• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
hrusti, to je kousek :grinning: No, máte stejně jak my, jen o cm víc a o 2kila víc, to je skoro stejně :grinning: My měly být dnes 3.hexou, ale bude až za týden.
Jinak do albíka jsem dala nové fotky z dneška a na poslední je vidět ta hlavička jak jí dává ke straně :confounded:
2. zář 2009 v 17:28  • Odpověz
Andy, my se taky porad prohybame a to chodime na cviceni :confounded:
2. zář 2009 v 17:33  • Odpověz
andy neboj to nic není,ukaže vam nejaky cvik a hned se spraví :wink: vubec to nepoznám,tak nevím,bud jsem slepá nebo co :wink:
miši kaši mužeš na noc,skus nejakou bez přichute na začatek a uvydíš
hrusti taky pekne jedete :slight_smile: krasne míry..nam taky řekla jen zeleninu a klido pak i vic druhu,ale musíš nejdřív skoušet kdyby byl alergicky..

jo a brokoliceani u nas uspech nemela :grinning: sklinku mame na 3 obedy,nejvíc mu šla cuketa a brambor a mrkev
zitra testujem brambor se špenatem
lžičku mame taky tu malinkou a je super
ohřívačku od Farlinu,není vubec drahá a dam tam i velkou aventku i mamku lahvičku

ambret vše nej k mini narozkám a Tynce přejem at se ve škole daří a hlavne at se jí tam líbí
to to letí co?
2. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
ambret už je Nelinky kus ženske a je zlatíčko nadherné,v tom sportáku jí to moc sluší :wink:
miši hod sem fotečku ve sportáku,at se pokochám :wink:
2. zář 2009 v 17:37  • Odpověz
peto, Vy máte tak hezké fotečky, tam u Elinky v albu jak jste společně, ta je moc pěkná :slight_smile: Ono to není taak vidět, ale když ji pak někdo chová, tak si toho všimne, ale zádička má prý hezky symetrický. Si někdy ta dr.musí myslet, že jsem plašan :grinning:
2. zář 2009 v 17:47  • Odpověz
Tak jsme dnes byly na 3 očkování a na 6 měsíční. Máme 9,02Kg a 68cm :astonished:
2. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
Petrach díky moc za pochvalu :wink:
2. zář 2009 v 18:02  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme naočkovaní hexou - HURÁÁÁÁÁÁÁÁ :grinning: Malá chvilku plakala, ale pak tam čmajzla metr a měla o zábavu postaráno :slight_smile: Jsem jí pak rozmotávala, prdelku. Měříme 69cm a vážíme 6 700g. Dr. se divila, že tolik vytáhla, je to prý dost, ale že to ničemu nevadí. Byla pochválená a když tam dr. předvedla, jak se zvedá na rukou, tak mi řekla, že je strašně šíkovná. Jo a dneska mi předvedla další slovíčka :grinning: Bylo to Eněněně a hm, brm. Ještě se u toho řehnila, tak jsem se tu málem počůrala smíchy :grinning: Byla tááák kouzelňoučká - člověk by ji láskou snědl :slight_smile: Za 14dní máme jít na odběry na krev kvůli krevnímu obrazu a musím s ní zajít na náušničky, i když se přiznám, že mě dost odradilo to, jak psala Bunička :frowning2: To bych asi nedala :frowning2:
Ambret, gratulace ke ko, Nelinka je fakt kus baby :slight_smile:
Hrusti, taky gratulace ke kontrole, Honzík krásně vyrostl. My taky ještě nemáme dávat příkrmy, prý nám zatím stačí mlíčko a UM. Takže začnu, až když mi to řeknou, i když popravdě mě láká otevřít tu lahvičku s tou karotkou. Je mi berušky vždycky líto, když jím a ona na mě tak smutně kouká a strká mi tam prstíčky :slight_smile: Co myslíte? Můžu jí trošku dát?
Andy, neboj se, já tam teda na té fotce nic nevidím, ale ono to asi zkresluje... Každopádně neboj, to bude určitě v pořádku. Kristýnka je holka šikovná, spraví se to za chvíli :slight_smile:
2. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
Tak my už jsme skoukli večerníček a jsme napapaný a jdeme do hajan, uvidíme jak budeme usínat.

Ty jo, tady je dost silná absence :astonished:

Jinak jsme snad OK, k obědu jsme si dali jen brambory a už máme oba pěkný hlad :slight_smile:

Mě teda Natálka po výživách kaká tak jednou za dva dny, někdy i denně, ale pokaždé to stojí za to :sweat_smile:
a včera, když jsem měla žaludek na vodě, tak to byla opravdu zkouška :grinning:
2. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
Aha, tak absence je v pohodě, jen já nekoukla na další stranu :grinning:

Tak dobrou kočky :wink:
2. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
Zuzik gratulujeme k hexa. My jeste porad nic. Teda Ambret Nelca je kus baby. :grinning: Ale i ostatni maji krasne miry.
Andy pekny fotecky :slight_smile: Hezkej kolotoc.
No tak sem malemu dala na veceri kasi od Nutrilonu - prvni kase, co nam prisel vzorek, je obilno-mlecna bezlepkova. A snedl ji skoro vsechnu a jeste vypil 50 nutrose :confused: Tak jsem zvedava jak dlouho bude chrnet. No jeste nespi. Je to dareba, kdyz ho dam do postylky a jeste se mu nechce spat tak se zacne tocit na bricho, fakt super. Ted ho slysim jak se rozciluje, ze se mu to nedari, protoze jsem ho dala hodne ke kraji. :unamused:
Petrach ja vlastne fotky malyho ve sportaku nemam :grinning: vidis musim neco nafotit.
2. zář 2009 ve 20:11  •  1 dítě  • Odpověz
jo jinak se dneska malej uz vykadil ale byl to boj, tlacil jak das :grinning:
2. zář 2009 ve 20:13  •  1 dítě  • Odpověz
misi tu kaši mam koupenou taky :wink: jsem zvedava jestli ti bude spat dyl,jestli už byl fakt hladny nebo ne..tak rano poreferuj..
miši ješte nemate vubec očkovaní?
my mame jit ted v 7 mesících,4 korigovanych a uplne se bojim že budou teploty,jsem desná jak se furt o nej bojím :unamused:

ambret,zuzí holky to jsou i dobre míry :wink: holky budou dlouhe..to jen my jsme takoví prckove,ale stejne se mi zda že to sestřička blbe meřila,pry 59cm :astonished: doma mel 62 a oblečení má 68 :wink: zitra ho schvalne přemeřím

bemo tak snad už bude líp.pomohl vam nekdo nebo jste si to vyžrali sami dva???

zuzí úpřikrmy mužeš od ukončeneho 4 mesíce,tak jí neublížíš,zaleží jen na tobe,vetšinou ma matka vetší odhad a intuici než dr..u nas to bylo to same když nekdo jedl,by se zblaznil
2. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
no, peti, ona na mě vždycky tak hladově kouká a tuhle mi do misky s müsli strčila i ručičku :slight_smile: Asi chce ochutnat něco jinýho než mlíčko, tak jí to zkusím zítra dát a uvidím. Jen musím najít tu lavenťáckou žičku, co jsme dostali od švagrovky :slight_smile: Já všechno uklidím vždycky tak suprově, že si říkám, že tady to musím najít. No a pak tam jdu a ono to tam není a najdu to někde úúúplně jinde :grinning:
To se mi nějak nezdá, že by měl Šimonek tak málo. To ho asi sestřička blbě změřila :frowning2: Vždyť už je to velkej chlapík, určitě bude měřít víc :wink:
2. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
ehm, avenťáckou lžičku :grinning:
2. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
zuzí muj vždycky nadava že furt uklizím a on nic nenajde :grinning: je pravda že nektere veci už se fakt nikdy neobjeví :grinning: buhví kde jsou :wink:
tak jsem zvedava co bude říkat,když začneš zeleninou a po jednom druhu nejmín 3 dny tak bude v pohode
2. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
zuzi, že se vůbec opravuješ, já po sobě nečtu a pak z toho kolikrát zejdou věci :grinning: Můj názor je, že děti nad 6kg pokud dostávají i um by normálně s příkrmama mohly začít. Pokud jsou jen kojený a stačí jim to bez žádné um, tak do půl roka klíďo bez :wink:
Jo, normálně jsem si všimla, že malý na pipce přirostly malý stydký pysky, přitom jsem ji pipku vytírala olejíčkem a je to přesně to, co jsem nechtěla :frowning2: Prej to, ale trpělivostí jde oddělat....
Jinak prdelka protivná už zase spinká. Přes den spala 2x 2hodiny a v noci 12hod., není ji dobře. S jídlem byly boje celý den. Snědla jen 370ml mlíčka, 50g příkrmu a s bídou 90ml kaše :frowning2:
2. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
peti zazit to co ty taky bych se porad bala. JJ urcite ho premer, to je nejaky divny.
Jinak jsem se divala na ty mam lzicky a jsou super. mam dama dve tak sem zatim nekupovala. Ale koupila jsem malemu peknou misku na tu kasi, ale az doma sem si vsimla ze se nesmi davat do mikrovlnky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo jinak jeste malej vypil dalsi padesatku a ted uz spi. Rano dam vedet :grinning:
2. zář 2009 ve 21:49  •  1 dítě  • Odpověz
Andy ty jo tak snad to bude ok. No ja mam strach zas co budu muset delat s malymi a pindou, musim se na to zeptat dr, pristo kontrolu. Zuzi ja si rikala co je to za novou znacku ta lavenťacka :grinning: Nic jdu chrnet.
2. zář 2009 ve 21:53  •  1 dítě  • Odpověz
tak já mám fakt ten mozek totááááálně vymaštěnej. Šla jsem vyvařit lahve a zjistila jsem, že na dně jedné lahve (z večerního krmení) zůstala tak půlka Nutráče na dně :angry: Já blbka ho asi zapomněla protřepat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Mě z toho asi šibne, ta blbost u mě pokročuje každým dnem :rolling_eyes: Jdu spát, doufám, že malé nebude špatně, to bych se asi nakopala do mé obrovské pr.ele :frowning2:
2. zář 2009 ve 23:52  • Odpověz
ahoj holky,jsem první,bohužel :grinning:
to ranní stavaní me zničí :stuck_out_tongue_closed_eyes: musim vypravovat Elišku a tak moooc brzo

zuzí nic ji nebude,max mela dřív hlad,mela to jako čajík :wink: neboj me hrabe taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 06:35  • Odpověz
Ahoj Peti,
a jak ti simunek spinka? Porad tak pekne? Tak se na vsechno vyprni a jdi taky vyspat, at se totalne neznicis :frowning2:

Holky, rekla vam dr., ze po ockovani mate davat sirup nebo cipek, aby se nerozjela teplůtka? Mne to dr. rekla, maly mel vecer 37,4, tak jsem mu dala cipek, ale znama se divila, ze pry to davat nemam, az pri teplote nad 38 stupnu? :confused: Tak jsem z toho takova presla, protoze uz mi to rekla i pri tom prvnim ockovani.
Jinak jsme spinkali do 6.20 hod v kuse a rano mel 37,2, tak snad se mu to jeste nerozjede :confused:
3. zář 2009 v 07:31  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
3. zář 2009 v 07:44 • jjjitule
ahojky hrusti mně řekla nad 37,5 už můžu dát když je to vyvoláno očkováním, při nemoci 38 :wink:
3. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
Anitt, me prave dr rekla, ze pokud bude mit 4 hod. po ockovani zvysenou teplotu nad 37 stupnu, tak muzu dat na noc cipek a druhy den pokud bude mit vic jak 38 stupnu. Ja spis mam strach, abych mu tim nejak neublizila, kdyz jsem mu ho dala :frowning2:
3. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
neboj neublížila ten čípek je fakt jemnej. byla to spíš prevence, tím že je to čípek tak nedráždí žaludek a je mnohem šetrnejší. bud v klidu nic se nedeje :wink:
3. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
3. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahojky mamči :slight_smile:

Taky nemám ráda brzké vstávání. Nějak se nemůžu zaběhnout :confounded: Před chvilkou jsem přišla a za 20 minut zase běžím pro Týnku do školy a to máme školu od baráku 20 minut. A ve třičtvrtě na 12 mám být pro Elišku ve školce, takže ještě jednou zase ta samá trasa :angry:
3. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahoj holky, teda mamci co mate vic deti, koukam ze skolni rok je peknej zahul :grinning:
No tak kase nezabrala, malej je snad naprogramovanej, proste se zas budil po trech hodkach. Ja se asi v zivote nevyspim v kuse. Jinak celkem vyspana jsem, vstavali jsme ted.
S ockovanim neporadim, jak jsem psala my jeste nemame, nejdriv mel spatny to raminko, pak zas nebyla vakcina :angry:
Zuzik v klidu to je materska demence a male se zas tak moc nestalo :wink:
Eliasek se uz hodne pokousi plazit kdyz mu zapru nozicky aby se mohl odstrcit tak se odstrkuje jako das :slight_smile:
Ale fakt me stve s tim pretacenim na brisko v postylce. No a to spani.
Dneska jedeme k nasim budeme tam do zitrka, vyrazime asi po obede, tak pak tu nebudu.
3. zář 2009 v 09:11  •  1 dítě  • Odpověz
Hojte holky jsem tu zase na skok.
Anittko odhlasovano.
Ambret gratuluji opozdene k pul roku. A vsem ostatnim ktere jsem promeskala k pidi narozeninkam. :slight_smile:
Zkoukla jsem albicka je to krasa jak nam prckove rostou. :slight_smile:
Andy s jidla si nic nedelej me malej stavkoval vic jak 14 dnu. Byl to boj do nej vubec neco dostat. Ale musim rict ze od vcerejska je zase ochotnej bastit po 4 hodinach a navic vypit opravdu to co ma. Jsem nejstastnejsi clovek na svete. Uz jsem myslela ze se zblaznim.
3. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.