sumave, kousicek od Vimperku v jednom penzionu. Brala jsem prckovi monitor dechu, perinku do postylky i mantinel. znama mi prave rikala, ze byli na dovce a nevzali male na to, co byla zvykla v postylce (mantinel se zviratkama, plysaky atd) a ona jim tam pak vubec nechtela spinkat v postylce. Sice jsme meli auto plne az po strechu a manza si delal srandu, ze jsem si mela objednat nakladak, ale prcek se docela rychle aklimatizoval :wink: jo a brala jsem sebou i sterilizator, protoze mame takovy maly apartmanek s kuchynskou linkou a mikrovlnkou, tak abych mohla sterilizovat flasticky :wink:
28. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
ahoj holky, verunka je tam suprova :slight_smile: ten posez :grinning: a natalce to taky moc v travicce slusi :wink: No my noci ted nic moc, vzdycky si myslim ze uz to mam vychytany a zase se zacne budit casto :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky kolik vam mimi vypijou v noci kdyz je krmite? Ja mu v noci davala nutros kdyz uz mam tak malo mlicka, sem myslela ze bude lip spat, ale houby. Malej vypil max stovku a vytuhl u toho a nebylo v me moci ho vzbudit no a za dve hodky se kroutil, tak byl dudel a za hodinu zas knourani ze ma hlad a zas vypil malo. Me z toho asi hrabne. Navic jsem usla az po druhe v noci, muj prisel pozde domu tak jsem byla nejaka vystresla. Zuzik tohle mit casto tak odpadam. Mas muj obdiv.

Zitra nakonec jedeme k nasim, tak se budu snazit neco poklidit jestli me malej necha.
My mame bezlepkovou ryzovou kasi od Nutrilonu, prisla nam jako vzorek postou. Ale tim se asi nezacina,ze? Mela bych zacit tou zeleńinou.
28. srp 2009 v 09:28  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj, ani vás nestíhám moc dočíst :frowning2:
Andy příkrmy nám Dr. zatím nedoporučila,ale já mám mlíka dost, asi málo výživný. Ale malá právě nevyaypadá nespokojeně, když dojí, ještě odstříkám - zkoušim jestli mám dost mlíčka. Dr. řiká že je drobná, ale hezký miminko, ne hubený, tak já nevim :confused: Moje mamka řikala, že sme byli taky takoví, tak to mě uklidňuje

Bemo nevím jaké fotky jsi měla na mysli, krásný jsou všechny, na plakát by se mi nejvíc líbila ta s pejskem nebo v kloboučku :slight_smile:

Mareka to je mi líto, jak to s váma je :frowning2: :frowning2: třeba je to přechodná krize a bude zas dobře :wink:
28. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
misi Daví vypije jak kdy vždy ho přiložím něco vycucne a pak většinou 120nutroš ale taky dá někdy jen 80 a usne ani nekrkne tak mám pak strach aby se neublink a neudusil. chjo už aby spinkali do rána co?

my s příkrmem až od 5tého měsíce

hm tak doufám že v hotelu kam jedeme budou ochotní a když jim přinesu připravený sterilizátor že mi ho do mikrovlnky na ty 4minutky šoupnou a monitor teda radši taky vezmeme jen doufám že tam mají postýlky . manža si pujčuje větší auto služební takže bereme i autosedajdu i korbu lehátko atd uf to budou bááágly.
28. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
Je krásný jak sem tak letem přečetla, jaké už kdo děláte pokroky! gratuluju :slight_smile:

Malá už je vzhůru, tak snad ještě stihnu zkouknout fotečky než půjdem baštit
28. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.