• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
ahoj holky,
jsme doma. mam tady kupu obleceni na prani, za chvili vyrazime na nakup doplnit lednici a zitra jedeme ke tchyni na pout. honzik porad zlobi s papanim, jsem z nej na palicku :pensive:
29. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Anče už se asi 14 dní obrací sama na bříško, jsem si stěžovala, že nechce být na bříšku, že nechce pást koníky a teď pro změnu nechce být jinak. Prakticky je non-stop na bříšku, i tak spí v noci, i když jí obrátím na záda, tak je za 2 minuty zase na bříšku, zkoušela jsem jí dávat tak, aby jí to nešlo přetočit, ale stejně to vždycky nějak vykoumá a za chvilku je přetočená.

Jo, mlíka už mám zase dost, tak jsem z toho jelen, doufám, že to nezakřiknu, trvala ta krize 3 dny. Myslim, že to bylo tim, že Anča prostě míň jedla jeden týden, mlíko se stáhlo a pak zase chtěla víc a já nebyla ready.

Jinak já mám poslední dny nějak rozhozený sandálek, nevím čim to je, asi už mi to doma leze na paličku. Navíc se doma se.. co může, ale na opravy nejsou peníze, tak jsem z toho taky přepadlá, CHJO.

Anča jinak nechce moc dudlíka, oblíbila si svůj paleček a za Boha jí to nemůžeme odnaučit, furt ho cucá, furt a furt.
29. srp 2009 v 15:59  • Odpověz
cau holky hlasim se od nasich. Teda celej den je hnusne a leje. Malymu to ale vyhovuje a krasne spal i v kocarku. Vikul uzijte si dovolenou.To je super cena za tu manducu, tak at se tam Stufkovi libi.
karca u nas je to to samy s tim pretacenim. Malej je taky imrvere na brise, uz se tesim az se bude pretacet i zpet at ho nemusim porad otacet :slight_smile: To mas super s tim mlickem, u nas nic moc, uz to asi nezachranim.
Netrap se s tema vecma, vis co, hlavne ze jste vsichni zdravi.
Jinak vcera jsem zkusila dat maleho do postylky a odejit, no nehrozilo, piorad tam delal kraviny, pak dostal hlad. Nakonec skoncil v cestovni postylce zase vedle me postele. :sweat_smile:
29. srp 2009 v 17:29  •  1 dítě  • Odpověz
ahojda koníkovky,
tak včera jsme si s Berunou a sestřenkou daly pěknou štreku, ušly jsme snad bilion km, ještěže jsem měla plavečky a mohla se vykoupat na přehradě :slight_smile: Malá byla hodňous a pak jsme ještě byly večer u babičky. Prej kdyby měla takový hodný mimnko, že by krásně všechno stíhala sama si udělat. To jako nevím ,co tím chtěla říst. Je jasný, že když se ji někdo věnuje a nenudí se, že je hodná. Když ji, ale nechám delší dobu samtnou, tak protestuje, takže teda nevím, přes den spí tak 2x hodinu a to reaguje na zvuky dost, takže já než mám možnost se dosat k vysávání, tak to je pak něco.
karci, to bude dobrý. To zase přejde :wink: Jinak Anča je šikula, jakbrzy se začla otáčet.
misi, u nás se kolem jedné pilo tak 130ml a ráno kolem sedmé 120ml. Teď jak ji dávám na noc kaši, tak ji žahne docela dost a pak se vzbudí až ve dvě a dá 100ml a pak v osm 120ml, takže budí se stejně skoro a sní míň, takže kdyby jedla to, co má, tak tu kaši nedávám. Teď sní tak 400-450ml mlíčka 60g příkrmu a 120-160ml kaše.
hrust, užijte si pouť a vikulka ať si užije dovču :slight_smile:
Jinakjá mám nejradši jaro, léto, ale nesmí být přes 30st. Ideál pro mě tak 25st. sem tam nějaký mráček. Já jsem zmrzlina i teď mám v noci dvě deky kolikrát. Jinak na mě leze nějaká viróza, ještě nepropukla... Holky poraďte, co mám dělat, aby se mi nespustila rýma, kvůli malý :frowning2:
29. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
Ahoj holky,
jsme byli nakoupit a hadejte, koho jsme nepotkali.... Vikulu :grinning: :grinning: :grinning:

Karca, to je super, ze je dost mlicka. Anicka je sikulka! My uz jsme taky pekne akcni. Ted nam to vsem zacne, nebudeme mit vubec cas konikovat, leda vecer, az budou prckove spinkat :wink:
29. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahojky holčiny

hrusti haldy prádla znam z dovolené na chatě žehlila jsem to snad třidny
to je ale náhoda že jste se potkaly
:grinning: svět je fakt malinkej

andy mně pomohla vincentka stříkadlo do nosu i do pusy a šalvějové bonbony a kloktadlo když mě bolelo v krku ale to jsem jedla jen proto aby se nedostalo nic do mlíka když nekojíš tak mužeš určitě něco radikálnějšího ale ta vincentka mi fakt pomohla hlavně to můžeš stříkat hodněkrát za den nic se nestane.
29. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahoj holky,

Ted jsme byli furt na chalupě,tak jsem vás vůbec nestíhala ani dočítat :frowning2: Ale bylo tam fajn.Dnes lilo,tak jsme nejeli,ale zítra zas razíme :slight_smile:

Zuzi-ty sis všimla?Ty máš snad nějakej radar :grinning: jsem měla ráno trochu času,jinak jsem zas prala atd.....Děkujem :zipper_mouth:

Mišo-já se nakonec zase rozkojila,takže dávám nutroš pořád jen na noc 120 ml max-víc nevypije a někdy usne jen u kojení,takže ani UM nedostane a někdy přes den dám UM,ale to málo kdy.V noci jen kojím,pořád se mi budí tak 1-2x v noci na jídlo.Né jak dřív kdy spala 8-10 hod.v kuse :unamused:

Jinak malá se taky furt točí na bříško,ale zatím si dost přilehává ruku,tak jí musím pomáhat a začala s pasením ted zlobit,vždycky se rozpleskne a valí nožkama,asi už by se chtěla plazit,je to hrozná sranda :grinning: A z bříška na záda se taky překulí,ale jen když neudrží rovnováhu :grinning:

Anitt-budu na tebe myslet u operace,at to dobře dopadne :wink: Já mám taky myom,ale prý mě s ním nic dělat nebudou-zatím,tak nevím,jestli to nebude potom zlobit.Vůbec nevím co to do budoucna znamená.

Jo a vítání nám stále nedošlo :frowning2:
A v pondělí jdem konečně na naušničky :slight_smile:Holky co to mají holčičky za sebou,jste spokojený?Mají dírečky rovně a jak to snášely?
A v úterý jdem na 2 hexu,tak snad to Kačka dá a nebude protivka :sweat_smile:
29. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
jinak jsem skoukla fotečky a ty dětičky tak neskutečně rychle rostou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
Já mám taky ráda jaro a léto.Podzim jen když není moc velká zima a neprší,ale zima brrrrr,je dlouhá a nebaví se mě navlíkat a ted i malou,to bude síla a pořádně se nedá kam jít atd..No prostě jsem jarňáček :grinning:
29. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak my už jsme z chaty zpět, za týden tam jedeme na celý týden a už se moooc těším, budeme tam totiž sami :grinning: Malá byla hodňoučká a na zkoušku jsem jí koupila malou skleničku První karotka od Hami. Chci se zeptat holky, jak to dáváte? Ráno, večer, v poledne nebo kdy? Je to od ukončeného čtvrtého měsíce a já už mlíčko mám jen ráno. Dneska byl celý den na Nutráči. A ještě, kolik toho dáváte? Lžičku, dvě nebo může sníst celou tu malou skleničku??? Když něco zbude, můžu to použít znovu? Budu vám hrozně vděčná za rady a taky za to, když mi napíšete, jestli už to mám dávat nebo ne.... :wink:
My s dovolenou řešíme jen to, jak to všechno nacpeme do kufru. Budeme s sebou totiž brát normální postýlku a do toho kočár, takže to nehrozí, že bychom vzali najednou :sweat_smile: A to nemluvím o těch všech dalších věcech :slight_smile: Mno, bude to zajímavý :grinning:
Karco, Anička je šikulka, že se takhle krásně přetáčí. To ta naše beruška ještě neobjevila, teď u nás vedou ty palečky a nožičky. Jo a taky noviny. Dneska si nacpala do pusy tchýnin Blesk :grinning: A hrozně se tomu řehnila, akorát pak měla černej šlic na tváři :stuck_out_tongue_closed_eyes: S těma věcma si nic nedělej, naštve to, to jo, ale když to není nic vážnějšího... Je dobře, že se mlíčko zase vrátilo, u nás už je to asi definitivní konec :pensive: Tak aspoň se pokusím kojit ráno a přes den a holt budu dokrmovat Nutráčem. Tenhle týden se zeptám dr., jak s příkrmama, jestli už jo nebo ne...
29. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
anitt, díky. Já do sebe cpu paralen a teď jsem tam T.čorla nějakej dryák, co mu dala dr., když ji prosil, aby mu dala něco, při čem by mohl chodit do práce. Mám to takový pořád polorozjetý. Jestli to malá chytí, tak mě trefí. Rýmu už jednou měla a teda ty noci za to stály :frowning2:
buni, naušničky super. Brečela, ale pak dobrý, jen když se sundavaly náplasti, tak znova, ale pak už dobrý. čistila jsem lihem, hodně s nima kroužila, aby nezasychaly, mazala framykoinem. Jestli jeto rovný, to nevím, každopádně má to hezký, žádný hnisání, žádný problém :wink:
zuzik, začít se může od ukončeného 4.měsíce, ale nedřív než po 16.týdnu, tak jsem to našla na kojeni.net, je tam spousty info o příkrmech. Malá Ti pravděpodobně na,porvé sní pár lžíček a možno Ti to bude plivat, tak karotka od Hami nic moc, mně víc chutnala ta od Sunárku, ale což, jí to děti, my ne :grinning: Dávám kolem oběda nebo odpoledne, zááleží, kdy jsme doma. Mám malinkou plastovou lžičku, opravdu je lepší pro začátek hodně malá. Já dávám tak, že dám příkrm, většinou sní tak 60g, pak už je to boj, prostě normálka u nás :unamused: Pak ji zkusím dát odříhnout, někdy si říhne, někdy ne, počkám min.15min. a pak ji nabídnu mlíčko, sní vždy tak do 50ml, ale si myslím, že má spíš jen žízeň, protže čaj, vodu i šťávy mi odmítá :frowning2: Pokud nepočkám, tak mi to všechno vyzvrací, ale my jsme od mala už blinkací. Nejepší jsou plastový velký bryndáky, my jsme to porvé měly všude. Taky ji musím držet ruce, jinak by mi do toho šmátrala :astonished: O tom jestli začít nebo ne bych spíš poradila se s dr. Každá říká něco jiného :unamused:
29. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
andy, moc děkuju. My jdeme tenhle týden k dr. tak se jí na to zeptám, dřív to dávat nechci :slight_smile: Ale chtěla jsem vědět váš názor :slight_smile:
29. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
zuzí dava se přikrm vetšinou v poledne,pro začatek..a uvydíš kolik bude chtít,pro začatek stačí par lžiček a pokud bude jako Šimula tak ten sní co dostane,jedl hned poprve tak 10 lžiček..
skladovat otevřene v lednici a klido na 3 obedy,je tam psano do 24 hodin,což od otevření tak vychází..
zatim davej jen zeleninu,nam dr řekla že klido celí mesíc a na noc mužete skusit kaši,pokud se budí častejc v noci :wink: že Verunce přeju dobrou chut :grinning:

karčo bude zas líp,u nas je to podony,občas se všechno s ... :grinning: hlavne že jsme zdraví a fakt na ničem jinem nezaleží,to človek pozná když je zle..dej si neco dobreho na nervy ju :wink:

a gratuluju k otačení :slight_smile:
tady je to samí pokrok prcku :wink:

holky s tim mlikem me to mrzí,že bojujete,fakt :unamused: ale i tak jste dali zaklad zdravíčku :slight_smile: mužete byt pyšne na sebe
29. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz
peti, děkuju za radu :slight_smile: Já se obávám, že bude po mě žravá, ale uvidíme, jak jí bude šmakovat, prdelince :slight_smile: Mě to hrozně mrzí s tím mlíčkem, ale i teď, když jsem naposledy kojila dopoledne, tak mám prsa měkká a asi v nich nic moc není :pensive: Budu se snažit ráno a odpoledne dál, uvidíme, jak to půjde :frowning2: Ale moc šancí tomu nedávám. No, ale vydržely jsme čtyři měsíce kojit, tak to je víc než v co jsem doufala. Máma kojila do konce šestinedělí, babička do dvou měsíců, takže v rodině jsem rekordmanka :grinning: I když to taky není nic moc...
29. srp 2009 ve 23:10  • Odpověz
zuzik, nesmutni, moje malá měla jen do konce šestinedělí... Když není, tak prostě nic neuděláš. Hlavně, že bude spokojená Verunka a i Ty :wink: Dneska se to kojení moc přeceňuje a pak mamky, co kojit nemůžou nebo pak nemají mlíčko, jsou moc smutný. Já to taky obrečela, taky jsem mohla víc bojovat, natrápila jsem se s tím nejedením malý, ale nebudem tím přeci o nic horší matky. Jsi šikulka, zvládla si to moooc dlouho a laktační poradkyně mi říkala, že každý den s MM se počítá k dobru :wink:
Tak já dala svoji noční půlhodinovku a k jdu mezi ty drobky moje. Dneska dojedla kaši a koukala, že chce ještě, jenže došla a mlíko nechtěla, ta je vybíravá, po kom to asi má :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 ve 23:31  • Odpověz
Ta Vikulka je prostě všude, hehehe.

Buni, naušničky má Ančí rovně a snášela to velice dobře a mám z nich moc radost, je to naše slečinka. Anča vůbec náplasti neměla, dali jí jen čepičku, co jsem přinesla a pod ní ty obvazový čtverce. Ale stejně, ty náplasti, co používá moje Dr., jsou nějaký jiný, když dostane injekci, tak jí to zalepí, ale dolů to jde krásně, vůbec to nebolí.

Holky, málo mlíčka člověku moc nepřidá, takže jsem ráda, že se to srovnalo, na druhou stranu se ale už někdy těším, až kojit nebudu. Až bude Ančí větší a já nebudu muset přemýšlet co jím a co piju.
30. srp 2009 v 07:11  • Odpověz
Holky, neměly byste nějakej typ na bundičku bez kapucky? Ty kapucky mě štvou.
30. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
díky holky za reakce :slight_smile:

Karči-taky mě štve furt hlídat to jídlo a pití,bych si tak dala kachnu se zelím a colu a různé jiné dobrůtky a nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale na druhou stranu je to kojení pohodlnější,nemusím nic moc tahat všude s sebou a v noci si nedovedu představit dělat flašku,to jsem rozespalá a malá mně většinou u kojení krásně usne :slight_smile:

Taky už se těším na normál jídlo pro malou :slight_smile:

Jo a ty bundičky dělají všude s kapuckama co?Ted jsem si to taky uvědomila,že mám vše jen s kapucí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pěknou neděli,my vyrážíme na chajdu,tak snad nebude pršet.páááááááááá
30. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
ahojte holky,

tak manza ma nejakou asi vyrozu - je mu spatne - ale vidim to spis na to ze se vcera neceho prejedl - tapal do sebe vsechno mozne :grinning: Lezi jak lazar na piskotech a caji s cukrem. :sweat_smile: A ja varim rybicku. :wink:

Zuzi s mlickem me to mrzi ale vydrzela jsi dlouho - vubec se netrap - casem stejne prestaneme kojit kazda :slight_smile: Asi uz chce Verunka ochutnat i neco jineho. No Melince mrkvicka od hami prvni lzicka moc chutna - od nich ji chutna i brokolice a vcera zkusila spenat s bramborem. No ja ji to davam vzdy odpoledne. A to pulky misky. Mam totiz porad dost mleka tak pak mam zbytecne nalite prsa ale proste si myslim ze uz ma na zeleninku narok a vzdy kdyz nekdo papa tak otvira pusinku ze chce taky. :sweat_smile:

Karci a Buni vy se omezujete porad v jidle? :confused: Ja teda uz od narozeni jim vsechno - i zeli a mala ok. No vim ze nektere deti mivaji ze zacatku koliky ale to se po 3 mesicich upravuje nebo ne? :sweat_smile:

Karci Melinka ma bundu sice s kapucou ale je takova lehka neco jako sust takze ta kapuce je ok a vubec netlaci nebo nezavazi.

Buni uzij si chatu - Kacenka ma nadherny kukuc - je fakt jak panenka :wink:

No tady se vyjasnuje ale vcera teda bylo skarede. Ani jsme negrilovali tak udelame ohen dnes :sweat_smile:
30. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
Hojte devcata
Tak jsem zpet od mamky a bylo to tam desne super. Moooc me to bodlo. Nakonec sem tam jela sama jen s malym. Ale fakt parada kazdej den tam byla i segra s malym. A taky švagrova s nejmladsim prirustkem. Ale uz jsem rada ze jsem doma. Bylo me desne smutno po manzelovi a hafanovi :slight_smile:
30. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
No, já ne že bych se vyloženě přísně omezovala v jídle, ale květák si nedam a taky mám ráda hodně ostrý jídla, tak si ho sice jednou za čas teď taky dám, ale ráda bych to ostrý jedla obden, což mi přijde kvůli Ančí pitomý. No a pak ten alkohol, vínečko si sice dám i teď, ale jen malou sklenku, tvrdej vůbec a fakt mi to chybí, vína bych si nejradši dala láhev, hehehe a taky bych si dala Metaxu, aspoň 2 panáky. Sice bych to mohla udělat, protože mám v mrazáku odsáto, ale já se prostě těšim na to, až to budu moci dělat kdykoliv se mi zamane a jak často se mi zamane.

Bobásku, vítej zpátky z dovči.
30. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahoj holky,

tak já tomu vůůůbec nerozumím. Ráno jsem malé dala obě prsa, ve čtyři jedno, v osm druhé a teď jsem jí dala lahvičku, ale protože měla i té málo, tak jsem jí zkusila dát ještě prso. No a světe div se, z druhého mi začalo téct mléko taky :confused: Tak jsem z toho taková pitomá, no, takže to budu dělat tak, že jí nejdřív "nakojím" a dokrmím ji Nutráčem, když bude třeba. Hlava mi to nebere :slight_smile:
Bobásku, vítej z dovči. Je dobře, že jste si ji s Malým tak užili :wink:
Karco, jo s tím ostrým jídlem to mám taky tak. Sice si teď občas něco málo dopřeju, ale potřebovala bych to jíst častěji :grinning: Ale kvůli malé se bojím. Už když měla po třech měsících, tak jsem si zkusila dát halušky se zelím a malá pak byla pěkně nadmutá a půlku dne mi probrečela :frowning2: Alkohol mě zase tak moc nebere, ale ty ostrá jídla, ty mi chybí :slight_smile: A s tou kapuckou ti taky neporadím. Mě se líbí strašně jedna v Cherokee, ale ta má taky kapucku :frowning2:
30. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak dnes se berunka přemohla a jedla až ve 4, ale po druhý se stejně vzbudila, ale ještě jsem ji nějak natočila, aby sebou tak nešila a usnula. Taky se Vám ve spánku ty mimča tak kroutí? Mně přijde, že se tím budí docela dost :unamused:
Bobasku, vítej...Holky už po Tobě mále vyhlásily celsotátní pátrání, ale já jsem si myslela, že jsi u mamči :slight_smile: tak fajn, že jste si tak užili :wink:
Jinak rýmu teda mám ,ale nemám ji nějak strašnou, jdu do sebe hodit citrón, hlavně ať to malá nechytne, Dneska měla prvně zelenin.směs s kuř.masíčkem, ta dlabala :slight_smile:
30. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
ahojky holčiny

ráno jsme byli na prochajdě a pak na obědě v pizzerii ale vzhledem k mé dietě :grinning: jsem si dala jen velký zeleninový salat pak jsem odsávala mlíčko sice jen pade ale aspon něco tak doufám že to davídka nepoloží :unamused:

jinak zuzik tu z cherokee mame asi my :slight_smile: kapucka snad vadit nebude

bobasku vítej byl tady už o tebe strach
30. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
ahojky,
Zuzi to jsou věci, ale hezký :slight_smile:
Andy Julinka se nekroutí, ona se rovnou převrací z boku na bok (do klubíčka), je to srandovní, k tomu cumlá paleček, dudlík moc nechce, nevim co je ale lepší, jestli odnaučovat dudlík nebo palec.. asi si užijem.
30. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
Ahoj holky,
jsme zpatky od tchyne. Mam doma jak po vybuchu bomby, nestihla jsem jeste vsechno pradlo z dovci vyprat a tchyne nam opet nabalila haldu zavarenin, kompotu, zeleniny a koupily prckovi nejake hracky.

Karca, ja jsem koupila prckovi mikinku bez kapucky v C&A, byla to tedy souprava teplaku a bundicky a prcek zatim nosi jen mikinku. Taky me stve, ze delaji vse jen s kapuckou, protoze pak jsou z toho prcci zapareni :sweat_smile:
No nic, jdu uklizet :confounded:
30. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
ahoj holky,
tak hlasim konečne že mam opravene pc,huraaaa..konečne
bobasku fakt jsme se už strachovali co s tebou je,přište se musiš hlasit,že tu nebudeš :grinning: :wink:
super že sis užila a co teda švagrová mají???

karčo taky mame hodne miikin s kapucí a fakt je to blbe,bud na ní leží a tlačí ho .nebo se v ni potí,nevím kdo to vymyslel,ale asi nemel deti

zuzí me to delá u odsavaní taky,.že prsa prazdna a neteče nic a pak když ješte odsavam třeba po 10 minutach dam ješte i 100ml,ono se to mliko uvolní ze zadu z prsa,skus častejc přikladat a skus to řecke seno,me pomáha..
a když to nepujde tak bud rada za to co jste odkojili,dalas ji krasny zaklad :wink:

hrusti se máš,taková tchyne,ja zavařuju sama,letos se překonavam až se divím,ted už jen jabka a jablečnou vyživu,domáci je hrozne dobra

holky my meli v patek kardiologii a dirka se nam uzavírá :slight_smile: na poslech už to vubec není slyšet,jen ultrazvukem ješte trochu,ale kontrola za pul roku a dr řiká že už bude snad srostlá..
udelala jsem si radost a koupila malemu polodupky,teplaky no haldu vecí co bylo třeba a zitra se chystam do DM drogerie se zaregistrovat,davaji slevove kupony a maji celkove dobre ceny na detskou kosmetiku a kaše a přikrmy
30. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
brý večír,tak jsme doma z chajdy,bylo tam krááásně

Jani,díky Melinka je taky pusinka.Jinak já se hlídám hodně v jídle i pití.Jsem si dala třeba čerstvej chleba a pizzu a malá měla bolesti :frowning2: Ale Sabík to vždycky jistí :wink:

Mě ted alkohol vůbec nechybí,občas teda mám chut,ale nějak mě ani nenapadne si nic otevřít(víno,pivo)tvrdej ted vůbec-mám k tomu nějak odpor :unamused: A pálivý taky můžu,hlavně stripsy z KFC , ale když si vzpomenu na moje začátky,když jsem to začínala jíst,tak jsem pokaždé trpěla s křečema na wc :sweat_smile:

andy-mě se K.v noci taky nekroutí.Jen když nespí klidně tak zvedá nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
peti, no, budu přikládat, jak to půjde a když tak budu dávat UM, teď jsem zvědavá, jakou bude mít prdelka naše váhu. Měla by vypít litr mlíčka denně a to fakt nevím, jestli v prsou mám :frowning2: Ale spíš asi neee :frowning2:
30. srp 2009 ve 23:21  • Odpověz
Petrach, to je výborná zpráva, že se to malému uzavírá, jupíí.
31. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.