• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Anitt, my jsme lehatko nebrali, protoze ho mame doma vicemene jen na krmeni a tady supnu prcka do autosedacky. ale brali jsme hraci deku, hracky, obleceni, malou varnou konvici na prevareni vody, flasticky, drogerii atd. kojenecke vody jsme kupovali az na miste, vzala jsem jen jednu sebou kdyby nahodou... kocarek jsme meli s korbou, brala jsem i manducu... no proste halda kramu :grinning:
28. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
no to si myslim uf to bude už abych zacala pakovat , a na prochajdy jste brali manducu nebo kočárek?
28. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
Anitt, na prochajdu jsme brali oboje, protoze prcek nechtel byt v manduce moc dlouho, takze byl v kocarku, na zadech nebo na brisku, a pak na stridacku v manduce :wink:
28. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
jinak já už tady od rána šůruju aby byl o víkendu klídek a mohli jsme být venku teda spíš jedeme do tesca na nákup a koupit barvy chceme vymalovat chodbu a kuchyn pořád to vybavujeme ale postupně vždy v tom zahučí tolik peněz :unamused:
28. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
anitt, to znam, ted jsme objednali stul do kuchyne a zidlicky a zase takovych penez, protoze jsme chteli kvalitni masivni drevo, aby to vydrzelo. jsou to sice malickosti, ale pekne drahe :confounded:
28. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
taky hledáme slušnou jídelnu kde jste nakonec vybrali? :slight_smile:
28. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
anitt, nakonec jsme objednali nabytek v TONu. ted meli do konce srpna akci, ze pokud si objednas stul a 4 zidle, tak maji slevu 10% z ceny, coz se pri tech jejich cenach vyplati :wink:

mame stul s kodem 421478, barva tresen, zidle 313454, potazene takovou kriklave zelenou latkou :sweat_smile:
28. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
28. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak Kikina se definitvně začla otáčet na břicho a ráno, když jsem šla vymývat lahvičky, tak slyším brek a ona si ta mrška pase koně :grinning: Jsem jí říkala, že jestli nechce pást ať se neotáčí.. Udělala to i u mamky, pak se točila v noci u přebalování a včera taky, takže už to asi nebyla jen náhoda :grinning:
zuzi, Verunka je fakt jak dospělá... Pohodářka, sluší ji to. Kikina mi chce pořád taky sedět a vzteká se, když ji u pc nepustím ke klávesnici. A to do toho tluče, pak se zastaví koukne na monitor, jako kdyby koukala, co napsala a pokračuje. Taťka i brácha jsou pc maniaci, já docela taky, takže to zůstane v rodině. Až ji budou 2, tak už na koníka chodit nebudu,ona mi to vždy přečta a pak za mě hodí odpověď :grinning: :grinning: :grinning:
My jdem příští týden na 3.hexu a pak uvažuji nad Synflorixem. Kolik to vůbec stojí?
Jinak hrusti, mamka mi koupila už hotovou kaši od nestlé s rýží, ale mám tam i od Hami s banány, ale pak asi zůstanu u Hippu.
misi, já bych u Vás začala zeleninkou, protože MM je moc jemný a po kašičce by ho mohlo bolet bříško pro začátek :frowning2:
28. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
Ahoj holky,

tak malá mi včera vytuhla v půl devátý, věc nevídaná :grinning: Vzbudila se ve čtyři a pak si chtěla povídat, takže usnula až v půl šestý :unamused: Já usnula v půl druhý, takže jsem byla jak po kocovině :sweat_smile: No, ale byla jsem na koňovi a četla v jedný diskuzi o mamince, co jí přítel dělá ze života peklo na zemi :pensive: Hnus fialovej, nechápu, proč si to nechá líbit :frowning2: Tak jsem hned volala Petrovi, že ho mám moc ráda a blabla :dizzy_face: I když na něj občas nadávám, tak bych ho neměnila :slight_smile: A vstávaly jsme v deset, takže je to mnohem lepší.

Misi, já dávám malé Nutráč i přes den, protože prostě mlíko není - takže tak dvakrát přes den dostane Nutráč a pak teda večer a to zblajzne 220ml a ještě potom kouká, že je to prázdný :grinning: Ale do pěti minut je ťuhík :slight_smile:
Hrusti, teda to jste s sebou vezli celou domácnost :grinning: Ale ono to jinak s prckama nejde :slight_smile: My jedeme druhý týden v září na chatu a budeme s sebou brát snad taky všechno :grinning:
Andy, gratulujeme k přetáčení :slight_smile: U nás to zatím nehrozí. Veru to udělala asi třikrát, ale to už je docela dlouho. Teď u nás vedou palečky na nohou, snaží si je strčit do pusinky - ještě jí pár cm chybí :slight_smile:
Anitt, krásné fotečky :slight_smile: Od té doby to táááák uteklo :confused: Já se taky dojímám fotečkama a videem z 3D UTZ a včera jsem koukla na naši dřívější diskuzi, jak jsme rodily a bylo to tak dojemný :dizzy_face:
Bemo, Natinka tam vypadá jako princezna. Moc jí to tam sluší, berušce :wink:
28. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
ahojte milacci - rano jsem vas ani nepozdravila - dneska jsem se na kikinu nejak vykvakla a chrnela jsem s Melcou do deviti. Uvarila obed, prcek zas usnul, pujdu premalovat dodelky co me Peta spravoval a neco podelat venku do domecku. Prdolu soupnu na travu do cestovni postylky. Je paradni - ona vidi takze je spokojena a nahoru mam sitku takze se nemusim bat ze ji neco stipne. fakt dobry kup - na venek lepsi nez kocarek :slight_smile:

Anitko ty jo toto leti. Moc krasna fotecka po porodu.

Hrusti co mas z toho - my jeli na dovolenou taky jak na rok. Me se smali vsichni ze jestli jsem se zblaznila tahat vsechno, tak jsem jim rikala, ze to je vsechno Melinky a az budou mit dite tak to pochopi. :sweat_smile: No je fakt ze nejvic kramu mela ona, ale ty becky co si tahli chlapi taky nezabrali zrovna nejmin mista :grinning:

Andy Kikinka je sikulka - gratulujeme k pretaceni. No Melinka uz vcera kousek ulezla, ale spis nahoda - zatim se porad na konikovi jen houpe ale davam tomu max tyden. Vcera uz si skoro pres nozicky sedla - jen ji chybelo se poradne zaprit rukou - jinak uz skoro vi jak na to. Jo mala me chrnela od 11 do 7 - jsem ji musela budit na jidlo jinak by me praskly prsa - asi po tom ockovani byla grogy. :confused:

Zuzi ja bych taky nemenila. Kdybych nebyla spokojena tak proste s manzou nejsem a neporizuji si s nim dite. Clovek si musi vazit toho co ma doma. Manza byl na vyjezde ze jsi mu volala tak brzy rano? :sweat_smile: Musel mit chudak soky co se deje ne? :slight_smile:

Jinak ja porad pres den kojim - jen vcera jsem davala klasicky 90ml nutrilonu na noc a Peta musel jeste pridelavat 60 - mela jsem uplne vycucle prsa - zrout nas maly. No ale zas pres den nemela mrkvicku nic tak mozna proto mela vetsi hlad vecer. Dneska ji dam zas nejakou zeleninku a o vikendu asi uvarim uz polevku a cerstvou mrkvicku. Zatim jsem davala jen od hami prvni lzicku protoze toho moc nepopapa
28. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
jinak zuzi Vernka je fakt sikulka - ty jo je hodne dopredu a na to ze uz skoro sedi je fakt sikovna. Souhlasim s holkama ze uz je takova velka rozumna holcicka. Bude to fakt maly dablik a ty se asi nezastavis jak ti zacne lozit - kdyz uz ted je takovy aktivista :grinning:

Ja si dala kaficko a jsem paradne naladena - takze ja jdu pracovat. Dneska hlasi hice tak prcka okoupu v bazenku a ja se asi taky skocim schladit - jsem tam letos byla jen 1x :sweat_smile:

Misi uz ses bavila s manzou kdy nas navstivite?

Tento vikend snad budeme mit konecne dodelanou chodbu - teda visime na jednom znamem co nam ma zasadrosovat zachod - tak doufam ze nejpozdeji o vikendu to bude - uz me stve jak je pulka hotova a pulka ne :grinning:
28. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
jani, přítel jezdí do práce ve čtyři hodiny ráno každý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale nelekl se, byl rád :slight_smile: Jj, s Veru si ještě užijeme - asi to bude fakt rarášek jak blázen :slight_smile: Teď tu zase bojuje s plenou a nadává u toho :grinning: Ta cestovní postýlka je super věc, prcci mají výhled :slight_smile: My dneska asi taky malou šupneme do bazénku. Potřebuju jít do lékárny, ale mám to tři km a to v tomhle hicu fakt nedám :frowning2: Tak večer musíme někam zajet, dochází mi Nutráč :frowning2:
28. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
Zuzi ja davam nutros taky i pres den. Ale ted me teda prcek zlobi. Ted mel jist a vypil jen 60tku a to jsem ho uz nekojila. No on vecer nekdy vypije tech 200 nekdy jen 160, sem si myslela jakej neni zrout ale moc toho neda.
Snad mu bude chutnat ta zeleninka. Svagrova me strasi, ze ty sklenicky jsou hnusny, ze ji to mala neji, ze ji musi varit zeleninu na pare. No doufam ze Elias nebude takovy vymyslo.

Jinak sem si dneska vzala priklad z Karci. Dala sem malyho do manducy a uklidila s nim krasne cely byt. Hned vytuhl. Ke konci se mi teda vzbudil ale koukal a byl hodnej. Akorad se musim jit osprchovat, protoze jsem desne zpocena. Tak sem mu udelala ten Nutros a dal jen 50. Doufam ze je to tim vedrem. Ale je fakt ze vypije malo a pak zblajzne 210. No tak asi mu to staci. Ach jo.

Andy Kikca je sikovna. My sme ted na brisku porad. A odstrkuje se rukama dozadu. Dneska se odstrkal z hraci deky az k prebalovaci komode :grinning:

Holky a kolik vam vypiji prcci vylozene v noci? Napsala mi jen Anittka (diky anitt).

Jani jeste nevim, ale asi to vidim jen na kafe. Ale doufam ze to klapne a konecne se pozname.
28. srp 2009 ve 12:20  •  1 dítě  • Odpověz
misi myslím ž eje to tím vedrem daví je ještě k tomu protivnej uf

já uklízím průběžně celý den když je daví hodnej . ted jsme po o oba a jdeme snad chrnět a dohnat tu bouřlivou noc :slight_smile:
28. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
ja si delam tvarohove knedliky mnam mnam
anitt asi jo protoze jinak je v pohode, ted si hrka na dece. Chci udelat pokus a nechat ho na noc v postylce, jen tam musim predelat monitor dechu. Nekde jsem cetla, ze to nekdy pomuze a mimi pak dyl spi kdyz neciti mamincino mlicko. No tak uvidime. Jen mam strach ze se mi bude pretacet na brisko.
Jak to holky resite? Chodite je obracet?
Ja sem dneska sama otazka :grinning:
28. srp 2009 ve 12:37  •  1 dítě  • Odpověz
misi a Eli nespinká v postýlce? Já myslela, že jo... Jinak já dávánm na noc 210ml Nutráče a když se v noci probere, tak jí dám prso a vyždímá celý :wink: Někdy ale vypije obě, takže já bohužel nevím, kolik přesně vypije. S tou zeleninkou a vůbec stravou je důležitý, aby měli jak domácí, tak z krámů - tu domácí by prý později nemuseli přijmout.
28. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
zuzi ne, porad je v kosi, ale uz se tam tak tak vleze a kdyz se mele tak to prasti jak blazen. Mame i cestovni postylku tak kdyby nechtel byt v pokojiku sam tak si ho jeste necham v loznici v te cestovni postylce. Ta normalni se nam do loznice sice vejde ale zabira silene mista a scotty z toho byl auf. No uvidime.
Pozdeji mu zkusim dat i varenou ale je to plne dusicnanu a buhvi ceho jeste. No a bio zelenina je pekne draha.
28. srp 2009 ve 13:02  •  1 dítě  • Odpověz
misi - mně se malá přetáčí jen přes den, zpátky to neumí, po chvíli se začne rozčilovat, tak ji přetočím zpátky. JInak v noci spí občas na boku, je to zvláštní po tak dlouhe době, naposledy tak spala když se narodila v zavinovačce :slight_smile: ve spaní se mi na bříško ještě nepřetočila. Spíme v postýlce pořád, trošku tam cestuje, ale jinak bez problémů..
28. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
Misi, my dáváme na noc 150 ml nutrilonu a Natálka to někdy ani celé nevypije a v noci kojím většinou z jednoho prsu, ale kolik tam je, netuším. Teď se ovšem budí 3x i 4x za noc a myslím, že je to hlady, protože se budí se řevem. Tak uvidím, zkusím zvýšit dávky.

Mě se Naty taky rozčiluje na bříšku a skoro pořád, sama se sice přetočí na zádíčka ale jen párkrát a udělá to ještě nevědomě, takže když ji to nebaví, tak spustí a máma musí zasáhnout.

Jo, ty vedra jsou na prd, už se fakt těším na podzim a zimuuuuu
28. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
Já taky ráda zimuuuuuu :slight_smile: už se těšim, až bude malá sedět a koukat na tu krásně barevnou přírodu na podzim.. nemůže se už teď vynadívat na stromy.
28. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
Tak to jsme na tom stejně Zuzi. Já mám moc ráda barvu podzimu, taky jsme se na podzim brali a zima to je moje nej nej období, miluju sníh, ale žijeme na Znojemsku, takže za sněhem jezdíme ke tchyni na Blanensko :wink:
28. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
Tak Veru dala hodinový spánek, tak mám radost, aspoň jsem něco podělala :slight_smile: Za chvíli vyrazíme na prochajdu, i když jen na krátkou, protože je tam na padnutí :frowning2: Už aby byla zima a hlavně snííííh :grinning: Hrozně moc se těším na Vánoce, jak se budou Verunce líbit :slight_smile:
misi, jj, už si uvědomuju, žes to psala, že Eliášek spinká v košíku :slight_smile: V postýlce se mu snad taky bude líbit :slight_smile: Já jsem taky zvědavá, jak bude Verunce šmakovat zeleninka a vůbec jiný jídelníček. Přesně, jak tu někdo psal, už teď smutně kouká, když někdo jí :grinning: Dneska mi ručičkou vlezla do misky s ovesnými vločkami, asi chtěla ochutnat :grinning: Je fakt, že kráásně voněla po skořici, to někdo jíst, tak mu tam snad taky hrábnu :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 16:30  • Odpověz
misi, mne honzik vypije vecer a k ranu kolem 180 - 200 ml um. a v noci nepretacim, protozwe se zatim v noci netoci, ale zato chodim tak 2x za noc nahazovat dudel:frowning2:
28. srp 2009 v 17:26  • Odpověz
Ahojík pusinky,

tak jsem tu po dlouhé době :slight_smile: Dnes jsme byli na výletě u sestry a bylo to fajn.Malej strašně hodný....

Už pomalu balím na dovču,ale spíš vařím potravu a zavařuji :stuck_out_tongue_closed_eyes: Abych to pak jen dodělala popř. zahustila atd....

Misi malej mi pije normálně pořád stejně a to dělám 150ml a vypije tak 140ml a to i na noc i v noci :grinning:

Teď se mi v noci budí 2x a pak kolem pété ráno :unamused: Tak to mám skorem třikrát...Nevím co je to za období :angry: No nedá se nic dělat.

Já zimu nesnáším :confounded: brrr je zima to oblékání a to ještě s prckem si to nedovedu vůůůůbec představit.Ale lyžuji moc ráda a to se těším.

Andy gratulece k přetočení
28. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jo a tu manducu budu mít na dovču půjčenou a to za 270kč na deset dní.Je to super a mám radost.Když tu čtu jak jsou v ní spokojeni vaši prckové :grinning:
28. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
Dobré ráno holky,

my jsme od čtyř vzhůru a nevypadá to na to, že by se malé ještě chtělo spát :angry: Mě asi švihne, tohle bylo i na začátku, co se narodila.... Doufám, že se to zase upraví, protože tohle je na mašli :frowning2:
29. srp 2009 v 05:13  • Odpověz
ahoj zuzi - my ted vstavali :grinning: Melca me nechala spat, jsem se vzbudila a lezela v postylce a jen koukala :sweat_smile: No nato ze jsem chtela vstavat v 7 abych stihla jit s hafanem tak to me budik nejak nevzbudil. Peta je dneska v praci do dvou tak pujdu ke spenatku uvarit noky a nalozit maso na vecerni grilovajdu. Ty jo u nas je tak skarede ze to vypada na dest a to je to slavne Trnkobrani - jsme se chteli jit juknout ale takhle na to dlabkam :sweat_smile:
29. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
Tak ještě jednou krásné ráno :slight_smile: My nakonec šly spát v 6.15 a vstávaly jsme v půl desátý. Takže to docela jde, jsem i vyspaná. Za chvíli jedeme na chatu, večer se vracíme :slight_smile:
Buni, krááásné fotečky. Kačenka je hrozný smíšek a je čím dál krásnější :slight_smile:
Vikulko a kde se dá půjčit tak výhodně Manduca?
29. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahoj holky,
gratuluju všem prckum k pokrokum :wink:

miši my pijem pořad co dostane do flašky :grinning: do dna,tudíž tak 130 až 150ml.na noc tech 150 aby dyl spal.spí od 20 h do 5 hodin rana

anitko četla jsem s tou operací a je mi to moc lito,jsem ale rada že už mate Davídka,vim že te to mrzí,ale zdraví je přednejší a tvoji kluci te budou ješte dlouho potřebovat

miši ma nadherne fotky,fakt suprove :slight_smile:
29. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.