• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahoj holky!
Peti, super zpravicky!
Bobasku, to je super, ze sis odpocinula. ja jsem si taky na dovce trosku dachla, nemusela jsem uklizet, varit atd., ale za to me to ted ceka :unamused:

U nas noc hruza. Maly zlobil, bylo tu na nej asi vedro nebo co. Hlavne pres den moc nespal, tak byl i pretazeny. A pres den opet moc nejedl, tak jsme mu vyjimecne dali jedno jidlo jeste vecer a vzbudil se ve 3.45 hod. na papani. Dneska chci opet najet na rezim, co mel pred dovcou, tak snad se to trosku srovna :unamused:
31. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
brý jitro,
peti gratuluji :slight_smile:
já letím k mamině. malá měla večer banánovou kaši, ta mlaskala a já pak taky :grinning: snědla ji 140ml, dávám ji do Mam lahvičky se savičkou na kaši a jde to krásně :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
peti, co zkusit nějaký příkrm, třeba ho už mlíčko nebaví :unamused: nad 6kg už má určitě,ne?
31. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
myslela jsem hrusti :grinning:
31. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
Andy, jj, taky uz jsem o tom premyslela. Ve stredu jdeme k dr., tak se s ni domluvim. On je Honzik jak loudivy pejsek, kdyz jime, tak nas porad pozoruje a mele pusou jako kdyby kousal :grinning: No, tipuju, ze mame urco pres 7 kg :sweat_smile:

Peti, tchyne je na zavareniny atd dobra :sweat_smile: Vcera nam dali nove brambory, mrkev, okurky, rajcata a papriky ze zahradky, to je fajn, to spotrebuju. Ale ona pak zavaruje a dam nam tech kompotu hrozne moc a my to moc nejime. Tak jeste okurky jime, ale ty ovocne kompoty a marmeladu vyuzijeme maximalne do buchty. Manza mi proste jist dzem k snidani nebude, takze cast "nadilky" od tchne pak distribuuju nasim a babi s dedou. Tedy ted uz vlastne jen babi :pensive:
31. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
Krásné ráno holky :slight_smile:

Já jsem ráno musela dát malé fleesovou deku do postýlky, protože jsme měli otevřenou větračku a ráno tu byla docela kosa. Malá měla studené ručičky i nosánek, tak jsem ji zachumlala do deky :slight_smile: Asi koupím ten spací pytel, ale tam miminkům ty ručičky taky koukají, co? Včera jsme byli u našich a mamča mi ukazovala zimní fusak ještě po nás a je v super stavu, takže si ho vezmu. Aspoň ušetříme. Holky, kdy budete kupovat větší autosedačku? Ona je sice psaná do 13kg, ale malé už z ní koukají trošku nožičky a mně to přijde nebezpečné - kdybychom nedej bože nabourali, tak si malá ty nožičky určo zlomí...

Příští týden jedeme na dovču (snad, pokud ji Petrovi opravdu dají), tak už se docela těším - i když u toho balení a vybalování mě asi klepne :grinning:
31. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
Peti, jsem moooc ráda, že se Šimůnkovi to srdíčko lepší :dizzy_face: Uvidíš, že za půl roku po něm nebude ani památka :slight_smile:
31. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
Zuziku, no, prckovi taky uz trosku koukaji nozicky, ale zatim to asi necham. Podle me by se mela asi kupovat, az kdyz prckove sedi, ale silne pochybuju ze v te dobe se jeste vejdeme do te co mame :unamused:

To je super, ze jedete na dovcu. Jedete na chaticku nebo jeste nekam jinam? No o baleni mi nemluv, ale asi horsi je to vybalovani a prani po dovce :confounded:
31. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
ahojky holčiny

tak pakování my ani nepřipomínejte hrůza týden jsem prala špínu a žehlila :unamused:

ta autosedačka je nám už taky dost těsná

jinak davídek už váží 7100g tak hrusti Honzík bude mít určitě sedm. :wink:

peti gratulace k srdíčku je to supeeet zprávička Šimonek je šikulinda :slight_smile:
31. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
jinak kousíček zoubkuuž je venku al eprotiva je pořád o víkendu jsme byli hodně venku , dnes asi nepůjdeme začíná být hic a Davídek nesnese vedro kor ted s těma zubama tak se těším až bude chladněji.
31. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahojky, zuzik a kam jedete? My mame tu maxi cosi a vydelal jsem novorozeneckou vlozku a malymu je zase dobre a to je dlouhan :slight_smile:
Petrach moc gratulujeme k prohlidce, to je skvela zprava. :dizzy_face:
andy malej se krouti jak kdy. vetsinou pomuze nahodit dudel.
31. srp 2009 ve 12:54  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,

My měly v noci zas prdíky(jedla jsem okurkovej salát :frowning2:Ale Pupík a sabík pomohli :wink:

A ted něco o naušničkách.Chtěla jsem je nastřelit,že je to rychlé a dítě z toho nemá trauma.Já se teda obávala křivě píchnutých dírek,protože jsem na tyhle věci punťa.Ale bylo to ještě horší.DR. se nemohla trefit a to celkem 6x!!!!!!!!!!!!!2x jedna dírka a 4x druhá.A stejně to má nakřivo,protože jí to vždycky zajelo do té samé.Malá spocená, řvala jak tur a já nervy na pochodu.Ještě ted jsem rozhozená8)Ach jo,kdybych věděla,že bude tak trpět,tak jí je dávat nebudu,mám z toho ted trauma a zítra jdem na hexu,takže další píchání;)A to nám ještě zmateně napsala recept na někoho jinýho,tak nám to musí zítra naše dr.napsat znovu!!!!!
31. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
Ahoj Buničko,
achjo, to je neštěstí, to mě strašně mrzí. Ale neboj, malá na to za chvilku zapomene, naštěstí ty miminka nemají ještě takového pamatováka. Netrap se tím, malinká si sice zkusila, ale ono jí to posílí, život není peříčko.
Nám doktorka jedno ouško taky píchala na 2x, nemohla se tam trefit naušničkou, tak to taky trochu potrápila a pak to nakonec musela píchnout znovu, zajímavý bylo, že tohle utrápený ouško se zahojilo raz dva a to druhé, co trvalo 10 sekund se hojilo mnohem dýl (ale zase v řádu pár dnů). Anča teď už o ničem neví, ani ten den odpoledne už nic netušila. Neboj, ony ty miminečka jsou silnější a odolnější než my a křičet musela, přeci si to nenechá líbit, dobře že jim pořádně vynadala.
Doktorka je kráva, co si budeme povídat, ale neboj, malinkou to nezlomí, ona se s tim už poprala. Zítra sice chudáček dostane žihadlo s hexou, to nebude moc příjemný, když tam není větší časový rozestup, ale co se dá dělaj, hlavně že je zdravá.
Hlavně se netrap, opravdu, život holt nejde vždycky tak jak bysme chtěli.
K.
31. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
holky, my jedeme na týden na chatu a pak přemýšlím, že bych jela s našima na týden na statek do jižních Čech, ale to nevím, protože za prvé by Petr neviděl týden malou a za druhé nevím, jestli by mě z mámy po jednom stráveném dni nekleplo :grinning: No, uvidíme, ještě si to rozmyslím a když tak tam pojedeme všichni tři jen na víkend :slight_smile: Já nesnáším vybalování, přijde mi nekonečný. Je to zajímavý, protože balení mě celkem i baví. Teda minule, když jsme jeli na chatu, tak jsem byla přesvědčená, že beru malé oblečení na převlečení. Přijeli jsme tam a oblečení nikde. Když jsme přijeli domů, tak jsem ho vůůůbec nikde nenašla a asi za dva dny, když jsem šla prát jsem zjistila, že je v koši na prádlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevím, co jsem dělala :slight_smile: Tuhle jsem zase hrnek s kafem dala do ledničky, prostě se ze mě stává sklerotik :slight_smile:
Buni, teda to bych té dr. vynadala pěkně od plic :angry: To je strašný, takhle ji trápit, berušku malou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně, ať se vám to brzy zahojí a ať zítra snáší tu hexu dobře :wink: Já bych z toho měla taky pěkný trauma :frowning2:
31. srp 2009 v 15:43  • Odpověz
Naštěstí už k ní nemusíme,byla to cizí doktorka,naše naušnice nepíchá,ASI VÍ PROČ :grinning:

Karči děkuji za povzbuzení,moc hezky jsi to napsala :slight_smile: Kačenka bude v pohodě,pak jsme hned vlítli k mámě domů,bydlí vedle střediska,dala jsem jí nasosat na uklidnění a pak si chvilku zdřímla.Zajeli jsme si k mekáčovi na jídlo a pak už si krásně hrála a smála se.Ted zas chrupká... :dizzy_face: Já z toho ještě chvíli v šoku asi budu :confounded: A budu pár dní zkoumat,jak moc to má křivě píchlí :cry:

Zuzi-taky děkuji.No,nadat jsem jí nemohla,sama byla vystresovaná a manžel se držel zuby nehty,aby nic neřekl.Ani to po nás nechtěla zaplatit,jaká to byla ostuda!!
S tím statkem by tě asi s mámou kleplo,co vím,jak psalas,že má furt připomínky :grinning: Ale uvidíš,jestli se ti bude chtít :wink:

Jo,a další gól,manžel mě šel dnes vyřídit rodičák a oni mě měli dávat ještě k mateřské dalších 1300,-navíc měsíčně(měla jsem malou mateřskou), A kvůli tomu že sociálka z práce z Plzně napsali "PRAVDĚPODOBNĚ"nastupuje na mateřskou(datum) mě to nedali. ŘEKLI,ŽE TO DOSTANU ZPĚTNĚ.Tak ted mi dají zpětně jen 3 měsíce,takže jsem přišla o 5000,-na mateřské,kvůli idiotům,že se nemůžou mezi sebou dohodnout a píšou tam bláboly!!! :angry: :angry: To je bordel,co?No manžel to zkusí vylítat,ale asi,určitě to bude marný. :angry: Jo,když se má platit jim,tak musíš hned.....jsem pěkně vytočená :angry:
31. srp 2009 v 16:30  • Odpověz
gratulace šimůnkovi,bude to zdravej chlapák :slight_smile:

Zuzi-my máme taky pytle na spaní(víc,protože malá blindí) a ted jsem viděla v CaA že je mají i s odepínacíma rukávama ale cena okolo 600,-.My máme na noc pyžamko-overálek a pytel podle teploty..tenčí nebo teplejší.Já ted dobře koupila v sekáči a 75 kč takovej poloteplej a teplej v Kíku za 239,-. I v Tescu mají okolo 300,- :wink:

Holky vám teda ty dětičky sílí..Anitt,Hrusti....my jdem zítra,ale my ještě ani 7 kg nemáme,ale za to už budem mít okolo 70 cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra písnu přesně :wink:
31. srp 2009 v 17:16  • Odpověz
jo a my včera taky vyndali ze sedačky novorozeneckou vložku a zatím dobrý.Ta velká je až děti hezky sedí :wink:
31. srp 2009 v 17:18  • Odpověz
tak jsem si pokecala a měla bych něco dělat,mám tu zas fůru želení,ale bolí mě hlava,tak se mi do toho nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 v 17:19  • Odpověz
buni mrzí mě váš zážitek s naušničkama :frowning2: Kačenka už je určitě v pohodě a zase bude krásná :dizzy_face:
njn ty budeš mít modelku s dlouhýma nohama :slight_smile: my zase namakaný chlapíky :grinning:
31. srp 2009 v 17:21  • Odpověz
tak jsem stihla i vyžehlit-uff

Anitt-asi jo,ona vždycky když na ni namířím foták tak se hned šteluje :grinning:
31. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
buni, problémy s mateřskou jsem měla taky :frowning2: Čtyři měsíce mi chodily jen tři tisíce, protože z práce tam poslali naprosto nesmyslný podklady. Čekala jsem čtyři měsíce a po asi devíti urgencích mi to konečně poslali dobře i s doplatkama :angry: Ale od dubna do minulého týdne jsem čekala až mi pošlou potvrzení o nároku na rodičák :angry: Takže fakt sociálka v Praze je fakt super :angry: A to ještě ta naše debilní mzdovka mi neposlala nějakej papír, na základě kterýho si může Petr v práci zažádat o slevy na daních - aby mu zkrátka každej měsíc chodilo odněkud víc peněz. Prý mi to posílali v květnu, ale mě nic takovýho nepřišlo :angry: Tak nevím, můžou mít bordel na poště, ale ten chlap, co to doručuje mě moc dobře zná, takže spíš věřím tomu, že to neposlali :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak moc děkuji za tip na spací pytel. Já dávám taky overal s dlouhým rukávem, ale malá měla dneska úplně studené ručičky i nosánek. Ona se vždycky odkope do pasu a horní půlku těla má odkrytou :frowning2: Takže se juknu v tom C & A, tam nakupuji ráda :slight_smile: My jsme malou včera měřili a podle našeho metru má 71cm, je trošku dlouhá :grinning: Ve středu se to dozvím přesně i s váhou - ale sedm kilo asi mít nebudeme, uvidíme :slight_smile: Tu novorozeneckou vložku jsme vyndali asi před dvěma týdny, protože se do ní malá už nevešla :sweat_smile:
Holky a kolik se platí za náušničky?
31. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
ahoj slunicka,

tak ja mela dneska nejaky ficak ale stihla jsem kus prace. :sweat_smile:

K autosedackam - my mame taky maxi cosi jako misa a vlozku uz jsme vytahli davno. No Melince trosku nozicky couhaji ale neni to takova hruza. Pristi mesic ale uz asi koupime vetsi sedajdu - mame vyhlidly romer 9-36kg, ale zacnem ji davat az Melinka zacne sama sedet ale to vypada ze bude kazdym dnem :sweat_smile: No kazdopadne uz ji mame vybranou tak jen objednat :slight_smile: Do 13 kg cekat urcite nebudeme :grinning: I kdyz to budeme mit taky za chvilku.

Peti ty jsi dneska sama dobra zprava - jak s PC tak se Simunkem - no proste parada.

Buni nam ousko pichla sice na poprve ale nemohla tam dat nausnicku takze ji taky mordovala.

Zuzi my jsme za nausnicky myslim platili dve kilca.Ale uz je to dlouho tak snad si to dobre pamatuji :confused:

Buni tu materskou si vybehej - bych jim udelala pekne rodeo - nesmis se nechat - normalne bud zla - dat ti to musi - oni to sprasili tak at se staraji - bych jim rekla - tukani jedni :angry:

Misi uz jste byli v bazene?My jdeme ve ctvrtek :slight_smile:

Karco jak je - uz je depka zazehnana?
31. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
Zuzi ja mam taky radeji baleni nez vybalovani. Nejhorsi je to pak vsechno uklidit - to si vzdycky nadavam ze jsem toho tolik balila :grinning: Jinak doufam ze tvuj dostane volno a uzijete si chatu. Ten statek musi byt super - ale jestli mas takovou maminku jak pises tak bych se asi zblaznila s ni byt nekde tyden - ale urcite tam bude krasne :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ja sundala Melci nebesa, mantinel... a ta je nejaka nesva ze vidi a nechce spat - kouka na vlastni nebezpeci potfurka jedna. No a manza uz jde zitra do prace - se citi lip tak snad ho to tam neprepadne na novo - chudak - ma kilco dole - i kdyz mu to neuskodi :grinning:
31. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
jani, díky, já ani netušila, že se něco platí :grinning: Jinak já se s mámou před 14dny chytla a od té doby mám relativní klídek. Sice sem tam ještě má nějakou "radu" nebo připomínku, ale jde to jedním uchem tam a druhým ven :slight_smile: Teda - valná většína :slight_smile: Ten statek je naprosto skvělej, nic nóbl, ale kolem jsou nádherná místa na procházky i s kočárkem, rovinka - prostě paráda :slight_smile: Jen mi vadí, že bychom byly tak dlouho bez taťky :frowning2:
31. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
Zuzi my jsme měli platit 280,-za nastřelení,ale jak už jsem psala,nakonec jsme to měli i s naušnicema zadarmo,když jí tak mordovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já taky raději balím

:slight_smile:

Jani-jj.manžel se o to postará,byl mi tam on i po porodu,takže si to vezme na starost a prý to všude funguje,jen v Plzni tam píšou PRAVDĚPODOBNĚ od-do,jako by si to nedovedli spočítat,ale navím co řeší,když na mateřskou jsem nastoupila 14.2. a vše jsem jim dala písemě.V Brně to nechápou,a být to tam nesmí a ti to jinak napsat nechcou.Prostě fraška! :angry:

Ta autosedačka Romer je bezva,taky ji budeme kupovat,prý má dobrý reference
:wink: Melinka už bude sedět,tý jo :astonished:
31. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
Zuzi a píchání naušnic měla napsané že stojí 180kč :wink:
31. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
ahoj holciny, moc jste toho pres den nenakecali tak aspon nemusim moc docitat. Ja dneska makala taky jak diva. Zehlila jsem, vysavala a prala. Malej byl dneska zlatej, spal dopo pres hodku tak ´jsem mela na to klid.
V sest jsem byla na power yoze, byla jsem zpocena jak mys. Ale parada.

Buni jeste ze mam kluka, chudak kacenka. Ale si dobra ze ses ovladla, ja bych byla tak vytocena, ze by me te dr ani snad nebylo lito.
Zuzik tak to riskni a uvidis, odjet muzes vzdycky :wink: A neboj on to ten chlap tyden bez vas vydrzi :slight_smile:

Jani my uz jsme vanicky skoncili a na pokracovaci kurs do bazenu jsme se dneska prihlasili. Byli tam moc hodni, protoze normalne je zapis az zitra rano v osm. To je pro me desne brzo :stuck_out_tongue_closed_eyes: A kdyby jsme tam nesli hned rano, tak uz by to bylo plne, je o to velky zajem. Prekecala jsem je at nas zapisou uz dnes. :sweat_smile:
Ale pry prvni plavou malosi, takze to vypada, ze asi budeme chodit stejne na osm. To bude neco na me.

Jo a dneska malej poprve papal mrkvicku pak hodim nejaky fotky :grinning: Spapal čtvrtku sklenicky i kdyz ke konci to spis plival, ale ja mu to tam dala vzdycky zpatky :grinning:
31. srp 2009 ve 22:02  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky.
buni teda desny zažitek a to se tim živí jo?? u nas to pichaji v porodce a je to traz dva,fakt bych taky bulila sní berunkou :frowning2:
anitko kdo ho objevil ten zub?? ma narok na ,,šaty,, no neco na sebe tak doufam že ty :grinning:
a vahu mate teda paradní,ale Davidek je i dlouhy že?

hrusti to ma Honzik jak Šimula s tim jidlem,jak vas tak sleduje tak už je čas :wink:
chce normální jidlo a tou kaší se da i začínat,poptej se dr a uvydíš

zuzí tak at dovča klapne a užiješ si ji

ten spaci pytel musim taky pořídit,sjet do tesca
dneska jsme nechali hrutzu penez ve zline za Elišku,oblečení a boty,ze všeho vyrostla přes prazdniny,hrozne jsme vytřídili--zitra maže do školky,už to potřebuje jako sul mezi decka,je protivka a hrozne žarlí na maleho :unamused:

my mame dnes vyročí,ja jsem ho zazdila a přemyšlela proč muj chce pořad na večeři :grinning:
meli jsme 2 pizzi a ješte zapečene lasagne :stuck_out_tongue_closed_eyes: same dobroty,maji zahradku a hřište u pizzerky tak to bylo super
jo a mame zas nove vozitko :grinning: už 3 a nekteří lide to nemužou rozdychat :grinning: myslim teda prcek
zitra se pokusim dat aktualni fotky jak porostl
31. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jen na skok. Tak máme za sebou první noc bez probuzení, spinkali jsme od 20 hod. do 06:30, ale moc jsem si tu noc neužila, manžel začal v noci zvracet a měl průjem a mě to chytlo od 4 hod. takže jsme oba KO. Tuto milou střevní chřipku nám sem dovezl tchán, takže fakt super.
Jsem strašně slabá a mám strach Natálku nosit, aby mi neupadla.

Mějte se hezky a buďte zdraví, všichni.
1. zář 2009 v 07:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.