• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Dobre ranko holky.
Ja nejak nestiham.
Takze vekla gratulace Šimunkovi a jen tak dal. U nas se jde na kontrolu pristi utery odpoledne :slight_smile: .
Autosedacku budem taky menit jak bude malej sedet. A jinak uz prikrmujeme mrkvicku a bramburek. Zoubky u nas furt zlobej ma to desne nabehle a gol je ze mu asi rostou oba zaraz. Asi me z toho picne. :grinning:
1. zář 2009 v 07:21  • Odpověz
dobre ranko,

tak dneska byla prochazka s hafanem nic moc - jsem prisla totalne mokra - az ke kolenum. :grinning: Nejaka agresivni trava ci co :sweat_smile:

Zuzi tak to bych jela hned. Ja si moc na nobl vecech nepotrpim takze me by se tam urcite libilo. To je nejaky vas statek nebo tam muze kdokoliv? Kdyztak hod fotecky. :slight_smile:

Bobas se nedivim ze nestihas - si 14 dni rekreujes tak se ti to nakupilo :wink:

Buni jj ta sedajda je pry dobra. Nejdriv jsme chteli kupovat dve - jakoby od 9-18 a od 18-36 ale pak jsme nasli ze je i od 9-36 tak ji berem. Pry je mezi sedajdama nejlepsi tak jsem zvedava a muze tam pry i dite ktere jeste nesedi ale to ja riskovat nebudu a driv ji tam nedam dokud nebude lapet sama :grinning:

Bemo to je me lito - presne tohle mel manzel ted 2 dny ale dneska uz sel do prace. Vylecili ho rohliky, cerny caj s cukrem a ercefuryl - ten je na strevni potize pry hodne dobry. Dal mi ho bracha - ja totiz doma mam jen tak paralen a to je vse :sweat_smile: Nejak lekum neholduji. :sweat_smile:

Tak prdolka uz se probouzi ji slysim jak knourka. Dneska nam maji jit napojit novy internet tak jsem zvedava kdy ti chlapici dojdou :sweat_smile:

Misi my jdeme na bazen ve ctvrtek. Budeme prvni skupinka po 7 lidech tak jsem docela zvedava jak to mala bude zvladat. No snad ji tam nekde neutopim :sweat_smile:
1. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
ahojky holčiny

peti Davídek měří 65cm tak akorát si myslim no a 7100g :slight_smile:

bemo zkuste smectu mají to v lékárnách mně to vzdy pomohlo :wink: hlavně ne čaje
at jste brzy fit

bobas nám rostou spodní dva taky najednou takže v noci zase budíček v jednu a pak v šest a to už jsem nespala ani Davídek

ve 12.00 jedu na gyndu tak jsem zvedavá jak dpoadnu
1. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
Anitko moc drzim palce at ma pro tebe dr nejake dobre zpravy :wink:

Jinak otazka - proc ne pri strevni chripce caje? Me dr vzdycky rekla at si udelam cerny caj a moc ho osladim a po lzickach at ho piju. Nejlepe studeny. Me teda pomohl - i v tehu kdyz me po ranu obcas bejvalo souflik :grinning:
1. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
Holky blba otazka mate pojistene urazove prcky a kdyz jo tak kde? Ja uz o tom s manzou dlouho uvazuju ale furt se nejak nemuzeme rozhodnout :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
dobre ranko, jani souhlasim s tebou. U nas taky pri strevnich problemech jel černý čaj ale pri zmenu hořký a piškoty a smekta je taky dobra. Bemo at je ti i manzovi brzo lip.

Bobas my mame pojisteni Slunicko.

Anittko drzime palce na gyn, snad te potesi.

Ja mam zas dneska fofry, dopo musim jet nakoupit, pak prijde kamoskou s malou a o pul seste mame navstevu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani pak napis jaky to bylo. My budeme chodit 2x tydne, to bude zahul.
1. zář 2009 v 09:36  •  1 dítě  • Odpověz
holky díky

no já pila zelený a černý a to mi dr řekla že akorát podráždílo žaludek ještě víc tak nevím ale je fakt že mi bylo hůř. ale ta smecta je fakt zázračná a přírodní :wink:
1. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
Bobas my mame pro malou urazovku pres csob. Slunicko jsem chtela ale ve finale me kazdy rikal ze neni tak vyhodne jak si vsichni mysli - jen je to vsude v reklamach atd tak lidi to automaticky davaji. Pry je lepsi dat radeji urazovku zvlast a sporeni zvlast. Takze urazovku mame tak a sporeni asi dame pristi rok. Jo ale v csob v tom meli pekny bordel. Teda ja zrovna dala urazovku i me a Petovi a Petovi to porad nemohli dohledat a porad v tom meli bordel - priste uz bych si to prez ne nedala i kdyby meli sebelepsi vyhody. Jsou tam tukani :unamused:
1. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
No ja prave uvazu s manzou o tom slunicku tak ho asi dame taky. Prijde me to docela rozumne :slight_smile:
1. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
Krásné odpoledne kočky a koťátka :slight_smile:,

malá teď hodila půlhodinový spánek, tak jsem začala vařit játra s rýží. Mňamka :slight_smile: Chtěla jsem ještě něco podělat, ale musí to počkat. Ten náš rarášek mi nedovolí od ní odejít :dizzy_face: A když jí dám do lehátka, tak mi brečí a to se mi nic dělat nechce :slight_smile: Odpo dorazí Petr, tak ji šupneme na chvilku do bazénku, aby měla změnu :slight_smile: Večer chceme něco ugrilovat, možná brambory s grilovacím kořením nebo něco takového.

Jani, je to statek jednoho pána a ten ho pronajímá. Jen nevím, jestli má webovky - je to fakt dost jednoduchý, ale stačí to :slight_smile:
Bobásku, my budeme dávat taky Sluníčko :slight_smile: A potom nějak jí zařídíme stavební spoření :slight_smile:
Bemo, teda to vám tchán přivezl pěknej dárek :angry: Tak se co nejdříve vyležte, střevní chřipka je na prdlačku :frowning2: Já jsem vždycky na průjem dávala černý čaj a rohlík nebo piškoty a pomohlo to. Na zvracení mi tenkrát v nemocnici doporučili pít po jedné lžičce coca-colu hooodně vychlazenou a fakt to pomohlo :slight_smile:
1. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska řadím od rana,Elin ve školce a musela jsem brzo stavat,tak mam vydrhle obe koupelky,cele podkroví i s balkonem a okna,teda 2 mi chybí protože tam svítilo sluničko,ted šupajdím do školky,no nenudím se,ale dneska mam nejak moooc energie :grinning:

bemo vubec ti to nezavydim,my jsme jednou lehli všichni a mam to v žive pameti jake to je se starat o dite když je ti blbe,volej sos babičkám,jinak to bude zahul

bobas mame obe deti připojištene u našich pojistek,tak už další nedavame
budem držet palce na kardiu at jsou dobre zpravy

anitko tobe taky přeju at zpravy nejsou špatne,musíš na sebe víc myslet,držím pesti

hodím vam konečne par fotek a pádím,pa pa
1. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
Peti ty jsi teda pracant. Ja toho moc nestihla. Delali nam ten internet a byli tu dyl nez cekali, no tak jsem uklidila aspon trochu dreva. :slight_smile: Ted valim do prace na pokec, tak se mejte krasne.

Zuzi dik za odkaz - vypada to normalne - takova stara klasika. Mozna az bude prcek vetsi tak bych se tam zajela podivat. :slight_smile:

Bobas no zkus se optat i na jine sporeni s urazovkou. Vim ze me vsichni rikali ze urazovka tam je nic moc, tak nevim - ja se ptala i tech co to maji - vymlouvat ti to nebudu - je to vase vec co si date. :slight_smile:

Tak ja padim - papa
1. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
jj, ten pán to zdědil po rodičích a zařídil to v tomhle stylu :slight_smile:
1. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
ahojky tak jsme zpátky z ko. myom se zmenšil ufff ale musíme sledovat čipek takže 15,9 volám dr ohledně výsledků a pak se uvidí zda operace či zatím nee. ale ujistil mě že Davídek by byl v nemocnici se mnou tak jsem klidná :slight_smile: teda dokud nepoleze pak už by to bylo komplikované. tak uvidíme .

jinak ten čaj jsem myslela na zvracení že není dobrý na průjem asi ano. ta coca cola byla vždy jediné co jsem do sebe dostala

ted dlabu melouna je tam opět hnusnej hic a davídek chude dříme v autosedajdě :grinning: má toho dnes už taky plný brejle nejdřív sociálka už to mám podáno uf. pak prochajda nákup a gynda v Mělníce. tak dnes už bude jen odpočívat a muchlovat se s maminkou :grinning:

o spoření se musím taky někde informovat a pojištění taky je toho tolik :confused:
1. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
jinak až dnes jsem zjistila jsk a kde se vyndavá ta novovrozenecká vložka z autosedačky ehm ehm iq tykve :grinning: :grinning: :grinning:

takže najednou tam má brouček místa jako nikdy :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
zdravííím,
Tak jsme doma z kontroly a malinká ted chrupká.
Píchanec jsme přežily a ani moc neplakaly,na to co to bylo včera za zážitek.
Jinak Kačenka měří 68 cm a váží 6,710g.
Příkrmy..mrkvičku aj zatím dávat nemáme,takže jen kojení a případně Nutráč :slight_smile:

Bemo-tak to je síla,taky doporučuju Smectu a hořkej čaj s rohlíkem,případně Endiaron.Uzdravte se :wink:

Anitt-jsem ráda,žeje to zatím ok.A co je prosím tě ten myom zač,já ho mám taky,ale mě s ním zatím nic dělat nebudou,jen ho budou pozorovat :confused:

Bobas-nám někdo volal ohledně pojištění a spoření skoro hned po porodu,tak jsem je odbyla,že ted nic nechcu,byla jsem hotová,ale v porodce taky dávali leták na Sluníčko :stuck_out_tongue_closed_eyes: My zatím pojištovat nebudem.
1. zář 2009 v 15:45  • Odpověz
buni ahojky Kačí je šikula

myom je nádor vetšiou nezhoubný ale musí se hlídat. snad budeme co nejdéle ok :slight_smile:
1. zář 2009 v 16:27  • Odpověz
Anitt, to jsem ráda, že ko dopadla dobře. Doufám, že operace nutná nebude a že třeba budete moct mít další miminko :wink: Moc vám držím pěstičky!!!
Buničko, gratulace k očkování. Kačenka je holka statečná, že to takhle krásně zvládla :slight_smile: A je to kus baby :dizzy_face: Krásné míry má, princeznička :slight_smile:
Jinak já inteligentka jsem konečně zjistila, jak stáhnout fotky i z telefonu, tak jsem dala nějaké fotečky do prvního alba. Jsou z porodky :slight_smile: Njn, jsem technickej antitalent :grinning:
1. zář 2009 v 16:27  • Odpověz
Anittko davídek je krááásnej,ty kukadýlka :dizzy_face: Tak jsem si o tom přečetla správně(o myomu) tak snad to bude ok :wink:

Zuzí děkujem a jdu juknout na fotečky,taky tam nějaké hodím :slight_smile:
1. zář 2009 v 16:59  • Odpověz
zuzíííí kde jsou?asi musím ještě počkat :sweat_smile:
1. zář 2009 v 17:04  • Odpověz
buni, jsou v albu Verunka - první čtyři měsíce života hned někde nahoře - jsou to staré fotky z porodky :slight_smile:
1. zář 2009 v 17:11  • Odpověz
Anittko, Davídek je prostě náááádherný!!! Vypadá úúúplně jinak než na prvních fotkách, až když jsem otevřela album, tak jsem zjistila, že je to váš Davídek :grinning: Dneska jsem opravdu bystroň :slight_smile: Je kouzelný!!! :dizzy_face:
1. zář 2009 v 17:12  • Odpověz
zuzi-Verunka je krásná už od narození a těch vlasů co má :slight_smile: taky máte vzadu vyglovaný kolečko?my jo :grinning: jdu taky hodit pár fotek :wink:
1. zář 2009 v 17:21  • Odpověz
buni zuzik máte taky princezničky. mně teda chybí růžová tak jsem dnes oblíkla davídka do růžového trička :grinning: když ho může nosit tatínek proč ne syn :grinning:
1. zář 2009 v 18:03  • Odpověz
Ahoj holky, já tu měla mamku teď a jinak mám celkově nabitý týden. Zítra mám zubaře a poslední hexu, ve čtvrtek jedu bruslit, v pátek jdu konečně k holiči, ještě jsem se tam od 10.dubna nedostala :grinning: V sobotu máme velkou oslavu, v neděli jdu do zoo. Malá mi taky dost začla zlobit s jídlem, te´d ani za posledních 14dní skoro zase nic nepřibrala :frowning2: Příkrmy baští, ale někdy s tím taky nadělá, jedinný co dá v poho je večerní kaše. Aktivistka to je, ale hrozná, pořád mi obkročuje nohama ruku, jako, že se na ní pověsí a chce furt sedět. Zuby zatím nic, ale ajicek mi psala, že Hugo už má dva, ten nás tu všechny převezl :grinning:
anitt, vždyť jo, já Kikině taky občas dám modrou, ale moc ji nesluší. Jinak Dája je celej Ty :wink:
bemo, snad to brzy přejde, je to děs. Mně už malá začla pčikat, takže jestli to bude rýma, mám se na co těšit :unamused:
buni, s těma naušničkama jste si teda užily :frowning2: Já nevím, mně to propíchnutí, nastřelení přijde stejné a asi to tak bude. Obojí není žádná sláva pro ty mimča. Ještě, že opravdu rychle zapomínají.
1. zář 2009 v 18:41  • Odpověz
buni, my vytlačené kolečko nemáme ani jí nijak nepadají :slight_smile: Vypadaly jí jen trochu z čela, tak už nevypadá jako vlkodlak :grinning: :grinning: :grinning: Kačce to v tom kloboučku mooooc sekne a ty náušničky jsou super! Je to fakt velký smíšek :slight_smile:
Andy, já myslela, že Kristýnka už baští v pohodě... :confused: Třeba je to těma hicema, malá toho v nich moc nesní :frowning2: Máš teda ten týden hodně nabitý, aspoň se nebudete nudit :slight_smile:
1. zář 2009 v 19:18  • Odpověz
Holky, tak válčíme doma, už tak netrpíme, tak snad zítra bude líp.

Jen doufám, že to Natálka nechytne, volala jsem doktorce a ta mi řekla, že sice bude mít obranné látky v mlíčku, ale nemáme roušky a s největší pravděpodobností to Naty může chytnout, když se to na ni valí z obou stran.

Snad nepřijdu o mlíčko, protože celý den cítím, že ho mám o dost míň, tak se snažím Naty přikládat jak to jde a hodně pít, ale vzteká se, že toho teče málo.
Ale kdybych ji měla přestat kojit, tak by mi to bylo hrozně moc líto.

No, snad se vše spraví.

Jdu se trochu vyspat, dobrou holky.
1. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
ahoj Andy,Kačka mi to s těma nohama dělá stejně :grinning: :grinning: Taky jsem myslela,že už Kristýnka baští hezky :confused: Já si dnes dávala jahodovou výživu a jen tak na špičku jsem dala Kačence na jazýček,no ta se tvářila :grinning: Ale pak na mě zírala a pomlaskávala,asi chtěla ještě ochutnat,ale už jsem jí nedala,chci pak začít správně,aby mi jedla zeleninu :wink:
S naušničkama to bude asi nastejno,ale když to nedá na poprvé,tak to už je pak mučení :frowning2:Jako 6x jí střílet do oušek byl mazec.Fuj už na to nechci ani myslet :cry:

Zuzi-taky jsme byly zarostlý,donedávna měla ještě chlupatý uši jak králíček :grinning: :grinning: :grinning:

Bemo-tak snad to Naty nechytí :astonished: přikládej a mlíčko určitě vydrží :wink: dobrou
1. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
bemo drzime palecky at je to v pohode a o mlicko neprijdes. Malej zase dneska bastil mrkvicku. Jen nevim kolik mu toho muzu dat. Dneska snedl zase ctvrtku sklenicky a myslim ze by jeste snedl. Zbasti vam prcci celou sklenicku?
Anitt krasny fotecky, malej ma kukadla jak zrcadla :grinning:
Andy at ti mala pribere, prcek ted taky basti malo, ale pribira.
Holky me vsechno boli z toho vcerejsiho cviceni, ani jsem nevedela, ze mam tolik svalu :sweat_smile: A jsem desne utahana, malej byl hodnej ale dopo nakup pro navstevu, pak park, pak navsteva. Jsem KO.
Dobrou.
1. zář 2009 ve 21:34  •  1 dítě  • Odpověz
bemo mliko se udrží,neboj,možne ted poklesne že jsi unavená,ale zase se zvedne :wink:
buni Kačenka je nadherná,ten kšilt ji sluší
anitko snad to bude v pořadku,uvydíš :wink:
jinak Davídek se hrozne zmenil,už to není takove to nemluvne,ale už fakt batole,nevím jak jinak to napsat,ale jde vydet ten pokrok co udelal

všichni prckove jsou krasní,skukla jsem všechny albumy :slight_smile:

miši me sní ted třetinu sklinky a pak už chceš mliko,ale pokud ti to sní tak klidne mužeš,Elin ta jedla po tydnu celou davku,zaleží na diteti jak mu chutná..říka se 100-150g na obed,podle vahy
1. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.